Aktualności marcowe

marzec aktualnosci 2

 

Kiedy zmiana opakowań produktów i layout materiałów?

Nie chcemy tym razem podawać terminów, jako że wciąż konsultujemy jeszcze zarówno koncepcję, jak i skalę tych zmian. COLWAY wielokrotnie w swojej historii zmieniał wygląd opakowań. Nawet jednak, jeśli te zmiany witane były dobrze, po pewnym czasie już … takimi się nie wydawały. Trudno sprostać wszystkim gustom, a bywały też prawne i „polityczne” przyczyny tych zmian. Podobnie przymierzaliśmy się nieraz do ujednolicenia layout (design) wszystkich naszych materiałów z opakowaniami włącznie i też nigdy nie wyszło to całkowicie dobrze.

Prace trwają. Kierunek, w jakim idziemy widzieliście na Konferencji w Warszawie i widzicie na niektórych grafikach ilustrujących informacje od nas lub dających im tło. Każda uwaga od Was jest mile widziana.


Czcionka i odcień barw plemiennych

Na tym etapie prac nad ujednoliceniem wizerunku naszych produktów i materiałów możemy już podać Wam dwie ważne informacje. Oto ustalamy na wiele kolejnych lat czcionkę, jaką będziemy się posługiwać:

oraz odcień koloru niebieskiego „niebieskiej sekty” do jakiego chcemy w tym roku sprowadzić wszelkie niebieskości naszych opakowań, materiałów, ulotek, banerów, stron internetowych itp., itd.

W przypadku materiałów drukowanych na papierze będzie to kolor C:100% M:65% Y:10% K:30% lub w formacie R:11 G:72 B:123 , tworząc materiały do oglądania wyłącznie na ekranach komputerów.

 

CMYK RGB COLWAY kolory

Kto chce, by jego domena, profil, wizytówka, papeteria, wszelkie własne materiały - były spójne z tym, co przyjmie już niebawem w sposób unifikujący „klasyczny” COLWAY, może już je projektować w tej czcionce i w tym, konkretnym kolorze. Na uspójnienie tych głównych elementów dajemy Wam czas do końca roku 2017. My musimy uwinąć się szybciej.

Tymczasem udostępniamy raz jeszcze poprawione w jakości wizualizacje opakowań dotychczasowych. Kto chce je wymienić w emitowanych materiałach, ten na pewno skorzysta. 

Ich żywot nie będzie już długi, ale nawet na 3-4 miesiące – warto zawsze coś poprawić w jakości.

wizualizacje prokutków

http://bit.ly/Colway-Wizualizacje

 


Witamina C-olway ciągle lepsza niż deklarowana w składzie

Chwalimy się niekiedy, że jesteśmy jedną z nielicznych firm „suplementacyjnych”, a już na pewną jedyną w naszej branży sprzedaży bezpośredniej, dla której zgodność składu deklarowanego z tym, jaki trafia do konsumenta - kontroluje i zaświadcza ekspertyzami Narodowy Instytut Leków. Należy więc czasami taką ekspertyzę pokazać. Zrobimy to z przyjemnością i to z dwóch powodów. Znowu trwają dyskusje w mediach na temat witaminy C. Do świadomości narodowej powoli, ale przebija się zrozumienie tego, że syntezowany kwas askorbinowy, który wypełnia w całości lub w części ogromną większość tabletek lub kapsułek nazywanych „witaminą C” – nie jest nią w istocie. Jest kwasem askorbinowym. Czyli inaczej E300. Po czym się to poznaje? Ano między innymi po tym, że kiedy producent takiej „witaminy C” made in chiński zakład przerobu jej z dekstrozy na C6H8O6 deklaruje np. 200 mg – to raczej zawsze jest 200 mg. O ile oczywiście uczciwie odważono. Podobnie jak z temperaturą – naturalna witamina C ginie w bardzo różnych temperaturach (od 55°C - ta z niektórych owoców - po nawet 280°C, ta z wyselekcjonowanych gatunków ziemniaków). Kwas askorbinowy rozpada się natomiast zawsze w temperaturze 192°C.

My deklarujemy 200 mg naturalnej witaminy C w jednej kapsułce. Ale Natura czasami miło zaskakuje i jest np. w ostatniej partii 222,34 mg. Patrz ekspertyza NIL-u

http://bit.ly/Witamina-C-olwat-Ekspertyza-Narodowego-Instytutu-Lekow

Dowodzi to kilku rzeczy:

1. Słuszności wyboru roślin-dawców (nie jest łatwo nawet 15-to krotnym zagęszczeniem ekstrakcyjnym zamknąć aż tyle wagowo naturalnej witaminy C w tak małej kapsułce!)

2. Rzetelności dostawców, którzy te surowce pozyskują i ekstrahują.

3. Naturalności produktu.

4. Rzetelności naszej informacji i naszej oferty!

 

Witamina C

Jeśli mówicie swoim przyjaciołom, że macie jedną z najlepszych witamin C na świecie, to mówicie im prawdę. Możecie w ten sposób tę prawdę nawet udokumentować.

Ekspertyzy Narodowego Instytutu Leków nabierają dziś jeszcze dodatkowego znaczenia, gdyż w polskich mediach znowu przypuszczono atak na suplementy diety w ogóle. Przewidywaliśmy to już dawno, stąd taka, nie inna polityka COLWAY w przedmiocie jakości i dokumentowania tej jakości. Żadna z firm konkurencyjnych badaniem swoich suplementów w NIL-u szczycić się nie może. Więc opowiadają, jakie to mają … ISO lub inne „certyfikaty”. Jeśli usłyszycie takie „sensacje”, to pokażcie takiemu tokującemu w podnieceniu o rzeczy dziś w praktyce wytwórczej dość oczywistej:

http://bit.ly/Certyfikaty-Badania-COLWAY

Nasi podwykonawcy i wytwórcy mają bowiem także ISO 22715, ISO 22716, HACCP, GMP, GHP – gdyż są to już obecnie właściwie standardy. Chwalenie się nimi jest marketingowo bardzo słabe, wręcz śmieszne. Nic to bowiem szczególnego. My natomiast mamy to, o czym konkurencja może tylko pomarzyć: jedyny istniejący patent na „Sposób wytwarzania kolagenu” – po polsku, z rybich skór, cztery inne postępowania patentowe w toku, certyfikat BRC (na produkty „włosowe”), czy właśnie certyfikaty zgodności, wystawiane przez Narodowy Instytut Leków. Rozlicznych laurek z Targów i od różnych Stowarzyszeń, Kongresów i innych komercyjnych ich „dawców” nawet nie wymieniam.

COLWAY również w tym względzie odróżnia się od tych MLM-ów, dla których czas stanął 20 lat temu i dalej indoktrynują na takie właśnie sposoby uczestników w „mojszości” ich biznesu. Tak sekciarsko niekiedy, że tylko patrzeć, aż niektórzy zaczynają w nocy świecić…


Nowe ceny

Jakie są, większość zaangażowanych Menedżerów już wie. Ale wielu Uczestników Sieci COLWAY, którym zwyczajnie nie chce się czytać Aktualności, otwierać newslettera, czy wchodzić na COLWAY - Official Fanpage, (która dopiero co świętowała 10 tyś. organicznych, spontanicznych „polubień”) – nie wie. Po prostu nie wie, a potem będą zdziwieni. Dlatego w Waszym również interesie jest rozpropagowanie informacji o nowych sugerowanych cenach detalicznych produktów COLWAY, które są jednocześnie podstawą do obliczania rabatów i naliczania prowizji menedżerskich.

Podwyżki cen są raczej symboliczne, ale informacja o nich jest ważna, zaś jej kolportaż bardzo potrzebny. Dlatego proszę, byście poniższy link zamieszczali przez czas pewien w każdej swojej korespondencji:

http://bit.ly/Nowy-cennik-COLWAY-od-1-03-2017

Uchroni to Was i osoby przez Was do COLWAY wprowadzone od licznych, drobnych zgrzytów.

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy to zrobią!


Ostateczna eksterminacja naturalnych preparatów prozdrowotnych coraz bliżej

Wiem, że kiedy wieszczyłem zbliżający się ustawowy zakaz wspominania choćby o jakimkolwiek wpływie na zdrowie ludzkie substancji, o których działaniu wiadomo to znakomicie, a często od wieków – to wielu z Was mi nie wierzyło. Jeszcze teraz są zdziwieni, że nie informujemy ich: „ile, czego zażywać, na jakie schorzenie…”. Gdy porównywałem w swoich wypowiedziach politykę wobec specyfików medycyny zdrowia do tej, jaką stosowano w latach 1933-45 wobec Żydów, to u niektórych z Was wzbudzało to niesmak. Ja jednak konsekwentnie twierdzę, że wobec bierności społeczeństw Europy witaminy, koenzymy, antyoksydanty, mikro- i makroelementy, ekstrakty roślinne, zioła i inne – zapędzono do getta z napisem „suplementy diety” (czyli żarcie po prostu). Zapowiedziałem Wam także, że będą one tam prześladowane coraz bardziej, aż do ich całkowitej marginalizacji w naszej świadomości, zaś dystrybucja ich będzie w przyszłości podobna do metod, jakimi dzisiaj rozprowadzane są odchudzacze, sterydy, czy marihuana. W to też niezbyt mi uwierzono. A co powiecie Przyjaciele na projekt ministerialny, który nakazuje naszym produktom wciągnąć opaski, identycznie jak Żydom w 1934? To nie jest żadna przenośnia, ani niestosowny żart, lecz dokładnie to, co wróżyłem już cztery lata temu w mediach społecznościowych i naszych newsletterach. I oto się dzieje:

http://www.rynekaptek.pl/marketing-i-zarzadzanie/sejm-o-duzej-noweli-pf-i-niebieskim-pasku-na-opakowaniach-suplementow,18717.html

Najpierw wprowadzono „zalecane dawki dzienne” które są często 20-krotnie zaniżone w stosunku do realnych potrzeb organizmów wielu spośród nas. Potem stworzono katalog „dopuszczalnych” form chemicznych witamin, który w ogóle nie przewidział witamin naturalnych – ekstrahowanych bezpośrednio z roślin. Następnie zabroniono już praktycznie czegokolwiek pisać w kontekście konkretnych produktów, o jakim bądź związku mnóstwa życiodajnych substancji z naszym zdrowiem. Teraz nakaże się tym wszystkim parszywościom, jakim narzucono poniżającą kategorię „suplementów diety”, aby wyraźnie odróżniały się od zacnych, chemicznych leków Farmacji, poprzez wciągnięcie obowiązkowo niebieskiej opaski. Potem wejdą obostrzenia w ich promowaniu aż do całkowitego zakazu ich reklamowania. Stworzono nowe sankcje prawne, w myśl których wzywany przez organa kontrolne „winny” łamania dyrektyw unijnych w zakresie obrotu naturalnymi preparatami prozdrowotnymi jest karany już za odmowę udzielania wyjaśnień, które mu prawnie szkodzą, czy za odmowę denuncjowania „współsprawców”. Ma on zatem w postępowaniu toczącym się przeciwko niemu mniejsze prawa, niż np. seryjny morderca, któremu przysługuje święte prawo do odmowy wyjaśnień.

To wszystko są fakty. To JUŻ jest stan prawny. Czy wreszcie zaczniecie wierzyć, że zbliża się Ostateczne Rozwiązanie? Będzie nim urzędowo obowiązująca teza, jakoby suplementacja jest zbyteczna, a zdrowie zapewnia wszystkim tzw. „zbilansowana dieta”, komponowana z dostępnych w sklepach produktów żywnościowych… Poprzedzą ją oczywiście liczne kampanie zohydzające społeczeństwu „suplementy”. W tym czasie egzekwowane zaczną być już teraz istniejące rozporządzenia, które nie przewidują w obrocie np. naturalnych witamin, a wyłącznie syntetyczne. Na końcu nastąpi delegalizacja obrotu handlowego naturalnymi preparatami prozdrowotnymi w ogóle. Będzie on koncesjonowany i ograniczony do sieci aptecznych, całkowicie kontrolowanych przez przemysł farmaceutyczny. „Suplementy diety” będą tam wyłącznie dla „wycieńczonych” chorobą (czytaj: leczeniem), bądź tych, u których niedobory określonych substancji „stwierdzono”.

Czy zaczynacie wreszcie wierzyć w ten nieuchronny już scenariusz?
My sprzedawcy bezpośredni będziemy ostatnimi, których się zaknebluje i ostatnimi, którzy będą w preparaty - przede wszystkim chorobom zapobiegające - zaopatrywać bliźnich. Kiedy już znikną z mediów reklamy, nikt nie będzie drukował ulotek, kiedy na opakowaniach witamin, minerałów czy ekstraktów pozostaną tylko napisy odstraszające i „niebieskie paski”, to pozostanie jeszcze (też powoli krępowany) internet oraz my - z ustnym świadectwem. Jeśli z niechęcią ciągle, ale zaczynacie dopuszczać tą surrealistyczną przyszłość, to zacznijcie się uczyć! Bo już za lat kilka to, co dziś traktujecie jako wspomaganie domowego budżetu lub może nawet biznes – może stać się Misją. Chciałbym, aby była to nieprawda, lecz jak dotąd nie widać najmniejszego znaku mogącego dawać na to nadzieję. Dokładnie na odwrót. Scenariusze przewidywalne już na początku tego wieku – sprawdzają się co do joty.


Już za chwilę Colvita wzbogacona o składniki

W takich czasach o naszą lokomotywę obrotową – Colvitę – dbać trzeba szczególnie i chronić ten unikalny w skali światowej produkt przed wszelkimi zagrożeniami.
Ten niezwykły specyfik, otoczony od lat już legendami, które lubię nazywać prawdziwymi medical fiction, miał dotąd jedno, jedyne przeciwwskazanie: osoby z nadczynnością tarczycy powinny były używać go bardzo ostrożnie. Także grupa kobiet z rozpoznaniem choroby Hashimoto (patrz: http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,choroba-hashimoto---objawy--diagnostyka--leczenie,artykul,1663393.html ). Mimo bowiem, iż to coraz częściej diagnozowane u Polek schorzenie wiąże się raczej z niedoborem jodu, to pojawiły się sugestie, że w okresach skoków poziomu tyroksyny (TSH) w krwi, spożycie kilku kapsułek Colvity zawierających dotąd m.in. dwa rodzaje aktywnego jodu, może mieć w niektórych przypadkach wpływ negatywny, nawet zaostrzając objawy.

 

Colvita60

 

Colvita jest dla nas zbyt cenna tak zdrowotnie, jak i marketingowo, by mogła wzbudzać najmniejsze nawet wątpliwości w kwestii bezpieczeństwa jej zażywania. Dlatego od pewnego czasu sondowaliśmy możliwość wyeliminowania jodu aktywnego z wsadu algowego, jaki jest jej istotnym komponentem. Rzecz nie była bynajmniej prosta. Składnik ten pozyskaliśmy onegdaj od prawdziwych pasjonatów patrz: http://setalg.com/en/seaweed/32-fucopharm.html którzy do ortodoksyjnego i tak procesu pozyskiwania esencji odżywczych z alg Fucus vesiculosus, dołożyli szczególne rytuały, polegające na zbiorach podczas pełni Księżyca, na mikronizowaniu proszku wyłącznie z konceptakli morszczyna, tylko w okresie aktywności płciowej lęgni i plemni, susząc je wyłącznie na słońcu i nie ingerując w ich naturalną strukturę.

Jedna ingerencja wszak miała miejsce od zawsze. Z ekstraktu algowego usuwano chlorek sodu, czyli po prostu sól morską, w suplementacji bezwartościową. Francuscy "Goémoniers", czyli „ręczni zbieracze” morszczynów pęcherzykowatych zapewne dla jednego kontrahenta – COLWAY – tego by nie zrobili, musieli postulować to również inni odbiorcy, gdyż już od lata 2016 można było u nich nabyć ekstrakt bezsodowy i (prawie) bezjodowy. Taką też podjęliśmy decyzję, nie czekając, aż nastąpi jakiś atak na Colvitę, jak niegdyś na synefrynę w Witaminie C-olway. Jod zatem występował w Colvicie już tylko śladowo, ale my jeszcze nie mieliśmy na to dokumentu, umożliwiającego zmiany w rejestracji i opisie.

Na przełomie roku otrzymaliśmy informacje, że już w lutym 2017 możliwe będzie nabycie w Fucopharm mikronizatu alg Fucus vesiculosus całkowicie wolnego od aktywnego jodu. Od marca 2017 taką dokładnie będzie Colvita. Nie zapomnimy zupełnie o tym pierwiastku, który jednak przydaje się suplementacyjnie tym wszystkim z nas, którzy nie mają problemów z tarczycą i nie mieszkają nad samym morzem. Jod pojawi się w przyszłości w innym suplemencie COLWAY. Colvita ma zadania ważniejsze.

Przy tej okazji tej zmiany wprowadzimy jeszcze dwie kolejne. Koszmarnie wysokie przez lata ceny usługi liofilizacji tropokolagenu – materiału biologicznego wyjątkowo dla tej operacji niewdzięcznego – wreszcie spadły. Możemy sobie obecnie pozwolić na podwojenie ilości zbioru peptydów złożonych z unikalnie anabolizujących aminokwasów kolagenowych w każdej kapsułce. Powiem wprost, że jest to zabieg bardziej marketingowy, niż jakościowy – z punktu widzenia przyswajalności aminokwasów kolagenowych. Wyedukowani w tym temacie wiedzą bowiem, iż to nie ilość agregatów białkowych decyduje w tym przypadku, lecz uruchomienie mechanizmu, za którego odkrycie Günter Blobel otrzymał nagrodę Nobla. Kilkaset raptem peptydów sygnałowych może zapoczątkować procesy metaboliczne, których nie uruchomi nawet 50 gram kolagenu hydrolizowanego, pochłoniętego np. z pokaźnej golonki. To także jeden z fenomenów naszego, polskiego kolagenu, aktywnego biologicznie! Podwojenie wsadu kolagenowego w Colvicie cieszy i uczyni ją preparatem lepszym, ale wiedza o bioretencji i anaboliczności aminokwasów pozyskiwanych z kolagenu natywnego nie daje nam podstaw do głoszenia, że dwa razy lepszym. W biochemii białek 2+2 rzadko = 4.

Wymienimy także wreszcie kapsułki w Colvicie. Będą rybie, transparentne, co zakończy wieloletni cykl pytań: „czym są barwione?”.

Wyrażam nadzieję, iż w ten sposób doprowadzamy nasz flagowy suplement do oczekiwanej (i postulowanej) doskonałości. Kiedy konkretnie? Niebawem. Najpóźniej w kwietniu wszyscy już będą takim go mieli. Poznacie to po przezroczystych i odrobinę cięższych kapsułkach. Konkretnie: było dotąd 12 mg wsadu kolagenowego, a będzie około 24 mg. Było 100 mg mikronizatu algowego, a będzie 150 mg. Masa „nowej” kapsułki to około 460 mg wsadu. A co najważniejsze: cena nie ulega zmianie! To chyba bardzo dobre wieści?


Płyn stanie się Atelopłynem

Płyn do Demakijażu zmieni niebawem nazwę na Atelopłyn do Demakijażu – marketingowo lepszą, zważywszy, że wejdzie w skład Złotej Linii Atelo, która zgodnie z Waszymi postulatami będzie również tworzyć Zestaw z korzystniejszą ceną, niż suma cen tworzących go produktów. Czekamy jeszcze na opakowania zbiorcze, które tym razem ma być gadżetem przydatnym, a nie kartonem do wyrzucenia. Wejście do cennika Zestawu Atelo- najpewniej w okolicach Rocznicy.

Część z Was jest zachwycona efektywnością Płynu do Demakijażu , a część przeciwnie – twierdzi, iż jest za mocny, wręcz uciążliwie szczypiący. Jego twórca – Piotr Pakuła - wszystkie te sygnały odebrał i zapewnił mnie, że już w następnej partii produkcyjnej bez zmiany składu INCI dotychczasowe pH 5,5 wyrównane zostanie do pH jakie mają ludzkie łzy, czyli 7,2 – 7,3.

Uwaga! Gdy pojawią się pierwsze Atelopłyny (już z tą nazwą) nie omieszkajcie za tą zmianą podążyć we wszystkich tworzonych przez Was samodzielnie materiałach.


Wyprzedaz Maseczek Last minute

maseczkaLastMinute

Maseczka Last minute świetnie napręża skore i poprawia jej kondycję, gdy oczekujemy spektakularnego, natychmiastowego efektu. Znacie ten produkt i doceniacie go od wielu lat. Dzięki temu, że znajduje się w asortymencie reklamowym, jego cena nie jest „obciążona” 28%-owym „dodatkiem na prowizje systemowe”, a przez to przyjazna. Teraz przez krótki czas będzie jeszcze przyjaźniejsza. Jako, że wyjątkowo w ferworze ostatniej Promocji listopadowej nasza Sieć jakby „zapomniała” o Maseczkach Last Minute, czyli zakupiła ich mniej, niż w listopadach lat poprzednich – powstał zapas magazynowy, który wyprzedajemy, aby zmieścić się w sugerowanym terminie ich zużycia.

Kto więc nie spróbował jeszcze efektu połączenia tropokolagenu z glinką kaolinową – niech zrobi to teraz!

Do 30 marca (termin przydatności oferowanych Maseczek Last Minute) proponujemy jeszcze bardziej okazyjną cenę - 4 zł za sztukę. 

P.S. Jest to również dobra okazja, by podpowiedzieć Wam jeszcze jedną mało spopularyzowaną recepturę mieszania Maseczki. Spróbujcie dodać do kolagenu i glinki 1-2 krople dobrej oliwy z oliwek. Wiele Menedżerek COLWAY w tej właśnie wersji ją stosuje!


„Mała Promocja” w marcu raz jeszcze taka sama

PROMOCJA MARZEC

 

Do każdych trzech opakowań GanoCordu oraz do każdego jednego opakowania AmiColiny – magazyn tak samo, jak w lutym dokładał będzie jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem GRATIS. Do trzech zakupionych opakowań Scrubu – także czwarte GRATIS. Uwaga! Tylko w zamówieniach towaru opiewających na nie mniej, niż 2600 pkt.

Otrzymuję ostatnio coraz więcej pytań dotyczących „małych promocji”. Odpowiem na te najczęstsze: „Dlaczego prezenty są akurat do preparatów, które nabywają raczej osoby mające już problemy zdrowotne, czyli mniej rotujących, niż np. Colvita, Witamina C, bądź kosmetyki dedykowane wszystkim?” „Dlaczego w gratisie akurat Scrub?”, „Czy COLWAY nie mógłby czasami ogłaszać <małych promocji> na podobieństwo akcji, jakie robi Colway International?”

Odpowiedzi: Gratisy do AmiColiny i GanoCordu, gdyż chcemy te naprawdę szczególne preparaty wypromować. Stać się to może tylko w efekcie użycia ich przez jak największą ilość konsumentów. Działania Colvity też ongiś nie znano… Dziś już tego specyfiku promować nie trzeba. Fama o nim niesie się sama… AmiColinę promujemy dlatego tak mocno, że losy tego produktu są ciągle niepewne. Niech więc trafi do tylu potrzebujących go, do ilu zdąży…

Scrub do Ciała z Kolagenem dlatego, że ja, osobiście uparłem się niczym osioł, by przełamać barierę niedostatecznego moim zdaniem popytu na jeden z najlepszych (przynajmniej zawartością aktywnych substancji) peelingów na świecie. Jestem tej recenzji pewny, gdyż zadałem sobie trud przyjrzenia się produktom podobnym najlepszych marek. Mogę oczywiście się mylić. Wówczas COLWAY zapłaci za mój upór, ponosząc koszty rozdawnictwa Scrubu, a sam produkt, jeśli go tak nie rozpropagujemy – zostanie wycofany.

Nie przewiduję  w COLWAY ani hojniejszych „małych promocji” łączących produkty w atrakcyjne cenowo pary lub zestawy, ani wyprzedaży asortymentu katalogowego (nie dotyczy reklamowego, np. obecnie Maseczki Last Minute). Wiem, że Colway International, trochę „rozpieszcza” zbliżone do obu firm kręgi konsumenckie. Rozumiem tę strategię, ale my mamy inną. Tak jak mamy inne zalety i atrybuty.
Poczekajcie troszkę. W okolicach Rocznicy postaramy się o jakiś miły akcent.


Szkolenia i Spotkania otwarte w marcu

Grupy umówione z Karoliną Górską swoje grafiki znają. Są to warsztaty zamknięte, więc nie ma potrzeby ich reklamowania. Przypominamy, że drugi termin szkolenia pierwszej grupy liderskiej odbędzie się w Biardach w ośrodku Miód Lawenda w terminie 24/25 marca . Postulowany przez wielu Menedżerów termin Szkolenia Liderskiego (druga grupa, dla tych, którzy „nie zmieścili się” w pierwszej) - to 28/29/30 kwietnia. Ze względu na bardzo dużą ilość kandydatów Karolina Górska prosi o ponowne zgłoszenia na ten termin chętnych z uzasadnieniem do końca marca! 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Uwaga! 
Wyłącznie Menedżerów, którzy posiadają już grupy dystrybucyjne, w których wiedzę z tego Szkolenia będą duplikować. Wszyscy przyjęci otrzymają informację o miejscu i kosztach pobytowych.


Natomiast cieszące się niesłabnącym powodzeniem Spotkania z Pauliną Michalską i Rene Zychem - jak każde organizowane i fundowane przez Centralę – mają mieć w założeniu charakter Otwartych. Tym samym prosimy Liderów, by nie hermetyzowali tych wydarzeń o sporym jak się okazuje pożytku marketingowym i otwierali na nie drzwi chętnym z innych struktur, a nawet zupełnie obcym. Nie wszyscy to pamiętają, ale to właśnie na dziesiątkach takich Spotkań, gdzie opowiadaliśmy dużo o naszych produktach i trochę o naszym przedsięwzięciu – w latach 2004-2005 rodził się COLWAY, jeden z czołowych dziś marketingów sieciowych funkcjonujących nad Wisłą! Tylu jest wśród Was aż rwących się na sceny… Przyjrzyjcie się jak robią to Liderzy, czy nawet Rene z Pauliną i… powielajcie. Każdemu, kto wykaże się skutecznością w budowaniu frekwencji na takich spotkaniach informacyjno-rekrutacyjnych - obiecuję refundować koszt wynajmu sal na nie (pod warunkiem dostarczenia faktury).

Paulina Michalska i Rene Zych – będą na Spotkaniach w:

10.03 - Piła 17:00

11.03 - Malbork 11:00

14.03 - Biała Podlaska 17:00

15.03 - Grójec 17:00

16.03 - Chełm 17:00

Kto nie zdoła się wywiedzieć o miejsce, niech skontaktuje się z Pauliną, a będzie mógł również podpytać o jej Szkolenia Produktowe na swoim terenie.

+48 600 599 544

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wykorzystujcie świetne narzędzie wsparcia, jakim są Spotkania z Pauliną i Rene! 

Można zaprosić ten duet na Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które Ty Menedżerze COLWAY zorganizujesz, by tchnąć ducha rozwoju w swoją strukturę. Co trzeba jeszcze zrobić? Sprawić, by Twoi Dystrybutorzy zaprosili wszystkich znajomych, jakich chcieliby widzieć w gronie partnerów, zapatrzyć się w „niebieskie teczki” i przygotować własne, krótkie wystąpienie, a także nauczyć swoja grupę procesu wprowadzania „nowych”, jacy się tam pojawią, bo Rene i Paulina całej pracy za Ciebie nie wykonają. Tak się to działo przez całe lata i tak się może zadziać także w Twojej miejscowości. Wykorzystaj pomoc, jaką Ci oferuje Firma, wykorzystaj urok osobisty, wiarygodność i magnetyzm tych młodych ludzi. Oni to robią, my to robimy z myślą również o tym jak pomóc Tobie! Obejrzyj ten krótki filmik, zobacz jak się prezentują:

 

Rene i Paulina

http://bit.ly/Paulina-Michalska-Rene-Zych-Spotkania-otwarte

 

Jedna tylko prośba ode mnie Menedżerowie: Szanujcie to narzędzie wsparcia rekrutacyjnego. Nie ściągajcie Pauliny i Rene na Spotkanie, gdzie pojawi się tuzin osób, w tym połowa od dawna w COLWAY! Kto tak zrobi, podpadnie mi osobiście i będzie mu trudno zaprosić ich ponownie.


Facebook – jest okazja by o nim wspomnieć

 

COLWAY - Official Fanpage przekroczył 10.000polubień”, przy czym są to wyłącznie „lajki” organiczne i spontaniczne. Bez żadnych o nie zabiegów komercyjnych. To przyzwoity rezultat, który przekłada się na średnio 50-ciotysięczny zasięg naszych postów. Daje to rozpoznawalność, na czym zyskujemy wszyscy, włącznie z Dystrybutorami, jacy nigdy nie mieli profilu na FB.

Dziękuję wszystkim, dotychczasowym Zespołom redagującym COLWAY Fanpage, jakie na ten wynik historycznie zapracowały, włącznie z ekipą obecną, która bije coraz to kolejne rekordy polubień i udostępnień redagowanych przez nią postów. Pracują nad tym: Kamil Radajak, Emilia Afet, Adam Lipski i Milena Chorążewska. Nadzór: Karolina Górska.

Rownoczesnie prosimy użytkowników Facebooka o aktywność na COLWAY - Official Fanpage, klikanie Lubie to oraz komentowanie postów.

Facebook to ciągle medium społecznościowe, które znakomicie pomaga w popularyzacji naszego Przedsięwzięcia i naszej oferty produktowej. Ci wszyscy, którzy się odwracają od niego plecami (sam tak robiłem przez długi czas) rezygnują jednocześnie z bardzo ciekawej szansy, jaką dają udostępnienia naszych filmów i postów reklamowych. Dziś już wiem z całą pewnością, że rasowy marketingowiec sieciowy powinien znaleźć w swoim dniu pracy choć pół godziny na pracę promującą go w socjal-mediach. Podam Wam zaledwie jeden przykład: „na ten filmik” https://www.youtube.com/watch?v=PsC73-jtFAM&t=596s do COLWAY lub do mnie osobiście zgłosiło się co najmniej 100 osób w żaden sposób dotąd nie związanych z naszą Siecią – zainteresowanych produktami lub współpracą. Liczba ta z pewnością jest większa, bo nie uwzględnia kontaktów pozyskanych przez wielu Menedżerów, którzy też go propagowali i udostępniali. Tylko ten jeden film… czy to nie daje do myślenia? Nie odwracajcie się od Facebooka. Czas, którzy inni marnują przez telewizorem poświęćcie na zbudowanie najpierw zacnego grona znajomych, z naciskiem na to, aby byli to znajomi z zupełnie nowych środowisk, a następnie na taktowne, nie nachalne stopniowe pokazywanie im korzyści, jakie mamy do zaoferowania.


Pokrywanie kosztów z Funduszu Szkoleniowego

Dział Księgowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) informuje, że bez uzgodnienia z Funduszu Szkoleniowego którego Lidera mają być dokonywane zapłaty za faktury, jakie bierzecie „na Colway” za wynajem sal na spotkania i szkolenia, aby następnie przysyłać je do Koleczkowa – faktury takie nie będą płacone, a ich wystawca będzie informowany, że płatnik – Col-way Sp. J. – nie akceptuje danej faktury. Nie będą też aprobowane faktury, które zawierają „usługi gastronomiczne”! Jemy i pijemy na spotkaniach i szkoleniach „za swoje” Szanowni Menedżerowie… 


Profesor Siergiej Batieczko w Polsce w 2017

batieczko wraca

Pytających o Spotkania z prof. Siergiejem Batieczką odsyłam nadal do:

Marzanna Kamińska
+48 600 327 328

Ruszają one po 12 kwietnia. Każdy organizator takiego Spotkania chcący mieć pewność tego, że gażę Profesora i jego tłumaczki pokryje Col-way Sp.J. powinien celować w frekwencję nie mniej niż 100 osobową. Koszty wynajmu sal można pokrywać FV płaconą przez Col-way Sp.J. z Funduszu Szkoleniowego będącego w gestii Liderów. Inaczej spoczywają one na Was.


13. Rocznica COLWAY

Bilety na Rocznicę w terminie 19/20/21 maja w zamku w Janowie Podlaskim zaczniemy rozprowadzać najpewniej od 1 kwietnia. Koszt jeszcze nieskalkulowany, oscylujący około kwoty 700 zł. Doradzamy ją zostawić na koncie prowizji, co jest najkorzystniejszą formą zapłaty. Miejsc nie będzie więcej niż 550. Co to oznacza… wiecie. W tym roku po raz pierwszy w dziejach COLWAY nie tylko nie będziemy zniechęcali Was do zabrania na rocznicę dzieci (czy wnucząt), a nawet do tego zachęcali. Z jakiego powodu? Jest nim Konwencja 13 Rocznicy. Nawiązująca do wielopokoleniowości, do przekazywania tradycji naszego przedsięwzięcia następnym, do sukcesji.


Wielopokoleniowość COLWAY

Będziemy bardzo wdzięczni za (uwaga!) nadsyłanie wszelkich materiałów fotograficznych i filmowych (ściśle wybrane fragmenty), na których uwieczniono w minionych 13 latach Wasze dzieci, wnuków, siostrzeńców, synowe, zięciów i w ogóle wszelkich przedstawicieli młodszych pokoleń, które dziś pomagają Wam, a jeszcze lepiej jeśli kontynuują samodzielnie współpracę z COLWAY. Wszyscy, którzy nadeślą materiały ilustrujące temat:

 „COLWAY – Wielopokoleniowa firma rodzinna” 

– mogą liczyć po pierwsze na dużą satysfakcję z formy, w jakiej zostaną one wykorzystane, po drugie na nagrody ode mnie osobiście… Bardzo proszę, by ten apel potraktowany został poważniej, niż wiele dotąd podobnych o rozmaite materiały. Bez Was nie uda się coś ważnego i potrzebnego nam wszystkim. Przejrzyjcie albumy i pliki w komputerach. Wy i młodsze pokolenie. To, które wchodzi w COLWAY. Każdą jakość archiwaliów chcemy obejrzeć. Zapewniamy zwrot materiałów niewykorzystanych. 


Program Motywacyjny

Zimą 2017:

Klub Systematycznych 15 tyś.+ (tylko za obrót XI, XII,I) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Łucja Bartosik, Magdalena Bartosik-Bordulak, Helena Bobin, Halina Bosiacka, Paweł Bubula, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Urszula Gierlak, Anna Godusławska, Małgorzata Graboś, Izabela Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Anna Janke, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Magdalena Jodłowska, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Karolina Kędziora, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosińska, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Maria Kucharska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Alicja Loyola-Fernandez, Grzegorz Łukaszewski, Beata Malec, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Stanisław Marków, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Jadwiga Niewójt, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Katarzyna Nowalińska, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Małgorzata Polak, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Bogumiła Rudnicka, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Jacek Sikorski, Agnieszka Sikorska-Szymlet, Dorota Skiba, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Karolina Turek-Rudnik, Zbigniew Tymieniecki, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Michał Wiśniewski, Dorota Wojtyra, Teresa Zakrzewska-Burchacka, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Emilia Zych.

Klub Systematycznych 40 tyś.+ (tylko za obrót XI, XII,I) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Robert Bogdański, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Ewa Daroszewska, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Marcin Golonka, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Joanna Kasprzyk, Switlana Kozakova, Irena Krusche, Magdalena Kuklińska, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Hanna Łukomska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Dariusz Olszewski, Urszula Owsiak, Renata Panek, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Andrzej Podlasin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski.

Klub Systematycznych 100 tyś.+ (tylko za obrót XI, XII,I) tworzyli:

Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche*, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Małgorzata Mazurkiewicz, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Sławomir Smagacz, Jadwiga Strzemżalska, Marek Strzemżalski*, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.


Słyszę czasami, że w COLWAY nie przybywa ludzi „na szczytach”. Że Liderzy ciągle ci sami… Tak i nie, Przyjaciele. To prawda, że Plan Finansowy COLWAY nie jest łatwy dla Liderów. Mają w nim tzw. „szklany sufit” kariery, jeżeli nie mnożą pozycji prowizyjnych. Obroty w „zaliczanych” im siedmiu generacjach menedżerskich „uciekają” bowiem w głębsze poziomy Systemu wraz z rozwojem Menedżerów w ich strukturach. Zaiste więc nie jest łatwo na szczytach się utrzymać, jeśli nie ma się „szerokości” i silnego rdzenia konsumenckiego. Plan Finansowy COLWAY jest za to wyjątkowo hojny dla marketingowych „średniaków” i tym słynie w naszej branży. W COLWAY zauważalne dochody z rekrutacji przychodzą znakomicie szybciej niż gdziekolwiek indziej. COLWAY klasyczny jest tym przedsięwzięciem networkowym, które płaci w sposób zacny. A chcemy sprawić reformą Programu Motywacyjnego by było jeszcze atrakcyjniej. Przesadą jest wszak twierdzić, że w tym „spłaszczonym”, czyli atrakcyjnym już dla początkujących Systemie nie przybywa nam awansów. Jak może ich nie przybywać, skoro jesteśmy od lata 2016 znowu na ścieżce wzrostów, a nawet historycznych rekordów obrotowych?

Witamy nowe osoby we wszystkich Klubach Systematycznych! Życzymy Wam utrzymania się i dalszego progresu!

Małgosia Mazurkiewicz wreszcie w Klubie 100 tyś+ Brawo!

Adam Kusiak zalicza oto 12-sty miesiąc w Klubie 100 tyś.+, co oznacza, że wchodzi do Klubu Liderów! Gratulacje!


 Wycieczka na Wyspy Zielonego Przylądka

… była właśnie abonamentową nagrodą dla Klubu Liderów i dla debiutujących w minionym roku w Klubie Systematycznych 100 tyś.+. Po raz pierwszy zabraliśmy na nią także nagrodowo (a nie do pracy) osoby z załogi etatowej biura w Koleczkowie. Krążą opinie, że na Wyspach Zielonego Przylądka … nic nie ma atrakcyjnego, więc miałem niejakie obawy przed tą wyprawą. Płonne, jak się okazało. Byliśmy w miejscu o niepowtarzalnym klimacie, w którym znakomicie odnaleźli się uczestnicy. Spójrzcie na ten krótki filmik, ze szczególnym uwzględnieniem brawurowego występu liderów COLWAY na scenie wraz z lokalnymi artystami:

film cabo verde

http://bit.ly/COLWAY-na-Cabo-Verde-2017

 

galeria

http://bit.ly/COLWAY-na-Cabo-Verde-Zdjecia

 

Myślę, że film oraz relacja fotograficzna zainspirują Menedżerów z Klubów 15 tyś.+ i 40 tyś.+ do szarży po minimum trzymiesięczny staż w Klubie 100 tyś.+ . Jest na to około rok czasu. Kolejnym kierunkiem będzie Kenia, Sri Lanka, Dominikana lub Gambia. „Nowi stutysięcznicy” polecą z osobą towarzyszącą! Czekamy na Wasze wyniki Menedżerowie!


 

Życzę Wam wszystkim, zaangażowanym w przedsięwzięcie COLWAY, aby obroty w całym naszym „spokojniejszym” z założenia roku 2017 miały dynamikę taką, jak w pierwszym jego dwóch miesiącach. Przyjemnie się patrzy na mocną „szóstkę z przodu” w okresie, gdy cały handel dopiero budzi się do życia… Oby tak cały rok Przyjaciele! Jesteście w biznesie mającym się znakomicie! 

Jarosławy Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem