AKTUALNOŚCI MAJOWE


Kolejny piękny Jubileusz

rocznica cover

Zapraszamy na obchody 13 Rocznicy naszej Organizacji, podczas których, w sposób szczególny pragniemy uhonorować wszystkich współtwórców dotychczasowych Sukcesów. Zapraszamy wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją właściwą karierę w COLWAY. Pokażemy Wam jak się bawimy, jakie panują wśród nas relacje, w jaki sposób okazujemy wdzięczność i jak pewną stanowimy przystań. Chcemy Was utwierdzić w słuszności wyboru i zaproponować najlepszą majówkę jaką przeżyliście w ostatnich latach!

Spodziewamy się tych samych niezwykłych klimatów, jakie towarzyszyły najważniejszym, przełomowym dla naszej historii "zjazdom plemiennym". Jeśliby jednak nawet ktoś chciał zażyć w Janowie głównie relaksu, to przez pełne trzy dni goście COLWAY będą mieli dostęp do basenu z kaskadami i przeciwfalą, strefy SPA, jacuzzi i saun. Rodzice nie będą musieli martwić się o swoje pociechy, które pod opieką wykwalifikowanych animatorów mogą liczyć na moc atrakcji, jak również specjalne menu przez cały pobyt..

Po zarejestrowaniu gości i odebraniu przez nich naprawdę atrakcyjnych (!) prezentów urodzinowych (nie zabraknie również upominków dla najmłodszych) będzie czas na zameldowanie się w pokojach i odpoczynek po podróży. Obchody rocznicowe uroczyście rozpoczniemy na sali konferencyjnej. Wprowadzimy was w klimat i tematykę „COLWAY - Z Tradycją w Pokolenia”. Zabierzemy Was w krótką podróż wspomnieniową, odtwarzającą garść wydarzeń z 13 lat historii COLWAY.

Następnie w plenerach pałacowych ogrodów zaplanowano wczesną kolację grillową, najlepszą okazję do spędzenia czasu w luźnej atmosferze i sprawdzenia po raz trzynasty, czym różni się COLWAY w Warszawie, Poznaniu, w Zakopanem i w Jeleniej Górze, od tego nad Bugiem, Odrą, czy Bałtykiem. Biesiadę zwieńczą pokazy artystyczne, będące zaledwie przygrywką przed dość niezwykłym Koncertem. Wieczór piątkowy zakończy zabawa prowadzona przez wybitnego wodzireja.

W dzień drugi, sobotni pojawią się na scenie zapowiedzi Innowacji i Nowości prezentowane najpewniej przez Olimpię Baranowską i Karolinę Górską– dwie kobiety, które wydają się ostatnio w COLWAY najmocniej kojarzyć z dobrymi, efektywnymi zmianami. Edukacyjnie, a jednocześnie rozrywkowo obiecuje zaskoczyć Was raz jeszcze ten, który dał się poznać i polubić jesienią w Warszawie - Greg Kamiński!

Jak zamyślamy uwiecznić tym razem na jednym, wspólnym i wyraźnym zdjęciu ponad pół tysiąca gości? Zobaczą ci, którzy przybędą. Obejrzą również bardzo wiele fotografii lat minionych, z których liczne po raz pierwszy pokazane zostaną publicznie, bo … teraz dopiero objawia się ich czar. Z TRADYCJĄ W POKOLENIA, proszę Państwa.

Na uroczystych Galach Rocznicowych COLWAY się po prostu BYWA. Czy są okrągłe, kiedy rozdają brylanty, czy przełomowe, czy wyjazdowe - to zawsze jest najbardziej podniosły moment obchodów. Kto nie był na Gali COLWAY, ten nie czuje jeszcze naszych klimatów i naszych wartości. Na nowych Złotych Menedżerów minionego roku, czekają szczerozłote Odznaki. Na wszystkich, którzy zaistnieli w Klubach Systematycznych – atrakcyjne nagrody!

Uroczysta, wykwintna kolacja w pałacowym anturażu, po niej Bal prowadzony przez wodzirejów już poznanych i … Nie! Wszystkich, zupełnie atrakcji obchodów tej Rocznicy zdradzać nie możemy. O światła, dźwięk i efekty specjalne zadba ekipa Piotra Piejdaka, którego weterani COLWAY pamiętają z Zamku Ryn. Strony organizacyjno-logistycznej strzeże Daria Wasiluk. Rocznica przebiegnie wg. zarysu scenariusza, który napisał Jarek Zych. Oczekujemy już ze sceny mocnych słów z ust drugiego z Prezesów – Maurycego Turka. Głównym kandydatem do poprowadzenia konferansjerki jest Rene Zych.

Dzień trzeci rozpocznie człowiek, który od lat, tradycyjnie już sprawia, że jak długo by nie trwał Rocznicowy sobotni Bal, to po śniadaniu w niedzielę krzeseł pustych nie widać zbyt wiele. Tym bardziej, że profesor Siergiej Anatoliewicz Batieczko opowie tego ranka również o rzeczach dla części słuchaczy nowych, a niesłychanie ważnych. Leżących u podstaw wprowadzenia do oferty COLWAY kolejnego preparatu zdrowia. Niezwykłą kompozycję ósmego już w ofercie COLWAY suplementu diety przybliży Olimpia Baranowska, potrafiąca, jak się okazuje zdobywać nie tylko niebanalne surowce kosmetyczne.

Sporo tematów wynikłych z nowości kosmetycznych, jakie pojawią się na Scenie jeszcze w sobotę – wypełni blok Pauliny Michalskiej. Bardzo praktyczny – dodajmy. Skupiony na tym, jak zbliżających się hitów kosmetycznych efektywnie używać.

Zakończenie obchodów będzie niewątpliwe silnie emocjonalne. Tyle możemy powiedzieć my, pracujący ciągle nad organizacją tej Rocznicy.

Do zobaczenia. Przybądźcie licznie, bo liczne są ku temu powody

Sprzedaż biletów trwać będzie prawdopodobnie do piątku 15 maja lub do ich wcześniejszego wyczerpania. Wobec mniejszego, niż początkowo sygnalizowane zainteresowania biletami dla dzieci, mogą pojawić się dodatkowe miejsca dla dorosłych. Nie obiecujemy tego jednak. Najlepiej poinformowana na bieżąco będzie Emilia Bieszke Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 58 676 20 27 wew. 17 - prowadząca ich sprzedaż dla wszystkich preferujących rozliczenia wewnętrzne (prowizje dostępne - 9 maja).


Spotkania Otwarte z profesorem S.A. Batieczką

Pierwsze w tym roku, kwietniowe spotkanie Siergieja Batieczki z krakowianami cieszyło się dużą frekwencją. Tak jest niemal zawsze. Profesor wypełnia słuchaczami sale nawet w niedużych ośrodkach miejskich. Przyprowadzajcie Państwo na nie swoich „najtrudniejszych” potencjalnych współpracowników i klientów. Przekonacie się rychło po co. Tegoroczne wykłady S.A Batieczki opierać będą się głównie o odpowiedź na pytanie:

W jaki sposób człowiek może samodzielnie uzdrowić swoje ciało?

 

Harmonogram tournée S.A. Batieczki i Marzanny Kamińskiej w maju:

8.05 - Konstancin Jeziorna (Chylice, k. Warszawy), Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów, ul. Leśna 15-17, godz.18.00

12.05 - Lublin, Hotel Forum, ul. Obywatelska 12, godz.17.30

21.05  - Janów Podlaski, 13 Rocznica COLWAY, Bilety dostępne tutaj. (ten wykład będzie miał charakter ekskluzywny)

24.05 - Malbork, Hotel Centrum, Aleja Rodla 7, godz.18.00

27.05 - Piła, GRAPIL, Al. Niepodległości 80, godz.10.30

29.05 - Czarnków, Kino Światowid , Miejskie Centrum Kultury ul. Kościuszki 60, godz.17.00

 

facebook

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku.

Udostępnij swoim znajomym.

Uwzględnij potencjał rekrutacyjny i sprzedażowy tych spotkań. Ten mechanizm sprawdza się od lat.


Zasady "Małej Promocji" w maju

Do każdych:

pięciu opakowań Atelokremu MC2 - jedno opakowanie Atelokremu MCGRATIS!

trzech opakowań Scrubu do Ciała z Kolagenem - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem GRATIS!

jednego opakowania AmiColiny - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem GRATIS!

trzech opakowań GanoCordu - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem GRATIS!

 

atelokrem


Zasady:

Promocje mogą się łączyć.

Zamówienie musi opiewać na nie mniej niż 2600 PKT.

 


Spotkania Otwarte Pauliny Michalskiej i Rene Zycha

Cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem spotkania Pauliny i Rene mają ogromny potencjał informacyjno-rekrutacyjny. Co prawda, całej pracy za Ciebie oni nie wykonają, ale bardzo Ci pomogą. Tak więc tchnij życie w swoich strukturach. Naucz swoją grupę naturalnego procesu rekrutacji i duplikacji. Ty i Twoi dystrybutorzy, zaproście znajomych, których widzielibyście w gronie colwayowców na jedno ze spotkań lub zadzwoń do Pauliny i zapytaj jak zorganizować spotkanie w Twoim mieście. Koszty wynajmu sali poniesie COLWAY (po dostarczeniu faktury).

7.05 Bydgoszcz

29.05 Bolesławiec

30.05 Kępno

 Szczegóły u Pauliny Michalskiej +48 600 599 544

 


Program motywacyjny

Klub Systematycznych 15 tyś.+ (tylko za obrót I, II, III) tworzyli:

Katarzyna Bartosik, Łucja Bartosik, Karolina Boborowska, Robert Bogdański, Halina Bosiacka, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Barbara Dębosz, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Marcin Golonka, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Anna Janke, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Joanna Kazubek, Karolina Kędziora, Michalina Kochaniewicz, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosińska, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Maria Kucharska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Zbigniew Liss, Alicja Loyola-Fernandez, Elżbieta Łoś, Grzegorz Łukaszewski, Hanna Łukomska, Joanna Mamczarz, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Stanisław Marków, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Hanna Opiła, Jolanta  Panasiuk, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Małgorzata Polak, Rafał Potkański, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Grażyna Rozmysłowicz, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Bożena Sewielska, Jacek Sikorski, Dorota Skiba, Łukasz Smoliński, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Karolina Turek-Rudnik, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Michał Wiśniewski, Dorota Wojtyra, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Klub Systematycznych 40 tyś.+ (tylko za obrót I, II, III) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Zofia Daniluk, Ewa Daroszewska, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Izabella Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Izabella Karwowska-Oczepa, Krzysztof Kaźmierski, Wojciech Kintop, Switlana Kozakova, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Magdalena Kuklińska, Wiesław Kurzyna, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata  Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Urszula Owsiak, Renata Panek, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Katarzyna Romanowska, Anna Sadurska, Alina Selwat, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski, Maciej Zięba, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Klub Systematycznych 100 tyś.+ (tylko za obrót I, II, III) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Krystyna Derbin, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Adam Kusiak, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Róża Rapacewicz*, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Rafał Rynkowski, Sławomir Smagacz, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.


Gratulacje dla Menedżerów, którzy poszerzyli Klub Systematycznych 15 tyś.+ ! Gratulacje dla Powracających do „wyższych lig”!

Z powodów prawnych i zdrowotnych opóźnia się moment ogłoszenia reform w Programie Motywacyjnym, zapowiedzianych już na początku roku przez Jarosława Zycha. Prosimy w tym względzie o zrozumienie. Będą to Przywileje, a na wszelkie przywileje warto poczekać, choćby po to, by były one trwałe.

Redakcja

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem