Krystyna Derbin

Krystyna Derbin

w COLWAY od 2008 roku.

Początkowo byłam w COLWAY® tylko klientką, bo zainteresował mnie produktami kolega, który jest menedżerem. Zaczęłam stosować kosmetyki i suplementy, które okazały się wyjątkowo skuteczne dla mojej skóry i zdrowia. Wtedy też podjęłam decyzję o zajęciu się sprzedażą i budowaniem struktury zawodowo.

COLWAY®, oprócz świetnych produktów, fantastycznego planu marketingowego umożliwia nam rozwój osobisty. Proponuje szkolenia, które prowadzą najlepsi trenerzy w Polsce. Szkolenia, które wywierają ogromny wpływ na moją postawę, która w 80% decyduje o naszym sukcesie. Dzięki COLWAY® dzisiaj jestem osobą asertywną, zdecydowaną, uporządkowaną, pewną siebie i własnych możliwości. Obudziła się we mnie moja naturalna cecha - zuchwałość, oczywiście, w tym najlepszym tego słowa znaczeniu. Wpłynęła ona na moją kreatywność i determinację w dążeniu do celu. Wyzwoliła we mnie cechy przywódcze i zdolność oddziaływania na grupę. W COLWAY® najbardziej cenię rzetelność w rozliczaniu się, swobodę, elastyczność, brak nacisków, przychylność Prezesów i atmosferę panująca w firmie. Jestem profesjonalnie wyposażona we wszystkie materiały szkoleniowe. Prowadzę prezentacje, szkolenia i cykliczne spotkania z grupą na webinarze. Korzystam z portali społecznościowych w celu pozyskiwania klientów i osób do współpracy, budowania własnego wizerunku i wizerunku grupy.

Chcesz osiągnąć sukces w COLWAY®? To uwierz, że w siebie i zapalaj innych swoich entuzjazmem. Bądź ekspertem w dziedzinie Kolagenu Naturalnego i wszystkich produktów, buduj trwałe relacje z klientami i współpracownikami. Potrzebne Ci będą także kultura osobista i empatia, a także odwaga i charyzma. Wyznacz swój osobisty cel i krok po kroku się do niego przybliżaj. Ja tak zrobiłam i wiem, że za 5 lat będę liderem grupy, która składać się będzie z samych liderów i gwiazd COLWAY®. Jest to realne, ponieważ skupiam wokół siebie osoby wyjątkowe, interesujące i nastawione na osiągnięcie sukcesu. Jedno jest pewne - ja z COLWAY® zawsze i wszędzie!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem