Listopad

PROMOCJA, PROMOCJA, PROMOCJA!!!

    Wszystkie inne sprawy na bok, wszystkie ręce na pokład!  Wszelkie zasoby i kwanty energii marketingowej, cały nasz entuzjazm, który rósł od wczesnej wiosny wraz z Ofensywą COLWAY 2016, aby osiągnąć apogeum na Konferencji w Warszawie 22/23.10 – wszystko podporządkowujemy w najbliższych tygodniach jednemu, bardzo konkretnie określonemu celowi:  

• Firma COLWAY:  20-to milionowy obrót tylko w polskiej Organizacji 

• Menedżerowie COLWAY: rekordowe zarobki i fundamenty nowych struktur 

Budźcie tych, co jeszcze śpią, powiedzcie im, co przespali przez lata może nawet ostatnie.

Powiedzcie wszystkim marketingowcom sieciowym, jakich znacie, że „wpadanie do COLWAY” tylko na jeden listopad, zrobiło się modne wśród MLM-owców R.P.  -  gdyż … u nas rasowy networker, nawet startujący od zera, zarabia przez jeden miesiąc tyle, ile w statystycznym, funkcjonującym nad Wisłą marketingu rzadko przytrafia się nawet w pół roku.

Regulamin i szczegółowy opis tegorocznej Promocji  dostępny jest w zakładce INFORMACJE > MATERIAŁY DO POBRANIA, a link do posyłania go dalej i dalej:

http://bit.ly/2erR6aD

   Wzorem ubiegłego roku Wielki Finał Promocji przeprowadzimy na Facebooku. Start 30.11.2016 o godź 20.00. Jakimi narzędziami możliwymi do wykorzystania z pomocą tego medium – jeszcze rozważamy.  Teraz jednak jest najlepszy moment, by wszyscy ci spośród Was, którzy jeszcze bronią się przed „fejsem” dołączyli do grona blisko 10 000 tysięcy odbiorców i polubili COLWAY - Official Fanpage  a przy okazji kilka naprawdę zacnych profili tworzonych przez colwayowców.  Zdziwicie się, ile rezerw tkwi w tej krainie, na którą szkoda być może było Wam dotąd czasu. Ile możliwości edukacyjnych, komunikacyjnych i wprost rekrutacyjnych tam jeszcze drzemie… W szczególności kiedy wyzwalają się moce synergiczne.  A nasza Promocja listopadowa z pewnością takie uwolni, również w mediach społecznościowych. 

Składajcie zamówienia poprzez Sklep COLWAY w Strefie Menedżera

     Nie telefonujcie w tym miesiącu do Działu Zamówień bez naprawdę ważnego powodu!  Sobie zaoszczędzicie stresu spowodowanego trudnościami w połączeniu się, a tym, którzy dopiero oswajają się z rolą Menedżera COLWAY, tym którzy wracają na łono… i tym, którzy rzeczywiście powinni złożyć swoje zamówienie telefonicznie – ofiarujecie wspaniałomyślnie wolny sygnał w słuchawce.  

Korzystajcie z adresów e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (jeśli nie potraficie sami wygenerować hasła),  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (jeżeli nie potraficie sami zarejestrować bezumownie partnera), ale odciążcie linie telefoniczne w Koleczkowie.  Bardzo Was o to prosimy – Menedżerowie, „weterani”.

Korzystajcie z zasobów

     W listopadzie, w cenniku materiałów reklamowych i szkoleniowych (też w Sklepie COLWAY w Strefie Menedżera) pojawią się pakiety ulotek „ekonomicznych” , jakie dawno postulowaliście – za symboliczną cenę.  Swoją osobną ulotkę „ekonomiczną” będzie miał docelowo każdy produkt (kosmetyczny) COLWAY.  Dostępny będzie także Folder Kosmetyczny w formie harmonijki – streszczający informacje o składach i roli poszczególnych komponentów  w każdym kosmetyku z oferty COLWAY.  Nie zgłaszajcie się do nas natomiast w kwestiach materiałów dotyczących nowych suplementów diety (GanoCord, AmiColina). Dlaczego?  Zapytajcie o to Lidera lub innego uczestnika Konferencji w Warszawie.

Zacznijcie wykorzystywać zasoby wiedzy, które można pobrać w Strefie Menedżera.  DO POBRANIA (tylko w Strefie Menedżera) http://bit.ly/2f4n2mu  
Nie masz dostepu do Strefy Menedżera? Twój Menedżer je ma! Poproś go o wartościowe materiały.

Zasoby, które pomogą Wam w Promocji, to także Niebieskie Teczki, w które trzeba się zaopatrzyć i to w słusznej ilości!

To Prezentacja Promocji listopadowej, którą można ściągnąć tutaj: http://colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania?view=download&id=155.

To również Kompilacja slajdów z Konferencji COWLAY 2016 http://bit.ly/2edGM8m 

To niewątpliwie cała już filmoteka COLWAY. Ze szczególnym uwzględnieniem hitowych, krótkich form filmowych, dotyczących produktów. https://www.youtube.com/playlist?list=PLomFuh2fHHlDH5trxCSfcWIBQgrR70NyP

Zasoby, to nasz COLWAY - Official Fanpage na Facebook, który będzie Was przez cały Listopad wspierał, aż do Wielkiego Finału o 20.00 w środę 30 listopada …

Listopadowe Spotkania z prof. Siergiejem Batieczką

 

Kraków -18.11 - godz.18.00 hotel GALAXY, ul.Gęsia 22a (obok Galerii Kzimierz),

Zakopane – 23.11 godz. 18:00 Hotel Sośnica,ul.Modrzejewskiej 7,

Tarnobrzeg – 24.11 godz. 18:00 Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa, ul.Wyszyńskiego 10,

Lublin - 25.11 godź 18.00 Hotel Forum, ul.Obywatelska 8,

Radom- 1.12 godz. 17:00 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Plac Stare Miasto 10,

Poznań- 3.12 godz.16:00 Collegium Da Vinci, ul. Gen. Kutrzeby 10,

 

     Uczestnicy naszej Sieci, którzy opanowali strategię sprzedaży i rekrutacji „na Batieczkę” – wdzięczną, „miękką”, nienachalną, wykorzystującą obecne trendy i prawdziwą charyzmę Siergieja – chętnie opowiedzą Wam dlaczego należy tam przywieźć wszystkich znajomych, jacy się Wam dotąd opierali! Spotkania październikowe były przeważnie sukcesem frekwencyjnym, a zawsze wizerunkowym i marketingowym. 

Aplikacja mobilna COLWAY

     Aplikacje mobilne podbijają coraz więcej dziedzin naszego życia. COLWAY wdrażając swoją własną „apkę” po prostu nadąża za nowoczesnością. Ci Menedżerowie, którzy mieli już możliwość ją używać – są zachwyceni. W tym momencie udostępniona jest na urządzeniach mobilnych posiadających system Android i Windows, ze względów proceduralnych czekamy z niecierpliwością na jej inaugurację w AppStore. Użytkownicy telefonów i tabletów z "jabłuszkiem" już w najbliższych dniach dostaną możliwość korzystania z narzędzia szytego na miarę.

Link do pobrania aplikacji dla systemu Android:

http://bit.ly/COLWAY-Android

Link do pobrania aplikacji dla systemu Windows Phone:

http://bit.ly/COLWAY-WindowsPhone

Cały czas udoskonalamy aktualną wersję aplikacji, zatem już w pierwszych dniach listopada powiadomimy o jej oficjalnym wydaniu dla wszystkich uczestników sieci na IOS, Androidzie i Windows Phone - w pełnym zakresie możliwości. Oprócz aplikacji mobilnej powstaje strona internetowa www.colway.io będąca instrukcją obsługi zarówno w zakresie opisów pisemnych jak i filmów instruktażowych.

Znajdziecie tam również forum, na którym otrzymacie odpowiedź na każde pytanie dotyczące aplikacji. Czym jest aplikacja mobilna COLWAY, jakie daje korzyści w pracy Menedżera z grupą Dystrybutorów, jak pomaga w rekrutacji, edukacji i komunikacji pisaliśmy już w Aktualnościach październikowych i w „Uśmiechach od COLWAY”.

Dusza rwie się do wielkich zarobków w Promocji a …

     …  nie ma środków na zakupy Pakietów?  BizOn służy Ci pomocą.  Dowiedz się przez blog BizOna co możesz i jak możesz. 

     Nasza Nadworna Agencja Kredytowa, jak pieszczotliwie mówimy o Michale Zielke i jego działalności -wie doskonale, że listopad to także ich czas w COLWAY. W Promocji wsparcie kapitałowe BizOna przyda się na pewno, co pokazała już Promocja ubiegłoroczna. Jaka jest stopa zwrotu kapitału zainwestowanego w naszą Promocję, większość Uczestników Sieci wie. Niesamowita. Można mówić o kilkudziesięciu procentach w skali miesiąca, czy około tysiąca procent w skali roku, jeśli tak by liczyć. Nie ma dziś w Polsce inwestycji nawet porównywalnej do naszej Promocji jeśli chodzi o opłacalność zainwestowania pieniędzy. Tym samym każde środki na pomnożenie w tej akcji, która udaje się zawsze od 12 lat – warto pożyczyć, jeśli komuś ich zabraknie. Zwłaszcza, że naszych BizOnów nie da się nazwać lichwiarzami, a współpraca z nimi układa się na bazie relacji równie miłych, co inne w naszym Plemieniu.

Aby skorzystać z naprawdę mocnej oferty BizOna w listopadzie, trzeba jednak zrobić coś już teraz. Zapoznajcie się z ich propozycjami:

Oferta Klubu Przyjaciół BizOna w Promocji listopadowej 2016

http://bit.ly/2dUv0RQ

… i rozważcie członkostwo w Klubie Przyjaciół Bizona:

Klub Przyjaciół BizOna - prezentacja

http://bit.ly/2eTjMdh

 

Dla wyjaśnienia wszelkich wątpliwości polecamy kontakt osobisty z Michałem Zielke – poprzez Blog BizOna w Strefie Menedżera COLWAY. Osobiście zalecam też, byście porozmawiali z Menedżerami, którzy korzystają od wielu miesięcy z tego kredytowania celem zapytania ich: czy warto, a jeżeli tak, to dlaczego. Opinia „swoich” zawsze jest cenniejsza od reklamy, prawda?

GanoCord i Amicolina -  w listopadzie bezcenne

     Co znaczy, że można je tylko dostać od COLWAY. Kupić za żadne pieniądze (przynajmniej w listopadzie) się nie da.  Nawet nie próbujcie nas o to męczyć.  Czy w grudniu wejdą do katalogu sprzedażowego? GanoCord na 100%.  AmiColina … ?  Bądźmy dobrej myśli. 

Terminy wejścia do oferty innych nowości 

Odżywka Zagęszczająca Włosy już jest. 

Colamina dostępna na pewno do dnia 10 listopada. Pierwsza partia może jeszcze, niestety nie zawierać ulotki wewnętrznej, która wymaga jeszcze audytu pod kątem zgodności z przepisami. Podobnie jak ulotka do GanoCordu.  

Na razie uwierzcie, iż wchodząca w listopadzie do katalogu COLWAY Colamina -  to najwyższej jakości remineralizator i dobry detoksykator. To suplement diety, którego potrzebują i nasze organizmy i nasza Oferta.  Nie zapomnieliśmy też o „deputatach” na Colaminę, które otrzymali wszyscy „Kreteńczycy”. Cierpliwości. Zrealizujecie je. Damy sygnał, kiedy.

Płyn do Demakijażu (w kolejnych partiach już prawdopodobnie pod nazwą:  Atelopłyn do Demakijażu) dołączy najpewniej w pierwszym tygodniu listopada, a w ślad za nim lub może nawet równolegle – Atelokrem MC2.  Materiały edukujące o walorach tych produktów będą sukcesywnie pokazywać się w zakładce Do POBRANIA w Strefie Menedżera (pierwsze już są), a potem także drukiem.

Nowy Folder Kosmetyczny i ulotki „ekonomiczne”

    Materiały te są ostatnią z niezrealizowanych jeszcze przez nas obietnic Ofensywy COLWAY 2016.  Folder – „harmonijka” jest już dostępny, a ulotki w cenie takiej, by nikogo nie bolało finansowo ich rozdawnictwo będą dodrukowywane te, których 30 tysięcy(!) rozeszło się na Konferencji – i tworzone kolejne, do pozostałych produktów kosmetycznych.

Wiedza dla wtajemniczonych

… przekazana została na Konferencji warszawskiej, która przejdzie do historii COLWAY jako wydarzenie brzemienne, kamień milowy w naszych dziejach. Taki, jakim były: pierwszy meeting w Ciechocinku (VIII 2004), 5-ta Rocznica w Rynie (V 2009), 10-ta Rocznica w Warszawie (V 2014), czy Zjazd w Ossie (X 2014) …

Kto nie był, ten wręcz musi uzyskać relację o niej od Uczestników i zapoznać się z tym materiałem: 

Kompilacja slajdów z Konferencji COLWAY 2016

http://bit.ly/2edGM8m

Kampania Społeczna „Możesz więcej”

… ruszyła w spokojnym rytmie. Śledźcie jej pierwsze kroki na: http://bit.ly/2c7HvF0 , polubcie ją swoim „lajkiem” i … na razie uczcie się tego inteligentnego sposobu docierania do nowych środowisk.  Kiedy zakończymy Szarżę listopadową i opróżnimy półki z poczynionych w niej zapasów, wówczas  przyjdzie czas  dołączenia do niej naszych sił głównych.  Kto wszak chce – już może uczynić się jej ambasadorem. 

Wycieczka Klubu Liderów i debiutujących w Klubie 100tys+

Lecimy z Okęcia 12-19 lutego 2017 na Wyspy Zielonego Przylądka. Kto jest ciekawy, jak wygląda w detalach wycieczka nagrodowa w Programie Motywacyjnym COLWAY – niech kliknie ten link:

Oferta wycieczki Klubu Liderów na Wyspy Zielonego Przylądka

http://bit.ly/Wycieczka-Klubu-Liderow-COLWAY

 


… a może zapragnie dołączyć do Klubu 100tys+…


Uwaga!      Mamy, jak widać w załączonej transparentnie ofercie 42 miejsca. Musi starczyć dla całego Klubu Liderów, dla beneficjentów Programu Motywacyjnego i … dla jakiejś szczupłej kadry … Nie będzie więc prawdopodobnie tym razem zbyt dużych możliwości dokupienia udziału nawet dla osób towarzyszących. Ostatnie miesiące awansujące do tej wycieczki przez Program Motywacyjny, to X,XI i XII 2016. Styczeń 2017 nie jest możliwy ze względów proceduralnych … Co nie znaczy, że „stutusięcznicy” z listopada, grudnia i stycznia nie pojadą na wycieczkę … ale na następną.

Sam Program Motywacyjny czekają nieuchronne reformy, ale to już w przyszłym roku. Mam wrażenie – oglądając się na stan spraw ze stycznia br. kiedy obwieściłem Wam Ofensywę COLWAY 2016 - że zrobiliśmy i tak wiele …

Program Motywacyjny

Latem 2016 Klub Systematycznych 15tys+ (tylko za obrót VII, VIII, IX) tworzyli:

Łucja Bartosik, Robert Bogdański, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Całka, Alicja Celary, Małgorzata Chmielewska, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Ewa Daroszewska, Małgorzata Dobrzańska-Wielkopolska, Agnieszka Dobrzyńska, Małgorzata Dyko, Romuald Giera, Urszula Gierlak, Anna Godusławska, Marcin Golonka, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Izabella Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Izabela Jagodzińska, Anna Janke, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Alina Jurczak-Guzdek, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Hanna Karalus, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Michalina Kochaniewicz, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosiak, Mirosława Kowalska, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Alicja Loyola-Fernandez, Elżbieta Łoś, Grzegorz Łukaszewski, Joanna Mamczarz, Piotr Marczak, Angelika Mazurkiewicz, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Marzena Penkajło, Irena Pieczulis, Agnieszka Piekoszewska, Rafał Potkański, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Grażyna Rozmysłowicz, Alicja Rzymczyk, Estera Semeniuk, Bożena Sewielska, Agnieszka Sikorska-Szymlet, Jacek Sikorski, , Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Rafał Strzelczyk, Anna Śruborz, Karolina Turek-Rudnik, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Zdzisława Zielińska, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz. 

Latem 2016 Klub Systematycznych 40tys+ (tylko za obrót VII, VIII, IX) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Monika Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Paweł Florek, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Bogusław Januszewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Izabella Karwowska-Oczepa, Krzysztof Kaźmierski, Iwona Kozak, Irena Krusche, Sylwia Kurpisz-Hałas, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Hanna Łukomska, Joanna Marek, Stanisław Marków, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Dariusz Olszewski, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Sławomir Smagacz, Ewa Sobańska, Mira Spa, Monika Suska-Łojek, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Latem 2016 Klub Systematycznych 100tys+ (tylko za obrót VII, VIII, IX) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Krystyna Derbin, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński*, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Tomasz Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Jadwiga Strzemżalska, Marek Strzemżalski*, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.

Gratulacje dla Systematycznych!  Szczególnie dla debiutujących w Klubie 40tys+.  Ten ranking to jeszcze cisza przed burzą…  Niebawem od awansów się tutaj aż zaroi.  


Drodzy Przyjaciele,

życzę Wam Wielkich Żniw! Zaróbcie ciężkie worki pieniędzy! Marże i prowizje od 20 milionów to już są naprawdę sumy budzące szacunek. Sprowadźcie tego miesiąca do naszej „niebieskiej sekty”, do naszego radosnego Plemienia wszystkich pozytywnych ludzi, jakich znacie i jakich dopiero poznacie. Jeżeli w tym szaleństwie, jakie się właśnie zaczyna, będą się Was pytać: czy aby na pewno jesteście „normalni”? - odpowiedzcie im to, co doradzał w najweselszym wykładzie edukacyjnym, jaki słyszał kiedykolwiek COLWAY – Grzegorz Kamiński podczas naszej Konferencji w Warszawie.

Jeżeli ONI – Wasi „powstańcy” listopadowi, wyposażani w Pakiety Promocyjne COLWAY, najlepszą inwestycję finansową, jaka jest możliwa obecnie w Europie Środkowej – będą się Was pytać: „Jaką mamy gwarancję, że na tym zarobimy?” – odpowiedzcie tym, którzy mają poczucie humoru, że jeśli naprawdę potrzebują gwarancji, to niech raczej za 3016zł + VAT kupią sobie nowy telewizor, a tym, którzy poczucia humoru nie mają – dajcie do licha tę gwarancję!
Ja Wam gwarantuję, widząc co się zaczyna dziać – że nie będziecie tego żałowali!

Jarosław Zych

Redakcja akapitu o Aplikacji Mobilnej: Kamil Radajak

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem