Kwiecień

Reguły Promocji w kwietniu

Promocja „5+1” co do samej jej zasady wydaje się sprawdzać. Mamy oczywiście świadomość, że będzie różnie działać w różnych produktach. Akurat w przypadku Scrubu do Ciała z Kolagenem, nie było tu szału, jednakże Fundator – Piotr Pakuła, nie zraża się tym, wiedząc, że sezon
na peeling idzie dopiero teraz, a zatem swoją Promocję 5+1 dla tego produktu przedłuża:

1. „do pięciu zamówionych (jeszcze również w kwietniu) Scrubów – szósty gratis”. Uwaga! Natychmiastowo wkładany do paczki, o ile jest to w jednym zamówieniu. Bez żadnych, dodatkowych warunków „pozostawiania na pozycji ekstra punktów”. To reguła prosta i jasna, prawda?

Dalej potrzeba już nieco zrozumienia. Albowiem odtąd bardzo często Promocje 5+1 będą nierozerwalnie powiązane z dobrowolnym „pozostawianiem na pozycji” menedżerskiej dodatkowych punktów obrotowych. Czyli również z odbieraniem promocyjnych gratisów dopiero PO zamknięciu miesiąca. I tak:

2. Każdy Menedżer, który zamówi w kwietniu, w jednym zamówieniu 5 (pięć) Colvit 60 kaps. ORAZ pozostawi na swojej (pierwszej, naturalnej w Systemie) pozycji nie mniej, niż 2850 pkt, czyli o co najmniej 250 pkt więcej, niż System wymaga 
dla niego do kwalifikacji prowizyjnej – otrzyma 1 (jedną) Colvitę 60 kaps. gratis wkładaną do pierwszego jego zamówienia w maju (obojętnej wielkości). Można także dysponować włożenie prezentu do paczki zamawianej przez inną osobę. 

3. Każdy Menedżer, który zamówi w kwietniu, w jednym zamówieniu 5 (pięć) Witamin C-olway ORAZ pozostawi na swojej (pierwszej, naturalnej w Systemie) pozycji nie mniej, niż 2750 pkt, czyli o 150 pkt więcej, niż System wymaga dla niego do kwalifikacji prowizyjnej – otrzyma 1 (jedną) Witaminę C-olway gratis, wkładaną do pierwszego jego zamówienia w maju (obojętnej wielkości). Można także dysponować włożenie prezentu do paczki zamawianej przez inną osobę.

Promocje można oczywiście łączyć, co oznacza, że kto zamówi w kwietniu 5x wit C i 5x C60 oraz zostawi „na sobie” 3000 pkt - ten otrzyma w maju po jednym z w/w produktów gratis.

Wszelkie Wasze postulaty, dotyczące zmian w kształtującym się dopiero regulaminie nowych promocji – będą rozpatrywane nie wcześniej, jak w maju.

Zespół ds. usprawnień i innowacji działa, natomiast…

… Menedżerowie Colway średnio korzystają z tego, co sami postulowali. Zakładka pozwalająca dodawać Dystrybutorów, których „zezwalacie” Działowi Zamówień obsługiwać bezpośrednio – nie jest używana. Z wysyłki do paczkomatu skorzystało dotąd raptem kilkunastu zamawiających. Pierwsze filmiki instruktażowe na domenie nie są otwierane…

Samouczki te znajdziecie tutaj:
Paczkomaty: 
https://www.youtube.com/watch?v=f8OcvN-MpME 
Dotpay: 
https://www.youtube.com/watch?v=-2nqbPjYGCs

Jesteśmy przedziwną Organizacją. 
Taką, która woła o reformy, których potem trzeba żmudnie uczyć, w której w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni nie przybyło jakichś tłumów nowych uczestników, za to obroty wystrzeliły w górę tak, iż marcowe otarły się o historyczny rekord. 
W kwietniu wydaje się on być pewny.
W Colway przybywa nam najbardziej … klientów. Lecz przecież wiecie, iż pewniejszym sposobem na zyski w Colway jest pozyskiwanie Współpracowników, niż pozyskiwanie konsumentów? Menedżerowie! Będziemy w tym roku wprowadzać dla Was mnóstwo usprawnień. Korzystajcie z nich!

Mszczonów kwiecień 2016 – wejdzie do naszej historii

2-3 kwietnia w Mszczonowie odbyło się Szkolenie, które można chyba zaliczyć do jednego z tych wydarzeń, które kształtowały historię Colway. Powiało ogromnym entuzjazmem, wytworzyły się klimaty takie, z jakich zawsze później rodziły się imponujące wyniki. Plejada zupełnie nowych twarzy na scenie (a jeśli nie nowych twarzy, to nowych treści) i wszystkie jak jedna wzbudziły aplauz! 
Rewelacyjna nowa prezentacja S.A. Batieczki. Fantastyczna Paulina Michalska – tym razem o produktach klasycznego Colway - 
też w zupełnie innej konwencji. Budząca zaciekawienie i prowokująca natychmiastową akcję – dyrektor ds. Szkoleń i Innowacji –Karolina Górska. Debiuty sceniczne Nikity Zycha i Piotra Brożka. Nam – prezesom też wyszło nie najgorzej. Przynajmniej emocji wzbudziliśmy sporo. Ale hitem był dr Krzysztof Słoń, (a właściwie „dwa Słonie”, bo mieliśmy przyjemność gościć też dr Jarosława Słonia). Colway ma nowy, absolutnie niezwykły autorytet, w którym sala się zakochała od pierwszego wejrzenia. Owacje na stojąco dla obu Słoni były rzęsiste tak, jak nie widziałem dawno.

Jeżeli mogę czegoś żałować, to tylko tego, że tak znakomite edukacyjnie, motywacyjnie oraz integracyjnie Szkolenie nie przyciągnęło wszystkich, jacy być tam mogli. Zwyczajnie szkoda około 30 nie zajętych miejsc. Szkoda każdego pustego krzesła, kiedy rodzi się coś dużego… Popytajcie tych, którzy byli – co tam przeżyli! I wyciągnijcie z tego wnioski. Bo już niebawem druga 
(i jednocześnie przedostatnia w tym roku szansa!). 7-8 maja Ostrów Wielkopolski – pełna informacja na 
http://colwayostrow.evenea.pl/

Spotkania Ofensywy Colway 2016

Odbyły się we Wrocławiu, w Gliwicach, w KrakowieSopocieWarszawieBiałej Podlaskiej, w Kielcach i w Poznaniu. Odbędą się jeszcze w PrzemyśluLublinie i zapewne już w maju w Szczecinie. Gromadzące od kilkudziesięciu do ponad dwustu osób miały na celu ostateczne przekonanie Menedżerów Colway, iż intencją założycieli i zarządców tego biznesu nie jest bynajmniej „podtrzymywanie” klasycznego Colway, lecz jego dalszy dynamiczny rozwój poprzez po pierwsze wykorzystanie wypracowanych rdzennych wartości i posiadanych atrybutów, po drugie poprzez unowocześnienie, uzbrojenie klasycznego Colway w nowe produkty, w nowe narzędzia i w nowe możliwości. Wszystko to przede wszystkim przez pryzmat interesów Uczestników Sieci. Cel tych Spotkań wydaje się być osiągnięty. Powstający Zespół ofensywy Colway 2016 nie pokazał jeszcze wiele (choć coś już się zadziało), a obroty w Pierwszym Planie Finansowym rosną wręcz imponująco. Na Spotkaniu w Kielcach pokazano nam, że w np. w strukturze podMarkiem Przeniosło – nawet w tempie kilkanaście procent miesiąc do miesiąca. Sprawdziłem. Rzeczywiście. Niezwykłe.

Szampon Zagęszczający Włosy w Nowej Formule

Kto był w Mszczonowie (kolejna taka szansa będzie w Ostrowie Wielkopolskim 7/8 maja) ten słyszał bezpośrednio z ust dr Krzysztofa Słonia rzeczy niesamowite. W Nowej Formule Szamponu Zagęszczającego pojawi się ekstrakt zioła pochodzącego z Chin o nazwie Ku Shen. Jest ono bogatym źródłem inhibitora zapobiegającego przekształcaniu się testosteronu w dwuhydrotestosteron. Dwuhydrotestosteron jest zdaniem dr Słonia prawdziwym mordercą dla włosów. Nie dopuszczając do jego powstawania chronimy włosy, ale i nieco zwiększamy ilość testosteronu w organizmie męskim, co niektórzy z konsumentów ubocznie mogą odczuć, jako lekkie wzmocnienie libido.

Nowa cena Szamponu

Szampony dr Słonia zostały wykupione do ostatniego opakowania poprzedniej partii produkcyjnej, wobec tego, iż zapowiedzieliśmy podwyżkę ich ceny wraz z wprowadzeniem Nowej Formuły. Przez kilka dni kwietniowych produkt ten będzie więc niedostępny. 
Od nowej partii cena katalogowa wzrośnie do 117 zł. To prawdopodobnie jedyna podwyżka cen produktu w ofercie Colway w 2016 roku! 

Program Motywacyjny

Zimą 2015/2016 (tylko za obrót XII, I, II) Klub 15tys+tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Raisa Antychowicz, Łucja Bartosik, Monika Biały, Robert Bogdański, Ewa Całka, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Małgorzata Dyko, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Anna Godusławska, Anna Góźdź, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Izabella Hoffmann-Fortuna, Izabela Jagodzińska, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Alina Jurczak, Jolanta Jurek, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Helena Kapuścińska, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Małgorzata Kosińska, Mirosława Kowalska, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Hanna Łukomska, Grzegorz Łukaszewski, Joanna Mamczarz, Bożena Marciniak, Piotr Marczak, Angelika Mazurkiewicz, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Andrzej Podlasin, Ewa Przewrocka, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Bożena Sewielska, Bożenna Stankiewicz, Jacek Sikorski, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Szymyślik, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Marta Warzyńska, Zdzisława Zielińska, Maciej Zięba, Emilia Zych.

Zimą 2015/2016 (tylko za obrót XII, I, II) Klub 40tys+tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Wanda Buśko, Agnieszka Dobrzyńska, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Tomasz Graf, Marek Grzelewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Izabella Karwowska-Oczepa, Iwona Kozak, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Stanisław Marków, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Katarzyna Romanowska, Anna Sadurska, Renata Sikorska, Sławomir Smagacz, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Zimą 2015/2016 (tylko za obrót XII, I, II) Klub 100tys+tworzyli:

Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński*, Paweł Florek*, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Izabela Konieczna, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Rafał Rynkowski, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk*, Hanna Więckowska.

To był dla naszych Systematycznych najtrudniejszy period w roku. Bo obejmujący „najsłabszy” obrotowo, popromocyjny grudzień. Nasze Gratulacje za utrzymanie pozycji! Już niedługo, bo w kwartale II-III-IV zobaczymy wszyscy, cóż dzieje się obecnie w Colway – również w tym zestawieniu!

Jakie czekają nas nowe produkty?

Na razie pokażemy jakie. Niebawem będziemy o nich pisać. Dużo pisać.

https://www.youtube.com/watch?v=kt04s9wsxMc

Pożyczki Menedżerskie BizOn

Tyle pieniędzy pożyczają BizOny Menedżerom Colway na zakup towarów handlowych.

Nie jest to ciągle wiele, raptem kilka procent zakupów było finansowanych w marcu w taki sposób. Jednakże widać tendencję wzrostową. Są to pożyczki relatywnie niedrogie, jako produkt finansowy i bardzo wygodne. Ich spłacalność jest niemalże idealna, a więc i BizOny coraz bardziej luzują zasady. Krótko mówiąc: polecamy. To jest także jakiś czynnik prowzrostowy dla obrotów. Już wkrótce BizOn – czyli Michał Zielke na swoim blogu, do którego macie dostęp po zalogowaniu się do strefy Menedżera nawww.colway.pl – przedstawi bardzo ciekawą ofertę nowych produktów pożyczkowych dla Colway. 

Akademia Budowania Nawyków Sukcesu

Czy jest w Colway ktoś, kto nie zna Tomka Kućmy? Owszem, ale są to tylko te osoby, który nigdy nie uczestniczyły w eventach z wybitnymi mówcami motywacyjnymi, nie były na Robbinsie, Ekerze, Rohmie, Tracy’m, Vujiciciu i wielu innych, ani na Otwarciu Colway International w Gdyni. A przy tym nie słuchają audioboków z dziedziny szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Tomasz Kućma jest kultowym tłumaczem angielskojęzycznych oratorów i głosem na najlepszych audiobokach edukacyjnych i motywujących. Jest także współtwórcą ABNS. To przedsięwzięcie, które przybliża szerokim kręgom odbiorców materiałów z rozwoju osobistego hity książkowe, audioboki oraz daje możliwość bezpośredniego uczestnictwa w regularnych imprezach, na których występują ludzie wybitni. ABNS to Klub, który swoim członkom daje za 123 zł miesięcznie 1 wyśmienitą książkę i dwa audioboki, jakie pozwalają, choćby w samochodzie uczyć się fantastycznych rzeczy, zamiast słuchać toksyn z radia lub reklam… Członkostwo w ABNS to także możliwość bezpośredniego uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez Najlepszych na świecie w dziedzinie rozwoju osobistego. Popytajcie tych, którzy poprzez Colway International z oferty ABNS korzystają. Lub poczytajcie tutaj: http://www.abns.com.pl/klub-abns/ Uwaga! Jeżeli do Colway spłynie nie mniej niż 100 (sto) stałych dyspozycji potrącania kwoty 123 złote z prowizji menedżerskich na opłacanie pakietu klubowego ABNS – wówczas Tomasz Kućma nagra audiobook z materiałem stricte colwayowym. Będziecie mieli co powtarzać sobie w korkach, w trasie i w innych bezproduktywnych edukacyjnie momentach. 

Sto maili z takim zleceniem. Na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeśli tyle wpłynie, to za wyprodukowanie tego audioboka zapłaci już całkowicie Colway.

Szkolenie w Ostrowie Wielkopolskim

Będzie w dużej części powtórzeniem Szkolenia w Mszczonowie, o którym już rodzą się legendy. Tak – z pewnością oba najmocniejsze punkty programu, czyli dr Krzysztof Słoń & dr Jarosław Słoń. Zupełnie nowy wykład prof. S.A. Batieczki. Paulina Michalska, Piotr Brożek, Nikita Zych, obaj prezesi i jeszcze … trochę atrakcji. O nowych produktach, o nowych narzędziach o nowych atrybutach. Przywieziemy też trochę wieści, prosto z Krety o tym, co w reprezentatywnym gronie tam uradziliśmy w kwestiach dalszego rozwoju. Trzeciego takiego Szkolenia nie będzie, bo nie ma kiedy go zrobić. Kolejny większy Sejmik naszego szczepu zatem nie wcześniej, jak pod koniec października… Podpytajcie koniecznie tych, którzy byli teraz, w kwietniu Mszczonowie, co właściwie się tam wydarzyło, a więc czy warto, a raczej czy trzeba w czasach we wszelkie spędy obfitujących - pojechać do Ostrowa? I z jakiego powodu… Impreza będzie przeprowadzona w „starych, colwayowych klimatach”, czyli z biesiadą i pląsami. Nie będzie luksusów noclegowych, lecz jadło zapowiedziano swojskie i obfite, a okowitę zimną. Cena z noclegiem i nawet obiadem pożegnalnym – bardzo przyzwoita: 290 zł/os. Szczegóły na http://colwayostrow.evenea.pl/.

Coraz więcej informacji…

… do serwowania których nie wystarcza już miesięcznik Aktualności, jaki służy nam od 2004 roku, od czasów, gdy trafiał do waszych skrzynek na listy, Menedżerowie Colway… Dlatego dbajcie o to, by każdy kogo zaopatrujecie w nasze produkty lub zapraszacie do współpracy – odbierał newslettera „Uśmiechy od Colway”. Niebawem czekają nas zmiany w tymże newsletterze oraz zmiany naszej domeny www.colway.pl Znaczne zmiany. One pozwolą docierać do Was z informacjami zróżnicowanymi pod właściwe adresy.

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem