Hanna Gapińska

Hanna Gapińska

w COLWAY od 2008 roku.

Jestem matką, kierownikiem, politykiem, kobietą, ale także Menedżerem COLWAY®. Moja młodość minęła sielsko i anielsko, aczkolwiek bardzo ciekawie. Zawsze miałam szczęście na swojej drodze spotykać ludzi wyjątkowych, w tym także przełożonych i mentorów. Spotkałam też człowieka o wielkim intelekcie i sercu Prezesa COLWAY® – Jarka Zycha.

We wrześniu 2008 roku zabrano mnie „siłą” na pokaz kolagenowy, zwyczajne spotkanie w domu sąsiadki. Jedno co zapamiętałam z tamtego dnia – to to, że kolagen pomaga na trądzik różowaty. Przypadłość ta męczyła mnie od wielu lat, a dla kobiety jest to prawdziwy koszmar. Nie stać mnie było na zakup Kolagenu Naturalnego, ale znalazłam 10,00zł na zakup materiału szkoleniowego nazywanego w „Niebieską Teczką”, po lekturze którego zaciągnęłam pożyczkę na pakiet menedżerski i rozpoczęłam moją współpracę z COLWAY®.

Otrzymałam ogromny karton z niebieskimi, kolagenowymi pudełkami i rozpoczęłam prowadzenie prezentacji. I nic. Nikt nie kupuje. No myślę – biznesu nie będzie i zostaną tylko długi. Stwierdziłam, że nie pozostaje mi nic innego, jak tylko stosować ten rybi żel, aby się chociaż nie przeterminował. Po miesiącu nie było śladu po moim uporczywym trądziku. Moja twarz wyjaśniała, wygładziły się zmarszczki. Znajomi zaczęli pytać co stosuję, co mogę im polecić? Odezwali się też uczestnicy moich prezentacji i powoli zaczęłam sprzedawać po jednej buteleczce Kolagenu tu, po jednej tam…

To dało mi siłę i motywację do działania. Wczesny ranek pobudka, wskakiwałam w butki, etat 8 godzin, potem jazda na prezentację, o 23.00 wracałam do domu, wyskakiwałam z butków, wskakiwałam do łóżka. I następnego dnia od nowa. Urlopy, weekendy, cały wolny czas poświęciłam kolagenowi, helisom kolagenowym, fibroblastom, peptydom. Zakochałam się w Kolagenie na całego i on w końcu odwzajemnił tą miłość. Później było już łatwiej, znalazłam kilka osób, które przebiły mnie w pracowitości i pomysłach. Jakie to wielkie szczęście i zwycięstwo, że wprowadziłam je do COLWAY®. Szacunek wielki, podziw, wdzięczność – to uczucie jakim darzę osoby pode mną. Cieszą mnie ich sukcesy!!!

Marzeń i pomysłów na siebie mam jeszcze sporo. Nie robię bilansu życiowego i nie oglądam się wstecz, zdecydowanie na to za wcześnie. Koncentruję się na tym co tu i teraz oraz z optymizmem patrzę w przyszłość.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem