Aktualności październikowe

Program Motywacyjny

 shutterstock 589844834

Tym razem zacznę Aktualności od akapitu, jaki zazwyczaj znajduje się gdzieś pod koniec każdego numeru naszego „miesięcznika”. Jest bowiem szczególny powód ku temu.

Właśnie teraz, kiedy puka już do bram kolejny Program, też motywujący, który będzie również nagradzał najlepszych, ale wg trochę innych kryteriów – chciałbym, abyście Menedżerowie COLWAY przypomnieli sobie reguły naszego  „starego” Programu Motywacyjnego. Jestem przekonany, że większość z Was nie studiowała tej zakładki na naszej www.colway.pl już bardzo dawno…

http://www.colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania/18-materialy-edukacyjne 

Jak zapewne się doczytaliście, nagrody za awanse do Klubów Systematycznych są obecnie atrakcyjniejsze, a honory autorom tych imponujących wyników oddajemy już nie tylko w Aktualnościach.

Dzisiaj chciałem o najwyższej z nagród w tym Programie – o corocznej zimowej wycieczce do ciepłych i egzotycznych krajów.  Zapowiadaliśmy ją wszak tym razem atrakcyjną wyjątkowo… Rozważaliśmy kierunki takie, jak:  Gambia, Sri Lanka, Kenia, Dominikana… Ale będzie jeszcze mocniej!  Klub Liderów i tegoroczni debiutanci w Klubie Systematycznych 100 tys.+ polecą do… Panamy - zakątka świata rzadko eksplorowanego przez Polaków. Panama to dopiero prawdziwa egzotyka! Karaibska kraina kontrastów, cudownych plaż Pacyfiku, tukanów, kolibrów i „ósmego cudu świata” – słynnego Kanału. Tajemnicza, a przy tym luksusowa i bezpieczna. 

To nierealne? Czyżby? Może jednak warto otworzyć link do Programu Motywacyjnego – powyżej? Za wynik obrotowy 3x 100 tys. w strukturze, liczony oczywiście w wartościach katalogowych naszych produktów netto, wszyscy debiutujący w Klubie, w roku 2018 polecą do tego miejsca:

Dreams Playa Bonita Main

Pięciogwiazdkowego Hotelu Dreams Delight Playa Bonita Panama Resort & Spa w rzadkiej formule Ultra All Inclusive i w doborowym towarzystwie. 

Czy na pewno nierealne? W ubiegłym roku ponad stutysięczny wynik w Listopadzie odnotowała około setka Menedżerów COLWAY. Po raz pierwszy - zdobywając przy okazji Złotą Odznakę – kilkunastu. Więc i teraz  zrobi taki wynik niemniej pokaźna grupa. Można powiedzieć, że w listopadzie niemal „samo przyjdzie”…  Sztuką jest, by zrobić to również w październiku i w grudniu. Wycieczka dla Was jest z osobą towarzyszącą (patrz zasady Programu: http://www.colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania/18-materialy-edukacyjne )

Wartość nagrody to zatem kilkanaście tysięcy złotych.  To jest wykonalne – Szanowni Klubowicze 40 tys.+.  Dla Was jest!  W tym właśnie kwartale!  Żywym dowodem na to są już pierwsi beneficjenci tej najwyższej z nagród Programu Motywacyjnego, którzy „zaliczyli” swoje debiutanckie w Klubie 3x 100 tys. i nie podpierali się wcale Listopadem.

Uwaga! Ponieważ wylatujemy już 12 stycznia 2018, a listę pasażerów Dreamlinera trzeba podać do 20 grudnia, to pochylamy się ku najambitniejszym, ustanawiając  tym razem wyjątkowe reguły:  Sto tysięcy w strukturze w październiku, sto tysięcy w Listopadzie i … pisemna deklaracja złożona w nieprzekraczalnym terminie do 3.12.2017 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , że będzie sto tysięcy także w grudniu. A co jeśli nie będzie? Nic strasznego – za złożenie tak mocnej zapowiedzi weźmiemy tych zuchwalców do Panamy i tak …. Po prostu zapłacą. Akurat będzie z czego!

Tymczasem obrotami swoich struktur w czerwcu, lipcu i sierpniu -  w Klubach Systematycznych utrzymali się:

Klub Systematycznych 15 tys.+

Sylwia Aleksiejuk, Anetta Antychowicz-Gabryś, Łucja Bartosik, Magdalena Bartosik-Bordulak, Robert Bogdański, Anna Bronowicz-Stańko, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Barbara Draganow, Jarek Dziuba, Mirella Dziuba, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Urszula Gierlak, Marcin Golonka, Stefania Gubalska, Jarosław Hałas, Izabela Jagodzińska, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Zofia Kaniewska, Rosita Karpaviciene, Izabella Karwowska-Oczepa, Karolina Kędziora, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Tomasz Lesiakowski, Magdalena Loyola-Fernandez, Elżbieta Łoś, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Stanisław Marków, Piotr Marczak, Beata Michałowska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Jolanta Panasiuk, Agnieszka Piekoszewska, Andrzej Podlasin, Wiktorija Protasowa, Ewa Przewrocka , Paweł Przychodniak, Katarzyna Romanowska, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Agnieszka Sikorska-Szymlet, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Piotr Szewczyk, Anna Śruborz, Justyna Tomasiak, Monika Trancygier, Jolanta Tyndyk, Stanisław Zając, Teresa Zakrzewska-Burchacka, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Klub Systematycznych 40 tys.+

Piotr Biały, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Leszek Dratwiński, Paweł Florek, Mariusz Fortuna, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Mariola Kaczmarek, Helena Kapuścińska, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Switlana Kozakowa, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Sylwia Kurpisz-Hałas, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Urszula Owsiak, Renata Panek, Irena Pieczulis, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Małgorzata Polak, Róża Rapacewicz, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Aneta Tokarska, Dominika Tomczak, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Małgorzata Weiss, Hanna Więckowska, Sławomir Więckowski.

Klub Systematycznych 100 tys.+

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Joanna Kwaśnińska, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Jolanta Świżewska, Marta Warzyńska.

Gratulacje dla Justyny Tomasiak i Moniki Trancygier za awans do elity w niełatwym okresie handlowym. Jeszcze większe powinszowania dla Dominiki „Domivity” Tomczak, za jej imponujący marsz w górę!  To jak?  Atakujesz 3x „setkę” i balujemy w Panamie?

 

Listopad w COLWAY się zbliża…

 shutterstock 444631747

Dokładnie tak: Listopad w COLWAY.  Tak będziemy odtąd mówili, np.: „Zapytaj mnie o Listopad w COLWAY”, a nie o Promocję.  Wszelkie fachowe badania dowodzą, że trzeba się żegnać z tym słowem, przynajmniej w odniesieniu do tego, jednego z najmocniejszych atrybutów, jakie wypracowaliśmy sobie przez lata w naszej Organizacji.  Percepcja społeczna tego wyrazu pogarsza się rok za rokiem. A przecież Wy chcecie pozyskać na fali naszego corocznego „pewniaka” czeredę nowych Menedżerów. Więc niech ów „pewniak” zwie się dobrze, a przynajmniej nie pejoratywnie. To, co robimy w COLWAY w listopadzie, wymyka się zresztą już od dawna wyeksploatowanemu i nadużywanemu określeniu „promocja”. Dojrzałem do decyzji o konieczności tej semantycznej zmiany, gdy zobaczyłem „promocję na nagrobki”… 

Kolejną rdzenną wartością, jaką sobie w „klasycznym” COLWAY również wypracowaliśmy, jest przewidywalność. Nikt chyba temu nie zaprzeczy. Po blisko 14 latach weterani tego przedsięwzięcia świetnie wiedzą, czego my nigdy nie zrobimy na pewno, jak również, co się na pewno wydarzy. To wyjątkowo cenna wartość, także dlatego, że w branży marketingu sieciowego bynajmniej nieczęsta.

Z przyjemnością więc ogłaszam, że jak to było do przewidzenia, poza nazwą nie zmieni się nic. Listopad w COLWAY 2017 przeprowadzimy według sprawdzonych reguł i schematów absolutnie pewnego Sukcesu. Skoro wszystko wiadomo, to tych samych, co zawsze komunikatów, regulaminów itp. wypatrujcie na www.colway.pl w zakładkach: INFORMACJE – WYDARZENIA oraz w naszych mediach - nieco później, niż zazwyczaj.  Postaramy się je również wydrukować i kolportować poprzez dorzucanie do Waszych zamówień i rozdawanie na Szkoleniach, a przede wszystkim na zbliżającej się Konferencji.  Jedyną niewiadomą jest jak zawsze … pula Gratisów. Wypada wręcz, by pierwsi dowiedzieli się o niej oficjalnie ci, którzy zdobyli przemyślnie zapobiegliwą szarżą bilety do hotelu Magellan. Mogę już jednak obwieścić, że spółki obsługujące Was: Col-way Sp. J i Colway Distribution oraz część wytwórców - sypną trzosem hojnie i choć zdawało się, że wartość prezentów z roku ubiegłego jest nie do przelicytowania – tak właśnie się stanie!

„Zapytaj mnie o Listopad w COLWAY”. To hasło tegoroczne. Niech zadziała 5x lepiej niż jego pierwowzór z lata!  Rzetelne wyniki wakacyjne, z historycznym rekordem czerwcowym, drugi obrotowo w dziejach COLWAY wrzesień, niebywałe wprost zainteresowanie Konferencją jesienną,  ogromna pula szykowanych Gratisów, wchodzący Program Samochodowy, który „żąda” nowych obrotów, czyli nowych Menedżerów, kolejne sensacje produktowe już za następnym zakrętem…Nie chciałbym zapeszyć, ale to wszystko może zwiastować Listopad w COLWAY, jakiego ogłaszając „spokojniejszy rok” nie zakładaliśmy…

 

"Mała Promocja" w październiku i ostatki produktowe

W tym znaczeniu niech jeszcze słowo „promocja” zostanie.  Na przyszłe okazje. W  październiku, w formule „5+1” znajdzie się Colvita 120. Statystyki dowodzą, że właśnie ten asortyment cieszy się w formule „5+1” największym powodzeniem.  Warunkiem zdobycia szóstej Colvity 120 gratis jest zakup pięciu w pakiecie 2600+ pkt.

Poza tym w październiku już nie promocja żadna, a wyprzedaż:  AmiColiny.  W świetnej ofercie „2 w cenie 1”.  Jak już wiecie, nie możemy zakontraktować kolejnych partii tego unikalnego produktu. Wykorzystajcie zatem tę ostatnią okazję . W listopadzie AmiColina będzie już głównie rozdawana, jako jeden z elementów puli Gratisów, a jeżeli jeszcze również sprzedawana, to już tylko do wyczerpania zapasów i w cenie regularnej. 

Przykro jest wycofywać się z rocznej dopiero dystrybucji preparatu, jaki właśnie zdobywa niesamowite testimoniale. Chętnie opublikowałbym emocjonalne i nie jakieś anonimowe relacje żywych i zdrowych(!) dziś ludzi, lecz nie ma to już wielkiego sensu…

Uwaga! Okazyjną wyprzedaż tego jedynego na świecie połączenia oleju z konopi i ekstrahowanego  w stanie nadkrytycznym  oleju z jąder pestek moreli – najbogatszego w amigdalinę z dostępnych dziś substancji oleistych – zakończymy miłym akcentem. Każdy, a nie tylko Menedżer składający zamówienie pakietowe 2600 pkt+ będzie mógł z tej wyprzedaży skorzystać! 

Kończymy również sprzedaż Scrubu do Ciała z Kolagenem. Od 1 października zniknie on ze Sklepu COLWAY w Strefie Menedżera, a ostatnie, pozostałe egzemplarze zostaną w listopadzie rozdane gratis.

Właśnie także „wyszedł”  Ultranawilżający Balsam Kolagenowy do Ciała. Nie, nie… Prosimy wierne  jego użytkowniczki o niestresowanie się, gdyż  z tego produktu nie rezygnujemy.  Dotychczasowa formuła, pochodząca z poprzedniej dekady prosiła się wszak o poważny lifting.  Nowoczesne balsamy mają bazę oleosomową i taką otrzyma nasz produkt, plus nowe składniki aktywne – między innymi peptydy biomimetyczne. Niemiłosiernie drogie. Dlatego, by utrzymać dotychczasową  cenę  Balsamu, „odchudzimy” go o 50 ml.  Wróci do sprzedaży być może jeszcze w tym miesiącu. 

 

Sergiej A. Batieczko

 Batieczko2

Profesor ma na razie w terminarzu jeden październikowy wykład w Krakowie - 13.10.2017 o godz. 18.00  w Centrum Kongresowym – Aleja 29 Listopada 46.

Z całą pewnością także drugi w ostatnim tygodniu października w Lublinie.  Nie zdołaliśmy się jednak dopytać o czas i miejsce.  Kolejne z nim Spotkania – w ustaleniach z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Program Samochodowy

Zostanie oficjalnie zainaugurowany na Konferencji. Ponieważ jednak nie będzie zapewne żadnych przeszkód, aby pierwsi aplikujący do rekomendacji COLWAY na zawarcie z firmą Idea Fleet umów najmu długoterminowego powołali się już na swoje wyniki z kwartału VIII, IX oraz X 2017, zaś kolejni z pewnością będą chcieli „zaliczyć” do wymogów Programu rozpoczynający się właśnie październik - uczciwość nakazuje mi uchylić „przedpremierowo” rąbka tajemnicy podstawowych zapisów powstającego Regulaminu.

W największym skrócie i językiem plastycznie kolokwialnym;  oczekujemy od aplikujących do korzyści z tego Programu, by legitymowali się przez trzy kolejne miesiące „nowym” * obrotem w strukturze*, nie mniejszym niż 20 tys. pkt (zł netto detal) zdywersyfikowanym na nie mniej, niż trzech Menedżerów (+ ich struktura) w pierwszej generacji* kandydata do Programu.  Przy czym: do pierwszej „nogi” strukturowej nie można zaliczyć obrotów większych niż 10 tys. pkt, zaś w drugiej i trzeciej obrót zaliczany do Programu nie może być mniejszy niż kwalifikacja prowizyjna, czyli 2600 pkt. Można „uzupełniać” obrót brakujący do w/w 20 tys. pkt dowolnymi już obrotami czwartego, piątego i kolejnych Menedżerów, jacy znajdą się w pierwszej generacji aplikującego w danym miesiącu.

kolłej 11 poprawka numer 9000 Easy Resize.com 1

* Beneficjentem  Programu Samochodowego COLWAY określamy dysponenta pozycji menedżerskiej w Systemie COLWAY,  „pod” którą przez dowolne, następujące po sobie trzy miesiące kalendarzowe nastąpił obrót spełniający wymogi regulaminowe Programu.  Beneficjentem może być tylko aktywny i dokonujący osobiście zamówień produktów Menedżer COLWAY, który uznając, iż będzie spełniał w/w warunki również w miesiącach kolejnych, aplikuje do nagrody przewidzianej przez Program.  

* Obrotem nazywamy wszelkie zakupy produktów poczynione w COLWAY w strukturze beneficjenta Programu, czyli przez Menedżerów „pod” nim.  Obrót przypisany bezpośrednio do pozycji Menedżera COLWAY nigdy nie jest jego obrotem. Jest natomiast obrotem siedmiu Menedżerów znajdujących się w Systemie „nad” nim.                                                                                                                                         

*Poprzez obrót „nowy” definiujemy wyłącznie obrót poczyniony przez „nowych” Menedżerów, tzn. tych, którzy nominowani byli nie później niż 12 miesięcy przed miesiącem branym pod uwagę do tych wyliczeń. 

*Strukturę definiujemy jako siedem generacji Menedżerów „pod” beneficjentem Programu  jakkolwiek aktywnych zakupowo w miesiącu branym do tych wyliczeń.

*Pierwszą generacją nazywamy Menedżerów osobiście zrekrutowanych do COLWAY przez dysponenta pozycji menedżerskiej, która aplikuje do Programu, a także Menedżerów, którzy w miesiącu branym pod uwagę do tych wyliczeń, wskutek nieaktywności osób, które ich rekrutowały znajdują się bezpośrednio „pod” beneficjentem Programu.

Wszelki obrót zaistniały w strukturach Menedżerów będącymi  w miesiącu branym do tych wyliczeń „nowymi” i znajdujących się w tym miesiącu w pierwszej generacji beneficjenta - zaliczany jest mu do Programu (z uwzględnieniem ograniczenia do 10.000 pkt obrotu możliwego do takiego zaliczenia w jego najsilniejszej „nodze”).                    

W strukturach „rodzinnych” aplikować można tylko z jednej, wybranej pozycji. To samo dotyczy Menedżerów, którzy posiedli pozycję prowizyjną w Systemie COLWAY poprzez cesję.

To chyba wszystko, co w regułach Programu najważniejsze. Przy okazji przypomnieliśmy sobie kilka ważnych definicji z Planu Finansowego COLWAY.  Dodam jeszcze, że jakiekolwiek kombinacje polegające na  „przesunięciach” obrotów „starych”, czyli przyporządkowywanych dotąd na pozycjach z nominacją wcześniejszą jej datą niż roczna – na pozycje „nowe”, nie przejdą, bo… aplikujący do Programu musi przede wszystkim utrzymywać obrót „stary”, by nagradzany być refundacją czynszu najmu auta – za obrót „nowy”.

Brzmi to wszystko jeszcze trochę niezrozumiale i może się wielu spośród Was wydać trudnym do wykonania ale … jest całkiem optymistycznie. Symulacje zrobione na bazie obrotów z  VI, VII i VIII, czyli na miesiącach raczej chudszych obrotowo w średniej rocznej - wykazują, że niżej wymienionym Menedżerom  COLWAY brakuje do spełnienia warunków programowych bardzo niewiele. Albo zwiększenia „nowych” obrotów w swoich siedmiu poziomach o kilka raptem tysięcy pkt, gdyż mają go już regulaminowo zdywersyfikowany, albo zrekrutowania jednego lub dwóch nowych Menedżerów, którzy przez najbliższy rok czynić będą systematycznie minimum kwalifikację 2600 pkt.  Czy jest na to lepszy czas, niż Listopad w COLWAY? Na liście poniższej znajdują się oczywiście i tacy, którym nie brakuje nic, prócz powielania wyników VI,VII, VIII w bieżących i kolejnych miesiącach. I są na tej zaszczytnej liście także tacy, których „nowe” obroty na tyle wyrastają ponad minimum regulaminowe, by aplikowali o wsiadanie do samochodów klasy wyższej.

Piotr Biały

Barbara Buławska

Piotr Buławski

Dorota Dąbrowska

Dominika Tomczak

Hanna Gapińska

Anna Góźdź

Aneta Graf

Tomasz Graf

Daria Grzechnik – Filipek

Tomasz Kabaciński

Rosita Karpaviciene

Mirosława Kowalska

Magdalena Kuklińska

Agnieszka Lipa

Henryk Lipa

Janina Małecka - Ulińska

Urszula Owsiak

Renata Panek

Irena Pieczulis

Małgorzata Polak

Grażyna Polańska

Marek Przeniosło

Elżbieta Stępień

Irena Szurmiak

Marta Warzyńska

Sporo jest już potencjalnych beneficjentów Programu.  Widać w czyich strukturach rodzą się „nowe” obroty, czyli kto w COLWAY nie spoczywa na laurach i aktywnie rekrutuje, czyli po prostu rozwija swój biznes. Są tu zarówno, zasłużeni liderzy, jak i nasze nowe „lokomotywy”. Gdybyśmy wzięli za podstawę symulacji VII, VIII i IX byłoby jeszcze kilka nazwisk więcej. A gdybyśmy zamienili „bardzo blisko” na tylko „blisko” to byłoby ich nawet trzy, czterokrotnie więcej.  Zastanawiam się nad pokazaniem takiej rozszerzonej listy Menedżerów, którym brakuje tak mało „programowo”, a tak dużo dla nich – na swojej prezentacji Programu na Konferencji…

Nazwisk  tych będzie naprawdę mnóstwo, kiedy poznacie i „rozpracujecie” Program. Gdy zaczniecie pracować planowo, symulując sobie w nim sami drogę do colwayowej Toyoty.  O szczegółach  porozmawiamy jednak dopiero na Konferencji i napiszemy w materiałach, które będą po niej na wiele sposobów publikowane.  Proszę więc o nie zasypywanie nikogo w Koleczkowie pytaniami na ten temat, bo nikt prócz Darii Wasiluk i mnie, nie ma na ten temat  żadnej wiedzy, a i my nikomu nie powiemy nic więcej przed Konferencją!  Podstawowe zasady zostały ujawnione już teraz, „przedpremierowo” –  po to, by nikt nie mówił, że „gdyby wiedział, to wpisałby ją inaczej” itp. Teraz już wie…  Komu spieszno do „służbowego” samochodu, niech planuje swoją strategię budowy struktury tak, by się do niego zbliżać…

Toyoty już od listopada będą na Was czekały.  Program zacznie się od Yarisów i Aurisów. Ale rychło może się rozszerzyć o pojazdy szlachetniejsze. Zadbamy także o to, by na ich tylnych ściankach znalazł się zawsze adres e-mail i nr telefonu użytkownika. Aby było wiadomo kogo zapytać o COLWAY.

 yaris bok

 

Dodatkowe korzyści z wdrożenia Programu

Pojawią się oczywiście korzyści wizerunkowe.  Setka aut (wariant optymistyczny) podobnych do wizualu powyżej, jeżdżących za kilkanaście miesięcy po polskich miastach swoje w tym aspekcie zrobi.  COLWAY nie ma jednak już problemu z rozpoznawalnością marki, więc wolę uzmysłowić Wam coś znacznie dla Was ważniejszego. Otóż Program Samochodowy COLWAY ma w sobie ukrytą pewną fantastyczną cechę, której jeszcze nie widzicie, ale gdy się na dobre rozkręci – wielu odczuje ją miło w swoich portfelach.  Odwieczną „wadą” naszego hojnego i przyjaznego Planu Finansowego było to, że Liderom „uciekają w dół”, czyli do niższych procentów oprowizjowania lub wręcz poza jego siedmiopoziomowy zasięg obroty w strukturze.  Każdy „rozpisuje się” na koniec miesiąca dla siebie przecież, a nie dla Menedżerów „nad” sobą w Systemie.  W efekcie trudno jest tym, którzy struktury zapoczątkowali utrzymywać się w Klubach Systematycznych, czy w bardzo przyjemnej premii, jaką jest Nadprowizja.  W naszym Planie bowiem – odwrotnie niż w niemal wszystkich marketingach sieciowych na świecie –  dzięki przyzwoleniu na wielokrotne „oprowizjowanie” tego samego obrotu w tzw. strukturach rodzinnych, „budowanie w głębokość” może dawać do pewnego momentu i pod warunkiem sprzedawania większej ilości produktów z dodatkowych, obowiązkowych „kwalifikacji”- większe (i szybsze!)  korzyści finansowe, niż rozwijanie szerokości. 

Program Samochodowy COLWAY jest pierwszym, solidnym motywatorem do kreowania (i systematycznego podtrzymywania) obrotów w  pierwszej generacji. Czyli w szerokości właśnie. Jeżeli „zaskoczy”, to stanie się także systemowym korektorem opisanej wyżej „wady”.  Będzie realnie motywował wszystkich Menedżerów, którzy mają - od  pukających dopiero do Klubu Systematycznych 15 tys.+ poczynając – zacne wyniki. Ci bowiem  poczują szybko, jak blisko są jeżdżenia już zawsze samochodem służbowym.  A kto by tego nie chciał? Ilu wartościowych ludzi straciliśmy, bo jakaś firma dała im wprawdzie nędzną pensję za ciężką harówę przedstawiciela handlowego ale… dała „furę i komórę” na dzień dobry? W iluż rodzinach drugie auto jest mocno potrzebne, lecz przez wzgląd nawet nie na jego cenę, lecz uciążliwe koszty jego utrzymania, serwisowania, ubezpieczenia, napraw, wymienia opon itd. – nie kupowane?  Program Samochodowy COLWAY idealnie rozwiązuje takie problemy.  Auto w nim nie jest własnością użytkownika, ale jedynym jego kosztem w praktyce, pozostaje  tankowanie go i mycie. Będziecie mogli odtąd  każdemu zapraszanemu do współpracy powiedzieć: „chcesz nowy i podnoszący ci prestiż samochód służbowy? To zrób wynik handlowy”. Nie jakiś niebotycznie ambitny, do licha! Bądźmy szczerzy… Cóż to jest 22,6 tys. detal netto (licząc już z kwalifikacją prowizyjną) ? Czyli ciut ponad setka produktów miesięcznie? Takich kosmetyków i suplementów, jakie ma w ofercie COLWAY?  Dla rasowego Sprzedawcy jest bułka z masłem, a raczej chleb powszedni.  Nieodżałowanej Pamięci Jadwiga Salwa – legenda COLWAY – stara, chora, chroma kobieta, śląska „królowa kolagenu” sprzedawała tyle sama, przez 10 lat, prawie miesiąc w miesiąc! 

Marżując niechby tylko 10-15 %, ale przecież nierzadko 42% -  i rozpisując w maksymalnie opłacalny sposób taki obrót na: 10 tys. pkt w jednej „nodze” i drugie 10 tys. w dwóch następnych, zarabia się ładnych kilka tysięcy zł. miesięcznie. Będąc szczęśliwym, bo cudownie wolnym od łańcucha, z którym na szyi funkcjonuje pół miliona przedstawicieli handlowych w Polsce. Skąd to wiem? Bo bywałem w złych okresach życia takim przedstawicielem. I pierwsze o czym marzyłem, to było jak najszybciej zrzucić ten łańcuch. Wstawać znowu z łóżka, o której godzinie chcę i pracować kiedy chcę. Zawsze w moim przypadku skuteczniej, niż na łańcuchu.  Na co więc mnie brali w epizodycznych kryzysach?  Na „furę i komórę” oczywiście. Dziś „komóra” nie ma już znaczenia. Możecie ją zafundować rekrutowi sami…

Czy rozumiecie Przyjaciele, jaki ogrom nowych możliwości rekrutacyjnych otwiera Program Samochodowy COLWAY? Czy weźmiecie ode mnie wyżej wymienione narzędzia skuteczne w sprzedaży naszego biznesu ogromnej (i niezbyt szczęśliwej w tym co robi) grupie społecznej, od której odbijaliście się dotąd nie mając argumentu w postaci tej „fury”?

Mam dla Was jeszcze inne narzędzia sprzedaży tego Programu.  Ale podam je na Konferencji.

 

Zapytaj o Listopad w COLWAY

Zbliża się najgorętszy okres w naszej Organizacji.  Serdecznie zalecam wszystkim, którzy nie mieli jeszcze okazji  przeżyć tego sami lub zwyczajnie nie dali się porwać listopadowemu szaleństwu lat ubiegłych, by koniecznie podpytali doświadczonych już w temacie – o co chodzi w tym fenomenie, jakim jest Listopad w COLWAY.  Zapytali już teraz, bo…warto. W naszym Listopadzie rzeczywiście można zarobić sporo pieniędzy, ale należy się jednak do tego przygotować.

Spraw do omówienia jest więcej, ale … może nie rozpraszajmy się już. Jak się domyślacie - następne Aktualności, które ukażą się nieco wcześniej, niż zazwyczaj – zdominuje już zdecydowanie głównie jeden temat.

Do zobaczenia na Konferencji 21. 10.2017 i do zobaczenia na szczytach naszych możliwości!

                                                                                                                                          Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem