Aktualności kwietniowe

Niezwykłe szkolenie odbyło się w Biardach

17493208 1998107943548317 408422868835269141 o

Była to dokładnie druga część Szkolenia Liderskiego prowadzonego przez Karolinę Górską. Popytajcie uczestników o to, czego się nauczyli, a także o to, co zmieniło się w ich nastawieniu. Właśnie takie warsztaty marzyły mi się w COLWAY od lat! Merytoryczne, dające wiedzę konkretnie przydatną, duplikowalną i wlewające w serca ludzkie ten najlepszy, najtrwalszy i prawdopodobnie jedyny cenny w naszym Przedsięwzięciu rodzaj MOTYWACJI – jaki daje poczucie zrozumienia prostoty schematów, które nie mogą nie działać! Jaki daje poczucie pewności, że „ja też mogę tak robić i potrafię tę cudownie prostą sztukę przekazać następnym!” Na takich właśnie szkoleniach (a nie na żadnych eventach „motywacyjnych”, ani nie tam, gdzie wykład po wykładzie, jeden gadał, stu słuchało…) rodziły się kiedyś najlepsze dziś struktury COLWAY. Kiedy prowadzący nie mówi ani jednego „budującego” zdania, a jedynie „samo gęste” – podaje gotowe klucze, narzędzia i schematy postępowania lub prowadzenia dialogów – a uczestnicy przerywają mu oklaskami, bywa, że na stojąco i … płaczą ze wzruszenia. Dlaczego się tak wzruszają, mimo iż nie jest to żadna sesja z tzw. „rozwoju osobistego”, ani „motywująca”? Bo nierzadko po raz pierwszy zaczynają w tych momentach dopiero rozumieć ten biznes, bo otwierają się przed nimi całe krainy nowych możliwości.

Nie było mnie na tych warsztatach, ale znam siłę przekazu ich treści. Uczestnicy opowiedzieli mi, że takich klimatów jak Karolina w Biardach, nie wytworzył podczas zajęć edukacyjnych w COLWAY nikt już bardzo dawno… Ani żaden trener, ani nawet prezes… To dobrze więc, że to wróciło. Niech się zdarzy jeszcze wiele razy. Bo wtedy urodzą się znowu rzeczy wielkie.

SZKOLENIA LIDERSKIE:

28-30.04 Łódź, Campoverde – I termin, II grupa

3-5.05 Biardy, Miód Lawenda – III termin, I grupa

14-16.07 Biardy, Miód Lawenda – IV termin, I grupa


Spotkania kwietniowe

Batieczko profil

Z prof. Siergiejem A. Batieczką w kwietniu odbędzie się tylko jedno, ale za to szykuje się ono wyjątkowo:

7.04.2017 godz.18:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego, Aleja 29 Listopada 46 w Krakowie.

 

Z Pauliną Michalską i Rene Zychem:

06.04 - Zgorzelec, ul. Reymonta 37, godzina 18:00

08.04 - Bolesławiec, Centrum Informacji Kulturalnej, godzina 17:00 

20.04 - Zakopane, Hotel Sośnica, Modrzejewskiej 7, godzina 18:00 

21.04 - Kiekrz - Poznań, Regatta Hotel, ul. Chojnicka 49, godzina 17:00 

 

Jak wszystkie pod egidą Centrali – są to spotkania Otwarte. Przyprowadźcie wszystkich swoich znajomych, których macie „w procesie wprowadzania” do COLWAY, a szczególnie niedawno zarekrutowanych partnerów! Jak pokazują Spotkania, które się już odbyły – warto!

 

Kto chce zorganizować takie Spotkanie (lub szkolenie produktowe) niech się zgłosi do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 600 599 544

Zainteresowani Szkoleniem Podstawowym z komunikacji, sprzedaży i rekrutacji muszą ustawiać się w kolejce do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 503 714 975

 


Dr Krzysztof Słoń nie ustaje w pracy

Dr Słoń nie ustaje w pracy - wynalazczej oczywiście. Usłyszycie o tym co przygotowuje na pewno. Póki co jednak, otrzymał od Was zadanie poprawienia właściwości użytkowych swojego Szamponu Zagęszczającego Włosy. Użytkowych znaczy, że oczekujecie, by ów szampon, który sprawia jak prawdopodobnie żaden inny na rynku, iż szczotka do czesania staje się już po kilku tygodniach używania go po prostu czysta od włosów, które przestają wypadać – był jeszcze efektywniejszy w funkcji myjącej.

 „Rzecz jest trudna – mówi polski wynalazca metody wytwarzania 6-nitrostilbenu i metody zastosowania diosminy w kosmetologii włosowej – nie ma bowiem właściwie na świecie szamponów leczących, przy tym szybko i wydajnie myjących również tłuszcze, doskonale się pieniących, a jednocześnie wolnych od chemii nieorganicznej, przede wszystkim SLES-ów… Chemicznie-składnikowo patrząc, te cechy się wzajemnie wykluczają… Najefektywniej myjące szampony praktycznie zawsze zawierają substancje SLES, które jednak niszczą włosy i przemycają w głąb naszej skóry toksyny. Wydaje mi się jednak, że rozwiązanie, które wprowadziłem zadowoli konsumentów Szamponu Zagęszczającego z diosminą.

Już w następnej partii produkcyjnej, czyli u Was pewnie u progu lata, może nieco wcześniej wprowadzę dwie substancje, dwa środki myjące, które nie tylko, że nie niszczą włosów, ale odwrotnie – pielęgnują je i regenerują. Będzie to sól disodowa sulfobursztynianu oksyetylenowanego, składnik jaki możecie Państwo spotkać w dobrej jakości szamponach dla dzieci oraz unikalną kompozycję opartą o acyloglutaminian sodowy. Ten ostatni jest drogi, prawa patentowe do jego wytwarzania posiadają BASF i L’Oreal, ma jednak niezwykłą cechę: jest substancją naturalną, która pod wpływem enzymów powierzchniowych skóry rozkłada się na część aminokwasową i kwas tłuszczowy. W dalszej kolejności oba te składniki są wykorzystywane przez naszą skórę jako podstawowy budulec do regeneracji jej tkanki. To najzdrowsza ze znanych mi kompozycja myjąca! Myślę, że jako chemik pracujący dla COLWAY powinienem nie tylko wynajdować, ale także wskazywać na te wynalazki innych, które są naprawdę znakomite! 

Oczywiście żaden z nowych składników nie drażni oczu. Jestem przekonany, że poprawiona w taki sposób formuła mojego szamponu zyska Państwa aprobatę i zadowolenie z używania produktu. Nie przychodzi mi to po wspomnianych zmianach łatwo, lecz deklaruję nie podnoszenie dla COLWAY ceny Szamponu Zagęszczającego przez najbliższy rok…”

 

No cóż. Dziękujemy Doktorze. „Tylko Słoń poda Ci dłoń” – taki toast wznosiliśmy na Krecie, obchodząc 12 Rocznicę COLWAY.

szampon zageszczajacy

 … więc najwyższa już pora przejść do tematu 13 Rocznicy.


 Zbliża się kolejny, piękny Jubileusz

COLWAY klasyczny, to Organizacja na polskiej scenie marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej wyjątkowa. Nie tylko renomą produktów i atrakcyjnością marż oraz prowizji. COLWAY to prawdziwa oaza stabilności, czyli bezpieczeństwa jej Uczestników. Tego właśnie 13-lecie będziemy obchodzić w maju tego roku. Zacny swoją liczbą Jubileusz Firmy, która nie zna, co to zmiany Planu Finansowego, zawirowania czy kryzysy. Gdzie nawet anse i spory pomiędzy niektórymi uczestnikami są tak samo nieszkodliwe, co nudne bo zawsze podobne. W której nikt nawet by nie pomyślał o „pechowej trzynastce” jako że zamyka się ta trzynastka kolejnymi historycznymi rekordami obrotów. Uzyskiwanymi nie skokowo i nie w wyniku jakichś specjalnych akcji, lecz powoli, organicznie, przewidywalnie, wręcz dostojnie.

I tak już od lat trzynastu…

 Niczego nie musimy już udowadniać, ani niczego gonić. COLWAY to marka. COLWAY to pewniak. Nasze Plemię najbardziej pragnie dziś prawdopodobnie tego, by tak było już zawsze, by ten wielki i bezpieczny statek płynął niezmiennym stabilnym kursem, co najwyżej sterując od czasu do czasu ku nowym, ciekawym miejscom. Tak, by i atrakcyjnie było na nim również niezmiennie.

 Co może zrobić kapitan, by ta sielanka trwała, by poczucie pewności i bezpieczeństwa pasażerów podtrzymywać przez następne lat trzynaście co najmniej? Może pokazywać pełne paliwa i zaopatrzenia magazyny, może po raz setny demonstrować sprawdzone manewry, ale może też pokazać, że dba o rotację na kluczowych stanowiskach, że myśli o szeroko pojętej sukcesji – nawet na swoim mostku kapitańskim. Może wreszcie namawiać do tego samego tych, co nawigują tak od lat już razem z nim. By i oni przygotowywali powoli sukcesorów do tego, aby kiedyś mogli oni przejąć choć w części ich stanowiska i ich rolę. By statek płynął dostojnie dalej, lecz by stary kapitan i jego oficerowie mieli już trochę więcej czasu wolnego, bez najmniejszych obaw, że kurs pozostaje niezmiennie właściwy… Może więc mówić do nich: „Wychowujcie powoli następców. Jeśli nawet jeszcze nie są potrzebni, to sam fakt, iż się wdrażają – przydaje naszemu statkowi jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa na jego pokładzie”.

 Dlatego motto 13 Rocznicy brzmi:

„Z Tradycją w Pokolenia”

 


Od 10 kwietnia dostępne będą bilety na 13 Rocznicę COLWAY

13 Rocznica COLWAY odbędzie się w dniach 19 - 21 maja.

Jesteśmy gotowi po raz kolejny wyprawić nasze urodziny. Jesteśmy przygotowani do dystrybucji biletów już dziś, jednakże spodziewamy się prawdziwego wyścigu po jedną z ich kategorii, w związku z tym przychyliliśmy się do sugestii, by sprzedaż otworzyć dopiero, kiedy dostępne już będą prowizje za marzec. Dla wyrównania szans.

Karty uczestnictwa nie będą tym razem tanie. W wariancie „Premium” dla dorosłego gościa nocującego z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w Zamku Biskupim i korzystającego ze wszystkich atrakcji, jakie się tam szykują - są w cenie 700 zł/os. (i uwierzcie, że nie pokrywa ona realnych wydatków, jakie poniesiemy „na uczestnika”).

zamek3Bjasne

Zamek, to zamek jednak… I to jeszcze taki! Odrestaurowany niedawno, a już słynący z prestiżowych imprez na najwyższym poziomie. To Wy sami go wybraliście na tę Rocznicę. Godny wybór. Kto pamięta słynną 5-tą Rocznicę na Zamku w Rynie (gorzej nie będzie na pewno!), kiedy bilety nie były wiele tańsze, ten opowie swoje wspomnienia i sam pospieszy się z zakupem. Biletów tych jest bowiem niestety tylko 410, czyli znacznie mniej, niż pierwotnie szacowaliśmy. Plus dodatkowo 40 biletów (dla dorosłych) w opcji „bez noclegu”, w cenie 480 zł. Obejmują one oczywiście Uroczystą Kolację i wszelkie inne posiłki (prócz śniadań) i napoje, jakie będą serwowane przez trzy dni, także przerwy kawowe oraz wszystkie atrakcje sceniczne, plenerowe i inne. Posiadacze biletów „bez noclegu” (dorośli) otrzymają również tak samo atrakcyjne prezenty urodzinowe, jak goście „Premium”. Godne tej okazji prezenty czekają również na Członków Klubów Systematycznych, podobnie jak Odznaki ze szlachetnego kruszcu dla Złotych Menedżerów i nowych Członków Klubu Liderów.

W tym roku po raz pierwszy organizujemy Rocznicę COLWAY, na którą nie tylko przyzwalamy, a wręcz namawiamy zabrać dzieci! Czyż tego także nie postulowaliście od dawna? Teraz zatem albo lepszej sposobności do „rodzinnej rocznicy” nie będzie. Sprzyja temu miejsce, wiosenna aura i oficjalne motto imprezy: „Z Tradycją w Pokolenia” oraz atrakcje, jakie zapewnimy również dla milusińskich. Dzieci będą miały swoje menu, całodzienną opiekę profesjonalnych animatorów, a i część programu rozrywkowego na pewno sprawi im wiele uciechy.

Bilet dla dziecka w wieku 6-14 lat kosztuje 200 zł i obejmuje dwa noclegi w „dwójce” z dwoma dorosłymi na „przystawce”, dwa śniadania hotelowe i pozostałe wyżywienie z napojami oraz moc atrakcji. Takich biletów mamy 40. Plus dodatkowo 5 biletów dziecięcych „bez noclegu” w cenie 100 zł. Dzieci do lat pięciu śpiące w łóżkach rodziców zaproszone są bezpłatnie. Prosimy jednak bezwzględnie o zgłoszenie ich do listy uczestników! Nie można niestety zabrać dwóch i więcej dzieci w wieku 5-14 lat.

rodzina1 LQ

Bilety „bez noclegu” (dla dorosłych i dla dzieci) przysługują w pierwszej kolejności Menedżerom z Podlasia. Nie będą na razie dostepne na naszej platformie sprzedażowej. Można będzie je nabyć tylko w kontakcie z Emilią BieszkeTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. +48 58 676 20 27 wewn.17. Jeśli silna grupa z Białej i okolic nie wykorzysta puli biletów „bez noclegu” przez 2 tygodnie od uruchomienia sprzedaży – to od 24 kwietnia staną się ogólnodostępne.

Również zakupy z płatnością prowizją (także częściowe) prosimy realizować w kontakcie z Emilią Bieszke w Dziale Księgowym.

Uwaga! Zalecamy nie zwlekać z zakupami biletów. Doświadczenia lat ubiegłych i liczba realnie dostępnych miejsc przesądzają o tym, że kto się zagapi – na pewno nie pojedzie na Rocznicę, która będzie przede wszystkim naszym wielkim Świętem i niezapomnianym przeżyciem. Liderom i Menedżerom z Klubów Systematycznych radzimy wręcz poczynić u Emilii już teraz wiążące rezerwacje. Zapewniam Was bowiem, że macie powód, by tam być. A wszystkim Menedżerom wybierającym się do Janowa Podlaskiego z dzieckiem, radzimy nabyć bilety z przystawką w pokoju niezwłocznie po uruchomieniu dystrybucji. Podobną radę mam dla… drużyn „wielopokoleniowych”, czyli Menedżerek i Menedżerów z realnie pracującymi w COLWAY córkami, synowymi, zięciami, siostrzeńcami itp. Wy również będziecie specjalnie traktowanymi Uczestnikami 13 -tej Rocznicy COLWAY – „z Tradycją w Pokolenia”! Cały czas czekamy na materiały fotograficzne i filmowe od wszystkich „wielopokoleniowych” - niezależnie jak długo są już w COLWAY „rodzinnie” i z jakim wynikiem.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie do 5 maja lub do ich wyczerpania – co pierwsze nastąpi. Programu obchodów jeszcze nie zdradzamy. Jest atrakcyjny - również jego częścią rozrywkową. Gala przewiduje oczywiście na proscenium wszystkich zasłużonych w trzynastym roku naszego Przedsięwzięcia. Będzie jednak krótka i dynamiczna, jak jej Konferansjer. Na scenie zobaczycie także twórców firmy, kogoś z producentów, utartym już na naszych rocznicach zwyczajem - na niedzielne otwarcie – profesora Batieczkę. Piękne kobiety i elokwentnych panów. Wyłącznie osoby popularne i przez Was lubiane. Będzie, bo nie mogło ich nie być - trochę sensacji produktowych. „Spokojny rok” dłużej niż pół roku – to nie mogłoby by się przecież zdarzyć w COLWAY. Potwierdzamy to, co zapowiedziano na tę datę dawno, czyli blok inaugurujący możliwości jeżdżenia już niebawem samochodami firmowymi przez nader szeroką grupę Menedżerów generujących nowe i trwałe przyrosty obrotowe. Jako, że to jednak Rocznica, a nie Konferencja – najwięcej spodziewajcie się świetnej zabawy i to od razu, od przyjazdu w piątek!

Więcej informacji już 10 kwietnia na COLWAY - Official Fanpage, a jeszcze więcej w newsletterach i w Aktualnościach majowych.


„Mała promocja" w kwietniu

colvita51

Ugiąłem się, jak to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Przekazujecie mi oto, iż promocja:

„Do każdych trzech opakowań GanoCordu oraz do każdego jednego opakowania AmiColiny – jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem GRATIS.
Do trzech zakupionych opakowań Scrubu – także czwarte takie GRATIS”

– że to promocja o bardzo ograniczonym zasięgu, w związku z czym „małej promocji” jakby w COLWAY nie było, a przynajmniej nie było jej atrakcyjnej - aż od września 2016. Domagacie się tego narzędzia marketingowego wsparcia już teraz, w kwietniu.

Dobrze. Na kwiecień w/w promocja na Scrub do GanoCordów, AmiColiny i Scrubów – jeszcze zostaje. Choć macie rację, że jest to promocja o bardzo ograniczonym zasięgu. Tym bardziej więc -wykorzystajcie ją, bo może być ostatnia.

Niezależnie od niej wraca „5+1” i to na Colvitę 120.

Do każdych:

pięciu opakowań Colvity 120 - jedno opakowanie Colvity 120

trzech opakowań Scrubu do Ciała z Kolagenem - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem

jednego opakowania AmiColiny - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem

trzech opakowań GanoCordu - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem

 

- Promocje mogą się łączyć.

- Wymagane jest, aby zamówienie opiewało na nie mniej niż 2600 PKT.


Program Motywacyjny

Klub Systematycznych 15 tyś.+ (tylko za obrót XII, I, II) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Łucja Bartosik, Magdalena Bartosik-Bordulak, Halina Bosiacka, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Anna Godusławska, Małgorzata Graboś, Izabela Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Anna Janke, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Karolina Kędziora, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosińska, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Maria Kucharska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Alicja Loyola-Fernandez, Grzegorz Łukaszewski, Hanna Łukomska, Beata Malec, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Stanisław Marków, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Małgorzata Polak, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Bogumiła Rudnicka, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Agnieszka Sikorska-Szymlet, Jacek Sikorski, Dorota Skiba, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Karolina Turek-Rudnik, Zbigniew Tymieniecki, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Michał Wiśniewski, Dorota Wojtyra, Teresa Zakrzewska-Burchacka, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Emilia Zych.

Klub Systematycznych 40 tyś.+ (tylko za obrót XII, I,II) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Robert Bogdański, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Ewa Daroszewska, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Marcin Golonka, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Izabella Karwowska-Oczepa, Joanna Kasprzyk, Switlana Kozakova, Irena Krusche, Magdalena Kuklińska, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Dariusz Olszewski, Urszula Owsiak, Renata Panek, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski.

Klub Systematycznych 100 tyś.+ (tylko za obrót XII, I,II) tworzyli:

Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Doarota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche*, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Sławomir Smagacz, Jadwiga Strzemżalska, Marek Strzemżalski*, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.


Ogromne Gratulacje dla wszystkich, którzy utrzymali się w Klubach Systematycznych w okresie, kiedy teoretycznie nasza polska Organizacja COLWAY robi najmniejsze obroty. Teoretycznie, jako że bynajmniej małe one nie były, a z wrażenia jakie zrobił rekord lutowy długo nie mogliśmy wyjść w Koleczkowie. Tak trzymajmy Przyjaciele! Nie zapominając, iż mamy „spokojniejszy rok”. Czyli nawet rośniemy spokojnie.

 

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem