AKTUALNOŚCI LUTOWE

Plik

 shutterstock 562894393

 

 

AKTUALNOŚCI LUTOWE

 

„Mała Promocja” w lutym

Bardzo dobra wiadomość w comiesięcznym akapicie o „małych promocjach”!                                                  
Z okazji jubileuszu współpracy z organizacją COLWAY oraz w geście mającym zrekompensować Wam przerwy w dostawach Atelomaski na Noc otrzymaliśmy od firmy IOC (Olimpia Baranowska) niezwykle miły prezent w postaci 1000 szt Atelokremu Multikorygującego do cery jasnej i tyleż do cery śniadej.

COLWAY nigdy nie sprzedawał otrzymanych prezentów. I tym razem więc oddajemy ów dar Sieci. Wykorzystamy go w „małej promocji”  już teraz - w lutym.

Atelokrem Multikorygujacy –  od 1 lutego aż do wyczerpania zapasu otrzymanych 2 tys. prezentów w promocji „1+1”. Czyli: kto zamówi tylko jeden ten krem do cery jasnej, dostanie w gratisie taki sam. Podobnie do cery śniadej.  Nie ma ograniczeń. Można zamawiać każdą ilość. Do 20 opakowań będzie 20 „gratisów”.

Konsekwentnie promujemy także Zestaw Napinający. A konkretnie nie tyle jego sprzedaż konsumencką, co zachęcanie Was do robienia prezentacji tego asortymentu.  Wymaga to wszak posiadania co najmniej dwóch Zestawów.  Dlatego w tym miesiącu każdy kupujący Zestaw Napinający otrzyma w gratisie produkt od zawsze w COLWAY bardzo pożądany – 1 opakowanie Colvity 60.

Promocja także u Bizona

bizon

Nasza „nadworna agencja kredytowa” ma dla Menedżerów COLWAY ciekawą propozycję ubraną w Promocję trwającą od 1 lutego do
31 marca 2018.  Aby się z nią zapoznać należy odwiedzić blog Bizona w Strefie Menedżera.

 

Dowiedz się więcej 


Sergiej A. Batieczko ponownie w Polsce

Batieczko2

Menedżerów zainteresowanych zorganizowaniem Spotkania z Sergiejem Batieczką proszę o kontakt z Marzanną Kamińską.  Gażę profesora opłaca COLWAY.  Koszty  wynajęcia Sali można zafakturować na Colway Sp. J. jeżeli organizatorzy dysponują Funduszem Szkoleniowym. Pozostałe kwestie prosimy omawiać z Marzanną Kamińską – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600 327 328. 

    

Obniżamy cenę GanoCordu

dfdfdsewrwr

Jak wzmiankowałem w Aktualnościach styczniowych – dzięki sprzyjającym czynnikom, głównie makroekonomicznym, nie spodziewamy się tego roku podwyżek cen katalogowych produktów COLWAY (ważą się jeszcze tylko losy cen na Kolagen Naturalny). Pojawiły zaś się nawet możliwości   obniżenia cen niektórych suplementów. Tak właśnie jest z GanoCordem. To wspaniały preparat, zawierający w składzie dwa słynne w chińskiej i japońskiej medycynie grzyby: ganodermę i kordyceps.  Istnieje wiele suplementów, które spożywamy „nie odczuwając” tego skutków, a przecież robimy to! W przypadku GanoCordu jest inaczej, bo jego działanie odczuwalne jest namacalnie i obiektywne. Manifestuje się początkowo niezbyt przyjemną reakcją organizmu, która po kilku, kilkunastu tygodniach przechodzi w efekty niezwykle pożądane. Spektrum działania obu grzybów jest niezwykle szerokie.  Kto próbował, wie o tym doskonale.

Myślę, że wielu z Was o tym wie lub chociaż słyszało…Myślę także, że GanoCord mógłby mieć powodzenie niewiele mniejsze od Colvity, gdyby…nie był tak drogi. Od ubiegłego roku wszak ceny surowca znacząco spadły, co jest efektem mnożących się w Chinach hodowli obu słynnych grzybów. Obniżają je więc także dostawcy najbardziej renomowani. Ten fakt oraz rekordowo niski  kurs dolara do złotówki pozwala nam obniżyć i to wręcz skokowo  cenę GanoCordu.

Z dotychczasowych 287 zł na 197 zł za opakowanie!  Już od 1 lutego 2018!

Zachęcamy do wypróbowania działania dwóch wiodących preparatów medycyny Dalekiego Wschodu. Ganoderma i kordyceps w jednym preparacie nie występują na rynku zbyt często. Wytwórcy suplementów nie wiedzą nawet, że z powodzeniem można je łączyć.
Nasz GanoCord wzorowany jest na produkcie chińskim, który  na początku XXI podbił najbardziej wymagające rynki, mimo że był na  nich znacznie, znacznie droższy.

Zajrzyjcie do zbioru materiałów w Strefie Menedżera. Poczytajcie w internecie o reishi…Pojawił się ku temu kolejny powód, merkantylny.    

 

Atelokolagen Perłowy od lutego w stałej ofercie COLWAY

98765432

Produkt, który już uznany został przez Was za rewelację - szczególnie w kontekście stosunku ceny do pojemności i jakości  - w lutym wejdzie na stałe do oferty COLWAY. Czy jego zaiste świetna cena się utrzyma? Zobaczymy. Obecna nazywana jest przez Producenta "promocyjną"...Będziemy się starać, aby była taką jak najdłużej.

 

Podwyższenie kwalifikacji – poprzez zmianę wartości „punktu”

shutterstock 98682659

Z satysfakcją stwierdzam, że „konsultacje społeczne” w kwestii awizowanej w styczniu podwyżki kwoty kwalifikacji prowizyjnej przeszły bez jednego nawet głosu krytycznego. Menegement COLWAY doskonale już rozumie, dlaczego  wartość kwalifikacji prowizyjnych – „cegieł” budujących obrót w naszym Systemie – musi rosnąć.  Nie będących jeszcze w temacie, odsyłam do Aktualności styczniowych.

Najpewniej zrobimy to poprzez podniesie wartości punktu. Tego pkt w Systemie, który dotąd był dla Was po prostu złotówką.  Teraz nasz  „pkt” nabierze wreszcie własnej podmiotowości i otrzyma wartość 1,15 zł. Co to będzie w praktyce oznaczać? Na wymagane kwalifikujące do prowizji 2600 pkt trzeba będzie wydać teraz ok 15% więcej złotówek niż dotąd.  W sklepie COLWAY, gdzie Menedżerowie składają swoje zamówienia każdy produkt otrzyma nową (nieco niższą) wartość „punktową”.  W praktyce Menedżer będzie musiał zakupić 2-3 produkty więcej miesięcznie.  Aż do podwyżki cen produktów, która też przecież kiedyś nastąpi.

Oczywiście zwiększą się o podobną wartość procentową prowizje menedżerskie, co jest głównym celem tej operacji. Uwaga!  Jest całkiem realne, że zmiana ta nastąpi już od 1 marca 2018. Potwierdzimy to jeszcze w mediach COLWAY. Proszę jednak już teraz o informowanie tych spośród Menedżerów w Waszych strukturach, którzy nie czytają systematycznie newslettera, ani nie zaglądają często na FB.                          

 

Program Motywacyjny

shutterstock 108406256

 

Klub Systematycznych 15 tys.+ (tylko za obrót X,XI,XII) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Agnieszka Biernacka-Leja, Magdalena Bartosik-Bordulak, Karolina Boborowska, Robert Bogdański, Anna Bronowicz-Stańko, Alicja Celary, Małgorzata Chmielewska, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Zofia Daniluk, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Jarek Dziuba, Mateo Dziuba, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Anna Godusławska, Marcin Golonka, Małgorzata Graboś, Stefania Gubalska, Izabella Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Rosita Karpaviciene, Izabella Karwowska-Oczepa, Karolina Kędziora, Mirosława Kowalska, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Magdalena Kuklińska, Tomasz Lesiakowski, Magdalena Loyola-Fernandez, Oskar Łastowski, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Joanna Marek, Stanisław Marków, Halina Mydłowska, Gabriela Niedziela, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Danuta Osękowska, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Małgorzata Polak, Katarzyna Romanowska, Alicja Rzymczyk, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Piotr Szewczyk, Małgorzata Wal, Zdzisława Zielińska, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Klub Systematycznych 40 tys.+ (tylko za obrót X,XI,XII) tworzyli:

Stanisław Augustynowicz, Piotr Biały, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Agnieszka Dobrzyńska, Leszek Dratwiński, Mirella Dziuba, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Joanna Kasprzyk, Iwona Kozak, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Grzegorz Łukaszewski, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Jakub Sapiński, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski.

Klub Systematycznych 100 tys.+ (tylko za obrót X,XI,XII) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Anna Góźdź, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Irena Pieczulis, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Joanna Sobańska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk, Marta Warzyńska, Hanna Więckowska.

Małgorzata Adamowska-Kluziak przez 12 m-cy utrzymała się na poziomie 100tys.+ i wraca do Klubu Liderów!  Irena Pieczulis brawurowo w Klubie 100 tys+.  Aby przejść drogę od Dystrybutora COLWAY do elit i wycieczki do Panamy – potrzebowała niewiele ponad rok. Gratulacje także dla „klanu Dziubów”, który wspina się po drabinie klubowej w imponującym tempie. Oraz dla wszystkich, którzy utrzymali swoje pozycje.

Zbliża się czas funkcjonowania przez trzy miesiące „nowych” Menedżerów, którzy przystąpili do  nas podczas Listopada w COLWAY.
Ilu z nich zostanie na długo? Kreują wszak „nowe” (w definicji Programu Samochodowego) obroty…

Zachęcam wszystkich Menedżerów, u których te „nowe” obroty zaistniały do nauczenia się korzystania z narzędzia ilustrującego Wam ile komu brakuje do tego, by jeździć pięknie obrandowanym autem COLWAY. Może brakuje bardzo niewiele?  Kto jeszcze nie potrafi posługiwać tą funkcjonalnością Strefy Menedżera – niech się zwróci o pomoc do Liderów lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                                                                                                                  Jarosław Zych

                                                                                                         (urlopujący do 11.02 na drugim końcu świata)

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem