AKTUALNOŚCI okolicznościowe

Plik

Drodzy Menedżerowie, Dystrybutorzy, Klienci, Pracownicy, Współpracownicy, Kooperanci, Usługodawcy, Doradcy i po prostu…Przyjaciele lub Sympatycy COLWAY!

 

W styczniu 2017 zapowiedziałem, iż będzie to w COLWAY rok „spokojniejszy”. Czyli taki, w którym nie zakładałem szarż, kampanii, wezwań do bicia rekordów ani nakłaniania tych z Was, którzy kreują nasze wyniki handlowe do wysiłków takich, jak roku poprzedniego. Chciałem tylko, byśmy podtrzymali trend łagodnego, ale systematycznego, organicznego wzrostu. Najzdrowszy dla naszej formacji ekonomicznej, bo dający stabilność i poczucie bezpieczeństwa.

 

Znamy się wszak już tyle lat…Więc wiem, co przede wszystkim cenicie w naszym wspólnym Przedsięwzięciu. Wyliczaliśmy sobie te liczne atrybuty COLWAY nie jeden raz.  Może najrzadziej ten, o którym odważę się wspomnieć w atmosferze kończącego się roku: cenicie sobie spokój i pewien rodzaj wygody, wyrażający się tym, że COLWAY zawsze dbał o to, by było Wam jak najłatwiej.                                                                                                                                 

Uważam od lat, że przywództwo w marketingu sieciowym powinno się koncentrować na wskazywaniu kierunków, stwarzaniu możliwości i budowaniu wzajemnego zaufania w oparciu o uczciwy podział zysków, transparentność, stabilność i przewidywalność. W zapewnianiu Wam tego właśnie oraz  atrakcyjnej oferty produktowej, postrzegałem gwarancję ciągłości sukcesów firmy – znacznie pewniejszą, niż szarpanie do przodu, niż agresywne kampanie rekrutacyjne i nieustanny propagandowy harmider, jaki czyni tyle firm MLM. Wiem, że niektóre osiągają taką strategią sukcesy, ale…czy  aby na pewno trwałe? Czy takimi metodami wypracowują rdzenne wartości i budują silne więzy organizacyjne?  Ile z nich działa 14 lat? W którym uczestnicy tak naprawdę niewiele muszą, jak w COLWAY?

COLWAY dał Wam spokój wyrażający się pewnością i komfortem. Wy odwdzięczacie się również spokojem, wyrażanym przez lojalność.

 

W dzisiejszym świecie zalewu ofert i agresywnej konkurencji wartości takie, jak wierność konsumencka produktowi i wierność organizacyjna firmie, są sto razy cenniejsze, niż wizerunek medialny, niż kosmiczne wizje i nawet pełne sale kandydatów na rekrutów.

Wy wiecie świetnie, czego w roku nadchodzącym i w latach następnych możecie się spodziewać od COLWAY, a ja wiem, że gdy przyjdą do Was (którzy to już?) agitatorzy do innych biznesów, to niemal wszyscy, którzy cenicie sobie to samo – z uśmiechem ich wysłuchacie i tak samo grzecznie pożegnacie.

 

 

Wiele się wydarzyło dobrego w zapowiadanym „spokojniejszym roku 2017”.

„Spokojniejszy rok” udał się nam nad wyraz tak,  jak realizujemy od lat ogromną większość wytyczanych celów.  Czy był on zresztą zaiste taki spokojny?  Dla tych z Was, którzy szli po sukcesy jak burza – na pewno nie! Przypomnijmy, że w lutym, czerwcu i w październiku biliśmy historyczne rekordy obrotowe! Listopad w COLWAY był niemal kopią  brawurowego wyniku ubiegłorocznego. 

 

 

Nie dało się nie zauważyć, że był to również rok wyjątkowego wzrostu morale naszej Organizacji. Wykazywaliście nie znaną nam wcześniej, wręcz wspaniałomyślną tolerancję dla zawsze się zdarzających błędów i zaniedbań, dla wpadek producentów kosmetyków i innych usterek. Poziom Waszej akceptacji i zaufania, na jaki weszliśmy tego roku ilustrują najwyraźniej… listy prowizyjne, najbardziej obiektywne dowody stabilności naszego Przedsięwzięcia. Studiując je, każdy ekspert „od MLM” przecierałby oczy z niedowierzania nad powtarzalnością nazwisk. Myślę wręcz, że gdybyśmy przyrównali wskaźniki fluktuacji uczestników, które w marketingach sieciowych są ogromne, to COLWAY okazałby się w tej statystyce znowu fenomenem na skalę światową! 

Wpływ na to miała – nie zawaham się tak jej nazwać - mała rewolucja jakościowa w rekrutacji do naszych szeregów.  Przybyło nam bowiem mniej Menedżerów, niż w latach poprzednich, ale ich udział procentowy w wykreowanym obrocie był najwyższy od 2012 roku!  

Zaobserwowaliśmy i inne ciekawe zmiany w Waszych postawach. Po tym roku możemy, z wytęsknioną satysfakcją stwierdzić, że wreszcie colwayowe Plemię masowo zagościło w mediach społecznościowych. Za to niemal zaprzestaliście uczestniczenia w rozmaitych imprezach z „rozwoju osobistego” i innych eventach „motywacyjnych”, a… zabrakło nam miejsc na jesiennej Konferencji, zaś chętnych na stricte kompetencyjne szkolenia warsztatowe było 3x więcej, niż nasza Minister Edukacji mogła przyjąć. 

Sporo zaiste się wydarzyło w COLWAY, jak na „spokojniejszy” rok!

 

Wiele jest też osób, którym chciałbym podziękować

Tego roku Działy Zamówień, Wysyłek i Księgowości w Koleczkowie sięgnęły poziomu samoorganizacji bliskiemu ideałowi. Nastąpiło to, dodam, przy wysokiej przeważnie ocenie poziomu obsługi przez Sieć. 

 

 

Niemało zrobił będący ciągle w stadium budowy i nauki nasz Dział Marketingu. Otrzymaliście liczne, ciepło przyjęte i przydatne narzędzia marketingowe. Media colwayowe cieszyły się oglądalnością, a ich przekaz był często i efektywnie powielany.

Dziękuję za to całej koleczkowskiej Załodze już tutaj zbiorowo, a poszczególnie każdemu z Was w części dalszej.

Firma zainaugurowała Program Samochodowy, którego efekty dopiero przyjdą.  Za pomoc w jego powstaniu chciałbym podziękować szczególnie Darii Wasiluk, ale także Piotrowi Grabowskiemu, Pawłowi Szczepaniakowi i Michałowi Zielke, któremu osobne wyrazy uznania należą się za Bizona.  

Bezwstrząsowo dokonała się minionego roku mała rewolucja asortymentowa, w czym udział wiodący miała Karolina Górska oraz Olimpia Baranowska, Przemek Hirsch, Piotr Pakuła i Błażej Dolniak.  Chciałbym też docenić zaangażowanie:  Pauliny Michalskiej, Michała Królaka i Nikity Zycha – pilotującego nadto rabranding opakowań produktów i innych materiałów. 

Posiane zostało ziarno nauki kluczowych w naszym biznesie kompetencji.  Zrobiła to Karolina Górska, ale podziękować chcę także tym uczestnikom jej szkoleń, którzy podjęli się duplikowania pozyskanej wiedzy.  

 

 

Moja osobista refleksja

Podsumowując rok, który jak żaden dotąd scementował uczestników Organizacji COLWAY, rok dobry ekonomicznie i marketingowo (a jak ważny dla osób mocno zaangażowanych, mniemam, iż docenimy należycie dopiero za lat kilka)  - chciałbym podziękować przekazem bardzo osobistym, tym wszystkim, którzy wyręczali mnie w wielu rzeczach, jakich ja tym razem zrobić nie mogłem.  Adresaci tych szczególnych podziękowań  wiedzą do kogo je kieruję, nawet jeżeli nie wszystkich poprosiłem: „zrób to tym razem ty…” Są w tym gronie osoby mi bliskie, są pracownicy i partnerzy biznesowi, są także Liderzy COLWAY. Jestem Wam niewymownie wdzięczny za to, co zrobiliście tego roku za mnie.

 

 

Rok 2017 dał mi też wiele refleksji i wniosków.  Nie był to bowiem rok łatwy. Mam świadomość, że bez wielu podjętych działań nie mielibyśmy dziś tak stabilnych wyników, tak budujących klimatów i tak dobrych perspektyw. Tym samym wiem także, ile jest do zrobienia w roku nadchodzącym.  

Zrozumiałem, jak wiele jeszcze musi się zmienić, aby wszystko zostało po staremu.  Wszystko to oczywiście, co dla Was najważniejsze i czego ode mnie oczekujecie. 

O tym jednak pisał będę już w Aktualnościach styczniowych.

                                                                                             Jarosław Zych

 

 

COLWAY dziękuje!

Architektom i Współtwórcom naszych Sukcesów. Bo bez nich nie byłoby tak satysfakcjonującego wyniku mijającego roku!  A dalej wszystkim, którzy wnieśli do niego swój istotny wkład. A są to: 

 

W porządku alfabetycznym, patronujący w 2017 roku obrotom wielomilionowym w skali miesiąca:

 

Barbara Buławska, Agnieszka Chyćko, Jolanta Gacek, Henryk Lipa, Grażyna Polańska, Jadwiga i Marek Strzemżalscy.

 

W porządku alfabetycznym, patronujący w 2017 roku obrotom ponad milionowym w skali miesiąca:

Stanisław Augustynowicz, Piotr Buławski, Adam Cybulski, Aneta Graf, Irena i Ryszard Krusche, Ewa Leończak, Izabela Oleksy, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Jolanta Świżewska, Hanna Więckowska.

 

 

W porządku alfabetycznym, patronujący w 2017 roku obrotom wieluset tysięcznym w skali miesiąca:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Sylwia Aleksiejuk, Beata Bębas, Piotr Biały, Ewa Brynda, Wanda Buśko, Zofia Daniluk, Dorota Dąbrowska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński, Paweł Florek, Maria Gałecka, Hanna Gapińska, Anna Godusławska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Tomasz Graf, Robert Hołod, Izabela Jagodzińska, Tomasz Kabaciński, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Izabella Karwowska-Oczepa, Swietłana Kozakowa, Natalia Kulawiec, Sylwia Kurpisz-Hałas, Wiesław Kurzyna, Waldemar Łaska, Leokadia Łuć, Bożena Marciniak, Joanna Marek, Małgorzata Mazurkiewicz, Beata Mazur, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Barbara Pietrasz, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Monika Rynkowska, Anna Sadurska, Jakub Sapiński, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Joanna Sobańska, Mira Spa, Monika Suska-Łojek, Kamila Szłabowicz, Aneta Tokarska, Małgorzata Wajda, Marta Warzyńska, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski.

 

W porządku alfabetycznym, patronujący w 2017 roku obrotom ponad dwustu tysięcznym w skali miesiąca:

Ewelina Bednarska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Grabowska-Koziarz, Jarosław Hałas, Mariola Kaczmarek, Helena Kapuścińska, Krzysztof Kaźmierski, Iwona Kozak, Magdalena Kuklińska, Adam Kusiak, Marcin Maruszak, Angelika Mazurkiewicz, Urszula Owsiak, Renata Panek, Małgorzata Polak, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Bożenna Stankiewicz, Zbigniew Tymieniecki.

 

Osobną kategorię stanowią liderzy, którzy odnotowali w jednym miesiącu obrót ponad stutysięczny, ale już stricte w siedmiu poziomach swojej struktury!  Niektórzy z nich zrobili to w roku minionym po wielokroć, czyli nie np. tylko podczas Listopada w COLWAY.  Liczni z niżej wymienionych notowali w swoich objętych prowizjami strukturach obroty znacznie większe, niż 100 - tysięczne.

Każdy Menedżer COLWAY, który wejdzie do tego grona po raz pierwszy, odznaczany jest na naszych Rocznicach Złotą Odznaką

 jhytdyttyf

Anetta Antychowicz-Gabryś, Katarzyna Bakun, Magdalena Bartosik-Bordulak, Agnieszka Biernacka-Leja, Robert Bogdański, Ewa Ciesielska, Karina Dąbrowska-Huk, Agnieszka Dobrzyńska, Anastazja Giedrys, Renata Giętka, Marcin Golonka, Anna Góźdź, Małgorzata Graboś, Daria Grzechnik-Filipek, Paweł Grzechnik, Paweł Jagodziński, Anna Janke, Bogusław Januszewski, Mirosław Jarocki, Barbara Jastrzębska, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kołpacka, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Mirosława Kowalska, Karolina Krzyształowska, Ewa Kuciak, Janusz Kulawiec, Rita Kurpisz, Waldemar Leja, Tomasz Lesiakowski, Zbigniew Liss, Elżbieta Łoś, Ewa Mikulska, Artur Mochnia, Halina Mydłowska, Gabriela Niedziela, Maryna Nowaczenko, Anna Nowak, Hanna Opiła, Jolanta Panasiuk, Irena Pieczulis, Agnieszka Piekoszewska, Emilia Pieńko, Beata Potyralska, Agnieszka Rogacin, Mariola Rymarczyk, Hamed El Sayed, Alina Selwat, Estera Semeniuk, Robert Sękowski, Jacek Sikorski, Beata Staszczuk, Elżbieta Stępień, Amalya Śledziewska, Anna Śruborz, Dominika Tomczak, Jolanta Tyndyk, Małgorzata Wal, Małgorzata Wojciechowska, Maciej Zięba, Barbara Żuber, Katarzyna Żuber, Maria Żyra.

 

Adresatami naszych podziękowań są także, jak co roku dbający o:  zaopatrzenie COLWAY w produkty, o ich afirmację naukową, o System obsługujący naszą Sieć i inne rzeczy najważniejsze spośród tych, które nie mogą zawieść:

Siergiej Batieczko, Maria Chełmińska, Błażej Dolniak, Andrzej Frydrychowski, Piotr Grabowski, Marek Grzelewski, Tomasz Jagielski, Marek Jędryczka, Paweł Krok, Monika Lembryk-Bucior, Mariusz Nowakowski, Filip Porzucek, Krzysztof Słoń, Jarosław Słoń, Piotr Szczeciński, Tomasz Turkowski.

oraz ich  pracownikom i współpracownikom.

 

Dziękujemy wszystkim ludziom, którzy zrobili dla COLWAY wspaniałą robotę zagranicą, ze szczególnym wyróżnieniem:

Nikołaja i Grażyny Rangiełowów, Katarzyny Młotkowskiej, Wojciecha Madalińskiego i Sigrún Kjartansdóttir.

 

Takie same Podziękowania dla:

Raji Boyadzhievej, Marty i Marcusa Goerth, Waldemara Leszońskiego, Jacqui Dunal, Van Thi Ngoc Hai, Pawła Adamczuka, Tatiany Jenackiej, Andreya Zhukova, Alejandry Roviry, Otili Rizner, Andrei Cervicek, Marzenny Gawrylczyk, Ines Kozlović, Ilji Kryachkova, Walerego Zabrodskiego oraz innych ambasadorów naszej marki, a także ich Współpracowników!

 

COLWAY dziękuje nie wymienianym z nazwisk, a jakże dla nas ważnym dziesiątkom tych, którzy badają, wytwarzają, drukują, pakują, dostarczają, przewożą, księgują, projektują, wyposażają, komunikują, uczą, propagują, ochraniają, sprzątają, goszczą nas, w różny sposób obsługują, wspierają lub po prostu…lubią, co wyraża się w ich opiniach.

Dziękujemy setkom Menedżerów, których dziś też nie wymienimy, ale cenimy sobie współpracę z nimi, nawet jeśli nie była ona dotąd systematyczna. Dziękujemy także tysiącom Dystrybutorów, którzy przygodę z COLWAY dopiero zaczynają oraz dziesiątkom tysięcy tych, którzy wybrali produkty naszej marki i pozostają im wierni.

 

Podziękowania dla wszystkich…

Wszystkim po prostu nie sposób… więc pisząc tak - myślimy w pierwszej kolejności o rdzeniu naszej  Sieci, czyli o czyniących systematyczne zakupy Menedżerach,  o weteranach Colway,  ale także o tych, którzy dopiero niedawno do nas dołączyli, którzy osiągają pierwsze zauważalne wyniki…Na tej liście nie mogło zabraknąć  niesamowitej Załogi COLWAY i wielu przyjaciół  naszego Przedsięwzięcia. Nie mogło zabraknąć ludzi takich, jak:

Emilia Afet, Danuta Amerek, Marcin Antkowiak, Bożenna Babiarz, Łucja Bartosik, Katarzyna Bartosik, Violetta Bautz, Anastazja Beder-Proniewicz, Grzegorz Bednarz, Danuta Benza, Krystyna Biegacz, Mariola Bieganek, Emilia Bieszke, Magdalena Blumczyńska, Alicja Błaszczyńska, Helena Bobin, Karolina Boborowska, Sonja Bobrowska, Ewa Bojęś, Jadwiga Bońkowska, Katarzyna Borecka, Anna Borkowska, Grażyna Borowiecka, Wioleta Borucki, Halina Bosiacka, Joanna Bromboszcz, Milena Bronk, Dariusz Brynda, Elżbieta Brzezińska, Małgorzata Brzoza, Iwona Bubek, Alina Bubel, Ewa Bułat, Paweł Bubula, Teresa Stanisław Budzik, Jolanta Budziszewska, Ewa Całka, Małgorzata Cebryk, Anna Cebulska, Alicja Celary, Katarzyna Chaber, Monika Chartmańska, Beata Chechłowska-Pszuk, Lilianna Chlubek, Małgorzata Chmielewska, Paweł Chmielowski, Milena Chorążewska, Małgorzata Cichoń, Elżbieta Cietrzewska, Agata Ciszewska, Judyta Cymer, Jolanta Cywińska, Jan Czarnecki, Krystyna Czarnota, Zofia Czech, Damian Cejlowski, Maria Czerska, Beata Czopek, Małgorzata Czubak, Ewa Daroszewska, Joanna Deresiewicz, Barbara Dębosz, Przemysław Dębowiec, Elżbieta Dębowiec, Aleksandra Diakowska, Lidia Do, Agnieszka Dobrzańska, Małgorzata Dobrzańska-Wielkopolska, Halina Dolniak, Aneta Domagała, Jadwiga Domanowska, Anna Domańska, Wiesława Domańska, Tomasz Dominiak, Olga Dorosz, Ewelina Domżalska, Aleksandra Dresler, Krystyna Drab, Monika Drabik-Górska, Bożenna Dudek, Marek Duk, Jacek Dulny, Alina Dumała, Dorota Dworak, Maria Dyba, Małgorzata Dyko, Barbara Dzięcioł, Mirella Dziuba, Jarek Dziuba, Elżbieta Dziubińska, Ewa Ernest, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Małgorzata Fasiecka, Donata Fiedorczuk, Kamil Filipczak, Małgorzata Filipiak-Pietrzyk, Małgorzata Folga, Monika Fornal, Mariusz Fortuna, Sławomira Fórmanowicz, Rafał Foss, Janusz Franczak, Lidia Franczak, Grażyna Frątczak, Mirosław Freliga, Agnieszka Fryt, Beata Gacek, Katarzyna Furdyna, Halina Gałuszka, Irena Garstka-Strzelczyk, Bogumiła Gawlik, Lidia Gdaniec, Anetta Geldner, Barbara Gielarowska, Barbara i Romuald Giera, Urszula Gierlak, Barbara Gierska, Giętka Agata, Paulina Glebionek, Ada Gliwa, Urszula Głazowska, Krystyna Głógiewicz, Izabela Gmitrowicz, Anna Godlewska, Iwona Gościniak, Stanisław Górka, Andrzej Górski, Agnieszka Grabalska, Krzysztof Grabalski, Anna Graboń, Edyta Grabowicz, Mateo Grabowski, Joanna Gradzińska, Damian Graf, Beata Grzelewska, Katarzyna Grześkowiak, Krystyna i Ireneusz Goleńscy, Stefania Gubalska, Krzysztof Gut, Renata Guzik, Wioletta Hamera, Anna Hankiewicz, Agnieszka Hawrysz, Anna Heinke, Małgorzata Helak, Magdalena Hercog, Izabella Hoffmann-Fortuna, Elżbieta Hojnowska, Wioletta Hołod, Alicja Hrehorowska, Irena Husak, Małgorzata Ilukowicz, Renata Jagiełło, Agata Jakubek, Piotr Jakubek, Marta Jakubowicz, Ryszard Jakubowski, Dorota Janecka, Andrzej Janicki, Marek Janicki, Joanna Jankowska, Bożena Janus, Helena Jasińska-Przychodniak, Ryszard Jastrzębski, Wioletta Jaworska, Jarosław Jaworski, Aneta Jensen, Marian Jeżewski, Magdalena Jodłowska, Piotr Joszczak, Aleksandra Jura, Alina Jurczak-Guzdek, Piotr Kaczmarczyk, Aleksandra Kadłubowska, Beata Kajzer, Justyna Kalkowska, Zuzanna Kamińska, Marzanna Kamińska, Grzegorz Kamiński, Anna Kaptacz, Hanna Karalus, Alina Kardasz, Rosita Karpaviciene, Virginijus Karpavicius, Małgorzata Karpiuk, Beata Kasa, Elżbieta Kasperek, Magdalena Kasprzyk, Andrzej Kaszycki, Izabella Katalińska, Iwonna Katana-Jakubowicz, Mariusz Kawula, Paweł Kądzioła, Joanna Kazubek, Grażyna Kaźmierczak, Bartosz Kaźmierski, Karolina Kędziora, Halina Kępka, Klaudia Kieliszek, Magda Kiełkowska, Wojciech Kintop, Karina Kita, Justyna Kita, Leszek Klim, Cecylia Klimowska, Agata Knab, Maria Róża Knap, Sebastian Knap, Michalina Kochaniewicz, Zofia Kochańska, Beata Kokoszka, Halina Kołaczyk, Barbara Kołodziejczyk, Marcin Konarski, Alicja Konefał, Genowefa Kopejkin, Karol Korczak, Konrad Kordyszewski-Korbus, Małgorzata Kosiak, Marek Kosiak, Małgorzata Kosińska, Krzysztof Kosowicz, Katarzyna Kosowska, Sebastian Kostrzewa, Urszula Koszykowska, Anna Kotańska, Katarzyna Kowalewska, Iwona Kowalonek, Krzysztof Kowalski, Agnieszka Kowcz, Anna Kozicka, Dorothy Koziel, Beata Kozieł, Jarosław Kozłowski, Katarzyna Krawczyk, Bożena Krasna, Mariusz Kroczyński, Alicja Król, Bożena Królikowska, Katarzyna Kruszczak, Aleksandra Krych, R. Krysiński, Monika Krzyżak, Maria Kucharska, Maria Kuczyńska, Zenobia Kudeń, Alicja Kujawa, Henryk Kujawa, Krystyna Kulaszewicz, Małgorzata Kulik, Halina Kumosa, Bogusław Kuraszewicz, Agnieszka Kurzawska-Cepa, Renata Kwaśniewska, Anna Kwiatkowska, Artur Kwiatkowski, Dorota Kwiecień, Magdalena Laskowska, Monika Lehmann, Ewa Lenarczyk, Kamil Lenartowski, Elżbieta Leniar, Michał Leończak, Joanna Lepszy, Izabella Lewandowska, Gabriela Lewińska, Andrzej Lewiński, Piotr Licheński, Adam Lipski, Małgorzata Lis, Alicja Loyola-Fernandez, Jolanta Ludwiczak, Oskar Łastowski, Irena Łopuszyńska, Zygmunt Łoś, Anna Łoza, Grzegorz Łukaszewski, Dagmara Łuczyńska, Hanna Łukomska, Alina Łuszczak, Zofia Łyczywek, Waldemar Łyżwa, Maciej Maciejewski, Edyta Maciukanis, Fanny Madalińska, Roman Madaliński, Natalia Maj-Tabaka, Małgorzata Majewska-Gelek, Mariusz Makowski, Marek Makasewicz, Beata Malec, Maria Maleszyk, Eliza Malinowska-Szacoń, Izabela Malitka, Janina Małecka-Ulińska, Leszek Małysz, Joanna Mamczarz, Sylwia Manjlai, Krystyna Marciniak, Krystyna Marcolla, Piotr Marcolla, Piotr Marczak, Bartosz Marek, Stanisław Marków, Roma Matyjaszczyk, Beata Mazajło, Janusz Mazuruk, Iwona Michalak, Beata Michałowska, Piotr Milanowski, Alicja Mironiuk, Robert Mirski, Hanna Mitońska, Emilia Mitura, Dorota Mochocka, Renata Mościszko, Hubert Mroczek, Robert Mucha, Urszula Mucha, Maria Muczko, Małgorzata Musiał, Damian Naczk, Ewa Niechwiej, Beata Niepytalska, Jadwiga Niewójt, Dorota Niezgoda,  Ewelina Nijaki, Anna Nitschke, Ireneusz Nowaczek, Krzysztof Nowak, Halina Nowakowska, Katrzyna Nowalińska, Joanna Nowecka, Marta Nowicka, Lidia Nowicka-Król, Renata Noworolska, Alina Ogińska-Gil, Jolanta Obrębska, Sławomir Ochmann, Stanisław Ogorzały, Beata Olczak-Adamska, Anita Olechna, Grażyna Olechna, Agnieszka Olszak, Barbara Opadczuk, Małgorzata Orzałkiewicz, Danuta Osękowska, Anna Osińska, Iwona Ostrowska, Zygmunt Ostrowski, Helena Owczarek, Patrycja Pabich, Krystyna Pacula, Mateusz Palacz, Maria Palkowska, Marta Panasiewicz, Hanna Panasiuk, Wincenty Panasiuk, Renata Paryna, Danuta Paszek, Ewa Pawłowska, Marta Pawłowska, Janina Paździor, Marzena Penkajło, Elżbieta Piasecka, Irena Piątek, Witold Pieczulis, Halina Pieróg, Barbara Pietrzak, Barbara Pilawa, Edyta Pioterczak, Agnieszka Piotrowska, Beata Pisarska, Piotr Piwowarski, Nelly Plesińska, Kamila Pobudkiewicz, Andrzej Podlasin, Urszula Polak, Teresa Polit, Halina Politowska, Anna Polkowska, Ewa Polok, Iwona Poręba, Joanna Portka, Lidia Potera, Michał Potkański, Rafał Potkański, Konrad Proniewicz, Wiktorija Protasowa, Małgorzata Przegalińska, Robert Przegaliński, Sandra Przepióra, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Kazimiera Pułka, Alicja Racka, Kamil Radajak, Krzysztof Radecki, Małgorzata Radzimska, Małgorzata Rajewicz, Elżbieta Rakoczy, Jan Rataj, Roger Ratajczak, Paweł Ratajczak, Teresa Ratajczak, Edyta Ratajczyk, Walenty Reszkowski, Bartosz Robakowski, Grażyna Rozmysłowicz, Alicja Różycka, Wojciech Rufiński, Teresa Rucińska-Skoczeń, Bogumiła Rudnicka, Wojciech Rudnik, Maria Rukasz, Danuta Rydzewska, Alicja Rzymczyk, Maria Sadowska, Justyna Sadowska, Ireneusz Sadowski, Rima Sadurska, Władysława Salmanowicz, Anna Sarbinowska-Stanek, Barbara Samociuk, Laima Savukaitiene, Aneta Schmelzer, Blanka Selka, Monika Serwin, Anna Sewielska, Bożena Sewielska, Anna Sękowska, Teresa Sicińska, Dorota Sieczka, Agnieszka Sikorska-Szymlet, Barbara Sikorska, Jan Sikorski, Barbara Sinczykowska, Natalia Siniecka, Monika Siotor, Dorota Skiba, Aleksandra Skowron, Beata Skrobisz, Danuta Skrok, Żaneta Skrzypczak, Sławomir Smagacz, Ewa Smilgin, Marta Smolak, Joanna Smolińska, Łukasz Smoliński, Konrad Smoter, Jacek Socki, Zofia Stabrowska, Marzena Staniszewska, Aleksandra Starosta, Lidia Starzyk-Hudyka, Bogusław Staszczyk, Ewa Staszczyk, Agnieszka Stec, Lucyna Steczkowska, Nina Stefańska, Jarosław Stelmach, Anna Stręciwilk, Ewa Streich-Chrostowska, Wanda Struk, Dominika Stryj, Rafał Strzelczyk, Renata Suder, Barbara Suess-Stangreciak, Halina Sulma, Krystyna Sułkowska, Katarzyna Surlas, Maria Susuł, Teresa Swenda, Izabela Szablicz, Ewa Szady, Agata Szafczyk, Aleksandra Szcześniak, Anna Szewczyk, Piotr Szewczyk, Aldona Szlagowska, Anna Szlęzak, Ilona Szlęzak-Stanek, Jarosław Szoła, Katarzyna Szoła, Bożena Szok, Renata Szpala, Małgorzata Szpalerska, Iwona Sztaba, Andrzej Szumski, Renata Szwałek, Ewa Szwonek, Katarzyna Szymkowiak, Anna Szymyślik, Wojciech Szynkora, Seweryn Ściążko, Magdalena Ślęzak, Jolanta Śmiałkowska, Kamila Świejkowska, Henryka Świerczek, Ewa Święćkowska, Mariola Świtacz, Helena Świtek, Justyna Tomasiak, Danuta Tomczak, Krzysztof Tomczyk, Tadeusz Tomczyk, Jacek Tomkiewicz, Zyta Topka, Czesław Toporkiewicz, Łukasz Towalewski, Monika Trancygier, Karolina Turek-Rudnik, Klaudia Tylicka, Barbara Tyniec-Podgajna, Lidia Unton, Swietłana Urban, Jarosław Wachowiak, Agnieszka Wajda, Mirosław Wałęsa, Helena Wańkowicz, Halina Warda, Henryka Wardęga, Alina Warpas, Monika Wasurczak, Wojciech Waśkowski, Grażyna Wągrodna, Łukasz Wągrodny, Jerzy Wcisło, Karolina Wendyńska, Joanna Wensierska, Iwona Wenta, Katarzyna Wicher, Michała Wiśniewski, Sabina Wierzbicka, Bożena Więcławska, Dorota Wiszowata, Mariola Witkowska, Stanisława Witkowska, Mirela Wleklińska, Ewa Włodarczyk, Tomasz Wnuk, Anna Wodawska, Ilona Wojas, Izabela Wojtkun, Dorota Wojtyra, Małgorzata Wojtyra, Agnieszka Woźniak, Ewa Woźnica, Agata Wróblewska, Dominika Wróblewska, Daniel Wróblewski, Bogumiła Wrzesińska, Ewa Wysocka, Irena Voigt, Sara Yang, Jose Luis Zabala, Małgorzata Zając, Stanisław Zając, Teresa Zakrzewska-Burchacka,Krzysztof Zakrzewski, Jacek Zapalski, Zbigniew Zapart, Emilia Zelek, Karolina Zelek, Jolanta Zeńczak, Agnieszka Zielińska, Magdalena Zielińska, Zdzisława Zielińska, Izabela Zięba, Jerzy Zientkowski, Jerzy Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Katarzyna Złotek,  Emilia Zych, Rene Zych, Ewa Żekieć-Gitalewicz, Katarzyna Żuk.

…także o kilku osobach, które zastrzegły sobie anonimowość i o wielu, wielu innych, których wymienić też byśmy chcieli, ale kryteriów i szpalt nie starczy… Przepraszamy zarazem, jeśli czyjeś nazwisko nam umknęło.

 

Bez tytułu

 

O spełnienie się Waszych marzeń zawodowych, związanych z naszym Przedsięwzięciem, przyrzekamy dbać najlepiej jak potrafimy!                                 

Dziś natomiast życzymy Wam przede wszystkim spełnienia w Nowym Roku 2018 marzeń Osobistych!                                                              

Niech się zrealizują Noworoczne Marzenia i Życzenia wszystkich Przyjaciół COLWAY!

                                                                        

Od naszego całego Zespołu

 

 

Do Życzeń Noworocznych dołącza się jak zawsze Maurycy Turek oraz Sztab i cała Załoga Colway International

DO SIEGO ROKU!

 

 

Uwaga!  „Robocze” Aktualności styczniowe (a w nich pierwsza dawka informacji o tym, co nas czeka w roku nadchodzącym) ukażą się w tym miejscu najpóźniej 10 stycznia. Na razie tylko dwa komunikaty:

  1. W styczniu podtrzymujemy grudniową „małą promocję”, której celem jest zachęcanie Was do organizowania prezentacji działania TENSERA, które owocują sprzedażami Zestawu Napinającego pod Oczy, kosmetyków wyjątkowych, niemożliwych do nabycia w żadnym sklepie i dających sprzedawcom zacną marżę – a więc absolutnie wartych wypromowania w środowiskach użytkowników produktów COLWAY.  Zamówienie również w styczniu dwóch Zestawów Napinających pod Oczy nagradzane będzie jednym opakowaniem GanoCordu gratis, od razu dokładanym do paczki.

Tym razem nie musi być to zamówienie menedżerskie w pakiecie 2600 pkt+Wystarczy zakupić dwa Zestawy.

 

Również w styczniu mamy „małą promocję” w konwencji „3+1” na Atelokrem MutlikorygującyKażdemu, kto w jednym zamówieniu styczniowym zakupi trzy te produkty –  od razu magazyn wysyłkowy dołoży czwarty.

 

  2. Zachęcamy także do śledzenia systematycznie rozbudowywanej domeny NiebieskiDiament.pl Jej celem jest nie tylko promocja szczególnego w naszej ofercie kosmetyku, Kremu Niebieski Diament.  Ma ona docelowo stać się inteligentnym narzędziem marketingowym, z pomocą którego zapraszać będziemy do świata COLWAY tych, których nie udało się zainteresować nim dotąd.

                                                                                                                    Jarosław Zych

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem