Hanna Więckowska (wcześniej Jagielska)

Hanna Więckowska (wcześniej Jagielska)

w COLWAY od 2004 roku.

Moja przygoda z firmą rozpoczęła się całkiem niewinnie.

Zostałam zaproszona na spotkanie z dr Gawlikiem, które miało miejsce w Warszawie w hotelu Gorman jakoś w sierpniu 2004 r.

Podekscytowana informacjami o właściwościach kolagenu rybiego, kupiłam flakon i pojechałam na urlop do Egiptu.
Tam okazało się, że moja skóra, mimo filtrów UV, źle zareagowała na słońce.

Pomyślałam, że uratuje mnie kolagen i posmarowałam się prosto z butelki na suchą skórę. Ból zamiast ustąpić nieznośnie się wzmógł, wpadłam pod prysznic i poczułam ulgę.
Ten manewr stosowałam jeszcze kilka razy.

Jeśli ktoś kiedyś uległ poparzeniu ten wie, co to znaczy, a tu po kolagenie skóra przestaje boleć, można założyć ubranie. GENIALNE. Wróciłam z urlopu i opowiadałam tę historię wiele razy. Kilka osób zdecydowało się kupić za moim pośrednictwem flakon kolagenu.

Powoli rosło grono osób zachwyconych działaniem kolagenu,
a krąg sympatyków stale się powiększał. Menedżerem zostałam po trzech miesiącach.

Tutaj muszę się przyznać, że koncepcja biznesowa MLM była mi znana wcześniej i uważałam ją za atrakcyjną formę prowadzenia działalności.

Rozglądałam się za firmą, w której zasady działania będą czytelne i możliwe do zaakceptowania. Dopiero Colway spełnił te kryteria.

 

Od 2006r moja drużyna zaczęła się gwałtownie powiększać, bo zainteresowałam biznesem Sławomira Więckowskiego, obecnie mojego męża. Sławek już wtedy wiedział, że pieniądze na dostatnie życie i emeryturę zarobi w MLM-ie. We mnie i firmie zobaczył Partnera, z którym osiągnie swój cel.

Nasza droga do sukcesu była taka, jak ją określił Winston Churchil - od porażki do porażki z coraz większym entuzjazmem.

Przez pierwsze trzy lata pracowaliśmy bardzo intensywnie. Przedstawialiśmy ofertę współpracy kolejnym osobom mając świadomość, że to kwestia odpowiedniej statystyki i trafimy na osoby, które tak jak my będą gotowe podjąć się tej pracy.

Nie ustawaliśmy w pozyskiwaniu nowych osób
i przygotowywaniu ich do osiągania własnych celów.

 

Robimy to do dziś tylko może mniej intensywnie.

Praca stała się naszą pasją, a dochodowe życie towarzyskie naszym motorem do działania.

 

Pozdrawiamy,

Hanna i Sławomir Więckowscy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem