Grudzień

upupup LQ 

Wielki Sukces Promocji Listopadowej COLWAY 2016!!!

Jak wielki w konkretnych liczbach? To możecie przeczytać w materiale – w Nowinach ( Pobierz tutaj ). Zachęcam do kolportowania tego materiału w każdy możliwy sposób. Nie ma bowiem obecnie lepszego narzędzia rekrutacyjnego w COLWAY. Wykorzystajcie je. Przede wszystkim przez podesłanie go tym wszystkim, których jeszcze i ta Promocja jakoś nie porwała. Następną odpuścić będzie im jeszcze trudniej.

To wszystko prawda. Zrobiliśmy to. Wynik obrotowy, jaki notują w Polsce organizacje marketingu sieciowego szczycące się setkami tysięcy zarejestrowanych, aktywnych uczestników. Dziękuję raz jeszcze wszystkim Bohaterom tego listopada. Wasze nazwiska wymieniliśmy w „Uśmiechach od COLWAY” oraz na COLWAY Official Fanpage. Nie odważę się ująć ich w ranking, gdyż zasługi niektórych są po prostu niemierzalne.

Czy mogło to być wymarzone 20 milionów? Cel wyznaczony na Konferencji i niezwykle ambitny, bo zakładający aż 25%-owy przyrost w stosunku do ubiegłego roku? Zapewne tak. Wydawało mi się, iż strategia tegorocznej Promocji, którą po wielokroć przemyśliwałem była doskonała… Jednak nie była. Mam jeszcze i tutaj w czym się poprawić. Podobnie jak mamy co do poprawienia w organizacji pracy. Gdybyśmy mieli jeszcze lepiej zorganizowaną logistykę pierwszego tygodnia, kiedy ilość zamówień przerosła nawet oczekiwania hurraoptymistów… gdyby Atelokrem MC2, gdyby jeszcze… Z drugiej strony - powiedzmy to sobie otwarcie - taki wynik byłby dla naszego Plemienia wysiłkiem nadkompensacyjnym, nieadekwatnym ani do przyrostów osobowych w naszej Organizacji, ani do wskaźników ekonomicznych tego i tak niezwykłego roku. Narzekanie na to, że zabrakło „dwudziestki z przodu” byłoby więc naprawdę nieprzyzwoite. Wiedzą o tym świetnie ci wszyscy Menedżerowie, którzy liczą właśnie swoje Prowizje. Szczególnie te „pięciocyfrowe”, w których też oczywiście odnotowaliśmy rekord!
Zresztą … jeśli ktoś chce mówić, że COLWAY zrobił w listopadzie 2016 owe 20 milionów – może śmiało to robić! Licząc z Organizacją bułgarską, która w tym roku przeprowadziła Promocję na „naszych” zasadach po raz pierwszy, licząc z wszystkimi rozsianymi po świecie, a nie figurującymi w Systemie tymi odbiorcami naszych produktów, którzy nabywają je w cenach menedżerskich, więc upomnieli się o Gratisy do odpowiednio zacnych zamówień – było nawet więcej, niż 20 milionów!

19.000.000 MILIONOW LQ

Sukces także Ofensywy COLWAY 2016

Całe drugie półrocze 2016 było pasmem historycznych rekordów obrotowych. Wynik Promocji listopadowej to więc nie tylko szarża, to nie tylko efekt wyjątkowo hojnego wsparcia jej Gratisami. To również ekonomiczna funkcja wcześniejszych już, systematycznych wzrostów obrotowych, regeneracji potencjału marketingowego, którym podzieliliśmy się wcześniej z Colway International. To odbudowa morale Plemienia, nadwątlonego nieco rozdziałem Colway na dwie Organizacje. To mądrość Liderów i Menedżerów COLWAY, którzy ocenili właściwie, gdzie jest słuszne miejsce dla angażu ich energii i czasu. To mozolna budowa mojego nowego Zespołu, to dobre początki reorganizacji, to trafne decyzje w polityce wewnętrznej i zewnętrznej. To także niepopełnianie większych błędów, czego nauczyć może tylko dwanaście lat doświadczeń… To kolejne, iście sensacyjne produkty, to Krzysztof Słoń, Siergiej Batieczko, Karolina Górska…

To … ufność wreszcie, za którą dziękuję Wam szczególnie i osobiście. Sukces Ofensywy COLWAY jest bowiem też moim sukcesem osobistym, który był mi – nie ukrywam tego – bardzo potrzebny, przy czym jego wymiar finansowy nie miał tu zupełnie nic do rzeczy. Dlaczego był tak bardzo potrzebny, może zdradzę Wam za ćwierć wieku, kiedy zamiast pisać pięćsetne Aktualności – napiszę pamiętnik. Jestem absolutnie świadomy tego, że to się udało, z tym przepięknym zwieńczeniem promocyjnym włącznie - głównie dlatego, że wiosną tego roku, gdy wróciłem do Was dosłownie i w przenośni z koncepcją tej Ofensywy, wówczas raz jeszcze mi zaufaliście…

Cieszę się razem z Wami. Patrząc na imponujące prowizje, na rozradowane twarze. Na ludzi mi przyjaznych i spełnionych. Było warto.

Wyrażam szczególne uznanie dla pracy Załogi COLWAY w Promocji.
Na Podziękowania skierowane indywidulanie do wszystkich, którzy mi w tym szczególnym roku pomogli, którzy pomogli mojemu Wspólnikowi, moim Partnerom i naszej Wspólnej Sprawie - przyjdzie czas i miejsce w Aktualnościach Okolicznościowych. Ukażą się one w TYM MIEJSCU pod koniec miesiąca.

Co trzeba zrobić, by Sukces ten zdyskontować?

Napiszę tu znowu to samo, co piszę od lat w grudniowych Aktualnościach. Wiecie dlaczego znowu to samo? Bo nigdy dotąd te słowa nie odniosły efektu takiego, jak bym chciał. Musimy więc je sobie powtarzać niczym memento.
Tysiąc nowych Menedżerów! Tylu zaokrąglając pojawi się w Systemie. Tak, wiem… jedna trzecia, bądź więcej nawet, to w istocie Wasze „klony pozycyjne”, rodzina, bliscy przyjaciele, itp. Mówiąc bez ogródek – „słupy”. Ultraliberalny system COLWAY pozwala na wszelkie „operacje”, jakie tylko mogą zrobić Wam dobrze. Choć budzi to zgrozę w uszach marketingowców „made in usa”, my rozerwaliśmy nawet związek pomiędzy realnymi zamówieniami, a „przyporządkowaniem obrotów”. Możecie je sobie układać tak, by wydrenować z systemu matematycznie najkorzystniejszą sumę prowizji dla grupy. I bardzo dobrze. Jestem iście dumny z takiego właśnie „MLM-u po polsku”. Nie dla Niemców, ani Szwedów w końcu wymyślał to ongiś Maurycy.

Jednak pozostali z owego tysiąca, to żywi ludzie, którzy wydali 3 tysiaki plus VAT, by zostać ekspresowo Menedżerami COLWAY. Czyli potencjalnymi beneficjentami najhojniejszego marketingu w Europie. Dla nich COLWAY ma Waszą twarz! Oni uwierzyli Wam. Moim zdaniem prawda ma tylko jedną definicję: to zgodność słów z rzeczywistością. Co z tym teraz zrobicie?

Czy oni "pójdą na straty", jak to bywało co roku i z niejednymi – „powstańcami listopadowymi”, których rekrutujący zostawił z pełną szafą Kolagenu Naturalnego, Colvity i innych cudów? Oni, nie mający przecież żadnej wiedzy ani o tych produktach, ani o tym Przedsięwzięciu - po „odbiciu” się od kilku znajomych - uznają, że zostali wpuszczeni w niezłe maliny i tylko patrzeć, jak zaczną wystawiać zawartość swoich szaf na allegro… Tanio oczywiście, coraz taniej. Wynikną z tego same złe rzeczy. Wprowadzający takiego „powstańca” straci znajomego, a zyska opinię szarlatańskiego wciągacza do niebieskiej sekty ekonomicznej. Setkom innych adresaci oferty zakupu, którzy otworzą takie aukcje na allegro – naubliżają od oszustów…

Czy może jednak będzie tym razem inaczej? Poświęcicie im tyle swojego czasu, by po pierwsze pomóc ten towar zbyć, a po drugie, by postrzegli potencjał marketingowy nie tylko produktów COLWAY, ale także naszego Przedsięwzięcia, jako całkiem sympatycznego sposobu na uzupełnianie budżetu, a nawet na życie zawodowe?
Ten czas trzeba poświęcić im teraz! Nie w styczniu… Teraz, gdyż teraz jeszcze Wam ufają, a w styczniu już nie będą. Teraz, bo między 1 a 24 grudnia ludzie wychowani w kulturze świętego Mikołaja wydają tyle pieniędzy na różne zakupy, ile wydadzą od 25 grudnia aż do wiosny… Waszą rolą jest teraz sprawić, by najmodniejszym prezentem pod choinką był w Waszym oraz ICH środowisku produkt COLWAY. Czyż nie mamy ich pełnego spektrum? Dla pań i dla panów? Słucham uprzejmie? W zeszłym roku już był? Ale czy na pewno taki?

Jeśli mnie posłuchacie, jeśli zrobicie to TAK, jak TRZEBA, wówczas ta Promocja będzie Wam płacić przez cały nadchodzący rok 2017, a nawet przez wiele lat następnych.

Natomiast jeżeli pomyślicie: „Jeszcze czego! Harowałam cały listopad jak niewolnik, sprzedałam X Pakietów, a teraz Zych mi każe sprzedawać je po raz drugi za moją nową Menago! Nie! Dosyć! Niech sobie radzi sama, a mnie się należą teraz z niej profity. Ma panią – niech zasuwa na nią…”
Jeżeli tak pomyślicie, to będzie jak w dowcipie o teściowej, co do studni wpadła: ani wody, ani gnojówki…

Otóż nie każę Wam sprzedawać „za nich”. Mówię Wam tylko z całą życzliwością – ja facet, który sprzedał 1/5 z pierwszego tysiąca produktów COLWAY i zarekrutował ponad setkę osób, w tym dzisiejszych Liderów - że … jeśli wykonacie teraz (nie w styczniu!) ten, jeszcze jeden wysiłek poprowadzenia w Regule Byków (patrz: https://www.youtube.com/watch?v=VvZofM9f-cM&t=1040s ) swoich „powstańców listopadowych”, to pojawi się silna szansa na zalążek nowej struktury! Kiedy gra się mocno (a odzianie dziś rodaka w towar za 3 tys. + VAT niewątpliwie było zagrywką mocną), to albo wygrywa się u nas poczwórnie, albo … podwójnie przegrywa. Wizerunkowo i środowiskowo.

Aplikacja mobilna COLWAY

Jest to narzędzie nowoczesne. Może nawet zważywszy na demografię i poziom informatyzacji naszego Plemienia nawet … zbyt nowoczesne. Uwierzcie mi jednak, że ani się nie obejrzycie, a wszyscy już wokół (nie tylko córka lub wnuczka) będą się aplikacjami posługiwać. Jeśli sądzicie, że Wy nie, to od razu znieście ze strychu aparat telefoniczny z tarczą obrotową, który też wydawał się Wam kiedyś narzędziem, którego „komórka” długo nie wyprze… Aplikacja mobilna zaoszczędzi Wam mnóstwo czasu, ułatwi mnóstwo spraw z COLWAY, a przede wszystkim pomoże w rekrutacji nowych partnerów i prowadzeniu grupy, jaką z nich marzy Ci się stworzyć.

Nie zawracaliśmy Wam celowo jeszcze w Promocji głów tą „aplikacyjną edukacją”, ale teraz idzie powoli na to czas… Poświęćcie czas na tę edukację. Mój zespół obiecał mi, że od grudnia ją rozpocznie.

COLWAY Aplikacja Mobilna

 

Szkolenie Liderów – zgłoszenia

Zapowiedziane na Konferencji przez naszą minister edukacji Karolinę Górską Szkolenie Liderów w dniach 6/7/8 stycznia 2017 odbędzie się jednak nie w Biesówku, gdzie mogliśmy się nie pomieścić lub nie przekopać przez śniegi, lecz w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Miód Lawenda w Biardach. Idea tego, przede wszystkim Spotkania organizacyjnego (z elementami już szkolenia warsztatowego) wypłynęła z następujących wniosków:

- Zrozumieliśmy przez ostatnie 10 miesięcy, że Karolina jednak nie jest cyborgiem i choćby była w trasie szkoleniowej 1/3 miesiąca, czego też fizycznie nie jest w stanie robić, mając również życie prywatne i inne, ambitne plany, to i tak mogłaby prowadzić w efektywnym procesie nie więcej, niż 4 grupy po max. 20 osób. Cóż więc z tego, że jej warsztaty przynoszą świetne efekty, skoro jej samej wyszkolenie naszego Plemienia zajęłoby … kilka lat.

- Zrozumieliśmy również, że nie ma trenerów, którzy naprawdę wyrzekną się przemożnej chęci zajmowania uczestników warsztatu „swoimi wartościami edukacyjnymi” i będą ściśle realizować jej program interakcyjnego ćwiczenia prostych technik komunikacji, sprzedaży i rekrutacji. Tym samym szkolenia te nie są możliwe do ich duplikowania siłami „najemnymi”.

- Zrozumieliśmy więc wreszcie, że trzeba raz jeszcze spróbować wrócić do kanonu marketingu wielopoziomowego i podjąć wysiłek przekazania dobrego wzorca, który posiadamy – tym spośród Was, którzy podejmą wysiłek opanowania i literalnego duplikowania schematu.

- Rozumiemy także, iż Lider COLWAY (czyli np. członek Klubu 100 tys. +) , to – bez obrazy - niekoniecznie osoba, która potrafi, a nawet chce nauczyć się takie kompetencje opanować w sposób pozwalający je duplikować edukacyjnie – warsztatowo. Tak więc mamy w naszej Organizacji problem, który trzeba wreszcie nazwać po imieniu: niedobór kasty menedżersko-liderskiej zdolnej profesjonalnie zapoczątkowywać mechanizmy duplikacyjne. Czyli: uczyć innych kompetencji uczenia tego samego następnych na tyle skutecznie, aby tamci potrafili nauczyć tego samego kolejnych. I szczerze mówiąc, nie widzimy tłumu Menedżerów do tego predysponowanych…

Nie ma jednak lepszego rozwiązania. Tak dzieje się w każdym marketingu sieciowym, jaki się rozwija - i my też nie damy rady wyłamywać się z tej reguły przez następne dwanaście lat... Jeśli chcemy progresu, który wyraża się napływem do COLWAY zupełnie nowych ludzi, jeżeli marzymy o tym, by w kolejnych latach rosnąć w obroty i zarobki tak, jak w 2016, porównywanym z 2015 – to musimy wyłuskać spośród posiadanych zasobów ludzkich wszystkich tych z Was, którzy podejmą trud nabycia kompetencji uczenia nauczania uczenia… (patrz: Zeszyt nr 1). Tylko to bowiem gwarantuje w naszej formacji ekonomicznej intensywny i stały przyrost szeregów!

Nasza Dyrektor ds. Szkoleń i Innowacji tego właśnie chce się podjąć.

IMG 6031 LQ

 

Konkrety

Cały program edukacyjny założony przez Karolinę Górską w ramach Wszechnicy COLWAY, która zapoczątkuje Szkolenie Liderów 6/7/8 stycznia 2017 – co bądź to w kontekście w/w wniosków znaczy, dedykowany jest – owszem Liderom COLWAY, przez których rozumiemy członków Klubów Systematycznych 100tys+ i 40tys+, ale (uwaga!) niekoniecznie im, a przede wszystkim nie tylko im!

Rok 2017 będzie w COLWAY spokojniejszy. Jest nam wszystkim potrzebne teraz „umocnienie się na zdobytych pozycjach”. Możecie się wszak spodziewać jednej zmiany: w naszej optyce pojęcia przywództwa. Reformy Programu Motywacyjnego pójdą również w kierunku ludzi nowych, a już na to Szkolenie możemy przyjąć także kilku Menedżerów spoza ścisłego grona liderskiego, którzy podejmą wyzwanie „uczenia nauczania uczenia”. Kilku. Na Szkolenie 6/7/8.01.2017 wybierzemy spośród chętnych, którzy napiszą maila – jeszcze głównie Liderów COLWAY! Uwarunkowane jest to tym, że spotkamy się tam również w celach organizacyjno-informacyjnych. Na kolejnych tego rodzaju szkoleniach skład uczestników będzie już się zmieniał.

Mogę zapewnić o jednym … Na tych Szkoleniach, poczynając od najbliższego zacznie się wykształcać również przyszła Elita COLWAY… Kto zatem do niej aplikuje – powinien bezwzględnie JUŻ zgłosić swoją chęć uczestnictwa. Czyli: nie tylko Liderzy, ale również nowi Menedżerowie z wynikiem, przez który rozumiemy posiadanie obrotu w strukturze zbliżonego choć do 15tys+ (nie tylko w Promocji!) oraz posiadanie JUŻ dziś grupy dystrybucyjnej, która stanowić będzie dla Uczestnika tego Szkolenia pewną frekwencyjnie i kompetencyjnie platformę duplikacyjną – tacy właśnie Menedżerowie również mogą, a nawet powinni się zgłaszać. Powtórzę: Liderów również prosimy o zgłoszenia. Będziecie stanowić główną część uczestników, ale liczbę miejsc mamy ograniczoną. Tak lokalowo jak konwencją szkolenia.

Szkolenie w Biardach będzie płatne. W granicach 400 złotych od osoby - z wykwintnym wyżywieniem. Przede wszystkim jednak przez trzy dni intensywnie pracujemy. Ja będę tam oczywiście również.

Na zgłoszenia macie Liderzy i Menedżerowie od dziś 10 dni, czyli do 15 grudnia. Zastrzegamy sobie jednak zamknięcie listy Uczestników wcześniej.
Tylko mailowo, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby nie należące aktualnie do Klubów 100tys+ i 40tys+ prosimy o krótkie uzasadnienie, które nas przekona, że jest w Was potencjał „nauczenia się uczenia nauczania”. Osoby nie będące w Klubie Systematycznych prosimy o podanie liczby posiadanych aktywnych Dystrybutorów i przekonanie nas w kilku zdaniach, iż rozumieją co oznacza w COLWAY termin „mała organizacja”. Wasze zgłoszenia rozpatrywać będziemy również w kontekście kolejnych Szkoleń Liderów.

 

13 Rocznicę COLWAY obchodzić będziemy w miejscu wyjątkowym…

Kto pamięta niezwykłą, 5-tą Rocznicę COLWAY na zamku w Rynie, ten przeżyje deja vu, z tym że tym razem będzie bardziej luksusowo, niż siedem lat temu! Choć Umowa jeszcze nie podpisana, a więc i komunikat nieoficjalny – decyzja już zapadła. Zrobimy to w przepięknym zamku w Janowie Podlaskim. Trzy dni – 19/20/21 maja 2017. W związku z tym od razu…

janów

Konkurs

Jest piekielnie trudny i wygrać go mają szansę praktycznie tylko Menedżerowie z dość „świeżym” wynikiem. Jest to jednak wykonalne, a ewentualnym Zwycięzcom obiecujemy wyjątkowy splendor poza nagrodą, jaką jest podwójne zaproszenie na Rocznicę COLWAY w apartamencie na zamku w Janowie.

Konkurs ten wygrają ci Menedżerowie, którzy w grudniu powtórzą wynik obrotowy w swojej strukturze z listopada. Przy czym nie może być to wynik mniejszy, niż 40 tyś PKT.

Podobnych Konkursów będzie więcej. Również łatwiejszych. Ich regulaminy będą dawać fory nowym obrotom i nowym Menedżerom. Podobnie planujemy przeprowadzić wzmiankowaną już na Krecie reformę Programu Motywacyjnego. Co do nagradzania oczywiście, gdyż idea Klubów Systematycznych nie zmieni się na pewno. Być w takim Klubie COLWAY oznacza bardzo wiele. Od naszego wielkiego uznania poczynając. Bo nie jest to łatwe. Szczególnie nie było łatwe utrzymać się w nim w październiku!

apartament janów

Program Motywacyjny

Latem i jesienią 2016 Klub Systematycznych 15 tys.+ (tylko za obrót VIII, IX, X) tworzyli:

Łucja Bartosik, Magdalena Bartosik-Bordulak, Robert Bogdański, Anna Bronowicz-Stańko, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Urszula Gierlak, Anna Godusławska, Marcin Golonka, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Izabella Hoffmann-Fortuna, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Alina Jurczak-Guzdek, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Izabella Karwowska-Oczepa, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Michalina Kochaniewicz, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosiak, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Alicja Loyola-Fernandez, Elżbieta Łoś, Grzegorz Łukaszewski, Joanna Mamczarz, Piotr Marczak, Bartosz Marek, Angelika Mazurkiewicz, Beata Michałowska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Irena Pieczulis, Agnieszka Piekoszewska, Rafał Potkański, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Alicja Rzymczyk, Hamed El Sayed, Bożena Sewielska, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Karolina Turek-Rudnik, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Michał Wiśniewski, Dorota Wojtyra, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Latem i jesienią 2016 Klub Systematycznych 40 tys.+ (tylko za obrót VIII, IX, X) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Sylwia Aleksiejuk, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Irena Krusche, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Hanna Łukomska, Joanna Marek, Stanisław Marków, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Andrzej Podlasin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Jakub Sapiński, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski.

Latem i jesienią 2016 Klub Systematycznych 100 tys.+ (tylko za obrót VIII, IX, X) tworzyli:

Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche*, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Sławomir Smagacz, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.

Jeszcze tego nie widzicie...

...ale w Klubie 100 tys. + pojawią się niebawem kolejni beneficjenci nagrody w postaci wycieczki na Wyspy Zielonego Przylądka już 12 lutego 2017. Grudzień jest ostatnim miesiącem, w którym można do tej wyprawy dołączyć. I to z osobą towarzyszącą!

Wartość nagrody: ponad 10 tys. zł. 

Warunek: debiut w Klubie Systematycznych 100 tys.+… 

 Regulamin Programu Motywacyjnego – Pobierz tutaj .

capeverde LQ

 

Prośba półprywatna

Chciałbym niebawem wylecieć na urlop. Raptem 10 dni. Tym razem nie na żadną wyspę, gdzie zaglądający w duszę ocean pomaga w podejmowaniu strategicznych decyzji. Dzieje się obecnie wszystko i pod każdym względem świetnie, więc tak normalnie… do buszu afrykańskiego, między zwierzaki – odpocząć po dość pracowitych ostatnich miesiącach. Nie dzwońcie do mnie, proszę w przedziale 8-19.12. Jeśli ktoś ma naprawdę ważną sprawę – niech napisze maila. Będę czasami sprawdzał skrzynkę.

Jarosław Zych

Wszystkim Dystrybutorom, Menedżerom oraz Sympatykom COLWAY
życzymy
radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie
oraz pasma sukcesów
i spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku.

Prezesi i Załoga COLWAY

colway swieta

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem