Aktualności lutowe

 newlaptopwomen LQ

Styczniowa zapowiedź spokojniejszego roku 2017…

 … przyjęta została w naszym Plemieniu pomrukiem zadowolenia. Może nie wszyscy, ale Menedżerowie COLWAY w znacznej większości raczej nie chcieli kontynuacji galopady, do jakiej namawialiśmy Was kilkakrotnie ostatnimi czasy. I nie będzie takiej. Przynajmniej w pierwszym półroczu. Jeśli jednak ktoś potrzebuje motywatora do wzmożonej pracy już dziś – informuję, że reforma Programu Motywacyjnego, jaka latem zapewne wejdzie w życie, bardzo ucieszy tych, którzy teraz rekrutują i kreują nowych Menedżerów. Chcemy, by „nowe” obroty handlowe (czytaj: zakupy czynione przez Menedżerów nominowanych od XI 2016 i później) nagradzane były w zmienionym Programie hojnie. Również kluczykami do pięknych, służbowych samochodów… Nowe obroty!

W pierwszym półroczu przeprowadzić chcemy zapowiedzianą w Bossie zmianę wizerunku opakowań produktów i materiałów COLWAY. Będziemy do skutku i do całkowitej satysfakcji testować w tej roli profesjonalistów. To ma być zrobione wreszcie raz, a dobrze.

„Spokojniejszy” rok z pewnością zaczął się dobrze. Mimo, iż gdzieniegdzie jeszcze w szafach leżą zapasy z szalonego listopada, to styczeń 2017 był drugim, wynikiem obrotowym licząc - styczniem w dziejach COLWAY, a nie zabrakło tak znów wiele, by był pierwszym.


Ruszamy z materiałami informacyjnymi…

… i edukującymi, dostosowanymi do nowych wymogów prawnych. Nie nasze niechciejstwo, lecz coraz mniejszy zakres możliwości pisania o suplementach diety w ogóle, spowodował to, że COLWAY nie emitował materiałów produktowych takich, do jakich byliście poprzednimi laty przyzwyczajeni. Jakie powstawać mogą? Powstał projekt Folderu suplementacyjnego COLWAY , który po ostatnich konsultacjach i korektach ukaże się już niebawem drukiem. Wierzę, iż w jakimś stopniu wypełni on największą, jak wynika z sygnałów od Was lukę w narzędziach wsparcia marketingowego. Pierwszych tysiąc tych folderów trafi do Sieci gratis. Po kolejne Menedżerowie już traficie…Wierzę, iż w jakimś stopniu wypełni on największą - jak wynika z sygnałów od Was - lukę w narzędziach wsparcia marketingowego. Pierwszych tysiąc tych folderów trafi do Sieci gratis. Po kolejne Menedżerowie już traficie…

 

Kliknij tutaj, aby pobrać Folder suplementacyjny COLWAY - wersja nie do druku

 

Folder suplementacyjny

   

Udostępnij Folder suplementacyjny COLWAY w swojej grupie dystrybucyjno-konsumenckiej:
bit.ly/Folder-suplementacyjny-COLWAY

 

Dostępny jest już uaktualniony Informator Produktowy. Cenniki-wkładki do niego już posiadane, musicie sobie poprawić sami. W marcu będą nowe.

Jako następnych materiałów drukiem oczekujcie kolejnych ulotek ekonomicznych przedstawiających kosmetyki COLWAY, a w kolejce: gruntowna zmiana Katalogu i … wreszcie wznowienia kultowych Zeszytów nr 2, 3 itd. Także materiały uczące niebagatelnych zalet Planu Finansowego oraz atutów naszego Przedsięwzięcia na tle innych marketingów sieciowych. Potem kompetencji sprzedażowych już ściśle: produktów COLWAY i biznesu COLWAY. Nie wykluczamy lakonicznych, ale jednak ulotek wewnętrznych do niektórych suplementów.

Ukażą się kolejne, bardzo dobrze przez Was przyjmowane filmiki o produktach. Również z nieznanymi Wam jeszcze z ekranu postaciami. Myślimy też o rozszerzeniu w ogóle zakresu filmowych form edukacyjnych.

To są plany na bieżący rok.


Ruszyły szkolenia

… prowadzone przez Karolinę Górską. Jako że kolejka do niej długa, nierealnie długa – nasza Minister Edukacji przysposabia kolejnych dwóch trenerów, na razie do zajęć przewidzianych w etapie pierwszym Wszechnicy COLWAY, którym są warsztatowe szkolenia z podstaw komunikacji, sprzedaży i rekrutacji. Jednym z kandydatów, zaczynającym już praktyki jest … Rene Zych, ośmielony dobrym przyjęciem go przez Sieć podczas tournée odbywanego wraz z Pauliną Michalską. Ja nie mogę napisać tu nic ponad … zobaczymy. Życzę mojemu synowi aby nabył tej kompetencji, która jest bardzo potrzebna strukturom COLWAY, a jemu może się bardzo przydać w przyszłości. Póki co, Rene bez zmian występuje w charakterze suportu dla Pauliny.

Możecie zapraszać śmiało ich oboje, jak i samą naszą trenerkę produktową. Koszty samych ich rozjazdów pokrywa firma. Kiedy i jakie czynimy potrącenia z Funduszu Szkoleniowego, ustalicie z Pauliną Michalską – tel. 600 599 544 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Na ten sam adres mailowy możecie kierować zapytania dotyczące produktów.

Trudniejsze kwestie dotyczące suplementów diety, również do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Prosimy zaś o nie męczenie tymi pytaniami Działu Zamówień…


Aplikacja mobilna COLWAY

colway IO

 

Pochwaliliśmy się na Konferencji jesiennej jej ekspresowym stworzeniem i … jak to w Polsce bywa często z tym, co szybko - zanotowaliśmy falstart. Nie przejęliśmy się tym bardzo, gdyż wiemy, że czeka nas i tak długi i mozolny proces edukowania i namawiania do tego narzędzia naszego Plemienia, średnio entuzjastycznego wobec nowinek informatycznych. Prosiliśmy Was wszak o sugestie pomocne w ubieraniu naszej „apki” w treści i funkcje. I cóż…? Tak naprawdę, oprócz Sławka Smagacza (dziękujemy!) ani pomocy, ani sugestii nie widać. My jednak wiemy, że postępu kontestować nie można. Wy też to wiecie - od czasu, gdy telefony z tarczą obrotową wymieniliście na te z przyciskami… Więc nawet jeśli będzie szło jak po grudzie, to chcemy jednak ten proces rozpocząć. W lutym aplikacja ma wreszcie przejść pomyślnie ostatnie już testy podłączeniowe i zacząć właściwie działać, a my uruchomimy kampanię edukującą z realnych korzyści, jakie przyniesie Wam pobranie jej na urządzenia mobilne i posługiwanie się nią w jak najszerszym zakresie. Kto już w to wierzy niech dobrze spenetruje domenę: www.colway.io . Aplikację mobilną COLWAY można bowiem ściągnąć już.


Podwyżki cen produktów

wzrostcencostpricecoinsmoney LQ

 

Od 1 marca 2017 podnosimy sugerowane ceny detaliczne:

Kolagen Naturalny Platinum

200 ml – na 477 zł
100 ml – na 337 zł
50 ml – na 227 zł

Kolagen Naturalny Silver

200 ml – na 367 zł
100 ml – na 257 zł
50 ml - na 167 zł

Kolagen Naturalny Graphite

200 ml – na 297 zł
100 ml – na 187 zł
50 ml – na 127 zł

Krem Nawilżający na Dzień – na 227 zł

Krem Nawilżający na Noc – na 227 zł

Ultranawilżający Balsam Kolagenowy do Ciała – na 167 zł

Serum Wyszczuplające – na 167 zł

Kolagenowy Żel do Mycia – na 117 zł

Zestaw Pielęgnacyjny do Twarzy i Dekoltu (pięciopak) – na 697 zł

 

Tak jak zapowiadaliśmy – nie są to podwyżki duże, w średniej, realnej „sprzedawalności całego asortymentu” COLWAY nawet nie „inflacyjne”. Oprócz Kolagenowego Żelu do Mycia nie dotyczą żadnego artykułu z TOP listy Waszych zakupów. Dotknęły głównie produktów, które miały ceny od dawna zamrożone i stawały się dla nas coraz mniej opłacalne w dystrybucji.

W przypadku Kolagenów Naturalnych doszły względy „polityczne”. Produkty, jakich sposób wytwarzania chroniony jest patentem, powinny wręcz mieć ceny dla klienta wyższe, niż konkurencyjne, które polską metodę pozyskiwania kolagenu ze skór rybich (a przy okazji też nasz model biznesowy) naśladują.

Obligujemy więc wszystkich Menedżerów COLWAY, którzy wystawiają nasze Kolageny Naturalne na sprzedaż we własnych sklepach internetowych lub na aukcjach – by odtąd zawsze opatrywali swoją ofertę informacją:

„Kolageny Naturalne COLWAY wytwarzane są unikalnym, polskim sposobem pozyskiwania kolagenu ze skór rybich, na który Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej udzielił tylko jednego prawa ochronnego nr 206813. Numer tego patentu umieszczony na każdym opakowaniu odróżnia produkty COLWAY od innych, tańszych „kolagenów” , jakie mogą pojawiać się na rynku.”

Mimo niewielkiej skali podwyżek szanujemy strategię tych z Was, którzy będą chcieli poczynić zakupy „oszczędnościowe”. Stąd niniejsza informacja z miesięcznym wyprzedzeniem. Przypominamy, iż każda podwyżka sugerowanych cen katalogowych jest przede wszystkim w Waszym interesie. 42% tych cen stanowią Wasze marże handlowe, a 28% Wasze prowizje. Kto więc chce na podwyżkach cen w marcu dodatkowo zarobić, ten ma – czyniąc zakupy w lutym – znakomitą ku temu okazję!


Zasady tradycyjnej już „małej promocji” w lutym

… są podobne do styczniowych. „3 + 1”, czyli do każdych trzech opakowań GanoCordu oraz – tu zmiana ­– do każdego jednego opakowania AmiColiny – magazyn od razu włoży jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem Gratis. W lutym promocję rozszerzamy na zakupy samego Scrubu. Do trzech jego opakowań – czwarte gratis. Konsekwentnie promujemy ten produkt. Kto go użyje, przekona się, iż jest niedoceniany…

Warunkiem jest, aby wartość jednorazowego zamówienia była nie mniejsza niż 2600 PKT.

Szczegóły Promocji: http://bit.ly/COLWAY-Promocja-w-lutym

 

Poniżej rozmowa naszej Trenerki Produktowej Pauliny Michalskiej z twórcą Scrubu do Ciała z Kolagenem, Piotrem Pakułą.

 

scrub PLAY


Zapisz się do newslettera - zyskaj dodatkowe korzyści

folder colway

 

Osoby zapisane do newslettera "Uśmiechy od COLWAY" będą otrzymywać już regularnie comiesięczny zbiór materiałów marketingowych w jednym pliku. Treści pojawiające się na www.colway.pl , COLWAY - Official Fanpage oraz w Uśmiechach od COLWAY w jednym miejscu, a wśród nich: filmy i grafiki informacyjne, reklamowe i edukacyjne oraz artykuły, które zostały opublikowane przez COLWAY w ubiegłym miesiącu. Wypełnij poniższy formularz, a już za kilka dni otrzymasz wymienione materiały.

To wszystko po to, aby ułatwić Wam promowanie waszego biznesu.Siergiej Batieczko wraca!

 batieczko wraca

 

Profesor S.A. Batieczko otrzymał przedwczoraj na zaproszenie COLWAY nową, dwuletnią wizę. Jest zatem szansa, że już wiosną przyjedzie tam, gdzie Menedżerowie COLWAY zorganizują odpowiednio frekwencyjne Spotkania z nim. Nie wiemy jeszcze czy Marzanna Kamińska będzie chciała zrobić kolejną, niełatwą trasę z Profesorem po Polsce… ale o to zapytajcie ją sami.

Marzanna Kamińska
tel. 600 327 328

 


 

Program Motywacyjny

Jesienią i zimą 2017:

Klub Systematycznych 15 tyś.+ (tylko za obrót X, XI, XII) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Łucja Bartosik, Magdalena Bartosik-Bordulak, Robert Bogdański, Anna Bronowicz-Stańko, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Urszula Gierlak, Anna Godusławska, Marcin Golonka, Magorzata Graboś, Izabella Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Alicja Loyola-Fernandez, Grzegorz Łukaszewski, Stanisław Marków, Angelika Mazurkiewicz, Beata Michałowska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Irena Pieczulis, Agnieszka Piekoszewska, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Alicja Rzymczyk, Ireneusz Sadowski, Jakub Sapiński, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Karolina Turek-Rudnik, Zbigniew Tymieniecki, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Michał Wiśniewski, Dorota Wojtyra, Teresa Zakrzewska-Burchacka, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Emilia Zych.

Klub Systematycznych 40 tyś.+ (tylko za obrót X, XI, XII) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Ewa Daroszewska, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Irena Krusche, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Hanna Łukomska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Andrzej Podlasin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski.

Klub Systematycznych 100 tyś.+ (tylko za obrót X, XI, XII) tworzyli:

Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche*, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Sławomir Smagacz, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.

Witamy w Klubie Liderów osobę, która jest już ikoną COLWAY i żywym przykładem, jak wiele można zrobić w naszym przedsięwzięciu nawet nie będąc już młodym, nawet nie jeżdżąc samochodem - Wandę Buśko! 12 miesięcy z rzędu z systematycznym obrotem pod 100 tyś PKT. Ogromne Gratulacje!


Kiedy Ty?

Główni beneficjenci Programu Motywacyjnego już 12 lutego lecą na Wyspy Zielonego Przylądka! Ostatni raj na Atlantyku, piękne plaże, wszechobecne piosenki Cesárii Évory, 27-30◦C w lutym i All Inclusive 24h (coś takiego tylko na Cabo Verde!) - to jeszcze jeden powód, dla którego warto budować strukturę konsumencko-dystrybucyjną w COLWAY!

 

wzp 2017 sal

 

Chciałbym za rok być na jeszcze atrakcyjniejszej wycieczce z tymi spośród Was, którzy tego mocno zapragną i to zrobią. 3 x 100 tyś. PKT obrotu w siedmiu poziomach… To tylko 500-600 produktów COLWAY w miesiącu - aby pojechać na egzotyczną wycieczkę wraz z osobą towarzyszącą (!). To raptem 40-stu aktywnych Menedżerów w Twojej strukturze. W większości marketingów sieciowych, trzeba by ich dla takiej nagrody mieć setki… Nie wszystkich zaprosić masz Ty… Mogą to zrobić Twoje marketingowe dzieci, wnuki, prawnuki, a nawet prapraprawnuki. Aby tylko wiedziały od Ciebie "JAK?". Czy to naprawdę takie trudne? Za rok Gambia, Kenia lub Dominikana. Takie planujemy kierunki. Kto zatem spośród Systematycznych? Może ktoś zupełnie nowy? Czasu na ten awans jest mnóstwo… 

Zajrzyjcie w połowie miesiąca na COLWAY - Official Fanpage na Facebooku i sami zobaczcie. Może Was to zainspiruje.

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem