AKTUALNOŚCI LIPCOWE 2018shutterstock 1071900986 

 

 

AKTUALNOŚCI LIPCOWE 


14 Rocznica COLWAY w Rynie za nami!

 cover


Jaka była? O to pytajcie jej uczestników. Jeżeli ktoś nie ma ich w gronie bliskich znajomych, to zalecam obejrzenie galerii zdjęć na
www.14rocznica.pl  oraz materiałów, których istne zatrzęsienie znalazło się tym razem na Facebooku.

Stare zamczysko nie mogło dać każdemu z gości wygodnych komnat i nie wszystko, co wydarzyło się na scenie (bez jakichkolwiek prób!) wyszło nam doskonale, jednakże na obchodach Jubileuszu w Rynie znalazło się wszystko to, z czego słynęły zawsze wielkie zjazdy naszego Plemienia: szampańska zabawa, zjawiskowe fotografie, zacne jadło i niezapomniane klimaty, za których współtworzenie  serdecznie dziękujemy uczestnikom. Wrażeń i atmosfery opisać się słowami nie da. Filmy i fotografie oddają tylko ich cząstkę. To trzeba przeżyć!

Zebrane opinie, w ogromnej ich większości pozwalają mi stwierdzić, że były to obchody udane, obfitujące w atrakcje ale także pokazujące siłę  i jakość Marki COLWAY – co przyjęliśmy tym razem za główny ich cel.  Wierzę także,  iż pokazaliśmy jasno kierunek, w jakim chcemy podążyć razem z tymi spośród Was, którzy związali z COLWAY swoje plany zawodowe i oddają temu, co robimy cząstkę swoich serc.   Skróty najważniejszych wystąpień już są lub na dniach będą dostępne w naszych mediach.  Na Colway Official Fanpage i www.colway.plProszę nieobecnych w Rynie o ich obejrzenie, a wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie tej trudnej organizacyjnie imprezy o przyjęcie moich ogromnych Podziękowań.

Jakie konkrety wynikają z nowych atrybutów, które zaprezentowaliśmy na Jubileuszu?  O tym dalej, skrótowo na razie jeszcze w tych Aktualnościach, ale coraz bardziej szczegółowo już niebawem w naszych newsletterach, Nowinach na www.colway.pl i w postach na Colway Official Fanpage.COLWAY to Marka!

14rocznicaRyn day2 7084

Obok hasła: „Zapytaj mnie o COLWAY” rzucamy środowiskom, ku którym się zwracamy, hasło  jeszcze mocniejsze i co najważniejsze – prawdziwe: COLWAY to Marka.  Jest ono spójną kontynuacją naszej dotychczasowej kampanii.  Zapytani o COLWAY i sami aktywnie wychodzący do ludzi z przekazem o COLWAY – mówcie odtąd zawsze najpierw o Marce, którą w 15-tym roku istnienia COLWAY jest ponad wszelką wątpliwość!  Uznaną i tym samym wabiącą!  Marketing sieciowy, to coraz mniej atrakcyjne dziś słowo, ale do dobrej Marki dołączyć zechce każdy, kto rozumie i ceni wartość reprezentowania we własnym środowisku czegoś właśnie uznanego, sprawdzonego, pożądanego i dającego realne korzyści zarówno użytkownikom, jak propagatorom i dystrybutorom! 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 Tę markę będziemy jeszcze wizerunkowo wzmacniać!

14rocznicaRyn day2 7081

Czy COLWAY jeszcze raz z powodzeniem wykona sprawdzony w naszej historii, skuteczny manewr - ucieczki do przodu, tym razem od coraz częstszego narzekania na rosnące  trudności z zapraszaniem do współpracy, z umawianiem się na prezentacje? Z zmniejszającą się atrakcyjnością wizji zarobkowania w modelu biznesowym MLM?  Czy postawienie na Markę, oparcie się o nią i posiłkowanie mediami społecznościowymi oraz innymi formami nawiązywania kontaktów i budowania relacji pomoże nam wszystkim dostosować się do zmian rynkowych i utrzymać na dobrej fali? 

Mówienie o COLWAY w pierwszej kolejności jako o Marce pozwolić ma tym z Was, którzy realnie zabiegają o pozyskiwanie nowych współpracowników dać atrakcyjniejszy i skuteczniejszy przekaz. Na ile pomoże Wam w tym Firma?  Co musicie zrobić Wy, czego się nauczyć, co zacząć wdrażać, z czego korzystać, na co się powoływać, aby podążać i rozwijać się? 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 

Twarz COLWAY – Katarzyna Figura

 14rocznicaRyn day2 6867


Z prawdziwą satysfakcją informuję, że … doczekaliśmy się. Przyszedł ten dzień, w którym nie poprzez impresario, czy jakąś agencję, tylko naturalnie, poprzez fascynację produktem COLWAY nakłoniliśmy do użyczenia swojej twarzy i wizerunku naszej Marce – osobę, która po pierwsze do nas bardzo pasuje, a po drugie i trzecie … obejrzyjcie ten materiał: LINK . Myślę, że warto było opóźnić tym razem edycję Aktualności oczekując także na jego autoryzację. 
 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 

Nowe produkty zapowiedziane w Rynie. Kiedy?

fgtfdsaZ

Chusteczki kolagenowe – tanie, a znakomite. Inicjatywa mojego syna Nikity i jego debiut na polu kreowania asortymentu – będą dostępne jeszcze w lipcu. Cena: 19 zł.

Colaceum – produkt, który już budzi emocje, a jestem przekonany, że będzie kolejnym hitem COLWAY – w sierpniu. Cena 57 zł.

 

Diamentowy Peeling – wstęp do powstania kolejnej linii produktowej COLWAY, oczekiwany od dawna i naprawdę niezwykły – mam tę nadzieję, że również w sierpniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

„Mała promocja” w lipcu


Mała Promocja lipcowa nie będzie aż tak hojna (to było wyjątkowe - z okazji świętowania 14 Rocznicy), jak czerwcowa, ale przecież również atrakcyjna. Podtrzymujemy bowiem jeszcze w lipcu ofertę: Dwa Atelokremy Multikorygujące za cenę jednego. Przy czym jednak musicie się liczyć z tym, że (przynajmniej w wersji „jaśniejszej”) ów dar promocyjny od firmy IOC sp. z o.o. tym razem się już wreszcie naprawdę wyczerpie. Każdy worek z prezentami też ma bowiem swoje dno. „1 + 1” na Kremy BB-CC-DD zatem - do wyczerpania zapasu.

Zestaw Napinający pod Oczy dla tych, którzy handlują Colvitą – był w czerwcu praktycznie za darmo. W lipcu aż tak cudownie już nie będzie, jako że do Zestawu Napinającego dokładamy „tylko” jedno opakowanie Colvity 60 kaps.

TENSER + REVITALIZER (ze szczególnym uwzględnieniem wreszcie i tego drugiego!), zaczynają się wreszcie przebijać w naszym środowisku dystrybucyjno-konsumenckim. Czy to za sprawą hojnego wspierania ich Colvitą, czy dlatego, że Uczestnicy Sieci dostrzegli wreszcie(!) jak znakomicie marżujący jest to asortyment? Czy może dlatego, że żmudnie i opornie, ale uczymy się prawidłowej aplikacji tego cudownego wręcz i szokującego uczestników dobrze aranżowanych prezentacji - korektora worków pod oczami? Czy wreszcie dlatego, że to właśnie Zestawowi Napinającemu pod Oczy zawdzięczamy pozyskanie fanki tego produktu: Katarzyny Figury – od pamiętnego pojawienia się w Rynie – Twarzy COLWAY?

W lipcu więc „tylko” jedna Colvita do każdego Zestawu również dlatego, że zaczynamy zapowiedziany, uważny monitoring obrotów handlowych właśnie Colvitą. Pamiętacie Menedżerowie, co ogłosiliśmy jako warunek utrzymania constans wakacyjnych cen na ten kultowy produkt COLWAY?

Przypominamy: Colvita to Marka. Tak, jak Marką jest COLWAY. Sprzedaż tego suplementu nie może się obniżyć, jeżeli jego nowe ceny mają takimi pozostać. Potraktujcie to bardzo poważnie, gdyż ewentualna podwyżka z kolei ceny Colvity na jesieni nie spotka się z pewnością z Waszym zadowoleniem… Współodpowiedzialność Przyjaciele… Mówiliśmy o tym w Campo Verde i w Rynie. Więc popracujmy nad wolumenem sprzedaży Colvity. Teraz! W wakacje 2018.


Program Motywacyjny

Klub Systematycznych 15 tys.+ (tylko za obrót III, IV, V) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Anna Bronowicz-Stańko, Ewa Brynda, Ewa Ciesielska, Maria Czerska, Zofia Daniluk, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Agnieszka Dobrzyńska, Barbara Draganow, Jarek Dziuba, Mirella Dziuba, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Mariusz Fortuna, Anna Godusławska, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Zofia Kaniewska, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kowalska, Magdalena Kuklińska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Elżbieta Łoś, Grzegorz Łukaszewski, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Ewa Mikulska, Anna Nowak, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Agnieszka Piekoszewska, Emilia Pieńko, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Małgorzata Polak, Rafał Potkański, Bogusława Salwa, Jakub Sapiński, Hamed El Sayed, Bożenna Stankiewicz, Beata Staszczuk, Elżbieta Stępień, Anna Śruborz, Jolanta Tyndyk, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Klub Systematycznych 40 tys.+ (tylko za obrót III, IV, V) tworzyli:

Piotr Biały, Anna Dratwińska, Paweł Florek, Maria Gałecka, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Anna Góźdź, Ewa Grabowska-Koziarz, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Izabella Karwowska-Oczepa, Switlana Kozakowa, Irena Krusche, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Małgorzata Mazurkiewicz, Dariusz Olszewski, Aleksander Owsiak, Renata Panek, Irena Pieczulis, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Marek Strzemżalski, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Iwona Świerczyk, Aneta Tokarska, Małgorzata Weiss, Hanna Więckowska, Maciej Zięba.

Klub Systematycznych 100 tys.+ (tylko za obrót III, IV, V) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Joanna Sobańska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Marta Warzyńska.

Nasze Gratulacje dla Bogusławy Salwy za awans do Klubu Systematycznych 15 tys.+!

Wpływają do nas zapytania, czy ekspozycja Waszych nazwisk w tych elitarnych Klubach, na witrynie publicznego, jak by nie było, wglądu - jest „obowiązkowa”? Oczywiście, że nie jest! To wyłącznie forma wyróżniania tych z Was, którzy legitymują się nie tylko znacznymi, ale przede wszystkim Systematycznymi wynikami obrotowymi w swoich siedmiu poziomach strukturalnych.

Wiele firm naszej branży tworzy rozmaite tego typu listy, pod rozmaitymi pretekstami. COLWAY nigdy tak nie robił, podobnie jak nie szafował rangami, dyplomami, czy medalami. Znaleźć się w naszych Klubach nie jest łatwo, a utrzymywać w nich trudno. Awansować jeszcze trudniej. Dlatego są one tak wartościowe!

Obecność na nich jest powodem do dumy. Jest również pomocą dla członków Klubów np. przy rekrutacji nowych współpracowników. Rezygnacje z nich, o ile nie są uzasadnione ważnymi względami osobistymi pokazują więc też stosunek do biznesu z COLWAY tych spośród Systematycznych, których na comiesięcznych listach nie eksponujemy - na ich własne życzenie.

Szanujemy to jednak.

Niektórzy mają bowiem ku temu rzeczywiście uzasadnione powody prywatne, innymi powoduje skromność, jeszcze innych irytuje to, że wyszukują ich tu i potem molestują aktywiści konkurencji, specjalizującej się w przekabacaniu (widocznie inaczej nie potrafią). To także rozumiemy. Wystarczy więc krótki e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i już Szanowni Systematyczni – znikacie ze świecznika tak samo, jak zdecydowali liczni Wasi Koledzy i Koleżanki. Nie namawiamy do tego oczywiście, bo my jesteśmy z Was i Waszych wyników naprawdę dumni, ale też nie możemy nikomu odmawiać prawa do anonimowości.

Jak wielu Systematycznych już w comiesięcznych Aktualnościach nie figuruje, to było znakomicie widać podczas Gali w Rynie, na płynących, wydawało się bez końca taśmach z nazwiskami. Tam bowiem, okolicznościowo, na imprezie zamkniętej, ten jeden raz w roku - pokazaliśmy ich na wielkim ekranie niemalże wszystkich!

Piszę o tym, gdyż od tego miesiąca również my zaczęliśmy rezygnować z umieszczania na powyższych listach nazwisk Menedżerów, którzy oparli swoje obroty o handel produktami na aukcjach internetowych, „pomagając” sobie w tym eksponowaniem cen dumpingowych, a także tych, wobec których pojawiły się uzasadnione zarzuty natury etycznej.

Kwestię tę ureguluje precyzyjnie zapowiedziany w Campo Verde i w Rynie Kodeks Etyczny, nad którego stworzeniem rozpoczęły się już prace.

Prawdopodobnie więc publikowany w Programie Motywacyjnym poczet Systematycznych może się w przewidywalnym czasie nieco zmniejszyć. Nigdy przecież jednak nie chodziło nam o jego np. propagandową liczebność. Gdyby o to chodziło, to kryteria przynależności byłyby ułatwiane, a nie śrubowane, jak w ostatnich latach. Nazwiska w Klubach mają stanowić przykład Systematycznych wyników. Być chlubą i stanowić wzorce. I takie w nich będą!

Będziemy w tym względzie tak samo bezkompromisowi, jak jesteśmy od pewnego czasu w odmawianiu sprzedaży produktów tym Menedżerom, którzy uprawiali nieuczciwą konkurencję wewnętrzną. Pomniejsza to obroty? Kurczą się Kluby? Trudno.. W tym roku stawiamy na jakość i na odpowiedzialność. Słowo się rzekło.

Pracujemy równolegle nad tworzeniem nowych narzędzi wzrostu. Kto je widzi i włączy się do nowej, pozytywistycznej pracy z ich wykorzystaniem – z tym uzupełnimy ewentualne, powstałe luki rychło! Jeszcze w tym roku.

Do zobaczenia w Klubach Systematycznych, w ich nowej jakości!

Do zobaczenia w codziennej pracy w COLWAY z pomocą wielu nowych atrybutów!

                                                                                                                                     Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem