Aneta Graf

Aneta Graf

w COLWAY® od 2010 roku.

Po zakończeniu studiów bez większych przeszkód pięłam się po szczeblach kariery. Piastowałam wysokie stanowisko - etat - i było mi z tym bardzo dobrze. I pewnego dnia zaczęła wydzwaniać do mnie znajoma. Gdy telefon zadzwonił kolejny raz w październikowy zimny wieczór dałam się namówić na tak zwaną „domówkę”. Jakie było moje zdziwienie, że na spotkaniu było pięć osób i tylko ja zainteresowałam się tematem. Choruję na kręgosłup. Zatem produkt, o którym usłyszałam na tej prezentacji idealnie wpasował się w moje potrzeby. Który produkt COLWAY®? Oczywiście COLVITA, mój ukochany po dziś dzień. Produkt mnie zauroczył od razu i zaczęłam o tym produkcie po prostu mówić. Dalej pracowałam na etacie, dalej studiowałam na kolejnych studiach podyplomowych...i po prostu mówiłam o produkcie. Nie było osoby, która nie chciałaby produktu, każdy miał swoją potrzebę. I tak w ciągu tygodnia uzyskałam rabat 34%, w ciągu dwóch tygodni 38%, a po trzech tygodniach stanęłam przed dylematem....podpisać umowę managerską czy nie .... no i podpisałam. W następnym miesiącu osiągnęłam status złotego Menedżera. Obecnie jestem w Klubie Liderów COLWAY®.

Kocham to co robię, kocham ludzi, którzy ze mną współpracują, uwielbiam firmę COLWAY®, szczególnie za to, że daje mi fantastyczne możliwości. Ogromną zaletą COLWAY® jest fakt, że możesz pracować z kim chcesz – nie ciągnąć nikogo na siłę i do niczego nie zmuszać. COLWAY® jest ultraliberalny i to jest najbardziej fascynujące. Uwielbiam się uczyć i spotykać ze swoimi Menedżerami, którzy myślą podobnie jak ja.

Najbardziej jednak cieszy mnie, gdy osoba, z którą zaczynam współpracować okazuje się lepsza ode mnie. Gdy bardzo szybko powstaje pod nią duża, stabilna struktura. Duplikacja to podstawa. Każdy może być liderem. Musi tylko podjąć DECYZJĘ. Najważniejszą cechą lidera jest wspomagać, a nie przeszkadzać w rozwoju. Nauczyć, później usamodzielniać i patrzeć jak cudownie się rozwija. Lider musi być prawdomówny, spójny wewnętrznie i ciągle sam sobie podnosić poprzeczkę. Nie może ograniczać ludzi, ale motywować i wspierać. System szkoleń, których w COLWAY nie brakuje, webinary, książki.... to podstawa. Najbardziej podobają mi się słowa prezesa Jarosława Zycha...transparentność. Uwierzcie ona jest niezastąpiona. Ciągle szukam ambitnych osób do współpracy, bo wiem, że takich jest mnóstwo. Trzeba tylko do nich dotrzeć. To jedna z moich misji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem