Aktualności lipcowe

happy news aktualnosci LQ

 

Drugie półrocze „spokojniejszego roku” w COLWAY

Jak wzmiankowaliśmy w naszych mediach i na Rocznicy w Janowie Podlaskim – cały rok 2017 nie możemy odpoczywać po Ofensywie COLWAY 2016. Dlatego od tego miesiąca zaczną pojawiać się nowe produkty, zacznie się na dobre Kampania (o której niżej), zacznie się już więcej ruchu w „klasycznym” Colway. ORACol, który jest już dostępny w sklepie COLWAY inicjuje także rebranding naszych opakowań. Tak będą wyglądały niebawem wszystkie nasze suplementy. Zmiana wizerunku opakowań kosmetyków zacznie się od Złotej Linii Atelo. W sierpniu obejmie także inne produkty.

Jako że informacji sporo, to Aktualności są obszerne. Zadbajcie, by dotarły do wszystkich Uczestników Sieci w Waszych strukturach. Propagujcie subskrypcję naszego newslettera i nasz Fanpage na Facebooku! Drugie, znacznie intensywniejsze półrocze 2017 – właśnie się rozpoczęło!

 

Zmiany w ofercie kosmetycznej COLWAY

Są nieuchronne i do końca bieżącego roku zamierzamy je przeprowadzić. Wchodzą i będą wchodzić do naszego katalogu następne nowości produktowe. Postęp w kosmetologii jest bowiem ogromny, a ludzkie zaplecze naukowo-wytwórcze COLWAY imponujące i bardzo kreatywne. Z drugiej strony nie możemy rozszerzać naszego katalogu kosmetyków bez końca. Nieuchronnie zatem wchodzące nowości będą wypierać z oferty niektóre produkty dotychczas dystrybuowane, nawet te o chlubnych colwayowych tradycjach. „Lepsze wrogiem dobrego”… Podejmiemy jeszcze działania mające na celu poprawienie wskaźników sprzedaży tych tradycyjnych kosmetyków z oferty COLWAY, które ciągle mają swoich zagorzałych zwolenników (patrz „Mała Promocja w lipcu”), lecz jeśli wysiłki te nie przyniosą widocznych rezultatów, to w najbliższych miesiącach rozpoczniemy proces wycofywania z oferty niektórych produktów kosmetycznych. Pod uwagę brane są tu: Kolagenowe Maski ze Złotem, Scrub do Ciała z Kolagenem, Krem Nawilżający na Dzień, Krem Regenerujący na Noc, Peeling, Tonik, Maska do Włosów, Serum Wyszczuplające i Ultranawilżający Balsam Kolagenowy do Ciała. Nie określamy na razie jeszcze: kiedy, jakie i czy na pewno. Przynajmniej część tych kosmetyków jednak pożegnamy na pewno. Zrobią one miejsce produktom nowym i awangardowym. Tym, które weszły do oferty COLWAY już i tym, które się w niej dopiero pojawią. Uwaga! Dwa jeszcze w tym miesiącu - lipcu 2017! Kiedy dokładnie, wypatrujcie w newsletterze „Uśmiechy od COLWAY” oraz na: Official Fanpage COLWAY na Facebooku.

 O wszelkich decyzjach marketingowych dotyczących wycofywania z katalogu produktów kosmetycznych będziemy Was oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem informować.

 

ORACol JUŻ dostępny w sprzedaży!

oracol naturalna bariera

Czasami udaje się nam wyprzedzić planowany termin wprowadzenia nowości. Unikalny wyjątkowo dobranym składem ekstraktów roślinnych, cechujących się najwyższymi indeksami ORAC, awangardowy suplement diety, który realnie wspomaga również nasz, naturalny mechanizm obrony przed wolnymi rodnikami – główną przyczyną wielu chorób – jest już do Waszej dyspozycji!

To kolejny „bazowy” suplement w ofercie COLWAY. Jak Colvita, Witamina C-olway i Colamina. Ochrona przed skutkami stresu oksydacyjnego jest bowiem nie mniej (a może i bardziej) ważna, niż suplementacja witaminą C, mikro- i makroelementami, czy dbałość o kondycję naszej tkanki łącznej, czyli matrycy kolagenowej.

 

Efektywna dystrybucja ORAColu uwarunkowana jest edukacją na temat atrybutów tego suplementu.

Wiedzę tę znajdziecie tutaj:

CZ. 1. ORACol – Bomba antyoksydacyjna

CZ. 2. Skład ORAColu na tle substancji o najwyższym indeksie ORAC

CZ. 3. ORACOL - Opis rozszerzony

CZ. 4.CZ. 4. DLACZEGO WARTO SUPLEMENTOWAĆ SIĘ ORACOLEM?

PREZENTACJA Olimpii Baranowskiej

PREZENTACJA Siergieja Batieczki

Nie są to jeszcze wszystkie materiały na temat ORAColu. Kolejne w przygotowaniu. Wypatrujcie ich w „Uśmiechach od COLWAY”, w Nowinach na www.colway.pl/informacje , i w materiałach edukacyjnych w Strefie Menedżera.

Inauguracja kolejnego suplementu COLWAY stała się faktem! Cena katalogowa 127 zł.

 

Nowości kosmetyczne najpewniej też jeszcze w lipcu!

atelokrem skora jasna 1 LQ

atelowoda 1 1 LQ

 

Czyli zapowiedziane w Janowie Podlaskim: Atelowoda Komórkowa oraz Krem Multikorygujący BB+CC+DD. Wiemy, że oba te kosmetyki czeka wielka kariera w kręgach uczestników Sieci COLWAY, ich klienteli – i nie tylko!

Powiemy i napiszemy o tych produktach jeszcze nie raz. Pod tymi linkami znajdziecie na razie informacje podstawowe:

POBIERZ - Ulotka Atelokrem Multikorygujący BB+CC+DD

POBIERZ - Ulotka Atelowoda komórkowa

Udostępniamy także prezentacje tych nowości:

PREZENTACJA Atelokrem Multikorygujący BB+CC+DD

PREZENTACJA Atelowoda komórkowa 

Informacji o dokładnych datach inauguracji obu produktów wypatrujcie w newsletterze „Uśmiechy od COLWAY” i na Facebooku!

 

 

Nowy Zestaw – z produktów linii Atelo-. Z kosmetyczką!

 

zlotalinia LQ

 

Pojawi się w naszej ofercie niezwłocznie po tym, gdy do sprzedaży wejdzie Atelowoda komórkowa. Najpewniej jeszcze w tym miesiącu!

Korzyść z nabywania wybranych do Zestawu produktów Złotej Linii Atelo jest podwójna: cena tych czterech znakomitych kosmetyków jest niższa o 50 zł od sumy ich cen katalogowych pojedynczo. Nabywcy Zestawów będą je otrzymywać w gustownych kosmetyczkach, które zrobiły furorę na 13 Rocznicy COLWAY.


 

Zmiana szaty graficznej opakowań

Nowości produktowe, jakie wejdą w lipcu będą także „pilotami” nowego layoutu COLWAY. Spójnego, również z materiałami reklamowymi i edukacyjnymi. Mamy nadzieję, że wzornictwo, aksamitny w dotyku papier i kolorystyka nowych opakowań zyskają Waszą aprobatę. Wymiana opakowań nie nastąpi z dnia na dzień. Na dobre rozpocznie się w sierpniu, a koniec operacji zamyślamy postrzec w listopadzie. Póki co, w nowej szacie graficznej trafią do Was zapowiedziane na Rocznicy nowości produktowe.


 

„Mała Promocja” w lipcu

Rzec można, iż jest tego miesiąca zacna.

W formule „5+1” mamy Atelokrem MC2. Czyli każdy, kto zamówi pięć tych fantastycznych kremów, otrzyma od razu, w tej samej paczce szósty gratis.

51 atelokrem

 

Kto zaś zamówi 2 Kremy Nawilżające na Dzień – otrzyma gratis pakiet 10-ciu saszetek reklamowych tego kremu (1,1 ml każda).

 

2 kremy dzien sasz

 

Analogicznie 10 saszetek reklamowych gratis dołoży magazyn wysyłkowy do 2 Kremów Regenerujących na Noc.

 

21 krem na noc saszetkli

 

Celem jest oczywiście ożywienie spadającego w ostatnich miesiącach popytu na te Kremy, które są w ofercie COLWAY nieprzerwanie od 2006 roku! Aby Wam to jeszcze bardziej ułatwić, sprzedajemy odtąd dwa komplety 10-ciu saszetek reklamowych tych kremów – w cenie jednego.

Kto więc nabędzie 10 saszetek reklamowych Kremu Nawilżającego na Dzień, otrzyma także 10 saszetek Kremu Regenerującego na Noc - gratis. I odwrotnie: do paczki 10-ciu saszetek Kremu Regenerującego na Noc – gratis paczka 10 saszetek 1,1 ml z Kremem Nawilżającym na Dzień.

Przypominamy, iż saszetki są materiałami reklamowymi, dostępnymi tylko poprzez zakupy w Strefie Menedżera. Nie akceptujemy odsprzedaży ich np. na aukcjach internetowych.

 

11 saszetki noc3

11 saszetki noc2

 

To jeszcze nie koniec ułatwień w lipcowym handlu dla Menedżerów COLWAY.

W formule „3+1”, wzorem miesięcy poprzednich: do trzech opakowań Scrubu do Ciała z Kolagenem - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem gratis. Lato jest najlepszym okresem dla tego świetnego, w naszej opinii, ciągle nie docenionego należycie scrubu.

31 scrub

 

Wreszcie powtórka z czerwca elementu „małej promocji”, który się Wam spodobał. „2 w cenie 1” na AmiColinę.

Kto również tego miesiąca zakupi absolutnie wyjątkowy na rynku produkt prozdrowotny, jakim jest zestaw oleju z konopi i oleju z jąder pestek moreli - otrzyma drugie jego opakowanie GRATIS.

 

 

11 amicolina

 

Wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą, dlaczego warto zaopatrzyć się w zapas tego suplementu, zanim COLWAY zostanie zmuszony do wycofania go z obrotu – polecamy ten artykuł:

Rak nie jest chorobą, ale bardzo dochodowym biznesem!

http://www.meganiusy.com/1064/ujawniamy-szokujaca-prawde-rak-choroba-dochodowym-biznesem/

 Uwaga!

Warunkiem skorzystania z benefitów „małej promocji” lipcowej jest, jak zawsze – umieszczenie produktów, które ona obejmuje, w zamówieniu o wartości nie mniejszej, niż 2600 pkt/zł w cenach katalogowych.

 

Saszetki reklamowe z Kremami na Dzień i na Noc „1+1” – dla wszystkich!

 

Promocyjny warunek zamówienia jednorazowego minimum 2600 pkt nie dotyczy oczywiście asortymentu reklamowego. Zatem komplety po 10 szt. saszetek reklamowych 1,1 ml w promocji lipcowej „dwa w cenie jednego” dostępne są dla wszystkich, niezależnie od wartości zamówienia.

Jest to także „ekonomiczny” sposób na poznanie tych kremów przez osoby, które uznawały je dotąd np. za zbyt drogie. 22 mililitry jedynego bodajże na świecie kremu anti-age, który zawiera odpowiednio 3% (Krem Regenerujący na Noc) i 2,5% (Krem Nawilżający na Dzień) MATRIXILU – za 13 złotych… Gdy 50 ml tego kremu kosztuje w naszym katalogu 227 zł…

To również szansa na pomoc nam w podjęciu decyzji: czy wycofać z oferty COLWAY kultowe w niektórych kręgach Krem na Dzień i na Noct, na które popyt w ostatnich miesiącach wyraźnie spada.

 Informujemy, iż GanoCordu w comiesięcznych „małych promocjach” już raczej więcej nie będzie. Mamy natomiast, odnośnie tego produktu inną, chyba bardzo dobrą wiadomość:

 


 

Duża obniżka ceny GanoCordu!

ganocord

 

 

Było to tak… Kiedy wprowadzaliśmy ten suplement, zależało nam na najlepszym z najlepszych surowców. I takie bez wątpienia zakupiliśmy. Ekstrakt grzybni ganodermy z legendarnej hodowli, którą rozsławiły chińskie lekkoatletki. Oraz certyfikowany na najwyższą jakość ekstrakt z rozłupywanych zarodników kordycepsu. Mając te atrybuty na względzie nie targowaliśmy się z „naszymi Chińczykami” wówczas zbyt mocno. A należało, gdyż ceny grzybów chińskich na giełdach surowcowych pikowały od jesieni 2016 roku mocno w dół. Wobec ultimatum zmiany źródła zaopatrzenia otrzymaliśmy bardzo dobrą już cenę na kolejne dostawy ekstraktów reishi i cordycepsu, a „na osłodę” dwie pokaźne przesyłki tych surowców gratis. Tym samym możemy już na stałe, znacznie – bo aż o równe 100 zł - obniżyć cenę katalogową GanoCordu. Myślę, że wszystkich zwolenników elitarnej suplementacji (może prócz tych osób, które zaopatrzyły się mocno po „starej” cenie) informacja ta ucieszy. GanoCord jest produktem o znakomitym działaniu. Popytajcie tych, którzy nie bacząc na dotychczasową wysoką cenę, spożywali go choć 2-3 razy roku przez miesiąc. To jeden z tych suplementów, na który organizm reaguje w sposób obiektywnie odczuwalny. Cieszymy się na to, że będzie teraz dostępny dla większej ilości konsumentów.

Nowa cena katalogowa: 287 zł.


 

Spotkania, biesiady …

 

biesiada

Profesor Sergiej Batieczko zakończył wiosenne tournée, które tak samo jak poprzednie - gromadziło entuzjastyczną frekwencję w każdym mieście, które odwiedził z Marzanną Kamińską. Teraz spodziewamy się go w Polsce dopiero na jesieni.

Wszystkie potwierdzone terminy Szkoleń Karoliny Górskiej – pozostają aktualne. Tak samo pierwsze z zapowiedzianych przez nią ze sceny w Janowie Podlaskim – integracyjne spotkania w terenie, w konwencji biesiadnej. Z również moim, skromnym udziałem.

Nie urlopujemy zatem zbyt wiele tego lata… Paulina Michalska, prowadząca szkolenia produktowe, również nie.

 

Możemy już także podać datę jesiennej Konferencji COLWAY. Odbędzie się ona 21/22 października, najprawdopodobniej w hotelu Magellan SPA & Welness http://hotelmagellan.pl/pl/

 


Nie handlujemy z Menedżerami, na których działalność płyną skargi

 

szachy cheess LQ

 

COLWAY oddał od samego początku całą praktycznie przestrzeń internetu uczestnikom swojej Sieci. W żaden sposób nie konkurujemy z menedżerskimi sklepami internetowymi i wystawcami naszych produktów na aukcjach. Wielu z Was docenia ogromną swobodę w tym zakresie, lecz są też tacy, którzy uważają, że sposobem na sprzedaż jest wystawianie dumpingowych cen. Otóż nie jest. Jeśliby doszło do nieregulowanej żadnymi zasadami dzikiej konkurencji cenowej, to pierwsi wypadliby z niej ci, którzy uważają że tak można… Ktoś wystawi towar 15% taniej niż sugerowany cennik, ktoś inny 20% taniej. Na końcu tego wyścigu ku przepaści wygra aukcja Lidera, któremu opłaci się wystawić produkty nawet i za połowę ceny katalogowej. Czyli swobodne konkurowanie w internecie na ceny zabiłoby w krótkim czasie Wasz biznes. Wasz – powtórzę, nie firmy Colway Sp.j., której jest w zasadzie matematycznie obojętne jak zadzieje się obrót… Czy na udzielonych rabatach uczestnicy Sieci zarobią godne pieniądze, czy je sprzeniewierzą w gonitwie za chwilowym, drobnym zyskiem. Dlatego polityka cen dla klienta w internecie opiera się o inicjatywy oddolne tych Menedżerów, którzy mają mądrość rozumienia tego, że „zaniżacze” cen, to osobnicy, którzy gotowi są podpalić wspólne domostwo, aby dziś ugotować przy pożarze swoje dwa jajka…

Abyśmy się dobrze zrozumieli… COLWAY nie narzuca nikomu cen, po jakich ktoś realnie sprzedaje. Jeśli chce nawet dokładać do interesu – jego sprawa. Szanujemy jednak niepisane reguły wystawiania towaru w ofercie publicznej. To nie my je przed wieloma laty ustaliliśmy, lecz Wy. W sklepach internetowych: sugerowane ceny detaliczne, katalogowe. Na aukcjach internetowych: do 10% rabatu i ani procenta więcej. Kto nie potrafi konkurować z innymi internetowymi Menedżerami inaczej, niż poprzez dumping, musi się liczyć z tym, że my po otrzymaniu skargi na jego działania możemy nie chcieć z nim dalej handlować. Co mamy bowiem powiedzieć początkującej Dystrybutorce, która zarobić może z COLWAY tylko i wyłącznie na marży, sprzedając w cenach katalogowych, gdy odwiedzony przez nią potencjalny klient nazywa ją oszustką, bo na Allegro znalazł aukcję cwanego Kowalskiego z cenami, po jakich ona nie ma szansy naszych produktów nawet nabyć, a co dopiero odsprzedać z zyskiem? Upusty od cen katalogowych i prowizje obliczane (uwaga!) właśnie od cen katalogowych otrzymujecie szanowni dumpingowcy allegrowi po to, byście więcej zarabiali, a nie po to, byście niszczyli biznes tym, którzy nie mogą z Wami konkurować. Prawo konsumenckie nie zezwala na narzucanie cen sprzedaży, więc my tego nie robimy. To samo prawo jednak nie może nakazywać wypłacania prowizji, którą naliczamy wszak procentowo od cen katalogowych tym, którzy wystawiają w ofercie publicznej towar po cenach dumpingowych. Żaden przepis również nie może nam nakazać handlowania z Menedżerem, na którego płyną skargi o nieuczciwą konkurencję. I nie będziemy tego robić. Prosimy by każdy, kto poweźmie informację, że COLWAY dziękuje mu za współpracę zanim napisze do nas maila z głupim dość pytaniem „dlaczego”, najpierw sprawdził co było tego przyczyną. Bo z całą pewnością była nią aukcja na Allegro, gdzie znalazły się produkty przez niego zakupione w COLWAY. Ewentualnie witryna jego sklepu, na której wstawił ceny zupełnie inne niż te, od których oczekuje by COLWAY naliczał mu prowizję.

Informujemy nadto, że argumentacja „bo inni też” na nic się nie zda, gdyż tak tłumaczą się chłopcy w piaskownicy. Czasami rzeczywiście bywa problem z tymi „innymi”, gdyż oni najzwyczajniej nie należą do naszego Plemienia. Ktoś ich jednak zaopatrzył w towar i prędzej czy później my lub społeczność ustala kto… I żąda podziękowania mu ozięble za dalszą współpracę, choćby był to zasłużony Lider.

Informuję że będziemy to robić wobec każdego, na którego wpłyną udokumentowane skargi o dumping cenowy, bądź inną formę nieuczciwej konkurencji. Gdy będziemy mieli do czynienia z recydywą takich działań – będzie to rozstanie definitywne. Tego dokładnie oczekują od nas ci, którzy ślą skargi, głównie na aukcje internetowe siejące demoralizację i zamęt.

Ceny produktów COLWAY są warte ich jakości. Nie chcemy współpracować z tymi, którzy jakość tę deprecjonują. COLWAY to marketing wielopoziomowy. Nie umawialiśmy się z nikim na współpracę polegającą wyłącznie na wystawianiu naszych produktów na allegro, co nie jest żadną sztuką, podobnie jak wyjątkowo słabe jest robienie tego w sposób dumpingowy. Wiele firm z sektora sprzedaży bezpośredniej i MLM wręcz zabrania w swoich regulaminach handlu ich produktami na aukcjach internetowych. Kto nie docenia liberalności COLWAY i w tym względzie, niech odejdzie. Gdyż na nieuczciwe wobec innych Uczestników wykorzystywanie uzyskanych dużych rabatów zakupowych nie ma zgody przede wszystkim społeczności internetowej colwayowców. Tym samym i naszej zgody.


 

Zapytaj mnie o COLWAY na wakacjach

zapytaj o colway na wakacjach LQ

#COLWAYnaWakacjach 

#ZapytajmnieoCOLWAY

Lato to czas wakacji, odpoczynku i świetnej zabawy! COLWAY też wyrusza z Wami na wakacje! Wakacje z COLWAY!

Pragniemy zakomunikować, że wystartowaliśmy z kampanią przygotowaną specjalnie dla Was! Chcemy by COLWAY był wszędzie tam gdzie Wy! Pokażcie nam, jak spędzacie wieczory w upalne dni, jakie macie plany wakacyjne, jak dłuży Wam się czas do upragnionego urlopu!

Zaserwujemy zastrzyk pozytywnych, gorących wrażeń oraz nowych pomysłów prospectingowo – rekrutacyjnych. Lato to również okres, w którym nie można powoływać się na brak czasu, bowiem dni są przecież tak długie! Nie zapominajcie o tym, że nawet w wakacje ktoś może Was zapytać o COLWAY!

Apelujemy o zaangażowanie i propagowanie naszych działań wśród znajomych, bliskich czy sąsiadów! Obserwujcie bacznie nasz Colway - Official Fanpage na Facebooku, gdzie ogłosiliśmy konkurs:

 konkurs pokaz COLWAY na wakacjach

Zasady? Dziecinnie łatwe!

Pokaż, że COLWAY towarzyszy Ci każdego dnia!

✔ Zrób zdjęcie z dowolnym produktem bądź atrybutem (kosmetyczka, kuferek, butelka) COLWAY.

✔ Pokaż nam, że COLWAY jest z Tobą wszędzie - na spotkaniach ze strukturami, w trakcie pakowania na wakacje, w pracy, na spacerze czy biwaku.

Im ciekawsza historia opowiedziana na zdjęciu, tym większe szanse na wygraną!

✔Zamieść zdjęcie na swoim profilu Facebook i wyślij na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

✔PAMIĘTAJ, by oznaczyć na zamieszczonym zdjęciu nasz profil Facebook:

Colway - Official Fanpage

✔Masz czas do 07.07.2017r.

✔ Pięciu autorów najciekawszych zdjęć otrzyma od nas wakacyjny zestaw:

Untranawilżający Balsam Kolagenowy do Ciała

i

Plażowy leżak z logo COLWAY

Regulamin na: http://bit.ly/REGULAMIN_KONKURSU_WAKACYJNEGO

Lato choć wyjątkowo krótkie w Polsce, w COLWAY może trwać cały rok!  

Po lipcowych upałach wyruszymy z ofensywą ze Złotym Zestawem, o którym tak gromko rozprawiamy od pewnego czasu.

Padną pytania o Wasze wakacje, Złoty Zestaw, zdrowie, sukces – oczywiście wraz z COLWAY.

Rynek się zmienia – prawda obiektywna. To co było wczoraj…funkcjonuje dziś w zakamarkach naszej pamięci. To Wy zawieszacie poprzeczkę na odpowiednim poziomie. My zaś badamy potrzeby i odpowiadamy na balansujące trendy. Dajcie nam się poznać jeszcze bliżej, angażujcie się w nasze inicjatywy - postawa bierna już dawno nie jest u nas pożądana! Masz pomysł, w realizacji którego możemy Ci pomóc? Wyślij maila! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program Motywacyjny

 cel tarcza motywacja sukces LQ

 

Klub Systematycznych 15 tys.+ (tylko za obrót III, IV, V) tworzyli:

Magdalena Bartosik-Bordulak, Robert Bogdański, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Małgorzata Dobrzańska-Wielkopolska, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Mariusz Fortuna, Romuald Giera, Marcin Golonka, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Izabela Jagodzińska, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Ryszard Jastrzębski, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Joanna Kazubek, Karolina Kędziora, Michalina Kochaniewicz, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Mirosława Kowalska, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Magdalena Loyola-Fernandez, Elżbieta Łoś, Leokadia Łuć, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Piotr Marczak, Stanisław Marków, Angelika Mazurkiewicz, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Hanna Opiła, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Małgorzata Polak, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Estera Semeniuk, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Śruborz, Dominika Tomczak, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Michał Wiśniewski, Daniel Wróblewski, Stanisław Zając, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

 

Klub Systematycznych 40 tys.+ (tylko za obrót III, IV, V) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Stanisław Augustynowicz, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Tomasz Kabaciński, Izabella Karwowska-Oczepa, Iwona Kozak, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Magdalena Kuklińska, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Grzegorz Łukaszewski, Bożena Marciniak, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Urszula Owsiak, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Sławomir Smagacz, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski, Maciej Zięba.

Klub Systematycznych 100 tys.+ (tylko za obrót III, IV, V) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Anna Góźdź, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Helena Kapuścińska, Krzysztof Karliński, Joanna Kwaśnińska, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.


Czasami otrzymuję pytanie: czy w COLWAY aby nie spadają obroty? Proszę Państwa… Ogłosiliśmy rok 2017 „spokojniejszym”, czyli bez silnych kampanii „pompujących” wyniki handlowe, o co doprawdy w marketingu sieciowym nie jest trudno i co robią wszyscy dookoła. A jednak w COLWAY obroty bynajmniej nie spadają. Uczestniczycie bowiem Przyjaciele w tak okrzepłym już biznesie, opartym o tak silny rdzeń konsumencki, że takich „spokojniejszych” lat trzeba by chyba kilku, by to przedsięwzięcie zaznało recesji. Nasze „zmartwienia” są rodzaju takiego, że ostatni miesięczny rekord historyczny obrotów pobiliśmy w czasach odległych, bo … aż w lutym bieżącego roku. Ponieważ to rzeczywiście już dawno, więc z przyjemnością informuję, iż zanosi się na wynik bardzo zbliżony do rekordu (a całkiem możliwe, że jednak on padnie) – w kończącym się właśnie czerwcu.

Takie to mamy troski w Koleczkowie, jeśli chodzi o sprzedaż kosmetyków i suplementów w Sieci COLWAY. Martwimy się na przykład, czy w listopadowej Promocji będzie to 20 milionów, czy „tylko” 15 milionów. I jest to zaiste spory dylemat, bo poprzeczka rekordu zawisła w roku ubiegłym wyjątkowo wysoko.

Obroty naszej Organizacji zatem nie spadają, aczkolwiek zdarza się rzeczywiście, że obniżają loty niektóre struktury, co widać zawsze po rankingu ich liderów, takim jak ten powyżej. Nigdy nie jest jednak tak, by równolegle gdzieś indziej nie rosło. Choć więc kwartał III-V rzeczywiście był odrobinę słabszy, niż np. w roku ubiegłym, kiedy rozkręcała się właśnie wiosną Ofensywa COLWAY 2016 -to i w nim zanotowaliśmy debiuty w powiększającym się Klubie Systematycznych 15 tys.+. Gratulujemy Dominice i Danielowi a przede wszystkim Ani Góźdź – brawurowego wejścia do Klubu 100t ys.+. Zostań tam Anno… Egzotyczną wycieczkę z osobą towarzyszącą już masz (a będzie ona tym razem wyjątkowo atrakcyjna!). Następny próg kariery, to Klub Liderów, czyli tych, którzy zadomowią się wśród „stutysięczników” na okrągły rok.

Program Motywacyjny COLWAY zdąży w tym roku stać się atrakcyjniejszym jeszcze, niż nawet najbardziej egzotyczne wycieczki. Wzmocni go bowiem Program Samochodowy, nad którym prace cały czas trwają. Rzec mogę na razie tyle, że warto szturmować Klub 15 tys.+, gdyż najprawdopodobniej już ci, którzy obecnie do niego awansują, otrzymają możliwość jeżdżenia nowiutkim autkiem obrandowanym COLWAY. Kiedy? Nie chciałbym składać tym razem wiążących obietnic. Chciałbym, aby stało się to do jesieni. Na razie „poprawiły się” dla Was – nowych 15-to tysięczników okolicznościowe prezenty za pierwszy awans do Systematycznych. Obok tradycyjnych markowych długopisów, będą nimi odtąd też rozsławione od Rocznicy w Janowie Podlaskim – kuferki kosmetyczne. Szukamy też nowej, odpowiednio szykownej i wartościowej nagrody dla debiutujących w Klubie 40 tys.+.

Do zobaczenia na spotkaniach, biesiadach, szkoleniach, konferencjach i wycieczkach COLWAY!

Jarosław Zych

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem