Aktualności listopadowe

 

logo listopad w colway

 

Listopad w COLWAY!!!

Tylko to staje się teraz ważne. Wszystkie inne biznesowe newsy schodzą na plan dalszy. Kompletną wiedzę o regułach kampanii nazywanej przez nas w minionych latach Promocją, a odtąd już zawsze tylko Listopadem w COLWAY znajdziecie w zakładce INFORMACJE na www.colway.pl , w linkach z naszego Facebook Fanpage, a także w Informatorach drukowanych, które kolportowaliśmy na Konferencji i dokładaliśmy do zamówień menedżerskich. Prosimy je powielać, kopiować, linkować, propagować… Prezentację Listopada w COLWAY 2017 z ostatniej Konferencji znajdziecie w zakładce INFORMACJE- MATERIAŁY DO POBRANIA – PRZYDATNE lub bezpośrednio pod linkiem:

bit.ly/Listopad-w-COLWAY

Kto chce zarobić już w tym miesiącu w COLWAY dużo pieniędzy i stworzyć podstawy struktury, która owocować będzie stabilnymi dochodami jeszcze długo później – ten również odłoży wszystkie inne sprawy i zaangażuje się całym swoim czasem, zasobami oraz inwencją w to, co eksploduje 1 XI 2017 i będzie trwało do ostatnich godzin tego miesiąca. 

 

Konferencja w hotelu Magellan

Cieszyła się powodzeniem tak wielkim, że bilety na nią rozeszły się na pniu. COLWAY wyciągnie z tego wnioski i w przyszłości już nigdy miejsc na wydarzenia tak ważne nie zabraknie. Co działo się na Konferencji podejrzycie na www.konferencjacolway.pl oraz w relacjach naszych mediów. 

 

wideo konferencja colway 2017

 

Nowe produkty

Zapowiedziane w Magellanie:

atelomaska na noc bez tla

 

Atelomaska na Noc 

Kosmetyk w opinii ekspertów wyśmienity tak składem, jak działaniem.

 

 

 

Blue Diamond Cream

Krem Niebieski Diament

Typowany przez nas na kolejny wielki hit COLWAY, również z uwagi

na jego magiczny design,opakowanie i rodzące się z tym związane koncepcje marketingowe.

 

colway perłowy 21.08

Atelokolagen Perłowy

Na razie pokaże się (w grudniu) w sondażowej, limitowanej partii 1000 opakowań.

W zależności od tego, z jaką spotka się recepcją w Sieci, wejdzie do naszej oferty w pierwszym kwartale 2018 roku.

babycol

BabyCol 

Suplement diety dla dzieci, w formie smacznych, bezcukrowych pastylek – jest odpowiedzią COLWAY na Wasze wieloletnie postulaty. 

Zawiera w składzie to, co najlepsze w Colvicie, ColDece i Witaminie C-olway,

a jednocześnie to, co najbardziej potrzebne do prawidłowego rozwoju najmłodszym organizmom

 

 

tenser toner box

Zestaw Napinający pod Oczy

Zapowiadany od dawna, wieńczący dwuletnie badania nad poszukiwaniem efektywnego i bezpiecznego zarazem natychmiastowego

napinacza zmarszczek oraz tzw. worków pod oczami, dwuproduktowy, jedyny taki na świecie, rdzennie polski.

Produkt trudny, wymagający nauki i dyscypliny przy jego aplikacji, ale absolutnie wyjątkowy.

 

Są to bez wyjątku produkty niezwykłe. Mające jeszcze bardziej urozmaicić Waszą ofertę dla grona znajomych, dla Klientów. To dla nich robiliśmy miejsce w katalogu, to o nich myśleliśmy mówiąc: „lepsze wrogiem dobrego” – co akurat w COLWAY nie jest tylko sloganem. Jesteśmy przekonani, że podbiją Wasze serca. 

 

Nowe narzędzia marketingowe

Znajdziecie je w formie namacalnej w Sklepie dla Menedżerów, w asortymencie reklamowym. Będą to ekonomiczne ulotki produktowe, ekotorby COLWAY, a także bogato wyposażona aktówka biznesowa z naszym logo.

Znajdziecie je także w naszej filmotece, w naszych mediach i newsletterach. Filmy instruktażowe i reklamowe. Odbędą się webinary i pojawią instrumenty pomocne w prowadzeniu Waszych własnych kampanii rekrutacyjnych. W Listopadzie i nie tylko. 

 

Program Samochodowy COLWAY

 

program2

 

Zapowiadany od czerwca 2016 i bardzo oczekiwany - wszedł właśnie w życie. Najważniejsze informację o nim są dostępne w publikowanej już Nowinie Program Samochodowy .

Regulamin Programu jest do pobrania tutaj: http://bit.ly/Regulamin-programu-samochodowego-COLWAY 

Osoby spełniające jego wymogi już teraz mogą aplikować o objęcie ich Programem, pisząc na adres: justyna.kalkowska@colway.pl 

 

Żegnamy AmiColinę…

amicolina

 

Jak już zapowiadaliśmy, listopad jest ostatnim miesiącem oficjalnej dystrybucji AmiColiny w polskiej Sieci COLWAY. Niezależnie od możliwości otrzymania tego aż dwóch opakowań tego wyjątkowego z wielu względów specyfiku w GRATISACH do zamówień pakietowych, można go będzie jeszcze tylko do końca listopada lub do wyczerpania zapasów – nabyć. Wchodzące przepisy, które uchylają furtkę importowanym olejom z konopi, nie dotyczą preparatów rejestrowanych jako suplementy diety, ani dystrybuowanych w sprzedaży bezpośredniej. Oleje z jąder pestek moreli w tak silnym ekstrakcie również nie będą już możliwe do nabycia na rynku europejskim. Kto widzi potrzebę stworzenia sobie zapasu AmiColiny, ma ku temu ostatnią sposobność. 

 

Program Motywacyjny 

 

Klub Systematycznych 15 tys.+ (tylko za obrót VI, VII, IX) tworzyli:

Anetta Antychowicz-Gabryś, Łucja Bartosik, Magdalena Bartosik-Bordulak, Robert Bogdański, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Lidia Czyżewska-Potera, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Barbara Draganow, Jarek Dziuba, Mirella Dziuba, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Urszula Gierlak, Marcin Golonka, Mateo Grabowski, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Jarosław Hałas, Izabela Jagodzińska, Anna Janke, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Ryszard Jastrzębski, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Rosita Karpaviciene, Karolina Kędziora, Iwona Kozak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Tomasz Lesiakowski, Elżbieta Łoś, Grzegorz Łukaszewski, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Piotr Marczak, Stanisław Marków, Beata Michałowska, Jadwiga Niewójt, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Alina Ogińska-Gil, Marek Olszewski, Jolanta Panasiuk, Agnieszka Piekoszewska, Andrzej Podlasin, Wiktorija Protasowa, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Katarzyna Romanowska, Alicja Rzymczyk, Ireneusz Sadowski, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Agnieszka Sikorska-Szymlet, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Dominika Tomczak, Karolina Turek-Rudnik, Jolanta Tyndyk, Stanisław Zając, Teresa Zakrzewska-Burchacka, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

 

Klub Systematycznych 40 tys.+ (tylko za obrót VI, VII, IX) tworzyli:

 Sylwia Aleksiejuk, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Leszek Dratwiński, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Ewa Grabowska-Koziarz, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Tomasz Kabaciński, Izabella Karwowska-Oczepa, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kowalska, Switlana Kozakowa, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Sylwia Kurpisz-Hałas, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Dariusz Olszewski, Urszula Owsiak, Renata Panek, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Małgorzata Polak, Róża Rapacewicz, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Małgorzata Weiss, Hanna Więckowska, Sławomir Więckowski.

 

Klub Systematycznych 100 tys.+ (tylko za obrót VI, VII, IX) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Anna Góźdź, Aneta Graf, Tomasz Graf, Sylwester Kalinowski, Helena Kapuścińska, Krzysztof Karliński, Joanna Kwaśnińska, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Jolanta Świżewska, Marta Warzyńska.

Serdecznie winszujemy Menedżerom awansującym do Klubów Systematycznych! Także tym, którzy utrzymują swoje znakomite pozycje. Trzymamy kciuki za tych, którzy podjęli wyzwanie 3x 100 tys.+ w październiku, listopadzie i grudniu. Nagrodą jest – przypominamy – podwójna wycieczka do Panamy! 

 

Startujemy! 

Wszystkie przygotowania do Wielkich Żniw zostały poczynione na czas. Prosimy nie składać w Strefie Menedżera zamówień pakietowych przed godziną 0:01, gdyż takie nie zostaną zaliczone do nagradzanych Gratisami i Nominacjami Menedżerskimi. Tego roku pomyśleliśmy i o tym, by nie było powodów dla szalonego wyścigu w pierwszych godzinach. Wszyscy zdążą. 

Dzisiejsze Aktualności są najkrótsze treścią od wielu lat, gdyż na temat najważniejszy - Listopada w COLWAY opublikowaliśmy już wcześniej wszystkie potrzebne informacje i nie chcemy ani na chwilę dłużej niż trzeba odrywać Was od tego, co właśnie się rozpoczyna. 

Lakoniczna ich forma wynika też z tego, że wyręczamy tym razem prezesa Jarosława Zycha, który za naszym pośrednictwem przeprasza również wszystkich Państwa za nagłe, losowe odwołanie zapowiedzianego w dniu 31.10.2017 webinaru i bardzo prosi o niedociekanie tego powodów, które mają charakter ściśle osobisty. 

Redakcja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem