Grażyna Polańska

Grażyna Polańska

w COLWAY od 2004 roku.

Jako inżynier budownictwa lądowego, pracowałam w Polsce i na kontrakcie zagranicznym, ale zawsze chciałam czegoś więcej, czegoś co zależałoby tylko ode mnie. Pracując na etacie już w 1998r zetknęłam się z MLM, przy okazji zakupu polisy ubezpieczeniowej. Podjęłam współpracę z firmą zajmującą się ubezpieczeniami na życie FMG, która istnieje do dzisiaj.

Wzięłam kredyt, kupiłam dom na raty i wszystko było pięknie do czasu, aż przyszedł kryzys w ubezpieczeniach. Ludzie nie chcieli nowych polis, a stare zrywali, a jeszcze ta konkurencja na rynku - było ciężko. Wtedy zaczęły się cuda. Pewien Pan powiedział mi o kolagenie, tak sugestywnie, że za ostatnie pieniądze kupiłam flaszkę, wymyślając sobie po drodze, że nie mam pieniędzy, a wydaję ostatnie na coś, co NA PEWNO nie działa. Cud pierwszy - już po tygodniu tak zmieniła się moja skóra, że powiedziałam to JEST DLA MNIE. Zakochałam się w tym produkcie i pozostało mi to do dziś tak silne, że mówiłam o polskim kolagenie COLWAY® tak sugestywnie, iż i szybko zbudowałam grupę. W ciągu pierwszego miesiąca pracy miałam już 17 menedżerów i około 60 umów w grupie, co akurat w COLWAY® oznacza od razu kilkutysięczną prowizję.

COLWAY® ma najlepsze kosmetyki i suplementy z jakimi się zetknęłam. No i ten produkt flagowy – czysty kolagen… Firma jest przyjazna nam menedżerom i dystrybutorom, stawia na nasz rozwój, nagradza za naszą pracę i co najważniejsze szybko, terminowo i rzetelnie płaci. Wiele osób przychodzi do mnie z nowymi propozycjami biznesów, ale nie spotkałam firmy MLM, która tak dzieli wpływy, która dałaby takie możliwości i stabilność biznesu jak Colway, w której pieniądze w formie przychodu pasywnego pojawiają się tak szybko i tak duże. Jeśli nasi prezesi wprowadzają zmiany, to zawsze tylko z korzyścią dla nas. Firma cały czas się rozwija i wprowadza nowe, rewelacyjne produkty, które ciągle nie mają konkurencji.

COLWAY® dał mi jeszcze coś, co nie każdy dostaje. W Bułgarii na siódmej rocznicy firmy poznałam mojego męża (byłam wdową). Spotkałam swoją miłość i po kilku miesiącach pobraliśmy się. Mąż wrócił z Belgii i razem pracujemy efektywnie w COLWAY®, pomagając sobie wzajemnie.

Stawiam sobie cele i konsekwentnie je realizuję. Dawno pospłacałam kredyty, stać mnie na wiele. Zwiedzam świat, co zawsze było moim marzeniem i głównym motywem podjęcia pracy w MLM. Rozpoczęliśmy z mężem Adasiem budowę pięknego domu, z basenem, na dużej działce – za pieniądze zarabiane wyłącznie w COLWAY®. Nie boję się dziś już, że cokolwiek mi nie wyjdzie, nie zależę, jak przez dużą część życia od kredytów. Mój network marketing - COLWAY® jest stabilny, solidny i najhojniejszy w tej branży na świecie.

Stawiam sobie cele i konsekwentnie je realizuję. Firma Colway to solidny, rzetelny i stabilny partner. Mam plany na dalszy rozwój swojej grupy i zamierzam dalej pomagać moim menedżerom się rozwijać.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem