AKTUALNOŚCI LUTOWE

Plik

 shutterstock 562894393

 

 

AKTUALNOŚCI LUTOWE

 

„Mała Promocja” w lutym

Bardzo dobra wiadomość w comiesięcznym akapicie o „małych promocjach”!                                                  
Z okazji jubileuszu współpracy z organizacją COLWAY oraz w geście mającym zrekompensować Wam przerwy w dostawach Atelomaski na Noc otrzymaliśmy od firmy IOC (Olimpia Baranowska) niezwykle miły prezent w postaci 1000 szt Atelokremu Multikorygującego do cery jasnej i tyleż do cery śniadej.

COLWAY nigdy nie sprzedawał otrzymanych prezentów. I tym razem więc oddajemy ów dar Sieci. Wykorzystamy go w „małej promocji”  już teraz - w lutym.

Atelokrem Multikorygujacy –  od 1 lutego aż do wyczerpania zapasu otrzymanych 2 tys. prezentów w promocji „1+1”. Czyli: kto zamówi tylko jeden ten krem do cery jasnej, dostanie w gratisie taki sam. Podobnie do cery śniadej.  Nie ma ograniczeń. Można zamawiać każdą ilość. Do 20 opakowań będzie 20 „gratisów”.

Konsekwentnie promujemy także Zestaw Napinający. A konkretnie nie tyle jego sprzedaż konsumencką, co zachęcanie Was do robienia prezentacji tego asortymentu.  Wymaga to wszak posiadania co najmniej dwóch Zestawów.  Dlatego w tym miesiącu każdy kupujący Zestaw Napinający otrzyma w gratisie produkt od zawsze w COLWAY bardzo pożądany – 1 opakowanie Colvity 60.

Promocja także u Bizona

bizon

Nasza „nadworna agencja kredytowa” ma dla Menedżerów COLWAY ciekawą propozycję ubraną w Promocję trwającą od 1 lutego do
31 marca 2018.  Aby się z nią zapoznać należy odwiedzić blog Bizona w Strefie Menedżera.

 

Dowiedz się więcej 


Sergiej A. Batieczko ponownie w Polsce

Batieczko2

Menedżerów zainteresowanych zorganizowaniem Spotkania z Sergiejem Batieczką proszę o kontakt z Marzanną Kamińską.  Gażę profesora opłaca COLWAY.  Koszty  wynajęcia Sali można zafakturować na Colway Sp. J. jeżeli organizatorzy dysponują Funduszem Szkoleniowym. Pozostałe kwestie prosimy omawiać z Marzanną Kamińską – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600 327 328. 

    

Obniżamy cenę GanoCordu

dfdfdsewrwr

Jak wzmiankowałem w Aktualnościach styczniowych – dzięki sprzyjającym czynnikom, głównie makroekonomicznym, nie spodziewamy się tego roku podwyżek cen katalogowych produktów COLWAY (ważą się jeszcze tylko losy cen na Kolagen Naturalny). Pojawiły zaś się nawet możliwości   obniżenia cen niektórych suplementów. Tak właśnie jest z GanoCordem. To wspaniały preparat, zawierający w składzie dwa słynne w chińskiej i japońskiej medycynie grzyby: ganodermę i kordyceps.  Istnieje wiele suplementów, które spożywamy „nie odczuwając” tego skutków, a przecież robimy to! W przypadku GanoCordu jest inaczej, bo jego działanie odczuwalne jest namacalnie i obiektywne. Manifestuje się początkowo niezbyt przyjemną reakcją organizmu, która po kilku, kilkunastu tygodniach przechodzi w efekty niezwykle pożądane. Spektrum działania obu grzybów jest niezwykle szerokie.  Kto próbował, wie o tym doskonale.

Myślę, że wielu z Was o tym wie lub chociaż słyszało…Myślę także, że GanoCord mógłby mieć powodzenie niewiele mniejsze od Colvity, gdyby…nie był tak drogi. Od ubiegłego roku wszak ceny surowca znacząco spadły, co jest efektem mnożących się w Chinach hodowli obu słynnych grzybów. Obniżają je więc także dostawcy najbardziej renomowani. Ten fakt oraz rekordowo niski  kurs dolara do złotówki pozwala nam obniżyć i to wręcz skokowo  cenę GanoCordu.

Z dotychczasowych 287 zł na 197 zł za opakowanie!  Już od 1 lutego 2018!

Zachęcamy do wypróbowania działania dwóch wiodących preparatów medycyny Dalekiego Wschodu. Ganoderma i kordyceps w jednym preparacie nie występują na rynku zbyt często. Wytwórcy suplementów nie wiedzą nawet, że z powodzeniem można je łączyć.
Nasz GanoCord wzorowany jest na produkcie chińskim, który  na początku XXI podbił najbardziej wymagające rynki, mimo że był na  nich znacznie, znacznie droższy.

Zajrzyjcie do zbioru materiałów w Strefie Menedżera. Poczytajcie w internecie o reishi…Pojawił się ku temu kolejny powód, merkantylny.    

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem