Aktualności sierpniowe

Wszystkie zapowiedziane na 13 Rocznicy Nowości produktowe są w sprzedaży!

 

atelokrem multikorugujacy zamow

 

Wszystkie zapowiedziane na lipiec nowości produktowe COLWAY są dostępne w sklepie dla Menedżerów COLWAY! Wyjątkowy suplement diety ORACol, budząca prawdziwy aplauz Atelowoda Komórkowa. Wreszcie pierwszy taki na rynku europejskim, łączący zalety kremów BB, CC i DD, bogaty w naturalne, transepidermalne peptydy Atelokrem Multikorygujący, o którym przeczytacie tutaj:

http://producentkosmetykow.pl/kosmetyki-warte-uwagi/atelokrem-multi-korygujacy-bbccdd/

 

 

Do nie mniej niż 5-ciu tysięcy opakowań Atelokremu Multikorygującego dokładać będziemy promocyjnie atrakcyjny prezent w postaci markowej gąbki

 

gabka atelokrem multikorygujacy

… która pomaga w idealnym rozprowadzeniu na twarzy Atelokremu Multikorygującego. Użycie przy aplikacji gąbki typu beauty blenders jest zasadne również dlatego, że pierwsza partia tego sensacyjnego kremu, jakiej promocja wypadła akurat na środek lata, zawiera w składzie zwiększoną ilość naturalnego (a jakże!) filtra przeciwsłonecznego.

 

Mamy też już „nowy” Atelokolagen

atelokolagen dobry2

 

Namawiam Was gorąco do zakupów Atelokolagenu w ulepszonej formule. Szczególnie tych spośród Was, którzy postrzegali pewne usterki w tym wspaniałym kosmetyku. Wszystkie zostały poprawione. Obecny Atelokolagen COLWAY będący już całkowicie „made in Poland” otrzymał lepszą jakościowo butelkę, do której nie powinny już przedostawać się bąbelki powietrza, które uszkadzały złotą spiralę. Ta z kolei wyraźnie „tłustsza”, bo bogatsza teraz w białka kolagenowe i złoto, będzie się pięknie składać w miarę ubywania produktu. Zauważycie także, iż żel jest bardziej „lepki”, co w praktyce oznacza: bardziej wydajny. Wszystko oczywiście udać się od razu nie mogło… Pierwsze, „nowe” Atelokolageny zapakowane są w wadliwie wykonane kartoniki. Nie mogliśmy jednak z powodu tak drobnej usterki przedłużać przerwy w dostępności tego produktu. Wyeliminujemy ją tak szybko, jak to możliwe. Przeniesienie procesu konfekcjonowania do Polski pozwoliło mimo istotnych inwestycji w nową formułę utrzymać cenę Atelokolagenu COLWAY bez zmiany.

 

Płyn do Demakijażu już nikogo nie będzie „szczypał”

 

demakijaz

 

Jak poprawiać, to wszystko, co poprawić sugerowaliście. Produkt ten otrzyma wkrótce nową nazwę, spójną z linią, w skład której wchodzi: „Atelopłyn do Demakijażu”.

Dokonaliśmy minimalnej zmiany proporcji składników, tak by w efekcie otrzymać pH idealnie dopasowane do pH oka.Tym samym prosimy, również w imieniu producenta – Piotra Pakuły – o przywrócenie do łask tego świetnego kosmetyku wszystkich, którzy się na niego obrazili za pewien dyskomfort używania produktów pochodzących z pierwszych partii. 

 

Szampon Zagęszczający Włosy ma odtąd lepiej myć…

 

Shampoo2

 

Skoro poprawiamy tego lata wszystko… Doktor Krzysztof Słoń, który długo twierdził, iż szampon leczniczy nie może być zarazem idealnym włosowym kosmetykiem myjącym, też przejął się wreszcie uwagami Sieci. Nowa partia Szamponu Zagęszczającego Włosy ma wg. jego zapewnień również lepsze właściwości myjące.

 

Colvita wreszcie w opakowaniach, na których…

 

Colvita60

 

… przeczytacie o wszystkich świetnych zmianach w jej składzie. To już chyba ostatni „grzech” produktowy, jaki mieliśmy do wyznania i poprawienia. Colvita od wielu tygodni przechodziła bardzo dobre zmiany. Przypomnijmy je po kolei: wymiana kiepsko postrzeganego ostatnio „przeciwzbrylacza”, czyli soli magnezowych kwasów tłuszczowych na „ekologiczne”– krzemionkę koloidalną i węglan wapnia. Jeszcze wcześniej - dodanie tokotrienoli (rewelacyjnie biodostępna witamina E), następnie ostateczna eliminacja aktywnego jodu z proszku algowego, zwiększenie ilości wsadu algowego o 50 mg w każdej kapsułce oraz dwukrotne zwiększenie ilości liofilizatu kolagenowego, wreszcie wymiana kapsułek na transparentne, czyli niczym nie barwione. Zakończenie procesu udoskonalania produktu, który jest lokomotywą obrotową w naszej Sieci wieńczy zmiana treści na jego opakowaniu. Twierdzę, że Colvita jest obecnie suplementem modelowym. Jedynym takim na świecie w swojej grupie towarowej. Czeka nas jeszcze jedna zmiana jej opakowania, jako że właśnie…

 

Rozpoczął się rebranding

 

 atelo woda box                        atelokrem sniada box   

A mówiąc po polsku: zapowiadana dawno zmiana opakowań. Służąca głównie ich ujednoliceniu, odświeżeniu i uspójnieniu finalnie z wzornictwem wszelkich materiałów drukowanych i z wizerunkiem internetowym. Trochę to potrwa i będzie nieco zamieszania, gdyż ani producenci nie chcą palić w piecu tysiącami wydrukowanych dla oszczędności w ogromnych nakładach pudełek, ani my nie chcemy wyrzucać kolejny raz niesprzedanych ulotek, katalogów itp. Ani Wy nie jesteście szczęśliwi, że będziecie musieli wymienić materiały własne, strony internetowe itp. itd. Tak jednak trzeba. Taki wymóg czasów. Optymistycznie zakładamy, że do końca roku proces ten zostanie pomyślnie zakończony.

 

Co dalej z Programem Samochodowym?

 

program samochodowy LQ 

No cóż Przyjaciele, Menedżerowie COLWAY, którzy czekacie na motywator, jaki ja sam osobiście zapowiadam Wam od pamiętnego zebrania na Rocznicy na Krecie… To moje słowo, którego jeszcze nigdy przez minione 13 lat nie zdarzyło mi się w sprawie ważkiej nie dotrzymać, a więc i … mój problem. Przyznaję, że coraz bardziej mnie trapiący. Miałem już dwa lata temu takie marzenie, by ów Program, jak tyle przecież rzeczy w COLWAY, był inny niż wiele podobnych w networkach. Wyobrażałem go sobie tak, że to Col-way Spółka Jawna wypożycza długoterminowo lub leasinguje flotę niedrogich, kompaktowych aut, zaś nasi Menedżerowie wskakują w nie, pięknie obrandowane i jeżdżą w nagrodę za relatywnie łatwy do zrobienia, wynik rekrutacyjno-handlowy. Jeżdżą dopokąd wynik ten utrzymują, obojętnie, czy prowadzą działalność gospodarczą, czy nie… Niezwiązani żadnymi umowami, bo płaci za to COLWAY.  Miał być to Program przyjazny, nieprzymuszający do wyczynów nadkompensacyjnych, ani zakupów „na strych”. Nie zamieniający nagrody w pułapkę, jak się to zdarza w wielu marketingach, niestety…

Wydawało mi się, że wystarczy wygospodarować na to fundusze (np. poprzez przesunięcie wolumenu obrotów ku produktom lepiej marżującym). I dalej wszystko będzie pięknie i łatwo…

Nie jest jednak łatwo. Już na etapie konstruowania regulaminu. „Klasyczny” COLWAY, z czego jestem bardzo dumny, to marketing wyjątkowo hojny w „podziale tortu” dla jego uczestników. Prawdopodobnie nie ma drugiego takiego, stricte produktowego networku na świecie, w którym do Sieci wraca aż 71% ceny katalogowej produktów. (42% marży, 26% prowizji, 2% nadprowizji i 1% funduszu szkoleniowego i motywacyjnego). Nie licząc już rozlicznych dopłat do imprez wszelakich. Mimo usilnego kombinowania, nie daliśmy rady wycisnąć jeszcze kolejnych 2%, bo tyle by trzeba, aby Program Samochodowy stał się kolejnym beneficjum dla Uczestników, przy dzieleniu cały czas tego samego tortu.

Chciałoby się wielkich rzeczy, a tu pospolitość skrzeczy – parafrazując wieszcza – możemy premiować powierzeniem samochodu tylko kreatorów obrotów bezwzględnie nowych. COLWAY zwyczajnie nie stać, by wypłacać kolejne 2-3% premii za te same wyniki handlowe. Głównie dlatego, że nasz System „obciążony” jest cudownym dla Was, lecz zabójczym dla niego „grzechem pierworodnym” płacenia za „jedną linię”. Konkretny przykład: marzyło mi się, by każdy „nowy” systematyczny 15-to tysięcznik wskakiwał w colwayowe auto. I to jest jak najbardziej do zrealizowania. Po wypłaceniu wszystkich prowizji, zysk firmy z przykładowych 15 tys. (nowego – podkreślmy to wyraźnie!) obrotu wynosi optymistycznie 1,4 – 1,6 tys. zł. Zaś rata za fajne, kompaktowe auto około połowy tego. I chętnie byśmy oddali tę połowę zysków za efekt motywacyjny tak budowanego Programu. Tylko, że „nad” naszym 15-to tysięcznikiem może być w „parówkowym” Systemie COLWAY „16-to tysięcznik” , a nad nim „17-sto tysięcznik” itd… Pytanie brzmi: KOGO premiować? Oraz: ilu Menedżerów miałoby dostać samochód za ten sam w istocie obrót? Nawet jeśli jest on „nowy”, co rozumiemy przez – poczyniony przez zaiste nowych Menedżerów?

A co z radosnym, endemicznie colwayowym przywilejem przyporządkowywania, czyli przesuwania obrotów na koniec miesiąca handlowego? Jak zablokować sprawiedliwie zamienianie w „nowy” jakiegokolwiek obrotu?

Napisaliśmy już specjalne algorytmy, głowi się nad tymi dylematami sztab ludzi. Wychodzi wszak na to, że by Program ten zadziałał w naszym unikalnym Systemie, to może premiować wyłącznie rzeczywiście nowe obroty, musi wymagać od każdego, kto ma być jego beneficjentem (niezależnie od dotychczasowych zasług), realnie nowych wyników, a przy tym i tak zawierać w regulaminie silny pierwiastek uznaniowy, bo tylko z jego pomocą można wyeliminować oczywiste nadużycia.

I z tym wszystkim sobie zapewne poradzimy, tylko że wtedy Program Samochodowy nie będzie ani taki łatwy, jak mi się marzył, ani nie będzie taki, który zadowoli wszystkich.

Jest jeszcze drugi problem. Fiskalny. W obecnych realiach po prostu nie ma takiej możliwości, by to COLWAY wypożyczał, bądź leasingował „za nagradzanych” samochody. Chyba że robilibyśmy to za opodatkowane już od zysku pieniądze, co byłoby ekonomicznym absurdem. Tak rozwiewają się piękne mrzonki. Aby Program zadziałał, każdy jego beneficjent musi być stroną umowy najmu lub leasingu. Czyli w praktyce mieć działalność gospodarczą własną lub w rodzinie. Oraz opłacać raty, które COLWAY oczywiście mu refinansuje poprzez postawienie do dyspozycji środków tak, jak prowizję.

I taki dopiero, mocno odarty z moich idyllicznych marzeń Program Samochodowy ma szansę w COLWAY zafunkcjonować. Rzecz jasna mam nadal niezłomny zamiar to zrealizować. Wiem, że nasz dotychczasowy Program Motywacyjny jest za słaby i wzmocnienie go przez Program Samochodowy jest konieczne. Proszę Was Szanowni Menedżerowie jeszcze o nieco cierpliwości. Kiedy? Chciałbym, aby przed Promocją Listopadową, to oczywiste. Im wszak dalej w las, tym gęściej. Nasz System i nasze colwayowe realia nijak do tego pomysłu nie pasują. Uświadamiają mi to kolejne zmiany przepisów, coraz bardziej na niekorzyść.

Zrobimy to jednak. Tak, czy inaczej.

 

„Mała promocja” w sierpniu

Jest powtórzeniem warunków lipcowych, z tym tylko, że nie mamy w sierpniu żadnego produktu w promocji „5+1”. Ale mamy w stałej już ofercie Złoty Zestaw Atelo-COLWAY, którego zakup daje dodatkowy rabat i kosmetyczkę w prezencie. Mamy także prezent w postaci gąbki typu beauty blenders do każdego Atelokremu Multikorygującego.  

 

Kto zaś zamówi 2 Kremy Nawilżające na Dzień – otrzyma gratis pakiet 10-ciu saszetek reklamowych tego kremu (1,1 ml każda).

 

2 kremy dzien sasz

 

Analogicznie 10 saszetek reklamowych gratis dołoży magazyn wysyłkowy do 2 Kremów Regenerujących na Noc.

 

21 krem na noc saszetkli

 

Celem jest konsekwentnie ożywienie spadającego w ostatnich miesiącach popytu na te Kremy, które są w ofercie COLWAY nieprzerwanie od 2006 roku! Aby Wam to jeszcze bardziej ułatwić, sprzedajemy odtąd dwa komplety 10-ciu saszetek reklamowych tych kremów – w cenie jednego.

Kto więc nabędzie 10 saszetek reklamowych Kremu Nawilżającego na Dzień, otrzyma także 10 saszetek Kremu Regenerującego na Noc - gratis. I odwrotnie: do paczki 10-ciu saszetek Kremu Regenerującego na Noc – gratis paczka 10 saszetek 1,1 ml z Kremem Nawilżającym na Dzień.

 

11 saszetki noc3

11 saszetki noc2

 

To jeszcze nie koniec ułatwień w sierpniowym handlu dla Menedżerów COLWAY.

W formule „3+1”, wzorem miesięcy poprzednich: do trzech opakowań Scrubu do Ciała z Kolagenem - jedno opakowanie Scrubu do Ciała z Kolagenem gratis. Lato jest najlepszym okresem dla tego świetnego, w naszej opinii, ciągle nie docenionego należycie scrubu.

 

31 scrub

 

Wreszcie powtórka z czerwca i lipca elementu „małej promocji”, który się Wam spodobał. „2 w cenie 1” na AmiColinę.

Kto również tego miesiąca zakupi absolutnie wyjątkowy na rynku produkt prozdrowotny, jakim jest zestaw oleju z konopi i oleju z jąder pestek moreli - otrzyma drugie jego opakowanie GRATIS.

Korzystajcie z tej bardziej wyprzedaży, niż promocji, gdyż produkcja AmiColiny - jak zapowiadaliśmy - nie będzie już kontynuowana wobec znikomych szans na zamknięcie procesu skutecznego zgłoszenia wprowadzenia jej do obrotu. Uchwalona przez Sejm ustawa o warunkach importu oleju z konopi w żaden sposób nie dotyczy niestety suplementów diety. 

 

11 amicolina

 

Uwaga!

Warunkiem skorzystania z benefitów „małej promocji” sierpniowej jest, jak zawsze – umieszczenie produktów, które ona obejmuje, w zamówieniu o wartości nie mniejszej, niż 2600 pkt/zł w cenach katalogowych.

 

 

Nie zamawiajcie Kolagenu Naturalnego w okresie ekstremalnych upałów

 

temperatura lato kolagen upały

 

W niektórych regionach kraju zapowiedziano temperatury bliskie 40⁰ C…  Nie ma szans, by nawet najlepiej nawet zabezpieczony termicznie Kolagen Naturalny przetrwał pół dnia jeżdżenia „na pace” u kuriera w takich warunkach. Mamy w COLWAY teraz mnóstwo sensacyjnych nowości.  Odłóżcie, proszę handel hydratem kolagenu na ten krótki czas. To rada dyktowana doświadczeniami minionych lat. 

 

Program motywacyjny

 

program motywacyjny LQ

 

Klub Systematycznych 15 tys.+ (tylko za obrót IV, V, VI) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Robert Bogdański, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Ewa Daroszewska, Małgorzata Dobrzańska-Wielkopolska, Barbara Draganow, Mirella Dziuba, Marzena Faltyńska –Ratajczak, Mariusz Fortuna, Romuald Giera, Urszula Gierlak, Marcin Golonka, Stefania Gubalska, Izabela Jagodzińska, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Ryszard Jastrzębski, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Rosita Karpaviciene, Izabella Karwowska-Oczepa, Karolina Kędziora, Michalina Kochaniewicz, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Elżbieta Leniar, Tomasz Lesiakowski, Magdalena Loyola-Fernandez, Elżbieta Łoś, Leokadia Łuć, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Piotr Marczak, Stanisław Marków, Angelika Mazurkiewicz, Beata Michałowska, Ewa Mikulska, Halina Mydłowska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Piotr Szewczyk, Anna Śruborz, Dominika Tomczak, Jolanta Tyndyk, Daniel Wróblewski, Stanisław Zając, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Klub Systematycznych 40 tys.+ (tylko za obrót IV, V, VI) tworzyli:

Stanisław Augustynowicz, Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Magdalena Kuklińska, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Bożena Marciniak, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Urszula Owsiak, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Małgorzata Polak, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Sławomir Smagacz, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski, Maciej Zięba.

Klub Systematycznych 100 tys.+ (tylko za obrót IV, V, VI) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Joanna Kwaśnińska, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska*, Hanna Więckowska.


Winszujemy wszystkim Menedżerom, którzy utrzymali się w swoich Klubach! Gratulacje dla Małgosi Polak za awans do „czterdziestek” i dla Mirelli Dziuby oraz Rosity Karpaviciene z Litwy(!) za debiut wśród elit COLWAY! 

Marta Warzyńska przez 12 miesięcy utrzymała się na poziomie 100 tys.+  i wstepuje w szeregi Klubu Liderów, a tym samym na pokład samolotu, jakim Liderzy i debiutujący w Klubie Systematycznych 100 tys.+ (wraz z osobą towarzyszącą) polecą w styczniu lub lutym w tropiki…

Od tego miesiąca będziemy wzmiankować o awansach do Systematycznych także na COLWAY Fanpage. Już niebawem powiększy się pula nagród dla awansujących do Klubu 40 tys+. 

Wiem, że publikowanie na otwartej domenie internetowej nazwisk Systematycznych powoduje, iż od niedawna znowu zasypywani są oni spamem przewerbunkowym. To żenujące, zwłaszcza iż czyni to programowo firma, o której miałem dotąd naprawdę dobre zdanie. No cóż… Nie ulegnę i tym razem  namowom, by z tego powodu „schować” spis naszych najlepszych Menedżerów przed światem. To bowiem nic nowego. Tak było od zawsze. Uważam wszak, iż należy znać wartość przedsięwzięcia, któremu się poświęcamy i wartość swoich wyborów. Ileż to już marketingowych komet, które przelatywało jasno i głośno nad naszymi głowami – dawno zniknęło z firmamentu? Ileż ich było, tych biznesów z „najmojszym” planem finansowym?  Gdzie są dzisiaj?  A gdzie my po 13 latach stabilnych, organicznych przyrostów? Nie stosując buńczucznej retoryki i nie prowadząc nigdy agresywnych kampanii rekrutacyjnych... Ja wspomniane wartości znam i bardzo wysoko sobie cenię tych wszystkich spośród Was z którymi łączy nas coś więcej, niż wspólne zarobkowanie, a na pewno znacznie więcej, niż obiecanki „trawy bardziej zielonej” na innych pastwiskach. 

Dziękuję Wam, że dane nam jest być razem!

Jarosław Zych

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem