AKTUALNOŚCI GRUDNIOWE

Sukces! Sukces! Sukces!

Niewielu oprócz najpewniejszych i najwierniejszych oraz tych, co po prostu zrozumieli już w ubiegłych latach fenomen ekonomiczny i absolutną niezawodność Listopada w COLWAY – wierzyło w to, że ten Sukces będzie aż tak ogromny.
Drodzy Przyjaciele. Nie wspominałem o tym wcześniej, bo nie lubię manipulowania liczbami. Skoro przez te wszystkie lata historii naszych Listopadów zawsze operowaliśmy wartościami w złotych polskich, to nie wypadało inaczej i teraz. Ale gdy fanfary przebrzmiały, mogę to powiedzieć już bez obawy posądzenia o propagandowe chwyty. Otóż jest jeszcze znacznie, znacznie lepiej niż mówi ta piękna liczba

16.000.200


Jest o wiele radośniej, bo ta liczba nie oddaje jednej, bardzo istotnej rzeczy! W marcu tego roku, broniąc przed inflacją Wasze prowizje, sprawiliśmy sobie mocno niepopularną, ale konieczną indeksację wartości colwayowego punktu, który podrożał o 0,15 zł, ale przecież jednocześnie spowodowało to symetrycznie konieczność zakupienia przez Was o 15% więcej produktów, aby wynik obrotowy wyrażony w złotych był chociaż taki sam! Popatrzcie proszę, mając to na uwadze, na te 16.000.200 i … dodajcie do ogromnej piramidy kartonów z produktami jeszcze 15%! Bo fakty są takie, że licząc wraz z Gratisami z Koleczkowa do Was wyjechało w Listopadzie blisko 100.000 opakowań kosmetyków i suplementów COLWAY, czyli tyle, ile ekspediowaliśmy w Pakietach wówczas, gdy biliśmy nasze historyczne rekordy!

To oczywiście fakt, że w 2018 mieliśmy wyniki gorsze  od historycznie najlepszych, z czego już niektórzy wywodzili wnioski o kryzysie Organizacji. Przedwczesne. Nie mamy żadnego kryzysu Przyjaciele! Stało się to, dodajmy jeszcze, przy znacznie uboższej puli podstawowej Gratisów, które są głównym stymulatorem kampanii listopadowych! Jesteście Wielcy i COLWAY niezmiennie jest Wielki!

Ponarzekałem sobie na ostatnim Spotkaniu z awangardą Menedżerów i Liderami na to, że … oni ciągle ostatnio narzekali. Ale napisałem im też wkrótce: „… ten Listopad pokaże nam, w jakim miejscu jesteśmy jako organizacja dystrybucyjna, statystycznie patrząc, możemy liczyć na wynik maksymalnie 15 – milionowy…”.
Było to napisane optymistycznie. Wynik okazał się więcej niż optymistyczny, z czego konkluzja taka, że jesteśmy w miejscu znacznie lepszym, niż chcieli by nas widzieć konkurenci i niepoprawni malkontenci. Nie ma dziś w Polsce takiej organizacji w naszym sektorze, która mogłaby przeprowadzić taką kampanię, z takim rezultatem. Mimo, iż są o wiele liczniejsze i robią mnóstwo hałasu, którego my nie robimy w naszej pracy marketingowej praktycznie wcale.

Do wykonania przed nami wiele pracy, aby ten kolejny Wielki Sukces zdyskontować. To prawda. Wiem, jak wielu Menedżerów reaktywowało się dopiero teraz, w Listopadzie i można się spodziewać, iż zaopatrzeni w sute zapasy długo znowu nie pojawią się w naszym Sklepie. Nie mogliśmy nie zauważyć kliku spektakularnych powrotów do COLWAY osób, które w ostatnich latach szukały szczęścia w innych marketingach sieciowych. Dłuższe komentarze byłyby niestosowne, lecz o czymś to świadczy. Najbardziej cieszy mnie to, że ten Listopad dał nam też zastrzyk świeżej i gorącej krwi. Wyrosły zupełnie nowe zalążki struktur. Wśród nich od razu kilkupoziomowe i z obrotami kilkudziesięciotysięcznymi, a nawet ponad stutysięcznymi. Powstały w różnych miejscach kraju, a nawet w ośrodkach polonijnych takich, jak Toronto, czy Nowy Jork. Chcemy wszystkie te grupy wspierać i jeżeli tego zechcą z nimi popracować. A Wy, bohaterowie Listopada pomóżcie posiadaczom licznych Pakietów w redystrybucji ambitnych zapasów, które z wiarą w nasze Przedsięwzięcie poczynili. Pomóżcie również im zarobić na marżach handlowych pieniądze, które Wy już zarobiliście na znowu rekordowych prowizjach. Ta pomoc bardzo się opłaci. Są dziś takie czasy, w których trzeba inwestować więcej, niż dawniej w każdy płomień entuzjazmu i w każdą relację zawodową, która dobrze rokuje.

Dziękuję starej, a jakże jarej Kadrze Liderskiej, która w Listopadzie pokazała swoje prawdziwe pazury. Mamy wśród Gwiazd Listopada dużo nowych nazwisk, co bardzo cieszy i dobrze rokuje, ale o znakomitym, tegorocznym wyniku zadecydowała  „stara gwardia” COLWAY. Pozwólcie, że te właściwe dla Was podziękowania nastąpią w dorocznych Aktualnościach okolicznościowych, a teraz wymienię tylko tych, którzy błysnęli największą ilością bezpośrednich zamówień pakietowych:

Nabywcy 5 do 9 Pakietów Listopadowych:

Małgorzata Adamowska
Katarzyna Bartosik
Dorota Bogdan
Paweł Bubula
Małgorzata Chmielewska
Ewa  Ciesielska
Zofia Daniluk
Krystyna  Derbin
Mirella Dziuba
Urszula Dulny
Maria Gałecka
Barbara Gielarowska
Konrad Giętka
Barbara Gorczyca-Nowaczek
Amalia-Lara Gowin-Bartłomiejczyk
Stanisław Górka
Aneta i Tomasz Graf
Robert Hołod
Izabela Jagodzińska
Mirosław Jarocki
Barbara Jastrzębska
Piotr Joszczak
Maria Kaczmarczyk
Helena  Kapuścińska
ROSITA KARPAVIČIENE
Izabella Katalińska
Mira Kowalska
Zbigniew Liss
Elżbieta Leniar
Janina Małecka-Ulińska
Sylwia Manjlai
Małgorzata  Mazurkiewicz
Beata Michałowska
Alicja Mironiuk
Julita Nagel
Natalia Olejnik
Dariusz Olszewski
Aleksander Owsiak
Beata Potyralska
Michalina Romanowska
Monika Rynkowska
Barbara Samociuk
Jakub Sapiński
Estera Semeniuk
Łukasz Smoliński
Ewa Sobańska
Beata Staszczuk
Ewa Szady
Anna Szlęzak
Irena Szurmiak
Bartosz Szwed
Anna Śruborz
Tadeusz Tomczyk
Stanisława Witkowska
Marzanna Wit-Rzepka
Anna Wodawska
Małgorzata Wojciechowska
Grzegorz Zientarski
Maciej ZiębaNabywcy 10 do 19 Pakietów Listopadowych:

Sylwia Aleksiejuk
Dorota Dąbrowska
Barbara Gierska
Bożenna Godusławska
Paweł i Daria Grzechnik
Bartosz Hołuj
Krzysztof  Karliński
Krzysztof Kaźmierski
Sylwia Kurpisz-Hałas
Waldemar Leja
Waldemar Leszoński
Elżbieta Łoś
Gabriela Niedziela
Maryna Nowaczenko
Izabela Oleksy
Marek Czarek Olszewski
Renata Panek
Marek Przeniosło
Agnieszka Rogacin
Andrzej Rokosz
Anna Sadurska
Anna Sękowska
Renata Sikorska
Małgorzata Wajda
Henryka Wardęga
Katarzyna Wicher
Maria ŻyraRekordziści zakupowi Listopada 2018:

Natalia Kulawiec 20
Ewa Kuciak 23
Adam Kusiak 23
Ewa Święćkowska 26
Grażyna Polańska 27
Sylwester  Kalinowski 86


Mamy dla Was oprócz podziwu, małe upominki: od Katarzyny Figury dedykowane zdjęcia z jej autografem. Dla nabywców 10-ciu i więcej Pakietów - od Olimpii Baranowskiej i firmy IOC – niezwykłej urody egzemplarz Atelokolagenu, w którym w miejsce spirali znajdzie się złota choinka! Musicie na te prezenty troszkę poczekać, bo Katarzyna nie zdołała podpisać wszystkich zdjęć, a unikatowe Atelokolageny wymagają ręcznej pracy przy każdym zatapianym w nich złotym drzewku, co siłą rzeczy potrwa jeszcze dobrych kilkanaście dni… Dla sześciu rekordzistów Listopada jeszcze od COLWAY - Zestaw Napinający pod Oczy (do odbioru przy najbliższej wysyłce towarów)

 

Inne statystyki tegorocznego Listopada w COLWAY:

W Kampanii wzięło czynny udział nie mniej niż 1850 Menedżerów COLWAY.

1150 spośród nich zamówiło co najmniej jeden Pakiet listopadowy. Pozostali kreowali takie zamówienia i/lub składając zamówienia kwalifikujące ich do prowizji systemowych są beneficjentami tej kampanii.

Złożono ponad 3200 zamówień menedżerskich, w tym ponad 2200 pakietowych.

Ilość wszystkich osób, dla których w Listopadzie zamówiono nasze produkty do natychmiastowego odbioru - szacujemy na nie mniej niż 11.000, z czego nie mniej niż 6000 to Dystrybutorzy COLWAY, którzy dopiero trafią z ich częścią do ostatecznych konsumentów.

Ok. 21-22 % towarów trafi przede wszystkim do sprzedaży w Internecie.

Ok. 8% towarów zostało lub zostanie wysłane za granicę.

Tylko tytułem prowizji systemowych COLWAY wypłaci Menedżerom naszej Sieci za ten jeden miesiąc kwotę blisko 4.700.000 złotych.

Nawet 6.800.000 złotych wynosi teoretyczna wartość marży handlowych możliwych do uzyskania tylko na tych produktach, które zostały w Listopadzie w COLWAY zakupione.

Ponad 4.000.000 złotych to wartość produktów, jakie rozdane zostały w Gratisach.

...

Zapamiętajcie, proszę te liczby. One pokazują nie tylko, jakim fenomenem ekonomicznym jest Listopad w COLWAY – kampania, która udaje się zawsze, w której zysk każdego aktywnego uczestnika jest gwarantowany. Pokazują również siłę naszej Marki, naszej oferty produktowej i naszego biznesu, kiedy napina wszystkie swoje muskuły. Kampanię taką przeprowadzać możemy tylko raz w roku, ale dla niej samej, dla jednomiesięcznej szarży listopadowej warto przynależeć do tej Organizacji!

 

Co po Listopadzie?

Jak co roku powstaje ten sam „słodki problem” – duże zapasy remanentowe w domach naszych, ale także w domach naszych nowych Menedżerów – „powstańców listopadowych”, którzy … albo „zaskoczą” i staną się naszą drużyną, zalążkiem nowej struktury marketingowej, albo stwierdzą, że to bardzo trudne – sprzedać tyle produktów COLWAY, a szczególnie zrobić to z dobrą marżą handlową.

Co nam mówią doświadczenia lat minionych?


CZYTAJ WIĘCEJ

 

Apel Działu Księgowego

Jak co roku, ciężar prac herkulesowych przenosi się w tych dniach na barki Działu Księgowego, czyli w praktyce dwóch Pań, których adresy mailowe muszę kolejny raz przypomnieć: justyna.kalkowska@colway.pl i emilia.bieszke@colway.pl . Chcecie, by wspaniałe prowizje za Listopad były dostępne jak najszybciej? To pomóżcie. W jaki sposób? Justyna i Emilia proszą abyście:

  1. Nie telefonowali w sprawach, które można załatwić poprzez e-mail. Prowadząc kilkadziesiąt rozmów dziennie, tracą najwięcej cennego czasu.
  2. Wprowadzili wszystkich Dystrybutorów (i Menedżerów listopadowych) do Systemu. Jeżeli nie widzicie takiej osoby w Systemie, oznacza to prawie zawsze, że nie potwierdziła ona kliknięciem w link aktywacyjny swojej zgody (czego wymaga RODO). E-mail z tym linkiem został wysłany do niej na pewno. Należy wraz z nią sprawdzić, czy e-mail od COLWAY nie wpadł do „spamu”, czy podany nam został prawidłowy adres i dopiero wtedy telefonować.
  3. Nadesłali niezwłocznie wszystkie dyspozycje „rozpisania” obrotu, pamiętając o regułach, w tym również o regułach „Listopada w COLWAY”.

 

Nowy rok przyniesie wiele zmian

To, co chcę Wam dzisiaj ogłosić, mogę bez żadnej przesady poprzedzić zdaniem: kończy się pewna epoka.
W nadchodzącym roku planuję zakończenie działalności Spółek Jawnych, które przez wiele lat obsługiwały naszą Sieć. Colway Sp.J M. Turek, J .Zych oraz Colway Distribution D. Wasiluk, A. Lenartowska. Prowadzenie działalności gospodarczej w formie prawnej spółki jawnej ma mnóstwo wad. Utrzymywaliśmy ją głównie ze względów wizerunkowych, jako dowód naszych intencji. Wspólnicy w spółkach jawnych odpowiadają bowiem solidarnie całym majątkiem osobistym za wszelkie zobowiązania, szkody i ewentualne roszczenia.
W zakresie odpowiedzialności oczywiście nic się nie zmieni. Uważam jednak, że po 15-tu latach działalności modelowo uczciwej wobec Uczestników naszej Sieci, kontrahentów i użytkowników produktów – nie mamy już nic do udowadniania i nie musimy się w taki sposób przed nikim uwiarygodniać. Wypracowaliśmy sobie opinie wzorowego, kultowego wręcz płatnika i realizatora wszelkich reklamacji. Mając przez minione lata dziesiątki tysięcy współpracowników i setki tysięcy klientów nigdy nie przegraliśmy żadnego sporu, ani niczego nikomu nie byliśmy winni, co można uznać za ewenement na krajowej mapie przedsiębiorczości.

W naszej wieloletniej drużynie partnerskiej zmiany zachodziły już wcześniej, ale nigdy, w żaden sposób nie miało to wpływu na jakość obsługi Sieci COLWAY. Nie inaczej będzie i teraz. Powstanie nowy podmiot gospodarczy, spółka prawa handlowego, której forma prawna jest jeszcze obiektem rozważań.
Maurycy Turek, mój przyjaciel i pomysłodawca naszego przedsięwzięcia, definitywnie już zakończy swoją aktywność w „starym” COLWAY, który razem ze mną przed laty tworzył od podstaw i nie wejdzie do nowego podmiotu gospodarczego, który przejmie od dotychczasowych spółek jawnych całkowitą obsługę Sieci i kontrahentów zagranicznych.

Oczywiście zawsze będzie to dla mnie i dla nas wszystkich Maurycy Turek – wizjoner i inicjator COLWAY. Choćby przeszedł na całkowitą emeryturę (w co nigdy nie uwierzę), to zawsze będzie dla niego pierwsze miejsce w każdym rzędzie, przy każdym stole i na każdej scenie – gdzie spotka się COLWAY. Na ten moment Maurycy, co zresztą obwieszczał już nie raz publicznie – chce obok zajmowania się własnymi projektami, wspierać głównie Colway International. Ale… na 15-tej okrągłej Rocznicy COLWAY w Wieliczce nie zabraknie go na pewno.

Pragnę w ogóle oświadczyć, że nasz wieloletni zespół rozstaje się w zgodzie, a prawa własnościowe w prowadzonych interesach uregulujemy między sobą bez jakichkolwiek wzajemnych pretensji. Podjęliśmy takie decyzje, uznając że wyczerpała się pewna konwencja wspólnej pracy, co zresztą nastąpiło w procesie długim i ewolucyjnym, ale skoro wreszcie nastąpiło, to każdy z nas powinien podążać po swojej drodze zawodowej tam, gdzie jego serce, pasja i zaangażowanie.
Colway International przeniósł się w tych dniach do własnej siedziby w Gdyni. Ja sam już w momencie powstania tej spółki akcyjnej nie objąłem w niej żadnej funkcji kierowniczej, a z czasem mając odmienne od moich Partnerów poglądy na strategię tego przedsięwzięcia usunąłem się również z Rady Nadzorczej. Jesteśmy jednak wszyscy całkowicie zgodni co do tego, by obie te firmy nigdy nie podjęły wobec siebie działań bezpośrednio konkurencyjnych, a wspierały się w kwestiach strategicznych. Finansami obydwu przedsiębiorstw nadal zarządzać będzie Daria Wasiluk.

Możliwe są w nadchodzącym roku zmiany personalne. Zamiar odejścia zgłosiła nam Paulina Michalska. Jeżeli podtrzyma swoją decyzję, COLWAY będzie poszukiwał nowego trenera produktowego. Widzę też potrzebę wzmocnienia personalnego dotychczasowego zespołu. Do tych spraw wrócę najpewniej w komunikatach określających nasze plany – w Aktualnościach styczniowych.

Nastąpią też nieuchronne zmiany w formie rozliczeń Waszych prowizji. Zmuszają nas do nich interpretacje prawne.
Proszę aby wszyscy Menedżerowie, którzy obecnie nie prowadzą działalności gospodarczej zapoznali się z przepisami tzw. Konstytucji biznesu wprowadzonej 30 kwietnia 2018 roku w jej części dotyczącej działalności nierejestrowej.

Pomocne linki tutaj:

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym-jest-dzialalnosc-nierejestrowana-co-mowi-o-niej-ustawa

https://www.prawo.pl/gfx/prawopl/userfiles/_public/dokumenty/inne_dokumenty/dzialalnosc_nierejestrowa-broszura_mpit.pdf

Wprowadzenie tych przepisów oznacza, że nie ma już w Polsce obywatela zarabiającego pieniądze, który może powiedzieć iż „nie może wystawić rachunku”. Od nowego roku 2019 COLWAY będzie więc wypłacał prowizje Menedżerskie wyłącznie na postawie faktur VAT lub rachunków wystawianych przez osoby nie prowadzące działalności (do kwoty 1050 zł na jedną osobę). Rachunek wystawiany przez osoby nie prowadzące działalności (działalność nierejestrowa) Będzie musiał zawierać nr konta bankowego, którego właścicielem jest wystawca rachunku. Odbieranie prowizji w produktach będzie traktowane tak samo, czyli możliwe, ale po wystawieniu najpierw rachunku. Mówiąc najprostszym językiem: Ustawodawca nie zostawił juz nikomu żadnej furtki do tłumaczenia się, że nie może wystawić rachunku za usługi jakie świadczy. Obojętnie, czy będą to usługi krawieckie, taksówkarskie, czy marketingowe. Kto więc chce odbierać w 2019 roku w COLWAY prowizje menedżerskie, ten wystawia na nie najpierw rachunek. Nie prowadzi żadnej działalności? Nie musi. Obecnie już nie musi prowadzic działalności. Natomiast rachunek wystawić musi... 

Wiem, że informacja ta nie wzbudzi entuzjazmu, jednakże wszelkie emocje z tym związane proszę kierować nie do mnie, lecz ustawodawcy. Wybraliśmy sobie takich władców Polski, którzy właśnie opodatkowali juz nawet najmniejszą "fuchę" jaką sąsiad wyświadczył sąsiadowi... Swoją drogą, samo oczekiwanie od COLWAY by płacił za kogoś podatki (ponieważ robił to dotąd) jest postawą nader dziwną, a z takimi się też już spotkałem przekazując tę informację.

 

Od nowego roku - nowe identyfikatory w systemie COLWAY!

Kolejne zmiany nas czekające  należą do bardzo dobrych, bo zmierzają do ułatwień naszej pracy. Przede wszystkim rejestracji nowo pozyskanych Dystrybutorów.

Od pierwszych roboczych dni 2019 roku System COLWAY zacznie rozsyłać do wszystkich osób w nim zarejestrowanych nowe, sześciocyfrowe numery identyfikacyjne, które docelowo zastąpią dotychczasowe identyfikatory jedenastocyfrowe (którymi najczęściej były n-ry PESEL)

Opóźniliśmy te działania świadomie – dla bezpieczeństwa Systemu w newralgicznym okresie po Listopadzie. Teraz już jednak prosimy Was o zapoznanie się ze zmianami, jakie czekają nas już wkrótce. Zapoznajcie się z nimi już teraz. Zróbcie to koniecznie, aby uniknąć stresu, kiedy zostaną już wprowadzone! Pomóżcie nam w przeprowadzeniu bardzo ważnej Kampanii: „Sprawdź i ewentualnie uaktualnij swój adres mailowy w COLWAY”.


CZYTAJ WIĘCEJ

 

Jak od stycznia będzie przebiegał proces rejestracji nowych Dystrybutorów

Wprowadzane zmiany przyniosą nam przede wszystkim zgodny z zapisami RODO formularz rejestracyjny oraz zasady dostępu do danych osobowych (PESEL). Uproszczony znacznie zostanie także proces rejestracji Dystrybutora przez Menedżera jak i Dystrybutora!

To wszystko już w styczniu 2019. Zapoznaj się z tym procesem, gdyż nie tak wiele różni się od obecnego, który przecież wielu osobom w Listopadzie sprawił istotne kłopoty…


CZYTAJ WIĘCEJ
W nowym roku również wejdą w życie Reguły Etyczne

Projekt obiecany przeze mnie w Rynie do końca lata, pokazuję w sposób dostępny dla każdego Uczestnika Sieci – dopiero teraz, lecz tym razem nie czuję się winny opóźnienia. Tak długo, bo do końca października ciągnęły się konsultacje w gronie liderskim, a w Listopadzie już nie chciałem odrywać nikogo od zadań wielkich. Reguły Etyczne, a nie Kodeks Etyczny – tak zostałem poprawiony, bo kilku stronnicowa broszurka, nie powinna się tak szumnie zwać. Reguły Etyczne COLWAY – to brzmi dobrze. W istocie jest to krótki katalog zachowań i działań, które chcemy wyeliminować, a przynajmniej ograniczyć do mikroskali. Mam tę nadzieję, że pomoże w tym już samo ich zdefiniowanie i trybunały orzekające zbierać się nie będą. Zbiór ten powstał z inicjatywy kadry menedżersko-liderskiej. Nie zawiera wszystkich nadesłanych propozycji, ale jest jeszcze czas, aby go rozszerzyć. Ogłaszam właśnie ostatni etap „konsultacji społecznych”. Do końca roku swoje uwagi konstruktywnie krytyczne może nadesłać każdy Uczestnik Sieci. Podobnie jak swoje sugestie ewentualnych uzupełnień. Chciałbym aby 1 lutego Reguły te weszły w życie.

Treść projektu tutaj: LINK
Wnioski, jakie wyciągnąłem z popytu na jeden z Gratyfikatorów

Komunikat: prosimy wszystkich kolekcjonerów brylantów i moissanitów, jakie nabywcy Kremu Niebieski Diament znajdują w co piątym opakowaniu tego kosmetyku o przypomnienie sobie - http://niebieskidiament.pl/dla-kolekcjonera/ reguł konkursu, w którym można zdobyć biżuterię w postaci charmsów, obrączek i pierścionków ze złota, co jest możliwe do 28.02.2019.

Na początku Listopada zdarzyło się coś, co każe wyciągnąć głębokie wnioski marketingowe. Jednym z Gratisów był Krem Niebieski Diament z gwarantowanym klejnotem w środku.


CZYTAJ WIĘCEJ
W dni około świąteczne w tym roku nie pracujemy

Kalendarz ułożył się w tym roku tak, że 24.12 wypada w poniedziałek, więc w Wigilię COLWAY nie pracujemy. Podobnie nie będziemy pracować w Sylwestra 31 grudnia. Mam nadzieję, że ten jeden raz zdołacie Menedżerowie zrobić ostatnie tegoroczne zamówienia przez System lub wcześniej…
I tym samym pozwolicie naszej załodze pobawić się i odpocząć nieco dłużej… Zasłużyli!

Przy tej okazji jeszcze dwa inne komunikaty porządkowe: prosimy o nie składanie zamówień zawierających kolageny, Atelowodę i Eliksir dr Słonia do miejsc, gdzie panują siarczyste mrozy, a dostawa mogłaby zahaczyć o weekend, czyli spowodować ryzyko przeleżenia paczki gdzieś na sortowni firmy kurierskiej. Prosimy również pamiętać o tym, by wszelkie paczki, jakich oczekujemy przed Świętami zamówić najpóźniej we wtorek 19 grudnia do godź 13.00. Nie możemy gwarantować że dojdą przed końcem tygodnia przedświątecznego zamówione później.
Program Motywacyjny

Tego, ostatniego miesiąca roku podjąłem decyzję by … nie publikować list Klubów Systematycznych. Jeśli ktoś z beneficjentów Programu tego sobie zażyczy – otrzyma je mailem. Coraz więcej Klubowiczów składa dyspozycje nie publikowania ich nazwisk, co z pewnością ma swoje uzasadnione powody ale też sprawia kiepskie wrażenie, iż Kluby te się mocno kurczą (tak w 2018 roku było, ale na pewno nie mocno, szczególnie w 15-stkach) i ponownie nasuwa pytanie, czy listy te powinny znajdować się w strefie publicznej, gdzie przyciągają nie tylko podziw, ale i … namolnych rekruterów konkurencji lub niezbyt mile widzianych urzędników. Czekam na Wasze opinie Systematyczni. Jeśli nie wpłynie zbyt dużo protestów, to pomyślimy w przyszłym roku nad znalezieniem dla tego zaszczytnego Rankingu miejsca mniej dostępnego dla wszystkich zaglądających na www.colway.pl
Klub Liderów jedzie tym razem do Emiratów

Program Motywacyjny oczywiście działa i nawet ma rozwojowe plany na 2019. Po dłuższych dyskusjach o wyprawach do Afryki lub na samodzielną eksplorację tajemnych zakątków Jordanii, stanęło na tym, że coroczna wycieczka Klubu Liderów i debiutujących w Klubie 100 tys + wyleci „po prostu” do Emiratów Arabskich. Wyprawę z przygodami trzeba będzie znowu odłożyć i zadowolić się luksusami 5* z jednodniowym wypadem do Dubaju. W Listopadzie 2018 zaroiło nam się w COLWAY od nowych stutysięczników. Czy któryś z nich będzie w stanie powtórzyć taki wynik w grudniu i w styczniu? Jeśli to zrobi, to 3 marca 2019 zapraszamy na pokład samolotu Emirates. Z osobą towarzyszącą!


Jarosław Zych

 

There are no events right now

Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Go

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem