Marzec

Colway znowu w swojej najlepszej formie handlowej!

Miesiąc luty. Krótszy i zazwyczaj taki sobie, raczej średni w dystrybucji bezpośredniej, w każdym razie nie lepszy na pewno od wiosennych, czy jesiennych. A tu wynik handlowy, jak za najlepszych czasów i w najlepszych (nie licząc listopada) miesiącach! 
Z mocną „piątką” z przodu (po „staremu licząc”), a jakże!

I od razu na gorąco – prośba naszych pań z Działu Zamówień, które przeżyły ostatniego dnia miesiąca coś, co trochę niepodziewanie przypomniało im colwayowy listopad: ludzie kochani! Od czego macie PIN-y dostępowe i zamówienia przez System? Skoro wiecie,
że mamy znowu boom, to nie dzwońcie do Koleczkowa, jeżeli możecie się zalogować, jeżeli możecie złożyć zamówienie także przez e-mail… Dajcie się w takie szczególne dni dodzwonić tym, którzy jeszcze (a właściwie czemu?) tego nie potrafią. Zrozumcie, że nie możemy uruchamiać dodatkowych linii telefonicznych, czy etatów na jeden dzień miesiąca. Chociaż jeśli dalej pójdzie tak, jak weszliśmy tego miesiąca w rok reform i przyspieszenia w klasycznym biznesie Colway, to kto wie…

Konkurs lutowy rozstrzygnięty

1

Uff… Oni startowali do tego Konkursu z kategorii „15-tysięczników”! Czyli Menedżerów, których struktury czyniły ostatnio obroty 15-40 tys detal netto. Czy te wzrosty, te liczby nie robią oszołamiającego wrażenia? O tyle tysięcy złotych urosły w ich strukturach obroty tylko w lutym, porównując ze styczniem. To jest dziś awangarda klasycznego biznesu Colway! Dominują nazwiska 
z Wielkopolski i Pomorza. Już od teraz Dziesiątko Wspaniałych - możecie upominać się w Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o swoje nagrody - 15 opakowań Astaksantyny (100 kaps) dla każdego z pierwszej dziesiątki Konkursu. Ogromne Gratulacje!

Do konkursu zakwalifikowaliśmy ostatecznie blisko setkę Menedżerów. I z nielicznymi wyjątkami wszyscy mieli tego miesiąca przyrosty. Nagród było tylko dziesięć, lecz wyróżnić należy co najmniej jeszcze tych, którzy uplasowali się niedaleko listy zwycięskiej. Wszystkich nie sposób, więc chociaż tych, którzy odnotowali wzrosty pięciocyfrowe. Są Wspaniali!

2

Ruszają Spotkania rozpoczynające ofensywę Colway 2016!

8.03. 17.30 Wrocław - „Q Hotel” ul. Zaolziańska 2
10.03 17.00 Gliwice - „Studio Fryzur” ul. Zwycięstwa 49/7
14.03 17.00 Warszawa - Hotel „MARRIOTT” Al. Jerozolimskie 65
15.03 17.00 Biała Podlaska - Hotel „Terra Bella” ul. Terebelska 57/65
18.03 17.00 Kraków - Hotel „EUROPEJSKI” ul. Lubicz 5
21.03 17.00 Sopot - Hotel „Rezydent” Pl. Konstytucji 3 Maja 3
1.04 17.00 Kielce - TARGI KIELCE S.A. ul. Zakładowa 1
4.04. 17.00 Poznań - Hotel Merkury ul. Roosevelta 20
8.04. 17.30 Przemyśl – Hotel Gloria, ul. Sybiraków 31
9.04. 12.00 Lublin - Restauracja Fiesta ul. B.Prusa 8

Oczekujemy na nich wszystkich aktywnych Menedżerów, a także tych spośród Dystrybutorów i Klientów, którzy wiążą swoje plany z pierwszym, tradycyjnym biznesem Colway. Co się wydarzy na tych Spotkaniach? Jak wiecie, wstęp jest wolny, a zatem proszę nie oczekiwać również poczęstunków, prezentów, materiałów drukowanych ani żadnego widowiska „światło-dźwięk”. Przez 12 lat biznes Colway charakteryzowała w działaniach powszednich skromność i tę konwencję – nasza Organizacja zachowa. Cała para w tłoki, a nie w gwizdek. Więcej chleba (prowizji), niż igrzysk. Prosto, skutecznie i hojnie. Takie będą nasze hasła w roku tym i w latach kolejnych.

Na Spotkaniach przede wszystkim przedstawimy nasze zamiary i intencje. Naszą politykę firmową, czyli wyraziste rozdzielenie celów i taktyk marketingowych od tych, jakie realizuje nasza „młodsza siostra” – Colway International. Zarysujemy też plany rozwojowe
dla klasycznego Colway na najbliższe lata. Odświeżymy relacje prezesów z Uczestnikami Sieci w terenie. Rozprawimy się ostatecznie z mitami o „zaniedbaniu” pierwotnego, bazowego biznesu Colway. Opowiemy Wam o strategii, która oprze się o rdzenne, endemiczne wartości Colway, wartości którym ta dość niezwykła w sektorze MLM Organizacja zawdzięcza stabilność i wieloletnie sukcesy. Powiemy co i jak chcemy zreformować, aby żadnej z tych wartości nie zagubić, a jednocześnie dostarczyć wszystkim zaangażowanym wielu nowych atrybutów do realizowania ich własnych sukcesów w współpracy z Colway.

Będzie więc o nowych, także prawdziwie sensacyjnych produktach, które wprowadzamy już, ale i o tych, które dopiero przygotowujemy do ich inauguracji. Będzie o innowacjach, jakie mają znacznie ułatwić zaopatrywanie się w nasze towary handlowe, propagowanie naszego przedsięwzięcia, ale także pozyskiwanie nowych partnerów w nowych środowiskach. Będzie o rodzącym się Programie Szkoleniowym, który ma być niezwykle prosty, rezygnujący z wszelkich tematów innych, niż sprawdzone narzędzia komunikacyjne, sprzedażowe, rekrutacyjne oraz takie, które pomagają budować zespół i uruchamiać mechanizmy duplikacji. Opowiemy także, jakimi konkretnymi sposobami chcemy nadać klasycznemu Colwayowi nowy, bardzo wyrazisty i atrakcyjny dla Polaków wizerunek, który będzie przyciągać takich ludzi, jakich nie ma szans zainteresować swoją formułą żaden inny marketing sieciowy!

Obok nas – prezesów – na większości Spotkań zaprezentują się w krótkich formach aspirujący do realizowania tego programu już warsztatowo - Bartłomiej Ślazyk oraz znana w Colway znakomicie - koordynatorka tego programu Karolina Górska. Na niektórych Spotkaniach pojawią się u naszego boku także colwayowi eksperci, lekarze, chemicy lub wytwórcy, ewentualnie członkowie rodzącego się zespołu, który ma realizować nasze nowe projekty.

Możecie zapraszać śmiało osoby, jakie chcielibyście zarazić naszym przedsięwzięciem. Dla nich głównie przeznaczony będzie pierwszy blok, w którym szybciutko wskażemy na atrakcyjność tego biznesu, Najpewniej prowadził go będę ja. Po pierwszej przerwie przechodzić będziemy już do konkretów, czyli CO I JAK. Na końcu również KIEDY. Myślę, że niektórym z weteranów łezka się w oku zakręci, gdyż będzie to trochę, jak w czasach, kiedy rodził się dopiero wielki już dzisiejszy Colway.

Podsłuchałem nie raz taki mniej, więcej tekst: „eee, ci co się załapali z Turkiem i Zychem na początku, to teraz koszą kasę i będą kosić jeszcze latami, ale dzisiaj to już tak się nie da…” Myślę, że jest to dość popularny tekst w Colwayu. Wiecie, co Wam na to powiem Przyjaciele?

Dwóm zamożnym już i posiwiałym facetom się chce. Mają głowy pełne świeżych pomysłów, ochotę by jeździć raz jeszcze po Polsce, raz jeszcze inwestować pieniądze, czas i energię w to, abyście i Wy się „załapali”. Castingują nowych trenerów, budują nowy zespół pracowników do popchnięcia innowacyjnych projektów. Szykują nowy, atrakcyjny wizerunek starego, sto razy sprawdzonego - jako rzetelny i hojnie płacący - biznesu. Chciałbym zobaczyć teraz jak chce się Wam! Będę Was wyglądał na tych Spotkaniach! I będę czekał na inicjatywy Spotkań kolejnych z tych rejonów, gdzie jeszcze nie są one zaplanowane. Czekam na nowych liderów „starego” Colway!

Celami bezpośrednimi Spotkań są:

- dobitne potwierdzenie zamiarów dalszego rozwijania naszego pierwotnego biznesu
- pokazanie, że „dzieje się” i dziać będzie w trosce o Wasze interesy jeszcze więcej
- obudzenie nowych inicjatyw i ożywienie struktur dystrybucyjnych
- przedstawienie pomysłów i perspektyw, zarażenie nimi jak największej ilości osób
- zachęcenie do niezwłocznego organizowania szkoleń w powstającym Programie
- motywujące kontakty bezpośrednie z tymi, którzy tworzą sieć i kreują jej obroty

Spotkania będą ok 3,5 godzinne. Liczymy się z tym, że w miarę upływu czasu część uczestników będzie je opuszczała. Tak ma być. 
Z tymi, którzy zostaną do końca, chcemy dyskutować o tym, co razem zrobimy. 
Do zobaczenia u Was. Do zobaczenia w akcji!

Co się wydarzy w Colway w najbliższych tygodniach i miesiącach?

Zawarta zostanie umowa umożliwiająca zamawianie wysyłek do paczkomatów. Na pewno jeszcze w marcu zakupy w Colway będziecie mogli realizować w szerokim spektrum metod płatności za pośrednictwem kart debetowych i kredytowych, e-transferu, przelewu internetowego, czy nawet telefonem komórkowym. Dzięki integracji z bramką płatniczą dotPay - niekwestionowanego lidera na rynku - wszelkie transakcje zrealizujecie błyskawicznie i komfortowo, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Z tej nowej funkcjonalności naszej domeny wyłączamy jednak (poza uzasadnionymi wyjątkami) obsługę wysyłek zagranicznych. Ze względów prawnych, a także dlatego, że nie konkurujemy z Colway International, którego to domeną ma być rozbudowa marketingu partnerskiego poza granicami Polski. Colway oczywiście będzie nadal ekspediował paczki do Menedżerów polskiej sieci przebywających zagranicą - opłacone przelewami. Nawet sprawniej, niż dotąd. Jak jednak już informowaliśmy - nie będziemy tych struktur na obczyźnie rozbudowywać.

W sklepie Colway pojawi się funkcja taka, jak możliwość zadysponowania: jaką mamy wystawić fakturę i dokąd ma być wysłana. Także zapowiadana zakładka, w której znajdą się upoważniani przez Menedżera do obsługi bezpośredniej w Koleczkowie – jego Dystrybutorzy.

2/3 kwietnia W Mszczonowie na Mazowszu odbędzie się pierwsze, pilotażowe Szkolenie Otwarte, które zapoczątkuje w Colway nową erę edukowania się z tego, co jest realnie potrzebne, by skutecznie sprzedawać, rekrutować i multiplikować swoje struktury i zarobki. Czyli „samo gęste”. Szkoleniu temu poświęcony jest następny rozdział.

Gruntownej przebudowie poddana zostanie strona www.colway.pl Gdy się już to stanie i zyska ona kolejne funkcjonalności, to rozpoczniemy w internecie kampanię popularyzacji tego biznesu w jego odświeżonym wizerunku. Colway przedstawiany będzie jako przedsięwzięcie rdzenie polskie, silnie rodzime, czemu posłużą nawet zmiany semantyczne. Stopniowo odchodzić będziemy 
od typowego języka marketingu sieciowego, by tworzyć własny, unikalny - oparty o polską tradycję, polską kultową zaradność i takież wartości. W tym duchu redagowane będą materiały, jakie zastąpią dotychczasowe. Będziemy starali się wytworzyć prawdziwy etos, symbole, artefakty, a nawet insygnia tego biznesu. Nową kulturę organizacyjną i nowy ogólny obraz, który ma w założeniu przyciągać ludzi ze środowisk dotąd dla nas trudno dostępnych, gdyż uprzedzonych do tej formy przedsiębiorczości, jaką jest „MLM”. Spróbujemy zatem powoli przestać się tak przedstawiać. Kompetencje nazywać odtąd wprawą i obeznaniem. Rekomendacje – orędownictwem. Motywację – zapałem, a wszelkie seminary i meetingi – wszechnicą. Zaczniemy się pokazywać jako polskie pospolite ruszenie w najlepszym tego terminu znaczeniu. Zwoływać się poprzez wici, jeść znowu obiady, a nie lunche i być pospołu jednym szczepem, pod jednym herbem, z własnym mocnym i atrakcyjnym etalonem, z siłą dośrodkową, która zacznie przyciągać wszystkich, którym się to także spodoba. Nie nagle i rewolucyjnie oczywiście. Będzie to cały proces. Długi marsz poprzez wiele małych, lecz postępujących konsekwentnie zmian. Na mecie pierwszych etapów tego marszu wyłonić ma się Organizacja silnie wyróżniająca z wszystkiego, co ludzie w branży naszej i podobnych w Polsce dotąd znali. Nasza organizacja! Zbudujemy zupełnie nową wartość , bo tylko w taki sposób robi się rzeczy wielkie. Jeśli pomożecie nam również w kształtowaniu jej nowego, bardzo wyrazistego obrazu, to stanie się ona konfederacją potężną, a przy tym miodem i mlekiem płynącą. 
Czy to jest już zarys wizji? Czy jesteście gotowi za taką wizją podążyć?

Dodam, że wszystkie „owoce” kampanii, promującej Colway w jego wzmocnionym, rdzennie polskim wizerunku, jaką zamyślamy w tym roku przeprowadzić, także medialnie – „dostaną się” tym Menedżerom, którzy teraz włączą się do akcji! Którzy teraz aktywnie rekrutują. Wyrażę się jeszcze precyzyjniej: wszystkich, nie mających osoby wprowadzającej, jacy zainteresują się biznesem Colway, skierowani działaniami promującymi do nowej, funkcjonalnie ich zagospodarowującej zakładki nawww.colway.net.pl - będziemy „oddawać” Wam z klucza geograficznego. Jednak już nie, jak bywało dotąd – także z klucza zasług „historycznych”, lecz przede wszystkim tym, którzy efektywnie rekrutują i którzy realnie wspierają budowę nowych struktur obecnie. A więc Liderom tak – ale tylko tym, którzy są nieustannie aktywni, także w terenie. Menedżerom tak, ale tym, którzy rejestrują nowych Dystrybutorów. Operacja „wyłuskiwania” tych Menedżerów do algorytmu „przydziałowego” jaki powstanie, rozpoczęła się już!

Mszczonów 2/3 kwietnia Szkolenie Otwarte Colway – samo gęste

Będzie po colwayowemu, czyli jak za dawnych czasów. Obiekt 3* w bardzo zacnym standardzie (patrz:http://colway.net.pl/media/attachment/Colway_02-03.04.2016.pdf ) i w rozsądnej cenie. Z sutą biesiadą, potańcówą i nawet z obiadem pożegnalnym. 
Uwaga! Mamy tam tylko 200 miejsc noclegowych! I niewiele więcej na sali. Pierwszeństwo w ich obsadzeniu przysługuje strukturze „grójeckiej”, która to wydarzenie zainicjowała.

Zaczniemy od 11.00 w sobotę i pociągniemy intensywnie do 15.00 w niedzielę, bo program będzie ambitny. Ten elementwszechnicy Colway, jeszcze w konwencji mentoringowej, bo nie sposób inaczej dla tylu osób, zapoczątkuje jednak dopiero proces szkoleń stricte warsztatowych. Dedykowany jest strukturom Mazowsza i Polski centralnej, proszę jednak, aby zjawili się na nim również, 
co najmniej liderzy i Menedżerowie o ambicjach rozwojowych z innych regionów. Po co? Aby zobaczyć, jak realizuje się Program awizowany na marcowych i kwietniowych Spotkaniach, aby ewentualnie zainspirować się do zorganizowania podobnych szkoleń na swoim terenie.

Sprzedaż biletów już ruszyła! Dostępne są tutaj:

http://szkoleniemszczonow.evenea.pl/


Wypatrujcie pełnego opisu atrakcji, które dopiero układamy. Kto chce zapłacić prowizją – kontaktuje się bezpośrednio z Emilią Gaffke (
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), nie rezerwując na evenei. Jak się domyślacie, szkolenie to będące pilotem Wszechnicy Colway, cieszyć się będzie nadpopytem, dlatego tym razem naprawdę należy się pospieszyć. Cena to 340 złotych od osoby w wariancie pełnym, czyli z noclegiem i biesiadą. Dostępny jest również bilet tańszy, bo za 130 złotych - bilet bez noclegu oraz bez biesiady. Jednak tych biletów mamy naprawdę mało.

Rozpoczynamy też Program Promocji i innych dźwigni obrotu w klasycznym Colway!

To już bardzo namacalny dowód zmian idących na lepsze! Chcieliście tego, lubicie to i dostaniecie to! Co więcej, mechanizmy stymulowania obrotu poprzez stwarzanie dodatkowych okazji zakupowych wejdą na stałe do oferty Colway. Towarzyszyć Wam będą odtąd mniej lub bardziej intensywnie przez cały, okrągły rok, z wyłączeniem… Listopada oczywiście, w którym Colway ma Promocję przebijającą wszystko, co kiedykolwiek wymyślono w marketingu sieciowym.

Promocja marcowa nr 1
Jest bardzo prosta, nie wymaga specjalnego objaśniania. Nazywa się „5+1” i będzie już odtąd stałym elementem naszego biznesowego krajobrazu. W tym miesiącu promujemy Scrub Do Ciała z Kolagenem. 

3

Jest to znakomity produkt, o przebogatym, niespotykanym wręcz w peelingach do ciała składzie INCI. Na tyle nasycony kosmetycznymi substancjami aktywnymi (poczytajcie, kto jeszcze nie zrobił tego: http://colway.net.pl/product/scrub-do-ciala-z-kolagenem/), że czyni skórze o wiele więcej dobra, niż to, czego od skrubu zazwyczaj oczekują użytkownicy. Świetna kompozycjaPiotra Pakuły, który jeszcze nigdy nie dał nam produktu jaki by zawiódł, zaliczyła lekkiego „pecha”, gdyż miała swoją inaugurację „w towarzystwie” Szamponu Zagęszczającego Włosy i Atelokolagenu. Marzec to dobry czas na dodatkową promocję Scrubu. W maju drogie panie zaczniecie pokazywać nieco więcej swoich wdzięków i do tego czasu nabyty w marcu Scrub akurat pokaże swoje możliwości.

Menedżerowie! Kto w marcu nabędzie (w jednym zamówieniu!) pięć opakowań tego nie docenionego jeszcze w pełni hitu, temu natychmiast, do tej samej paczki włożony zostanie szósty!

Promocja marcowa nr 2
Jest całkowitą nowością, która wymaga dokładnego wyjaśnienia płynących z niej korzyści.

Jak myślicie, który z efektów naszej słynnej i działającej niezmiennie od lat Promocji Listopadowej jest w niej najważniejszy? Raczej byście nie odgadli natychmiast, a jest nim „zagęszczenie” obrotów w Systemie. I to aż dwukrotne na każdej pozycji, której właściciel korzysta z przyspieszonej nominacji menedżerskiej. To ono powoduje bajeczny wzrost prowizji siedmiu Menedżerom „nad” nim. Wyobraźmy sobie więc ten sam efekt, z tym że oczywiście w mniejszej skali, gdyż tylko w takiej może on efektywnie nastąpić.

Uwaga!
1. Każdy czyniący kwalifikację prowizyjną Menedżer, który „pozostawi” na swojej pozycji w Systemie w miesiącu marcu dodatkową kwotę 400 zł obrotu detal netto – czyli nie 2600pkt, a 3000pkt – będzie miał włożone do swojego najbliższego zamówienia złożonego po 10 kwietnia 2016 gratis jedno opakowanie Atelokolagenu.

Zakładając, że zrobi to 500 Menedżerów – system „zagęści” się o 200tys obrotu detal netto, co oznacza że wielu spośród Was zarobi całkiem spore, dodatkowe pieniądze! Jest to typowy mechanizm win-win, czyli z korzyścią dla wszystkich. Firma też może na nim zyskać, jeżeli jakiś odsetek Menedżerów, którzy normalnie o obrót na poziomie kwalifikacji 2600pkt by nie zadbali, gdyż nie spodziewali się istotnej prowizji za to, co „pod” nimi – teraz jednak motywowany bardzo zacnym gratisem, kwalifikację tę jednak zrobi, a nawet 400pkt więcej, niż kwalifikację… 
Menedżerowi absolutnie opłaci się świadomie „zostawić na sobie” dodatkowe 400pkt. Dlaczego? Ponieważ, gdyby je „spuścił” do swojej pierwszej generacji Menedżerów, do swojego pierwszego poziomu „oprowizjowanego”, to zyskałby na tym 28zł + VAT prowizji. Atelokolagen wart jest wszak kilkakrotnie więcej! Najbardziej ucieszą się Menedżerowie „nad” nim, gdyż System „zagęści” się dla nich o owe 400pkt.

Długo myśleliśmy, jak wykorzystać przy tworzeniu mechanizmu służącego zwiększeniu Waszych prowizji, a bez chwytania się za portfel i bez majstrowania przy systemie – unikalny w skali światowej element Planu Finansowego Colway, jakim jest prawo przesuwania, przyporządkowywania przez Menedżerów swoich obrotów na zakończenie miesiąca, w sposób najkorzystniejszy dla nich, bądź dla współpracującej ze sobą grupy. Aż chyba wreszcie wymyśliliśmy! Jest to oczywiście na razie eksperyment, nawet pomyślne symulacje nie mogą gwarantować, że zadziała to zgodnie z oczekiwaniami, ale spróbujmy! Jeżeli zaczynacie rozumieć korzyści, jakie może przynieść dobrowolne, (a może nawet ochocze) pogrubianie przez Menedżerów cegieł, które tworzą system prowizyjny Colway, czyniąc go właśnie dzięki temu, że są to cegły relatywnie ciężkie – jednym z najlepiej płacących w światowym MLM, to świetnie! Zrozumiawszy to, bez wątpienia zaczniecie informacje o takiej Promocji roznosić i ją propagować. To zaś natychmiast zacznie rokować na to, iż zaiste wymyśliliśmy nader nieskomplikowany sposób, by podnieść statystyczny obrót miesięczny, a tym samym statystyczną prowizję Menedżera Colway, posiadającego jakąkolwiek strukturę – o mocnych kilka procent.

Jeżeli zrozumieliście Szanowni Menedżerowie, to pojmiecie również zasadność drugiego punktu Regulaminu tej Promocji:

2. Przywilej promocyjny „pozostawienia” dodatkowych 400pkt premiowane gratisem w postaci Atelokolagenu przysługuje każdemu Menedżerowi Colway TYLKO na jego pierwszej, naturalnej pozycji systemowej, sygnowanej jego nr PESEL lub NIP. Colway zastrzega sobie prawo do arbitralnej, czyli wg. własnego uznania odmowy nagradzania „dodatkowego wzmacniania punktowego” wszelkich pozycji „rodzinnych”, drugich i kolejnych pozycji, na jakich pracuje Menedżer.

Mechanizm ten służyć ma bowiem realnemu „zagęszczaniu” obrotów w Systemie, a nie stanowić źródło dodatkowych dochodów w swoistych oscylatorach prowizyjnych, jakimi są struktury rodzinne, mnożone przez najzaradniejszych Menedżerów - w Colway również unikalnie zalegalizowane, pozwalające w istocie po wielokroć „oprowizjować” te same obroty.

Musimy przyjrzeć się, jak pomysł ten w praktyce zadziała. Marzec jest więc dla niego miesiącem pilotażowym. Jeżeli zafunkcjonuje tak, jak pokazują symulacje, to możliwym jest, że w przyszłości Promocje wdrażane w tym schemacie będą pozwalały na pozostawianie na swojej pozycji extra np. dwukrotności wyznaczonej kwoty punktowej za co nagrodami będą np. dwa gratisy.

Aby był to rzeczywiście pełny win-win, czyli wygrywają wszyscy, to do pełni szczęścia nagrody nie mogą być fundowane w przyszłości przez Colway, lecz przez realnych wytwórców produktów pod nasza marką, którzy już na pewno swój interes w tym znajdą. Tak więc prawdopodobnym przyszłościowo schematem może być połączenie debiutujących w Colway w marcu dwóch promocji: „5+1” z „gratis produkt za extra obrót Menedżera”. Trzymajmy kciuki, by obie zanotowały sukces. Jeśli tak się stanie, to zdobędziemy kolejny cenny atrybut.

Rocznica Colway na Krecie

Ponieważ sytuacja wokół tego wyjazdu zmienia się bardzo dynamicznie, nie chcę zawieszać w Aktualnościach informacji, które mogą okazać się rychło nieaktualne. Proszę więc o śledzenie newsów w „Uśmiechach od Colway” i naszej witryny sklepowejhttp://12rocznicacolway.evenea.pl/, zaś informacje już oficjalne pojawią się w Aktualnościach kwietniowych. Na dzień formułowania tego komunikatu mieliśmy praktycznie zapełniony jeden cały samolot, czyli coś pod dwustu uczestników i płynnie przedłużoną przez Itakę możliwość dalszego sprzedawania miejsc po gwarantowanej cenie. Impreza zapowiada się kosmicznie, a jeśli będzie nas mniej, niż w optymistycznej wersji zakładaliśmy to … tylko niech się cieszą ci, co się zdecydowali. Przy frekwencji mniejszej odbiorą bowiem może najbogatsze w historii wyjazdowych Rocznic prezenty urodzinowe i będą śmiać się z tych, co zrezygnowali z powodu, że było ponoć drogo. Mówiąc zaś już całkiem poważnie – pragnę poprosić wszystkich tych Menedżerów Colway, którzy chcą współdecydować o polityce i strategii klasycznego Colway na najbliższe lata, aby skorzystali z otwartego jeszcze okienka i kupili ten wyjazd. Na tłumnej frekwencji tym razem nam zbytnio nie zależy, natomiast na jej reprezentatywności – i owszem! Zróbcie to, by nie było „o Was bez Was”. Jeżeli naprawdę nie możecie, to przyjedźcie na Szkolenie do Mszczonowa, a już bezwzględnie na któreś ze Spotkań marcowo-kwietniowych w Polsce.

Fundusz Szkoleniowy Colway

Jest naszym potężnym narzędziem wsparcia Sieci. Aby funkcjonował właściwie i efektywnie - już od wiosny tego roku będzie wykorzystywany mniej „spontanicznie”, a bardziej docelowo, niż dotąd. Pierwszym ruchem w tym kierunku jest zarządzenie elementarnej dyscypliny w jego używaniu. Odtąd Colway zastrzega sobie nie płacenie za faktury przysyłane do nas ze środków tego Funduszu, o ile cel płatności nie będzie wcześniej zgłoszony do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Potraktujcie to poważnie Liderzy, bo może zdarzyć się sytuacja mocno frustrująca. Mamy rozliczne sygnały, że Fundusz nie jest wykorzystywany tak, jak oczekiwaliby ci, którzy środki go tworzące wypracowują.

Program Motywacyjny

Jesienią i zimą 2015 (tylko za obrót XI, XII, I) Klub 15tys+ tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Raisa Antychowicz, Łucja Bartosik, Monika Biały, Robert Bogdański, Ewa Całka, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Małgorzata Dyko, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Romuald Giera, Anna Godusławska, Anna Góźdź, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Katarzyna Grześkowiak, Stefania Gubalska, Izabella Hoffmann-Fortuna, Izabela Jagodzińska, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Alina Jurczak, Małgorzata Jurek, Urszula Kacprzak, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Helena Kapuścińska, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Małgorzata Kosińska, Mirosława Kowalska, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Hanna Łukomska, Grzegorz Łukaszewski, Joanna Mamczarz, Bożena Marciniak, Piotr Marczak, Angelika Mazurkiewicz, Halina Mydłowska, Gabriela Niedziela, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Andrzej Podlasin, Ewa Przewrocka, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Danuta Skrok, Bożenna Stankiewicz, Jacek Sikorski, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Szymyślik, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Marta Warzyńska, Zdzisława Zielińska, Maciej Zięba, Emilia Zych.

Jesienią i zimą 2015 (tylko za obrót XI, XII, I) Klub 40tys+ tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Wanda Buśko, Agnieszka Dobrzyńska, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Tomasz Graf, Marek Grzelewski, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Izabella Karwowska-Oczepa, Iwona Kozak, Irena Krusche, Ryszard Kruche, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Stanisław Marków, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Katarzyna Romanowska, Anna Sadurska, Renata Sikorska, Sławomir Smagacz, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Małgorzata Weiss, Sławomir Więckowski, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Jesienią i zimą 2015 (tylko za obrót XI, XII, I) Klub 100tys+ tworzyli:

Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński*, Paweł Florek*, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Izabela Konieczna, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Rafał Rynkowski, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk*, Hanna Więckowska.

Jadwiga Strzemżalska i Piotr Buławski wracają triumfalnie do Klubu Liderów. Brawo! Mam wrażenie, że gdy podsumowywać będziemy kwartał, który rozpoczął miniony właśnie luty, to w Klubach Systematycznych zaroi się od nazwisk tak debiutujących, jak powracających.

Program Motywacyjny Colway wymaga niewątpliwie zmian i wzmocnienia. To rozumiemy sami i to wynika z Waszych maili do nas pisanych. W szczególności wzmocnienia „na dole”. Chcemy z Wami o tym wyczerpująco rozmawiać. Najchętniej na Krecie.

Jak widzicie Przyjaciele, w „starym” Colway dzieje się już dużo, a będzie dziać się jeszcze więcej. 
Ponawiam apel o Wasze opinie na każdy temat. Wpływa do mnie sporo maili, jednakowoż nie niosą one ciągle tej ilości pomysłów konstruktywnych, jakiej od Was oczekuję. Trudno jest mi pogodzić się z opiniami dwóch Liderek: „o co ci chodzi? Skoro niczego nie podpowiadają, to znaczy, że wszystko jest dobrze”. Jako że nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej!

Tam, gdzie sami, spontanicznie nie przekażecie nam Waszych uwag i pomysłów, to będziemy się starali je od Was wyciągnąć i dopytać się. Jeżeli np. zatelefonuje do kogoś z Was Piotr Domurad, który wspomaga nas w układaniu zapoczątkowanych reform w zwartą strukturę, to porozmawiajcie z nim. Otwarcie, wyczerpująco i konstruktywnie.

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem