Anna Sadurska

Anna Sadurska

w COLWAY od 2004 roku.

Z wykształcenia jestem lekarzem weterynarii, więc skąd się wzięłam w COLWAY®? Zostałam zaproszona na szkolenie produktowe prowadzone przez lekarza. To spotkanie wywarło na mnie takie wrażenie, że już wtedy podjęłam decyzję, że chcę polecać tak wyjątkowe produkty i robię to do dziś.

Uważam, że solidna wiedza o produktach, które sprzedajemy to podstawa naszej skuteczności w sprzedaży. Sprzedaż to obrót, a obrót to prowizje. Współpracuję z COLWAY® od pierwszego roku istnienia firmy. Byłam z firmą na wszystkich rocznicach i wielu różnych szkoleniach. Szkoleniach, które wniosły bardzo dużo w mój rozwój osobisty, wiedzę, poprawę umiejętności, kreatywność czy radzenie sobie w różnych trudnych sytuacjach.

Cenię sobie swobodę działania jaką daje mi COLWAY®, koleżeńskie relacje z Prezesami i pracownikami firmy. Tu każdy może wyrazić swoją opinię i jest ona brana pod uwagę. Poznałam też moje mocne strony: łatwość prowadzenia prezentacji i szkoleń, duża wiedza o Kolagenie Naturalnym, jego działaniu i stosowaniu, umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z ludźmi. Teraz praca miesza się z moim życiem prywatnym i wypoczynkiem. W COLWAY® wspólne wyjazdy zagraniczne są nie do opisania, wszystko jest z najwyższej półki. Sprawdza się powiedzenie „pokochaj pracę, którą wykonujesz, a już nigdy nie będziesz pracował”.

Filozofia wellness, którą poznałam dzięki COLWAY® skłoniła mnie do interesowania się zdrowym odżywianiem i zdrowym trybem życia, dietetyką, medycyną naturalną, i ziołolecznictwem. COLWAY® ma wiele zalet i jest po prostu wyjątkowy. Przekonaj się sam!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem