AKTUALNOŚCI LISTOPADOWE

Listopad w COLWAY !!!

 

Kto Go jeszcze nie przeżył lub nie zaangażował się w niego, w minionych latach prawdziwie, ten nie zrozumie gorączki tego, co właśnie się zaczęło… chyba, że i jemu się ona tym razem udzieli.
A moment ku temu wyborny. Powodzenie tej corocznej akcji jest - jak wiadomo od kilkunastu już lat – całkowicie pewne i niczym nie zagrożone. Kto zainwestuje swój czas, pracę i pieniądze, ten będzie z nami już w grudniu dzielił - gwarantowany wieloletnią powtarzalnością niezawodnego schematu sukces marketingowy i finansowy.
Jeżeli jednak jeszcze znalazłby się w COLWAY jakiś sceptyk, to dobrze może mu zrobić przyjrzenie się, jak przebiegały pierwsze godziny naszej kampanii:
Chcę Wam powiedzieć, że tej jesieni warto również dlatego, iż COLWAY jest do swojego Listopada przygotowany jak nigdy dotąd! Więc przygotowani tak dobrze od strony wizerunkowej, zasobów materiałów medialnych i drukowanych, prezentacji, atrybutów rekrutacyjnych, ale także oferty produktowej!

Zaczęliśmy znakomicie. 1 listopada o godź 00.05 System odnotował blisko 1000 prób logowania się do niego jednocześnie i …stanął. Tym razem jednak byliśmy i na to przygotowani!
Tak samo dobrze jesteśmy przygotowani do Listopada w COLWAY od strony wizerunkowej, zasobów materiałów medialnych i drukowanych, prezentacji, atrybutów rekrutacyjnych, ale także oferty produktowej!

KOMUNIKATY o wyczerpywaniu się GRATISÓW

  1. Oferta: trzy Zestawy Napinające pod Oczy w jednym Pakiecie = 3 x Colvita 120 + Krem Blue Diamond (z gwarantowanym klejnotem) KOŃCZY się 2.11.2018 o godź 23.59.

  2. Oferta: Złoty Zestaw Atelo- w Pakiecie = 2 x Krem Multikorygujący SKOŃCZY się wraz z wydaniem 2 tysięcy tych Kremów
    (2.11.2018 o godź 16.00 wydano ich ok. 1,3 tyś)

  3. Oferta: DetoCol do każdego Pakietu SKOŃCZY się wraz z zamówieniem tysięcznego Pakietu
    (2. 11.2018 o godź 16.00 zamówień takich było ponad 600)

 


CZYTAJ WIĘCEJ

 

LunaCol – najważniejszy produkt, jaki kiedykolwiek wprowadziliśmy na rynek

 

COLWAY to przede wszystkim kolagen – takie funkcjonuje ciągle skojarzenie w odbiorze społecznym. (jak świetna jest rozpoznawalność naszej Marki – poczytajcie niżej w rozdziale: Konsumencki Lider Jakości).

Nową szansę daje nam wyłączność na stosowanie w suplementach diety peptydu, który w dziesiątkach badań dowiódł swojej absolutnej niezwykłości, o którym napisano setki prac naukowych, tysiące artykułów – wszystkich bez wyjątku pochlebnych.
Lunazyna może stać się dla naszej Organizacji jeszcze bardziej nośna marketingowo, niż był przez lata kolagen z rybich skór!

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Krótka historia i najważniejsze atuty lunazyny

 

Peptydy lunazyny wyizolowane zostały po raz pierwszy z soi dopiero w 1996 r na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Odkryli ją dla świata Alfredo Galvez i Ben de Lumen. Lunazyna pozyskana ich własną, opatentowaną metodą wywołała ogromną sensację wśród badaczy z dziedzin medycyny, biologii i genetyki. Galvez nadał jej nazwę od filipińskiego słowa „lunas” (leczyć) i zdefiniował jako pierwszy poznany pokarm epigenetyczny. W literaturze naukowej powstało już tysiące prac, w tym opisujące efekty działania lunazyny w leczeniu nowotworów i innych poważnych chorób. Także polskich: >> Lunazyna przeciw rakowi <<.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Co musimy najpierw zrobić, aby lunazyną powtórzyć nasz Sukces z kolagenem?

 

Musimy najpierw Przyjaciele, zawłaszczyć w polszczyźnie słowo „lunazyna”.

Powinna powtórzyć się znana nam dobrze historia…
Tak, jak przez długie lata każdy, kto wpisał w google.pl „kolagen”, ten przez wiele odsłon wyszukiwarki nie trafiał na nic prawie innego niż COLWAY – tak ma być już wkrótce z lunazyną! Tłumaczcie więc materiały o lunazynie, których różnej wartości i w różnych językach znajdziecie w internecie ponad 3000 i zawieszajcie je, cytujcie, twórzcie na ich bazie materiały własne. Angażujcie do tego młodych ludzi ze swojego kręgu. Zakładajcie własne strony, blogi oraz kanały na youtube, a odbiorców informacji kierujcie z nich do sklepów swoich, albo Menedżerów z Waszych struktur.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

DetoCol – kolejny suplement w ofercie COLWAY od Listopada

 

Powstał z Waszych oddolnych postulatów. Osobiście starałem się o konsultacje jego składu w Instytucie Skriabina w Moskwie – jak sądzę, w czołowej parazytologicznej placówce badawczej na świecie. Wypadły dobrze.

O DetoColu napiszę więcej przy innej okazji. Na razie zapraszam do lektury informatora o nim. LINK. A to dla wszystkich, którym w Ożarowie obiecałem dostęp do pewnego filmu:Uwaga! Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

 

Pożegnanie z Balsamem/ nowy Balsam

 

Wycofujemy z oferty Ultranawilżający Kolagenowy Balsam do Ciała – kosmetyku którego baza i konsystencja nie zyskały w Sieci uznania powszechnego, a jakość nie spełniła również naszych oczekiwań. Balsam w listopadzie - tylko do wyprzedania ostatnich już opakowań.

Prawdopodobnie jeszcze na finiszu Listopada pojawi się ciekawy następca tego produktu.

„Są produkty, które potrafią zmieniać ich twórców” – napisała Olimpia Baranowska w refleksji nad COLACEUM – kosmetykiem skromnym, który spotkał się ze znakomicie cieplejszym Waszym przyjęciem niż inne, o drogich składach i awangardowych kompozycjach.

Oto propozycja nowego Balsamu dla COLWAY. O nazwie Herbaceum Balsam.


Dlaczego taka nazwa, skąd idea jego powstania i jaka jest koncepcja jego formulacji, bazy kosmetycznej i składu? Poczytajcie, co dalej o tym mówi Olimpia Baranowska: LINK.

 

Otrzymaliśmy laur: Konsumencki Lider Jakości

 

Redakcja magazynu biznesowego Strefa Gospodarki wydawanego z Gazetą Bankową przeprowadza od lat badania opinii konsumenckich, których celem jest wyłanianie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku w różnych sektorach. Są to badania pokazujące bardzo rzetelnie (na grupie 12100 respondentów) rozpoznawalność poszczególnych marek. I tak przeprowadzone zostało badanie bardzo interesujące dla nas. W kategorii: „Suplementy diety dostępne w sprzedaży pozasklepowej”. Poza wszelką konkurencją znajduje się tu w świadomości Polaków firma Herbalife. Na drugim miejscu respondenci wymieniali mającą już najlepsze czasy za sobą Akunę (niektórzy nie istniejącą już MonaVie), a blisko za nią, na miejscu trzecim - COLWAY. Czy mieliście świadomość, że COLWAY, jako Marka wyłącznie suplementacyjna ma aż tak dużą rozpoznawalność? Zauważyć przy tym należy, że badanie prowadzono tylko w ośrodkach miejskich i niekoniecznie w tych, gdzie czujemy się najsilniejsi.

Przyjęliśmy laur Konsumencki Lider Jakości.

Poczytajcie, proszę o badaniu które nas wskazało jako Lidera Jakości, o tym jak konsumenci postrzegają naszą Markę, za co cenią nasze produkty i wśród jakich marek nas ono umieściło w bardzo ciekawej prezentacji: LINK

 

Kolejne usprawnienia w narzędziach rejestrujących nowych partnerów

 

Skarżyliście się, że nie widzicie w Systemie nowo rejestrowanych on-line Dystrybutorów. Ponieważ praktycznie zawsze działo się to wskutek tego, że rejestrowany nie odebrał maila od Systemu (np. nie sprawdził spamu) albo odebrał go, lecz nie potwierdził rejestracji – umieściliśmy w narzędziu ZAREJESTRUJ taką oto informację czerwonym drukiem:Zrobiliśmy to po to, by kolejne osoby, zanim wyrażą swoją irytację telefonami z pretensjami do COLWAY, najpierw sprawdzały czy nowo rejestrowany Dystrybutor po pierwsze odebrał od nas maila, po drugie czy potwierdził rejestrację. Pojawią się zapewne jednak też sytuacje, których ta dodana na czerwono informacja nie rozwiąże. Dlatego dla zabezpieczenia jak najsprawniejszego procesu rejestracji, stworzyliśmy kolejną funkcjonalność: >> Ponowne potwierdzenie rejestracji <<

Przypominamy:

Instrukcja rejestrowania nowych Dystrybutorów w COLWAY znajduje się TUTAJ.

Mamy przygotowane dla Was usprawnienia kolejne, donioślejsze, zapowiedziane w Aktualnościach październikowych. Po namyśle, postanowiliśmy nie wdrażać ich równolegle z Listopadem w COLWAY, aby nie wprowadzać żadnego dodatkowego zamieszania. Wszystkie kwestie reformatorskie, wśród nich Kodeks Etyczny weźmiemy więc już po Wielkich Żniwach!

Przypomnienie jaka już niebawem reforma czeka nas Systemie i Bazie danych COLWAY: LINK

 

Program motywacyjny

 

Klub Systematycznych 15tys.+ (tylko za obrót VII, VIII, IX) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Zofia Daniluk, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Mariusz Fortuna, Maria Gałecka, Anna Godusławska, Marcin Golonka, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Magdalena Kuklińska, Natalia Kulawiec, Sylwia Kurpisz-Hałas, Oskar Łastowski, Grzegorz Łukaszewski, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Anna Nowak, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Danuta Osękowska, Renata Panek, Irena Pieczulis, Agnieszka Piekoszewska, Emilia Pieńko, Andrzej Podlasin, Katarzyna Romanowska, Hamed El Sayed, Bożenna Stankiewicz, Anna Śruborz, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Anna Wodawska, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

 

Klub Systematycznych 40tys.+ (tylko za obrót VII, VIII, IX) tworzyli:

Piotr Biały, Agnieszka Biernacka Leja, Wanda Buśko, Anna Dratwińska, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Małgorzata Mazurkiewicz, Aleksander Owsiak, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Jakub Sapiński, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Jadwiga Strzemżalska, Marek Strzemżalski, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Iwona Świerczyk, Małgorzata Weiss, Hanna Więckowska, Sławomir Więckowski.

 

Klub Systematycznych 100tys.+ (tylko za obrót VII, VIII, IX) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Joanna Sobańska, Irena Szurmiak, Marta Warzyńska.

 

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem