Lipiec

Znosimy opłatę za PIN

Jako, że jestem we Francji, gdzie polscy kibice przeżywają ogromną radość, to i ja chcę zacząć Aktualności lipcowe od wiadomości, która ucieszy wszystkich, a najbardziej tych, którzy zamyślają zdobyć w Colway niebawem nominację menedżerską. Znosimy od dnia dzisiejszego obowiązującą dotychczas jednorazową opłatę za PIN dostępowy do Strefy Menedżera na www.colway.pl Wszystkie praktycznie marketingi sieciowe takie lub podobne opłaty stosują i to częściej corocznie, tylko niż inicjacyjnie. Jednakże uznaliśmy, że w duchu naszej Organizacji jest, by tę opłatę znieść. Zacne obroty handlowe ostatnich miesięcy, też miały na ten bonus dla Sieci swój wpływ. Wyrażam nadzieję, iż spowoduje on masowe logowanie się Menedżerów do tej części naszej domeny, gdzie mogą dokonywać w łatwy sposób zamówień, rejestrować bezumownie pozyskanych partnerów i korzystać i innych narzędzi pomocy, których będzie przybywać. Ciągle jeszcze wielu Menedżerów nawet nie wie, że w „czeluściach” naszej domeny kryje się cały, prawdziwy portal, gruntownie w ostatnich tygodniach modernizowany i co najważniejsze – czynny 24h.
Po przydział PIN-u dostępowego zgłaszać należy się jak dotąd, mailowo – pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Oczywiście tylko Menedżerowie Colway.

Zaczęliśmy prace na Aplikacją Mobilną Colway

Zniesienie opłaty za PIN jest też posunięciem spójnym z ultranowoczesnym narzędziem komunikacyjnym, jakim będzie Aplikacja Mobilna Colway, nad którą prace przeszły właśnie z etapu projektu w fazę realizacji. To jest ten moment, w którym zespół Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czeka na wszelkie Wasze sugestie i postulaty. Nie będziemy oszczędzali na tym instrumencie, może on posiadać funkcje rozliczne i być zbudowany od razu tak, by jeszcze przez wiele miesięcy od uruchomienia go (wrzesień-październik) był awangardową aplikacją w naszej branży. Czy tak się stanie, zależy bardziej niż w przypadku innych narzędzi - od Was, jako że to Wy wiecie najlepiej, do jakich potrzeb i celów można zastosować w Waszej codziennej pracy aplikację mobilną. To jest jeden z ważniejszych elementów naszej reformy, mającej przenieść Colway do końca tego roku w nowoczesność i w realia marketingowe obecnych czasów! Nie zwlekajcie ze swoimi pomysłami!

COLWAY.PL apka

Także Nowiny i Colway Fanpage czekają…

…na Wasze współdziałanie. Sieć dystrybucyjna rozwija się, kiedy tętni w niej życie. I w Colway ono tętni bardzo żywo, lecz nie zawsze znajduje to rezonans w naszych mediach, które przecież po to są, by dotykały pulsu Organizacji! Chciałbym, aby redagowane przeze mnie comiesięczne Aktualności zawierały w przyszłości głównie komunikaty najważniejsze, płynące od zarządu, natomiast rolę reporterską i fotoreporterską przejmowały: http://colway.pl/informacje/newsy Czego konkretnie oczekujemy? Podsyłania krótkich, najlepiej ilustrowanych relacji z wydarzeń w Waszych strukturach. Kto spośród Liderów i Menedżerów będzie to robił, ten rychło postrzeże korzyści wizerunkowe, które przekładają się na rekrutacje i mobilizują oraz integrują struktury. Wszelkie materiały z życia Colway w terenie nadsyłajcie do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady Promocji w lipcu

Są najprostsze z prostych, gdyż takich właśnie się domagacie. Kto zamówi w zamówieniu opiewającym na 2600 punktów pięć opakowań Colvity 120, temu załoga magazynu włoży natychmiast przy pakowaniu wysyłki – szóste gratis. 

Wraca narzędzie rekrutacyjne, jakie budowało potęgę Colway

Nowa Niebieska teczka drukiem, jak to często u nas bywa, opóźniła się, ale tym razem – mam nadzieję – że tylko kilka dni od wyznaczonego terminu. Na początku lipca powinna być dostępna i gorąco zachęcam wszystkich do jej nabywania i wykorzystywania właśnie jako sprawdzone przez 12 lat narzędzie rekrutacyjne. Mówi się, że w dobie internetu i zanikającego czytelnictwa jest to rekwizyt archaiczny, ale to nieprawda. Niebieska teczka jest tania, Colway nakłada na nią symboliczną marżę, a można ją także pożyczać. Zawiera wiedzę, której nie sposób przekazać całej na prezentacji naszego biznesu, a więc daje Wam szansę na to, że pomoże w przekonaniu osoby, z którą się rozstaliście po spotkaniu. Pożyczenie tego materiału daje także możliwość rychłego spotkania się ponownie. Nowa niebieska teczka została gruntownie zmieniona. Nie zawiera np. eklektycznych informacji o produktach, od czego jest Informator, Katalog i będzie Zeszyt nr 2 w nowej wersji (następna moja praca pisemna, za którą już się wziąłem). Sporo materiałów z „nowej” Niebieskiej teczki wykorzystanych zostało na naszej nowej www.colway.pl. Gdy jednak już ukażą się drukiem, to będą na domenie stopniowo zastępowane innymi.

Niebieska teczka1

Kolejne materiały drukowane

Tak, wiem że brakuje Wam tych narzędzi, głównie tanich (kilkugroszowych) ulotek reklamowych czy folderów z powodzeniem przetestowanych w Colway International. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. Pod koniec wakacji rozpoczniemy współpracę z profesjonalną, jedną z najlepszych w Polsce firm specjalizujących się w budowaniu spójnego i skutecznego wizerunku organizacji dystrybucyjnych, podobnych do naszej. Będzie to zrobione kompleksowo i w synergii z całą, wielopłaszczyznową kampanią. 

Tymczasem już pracujemy nad taniutkimi ulotkami produktowymi (każdy osobno). W pierwszych dniach lipca pójdzie do druku uaktualniony Informator Produktowy, a do końca lipca folder – „harmonijka” grupujący krótkie opisy produktów, wraz z ich składami w jednym, małym objętościowo materiale.

Co jeszcze nowego?

Budowany przeze mnie nowy zespół wsparcia dystrybucji w klasycznym Colway dopiero się dociera, ale też sporo już zrobił. Jest w nas wystarczająco dużo pokory, byśmy rozumieli, że na właściwym poziomie sami wszystkiego nie zrobimy, a tym bardziej szybko – stąd decyzja wspomożenia się już niebawem outsourcingowymi profesjonalistami. Nie znaczy to jednak, że wszyscy urlopujemy. Na dniach podłączony zostanie w Strefie Menedżera unowocześniony Panel Administracyjny, obfitujący w usprawnienia i nowe funkcjonalności. Sukcesywnie pojawiać się będą materiały (to również postulowaliście) do ściągnięcia i drukowania samodzielnie. Włącznie z roll-up’ami, które wreszcie każdy obstaluje sobie sam za 90zł (roi się od punktów usługowych), by zrozumieć, dlaczego w Colway „takie same” były 4x drożej…

Eliksir dr Słonia

Tygodnie już tylko dzielą Sieć Colway od inauguracji produktu, który ma wszelkie szanse by stać się naszym kolejnym hitem. Czym jest „Eliksir dr Słonia”? Zwykłym na pozór pojemnikiem z lekko pieniącą się wodą, aplikowaną w aerozolu. Płyn ten zawiera jednak zastosowaną po raz pierwszy w dziejach ingrediencję srebra i tlenu w nie znanym dotąd chemii połączeniu. I zapewne brzmiało by to nawet dla mnie nieco fantastycznie, gdybym nie wiedział kto tę reakcję przeprowadził i jak doszedł do rzeczy równie prostej, co genialnej. Jako że Szampon dr Słonia obronił się znakomicie i jego efektywności praktycznie nikt nie kwestionuje, to możecie i Wy Drodzy Przyjaciele raz jeszcze śmiało zaufać doktorowi Krzysztofowi i Colway. Co potrafi ten Eliksir, napiszę na tych łamach tylko raz. I proszę, by nigdy więcej nie molestowano mnie o powtarzanie tych informacji w jakiejkolwiek publikacji. 

Nie będzie to kosmetyk codziennego użytku, ale będzie to produkt, który stanie w apteczce każdego domu, każdego uczestnika Sieci Colway i w domach wszystkich Waszych przyjaciół, gdy tylko rozejdą się wieści o jego właściwościach. Stanie - i jego brak będzie uzupełniany każdorazowo, gdy pojemnik się opróżni.
Właściwości bakteriobójcze srebra są znane i uznane. Nie wdając się w zagadnienia farmakodynamiczne zapowiem tylko – i daję na to swoje osobiste słowo – że kilkukrotne raptem pryśnięcie zawartością kolejnego, awangardowego produktu Colway będzie hamować dosłownie w ciągu kilku godzin rozwój wielu, bardzo wielu stanów chorobowych skóry. Włącznie z takimi, na jakie nie ma skutecznych leków. Eliksir dr Słonia dla przykładu:

- zatrzymuje w zarodku procesy budowania się wrzodów, czyraków, egzem i mnóstwa innych patologicznych zmian skórnych, których przyczyną są bakterie

- zalecza, bądź leczy nawet tak trudne dolegliwości jak grzybice narządów płciowych

- przyspiesza niebywale procesy gojenia się ran, urazów, także pozabiegowych

- skutecznie znosi objawy wybranych chorób nieuleczalnych, np. niektórych odmian łuszczycy

Chciałbym napisać więcej, ale po pierwsze nie mogę tego zrobić z przyczyn prawnych, po drugie nie chcę jeszcze rzucać osobistego autorytetu na szalę reklamy funkcji Eliksiru, które zgłosiła jedna, czy pięć osób go testujących. Jestem jednak dziwnie pewny, iż produkt ten rychło zacznie obrastać legendami, że to Wy zaczniecie odkrywać jego kolejne i kolejne właściwości. Jestem całkowicie przekonany, że Krzysztof Słoń dał nam do rąk coś więcej, niż biobójczą wodę na bazie tlenku srebra w unikalnych wiązaniach chemicznych. Dał nam kanwę do dziesiątek legend marketingowych, które będą karmiły nasze przedsięwzięcie. Otworzył nam kolejne drzwi do nowych środowisk, których dotąd nie przekonaliśmy do Colway dotychczasowymi korzyściami naszej oferty produktowej. 

Kiedy? Wierzę, iż już od 1 sierpnia. Jaka będzie cena katalogowa? Jeszcze czynimy ostatnie kalkulacje, ale obiecuję, że bardzo przystępna. Materiałów na temat Eliksiru dr. Słonia powstanie jeszcze bez liku. Ale podawać je Wam będziemy w sposób inteligentny. Jest on bowiem zarejestrowany jako kosmetyk do skóry z problemami…

COLWAY.PL pojemnik wizu cien

Colamina – nie tak prędko

Mieliśmy gotową koncepcję tego świetnego produktu. Najprostszą z prostych, polegającą na wynegocjowaniu zgody na ubranie w brand Colway znanego od lat i cieszącego się rewelacyjną opinią kompleksu mineralnego z Morza Czarnego, który ma w dodatku bardzo dobrą literaturę popartą szerokimi badaniami (pisał o Minerolu również nasz S.A. Batieczko). Jednakże kłody rzucane obecnie przed zaostrzające się procedury naturalnym preparatom odsuwają nam proces rejestracji. Przyglądamy się więc innym, niż upatrzony ukraiński kompleksom mineralnym. Oczywiście takie są, kto wie czy nie lepsze nawet składem i działaniem. Nie możemy jednak robić tego w pośpiechu. Naszą strategię wyznacza imperatyw wykluczający jakiejkolwiek „wpadki” produktowe w ofercie klasycznego Colway. Prosimy Was więc o cierpliwość. Preparat kompleksowo zaopatrujący organizm w mikro- i makroelementy jest w Colway potrzebny, to nie podlega dyskusji. Kiedy będziemy całkowicie pewni słuszności wyboru, to produkt ten wejdzie do dystrybucji już z marszu. Mamy bowiem zakontraktowane konfekcjonowanie go, opakowania itd. Potrzebujemy tylko wsadu najlepszego z najlepszych, takiego, którego żadne urzędy nie będą mogły prześladować. 

O spotkaniach z Sergiejem Batieczką raz jeszcze

Choć wspominam o tym w kolejnych już Aktualnościach – uważam, że warto. Spotkania z profesorem S.A. Batieczką są prawdziwym colwayowym hitem 2016 roku. Sukcesem frekwencyjnym (np. ćwierć tysiąca osób w Krakowie!), wizerunkowym dla naszej Organizacji, a także rekrutacyjnym. Pozwalają bowiem docierać poprzez zaproszenia na nie do środowisk, w jakich trudno innymi drogami zdobywać nam klientów i współpracowników. Dlatego wyciągajcie z tego wnioski Menedżerowie i zapraszajcie Siergieja Batieczkę oraz jego niesamowitą tłumaczkę i asystentkę Marzę Kamińską. To naprawdę owocuje! 

Program motywacyjny

Wiosną 2016 (tylko za obrót III, IV, V) Klub Systematycznych 15tys.+ tworzyli:

Raisa Antychowicz, Katarzyna Bartosik, Łucja Bartosik, Karolina Boborowska, Anna Bronowicz-Stańko, Halina Bosiacka, Ewa Całka, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Ewa Daroszewska, Barbara Draganow, Małgorzata Dyko, Romuald Giera, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Jarosław Hałas, Robert Hołod, Anna Janke, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Alina Jurczak, Jolanta Jurek, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Michalina Kochaniewicz, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosiak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Janina Małecka-Ulińska, Joanna Mamczarz, Piotr Marczak, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Dorota Niezgoda, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Irena Pieczulis, Agnieszka Piekoszewska, Sandra Przepióra, Ewa Przewrocka, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Estera Semeniuk, Anna Sewielska, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Karolina Turek-Rudnik, Jolanta Tyndyk, Teresa Zakrzewska-Burchacka, Zdzisława Zielińska, Emilia Zych, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Wiosną 2016 (tylko za obrót III, IV, V) Klub Systematycznych 40tys.+ tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Monika Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Robert Bogdański, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Anna Godlewska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Marcin Golonka, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Małgorzata Graboś, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Izabella Hoffmann-Fortuna, Izabela Jagodzińska, Barbara Jastrzębska, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Izabella Karwowska-Oczepa, Wojciech Kintop, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Swietłana Kozakova, Irena Krusche, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Hanna Łukomska, Bożena Marciniak, Joanna Marek, Stanisław Marków, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Urszula Owsiak, Renata Panek, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Andrzej Podlasin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Bożena Sewielska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Małgorzata Weiss, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Wiosną 2016 (tylko za obrót III, IV, V) Klub Systematycznych 100tys.+ tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński*, Paweł Florek*, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Sławomir Smagacz, Jadwiga Strzemżalska, Marek Strzemżalski*, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk*, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska, Sławomir Więckowski.

Winszujemy awansów do Klubów Systematycznych 15 i 40 tys+. One pokazują najlepiej gdzie rośnie nasza Organizacja. Winszujemy powrotów do Klubów 40 i 100tys+. One dowodzą stabilności biznesu Liderów!

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem