AKTUALNOŚCI WRZEŚNIOWE

 
Niższe obroty

 shutterstock 705757885

Wyniki handlowe COLWAY w większości polskich struktur są tego lata niższe, niż były w poprzednich dwóch.  Przyrosty w pozostałych nie równoważą tych spadków. Zawsze podawaliśmy prawdziwe informacje o obrotach, więc i teraz nie będziemy ukrywali faktu, że ostatnio zniżkują, co i tak większość spośród Was postrzega sama.  Przyczyny tego są złożone i składa się na nie zarówno pewien kryzys formuły marketingu sieciowego w jego tradycyjnych metodach działania w ogóle, jak i cały szereg aspektów wewnętrznych. CZYTAJ WIĘCEJCzy brakuje nam wsparcia autorytetów? 

shutterstock 793972774

 

Piszecie czasami, że macie potrzebę „podparcia się” w rozmowach z kandydatami na partnerów biznesowych jakimiś autorytetami.  Szczególnie naukowymi, a jeszcze najlepiej, medycznymi.  No cóż… za większością produktów COLWAY stoją bezpośrednio rodzimi wynalazcy, posiadacze patentów, wybitni chemicy (prof. Andrzej Frydrychowski, dr Krzysztof Słoń, śp. dr Jan Czarnecki, dr Błażej Dolniak), zaś afirmują je także inni.  Czy mamy rozumieć, że patenty, certyfikaty, opinie – jakie można znaleźć w „pobieralniach” na www.colway.pl oraz informacje zawarte w „Niebieskiej teczce” to za mało? 
Czym możemy Wam jeszcze pomóc w tej materii? CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Skoro o wsparciu autorytetów… wraca, jak co roku na jesienne tournée S.A. Batieczko

 

Wyczerpują się formuły i korodują sprawdzone przez lata metody rekrutacyjne. Tak przynajmniej mówicie.  Ale jeden „colwayowy serial” nic, a nic nie traci na popularności u widzów. Na Spotkania z prof. Sergiejem Batieczką Wasi znajomi przychodzą niezmiennie chętnie i jeśli zapraszacie ich tam w sposób właściwy – pozwalają się tak samo, jak bywało to zawsze, zapraszać skutecznie do współpracy lub chociaż nie szczędzą rekomendacji do osób również zainteresowanych swoim zdrowiem i długowiecznością. Kiedy i gdzie?

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Mamy formalną zgodę na wykorzystywanie wizerunku Katarzyny Figury – jako Twarzy COLWAY!

14rocznicaRyn day2 6948

Lata całe czekaliśmy cierpliwie na dzień, w którym nie poprzez negocjacje z impresariatem i nie za pieniądze po prostu, a bez utożsamiania się z produktem, lecz spontanicznie i w prawdziwym związku emocjonalnym z tym co my robimy i z tym co my oferujemy – pojawiła się wśród nas postać, wybitna, rozpoznawalna i ciepła. Taka, która do nas pasuje i która zostanie Twarzą COLWAY!  

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Wzmacniamy kadry


Informujemy z satysfakcją, że COLWAY wzmocnił  załogę koleczkowską kolejnymi pracownikami.  Zabiegaliśmy dość długo o takich fachowców. Mają być częścią planu reform, jakich wdrożenia widzimy silną potrzebę.  Pan Artur Tarasiewicz jest grafikiem, który będzie współpracował z naszym zespołem w bezpośrednim kontakcie na miejscu. Pani Agnieszka Wójcik jest specjalistą ds. szeroko rozumianego marketingu.  Pracowała  w branży kosmetycznej, także w wiodących w Polsce firmach. Jej  CV jest imponujące. Oczekujemy od Agnieszki wielu dobrych pomysłów i wprowadzenia nam odrobiny korporacyjnego ładu…


Sprzedaż miejsc na jesienną Konferencję COLWAY- tym razem inaczej


C 0179 filtered

Na Spotkaniu z Liderami i przodującymi Menedżerami w maju br. ustaliliśmy, iż w trosce o jak najbardziej reprezentatywny udział uczestników Sieci w naszych głównych imprezach dystrybucja biletów na jesienną Konferencję COLWAY przeprowadzona zostanie eksperymentalnie, tym razem inaczej.

Miejsca na Konferencję będą dostępne najpierw, czyli w dniach: 4 – 12 września w Przedsprzedaży u Liderów i Menedżerów, jacy się w to zaangażowali 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 


Nowe produkty

Colaceum FB C pusta


Z trzech zapowiedzianych na Rocznicy nowości produktowych planowo, jak wiemy pojawiły się w Sklepie Menedżerskim tylko Chusteczki Kolagenowe – (i zbierają jak dotąd niemal same bardzo dobre recenzje – wszelkie opinie i uwagi kierujcie do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Colaceum i Diamentowy Peeling zostaną udostępnione do połowy września na pewno.  Wróci również Szampon Zagęszczający Włosy – w Nowej Formule dr Słonia,

szampon zageszczajacy 10.08.2018
Tak będzie wyglądać Szampon Zagęszczający w nowej nie tylko Formule, ale i szacie graficznej.

... która (przynajmniej w próbkach, jakie otrzymaliśmy) powinna usatysfakcjonować nawet silnych krytyków formulacji poprzedniej. CZYTAJ WIĘCEJKodeks Etyczny COLWAY i nasza komunikacja


Prace nad nim zapowiedziałem na Rocznicy w Rynie sfinalizować przed końcem lata. Czyli we wrześniu nasz Kodeks powinien ujrzeć światło dzienne. Czy tak się stanie? Nie wiem jeszcze, gdyż poprosiłem Was również o nadsyłanie uwag i propozycji do końca sierpnia, a poza kilkoma złożonymi o czasie, inne z końcem sierpnia dopiero spływać zaczęły miast kończyć. Rozumiem, że jakość jest w tej akurat kwestii znacznie ważniejsza od prędkości i jeśli COLWAY obył się bez zbioru reguł, czego nie czynić sobie nawzajem przez lat ponad 14, to i tygodnie różnicy tu nie uczynią.

Chcąc dorzucić do tych Aktualności jakiś motyw wesoły, powiem, że chętnie wpisałbym do projektu Kodeksu przykazanie takie: „nie będziesz wymagać od partnera swego i lidera swego rozwiązywania za ciebie dylematów, które rozwiązywać możesz sam – i nie będziesz nieustannie chciał, by to on cię na nowo zaszczepiał pasją i entuzjazmem, gdyż może mu szczepionki wreszcie zabraknąć i kto wówczas szczepić ma jego?”

Ale nie mogę takich przykazań tam wpisywać.

Drodzy Państwo! Przyzwyczaiłem Was przez te wszystkie lata do tego, że jakie by pytanie do mnie nie wpłynęło, to odpowiadam na nie szybko, o dziwnych porach nawet i tak samo wyczerpująco, jak i konstruktywnie. A jak tam Wy? Wysłałem minionego tygodnia około 50 maili. Tej samej treści. Do grupy w COLWAY awangardowej, więc dlaczego prawie połowa z adresatów nie odpowiedziała mi na niego, pomimo tego, iż w treści ich do tego obligowałem?

Zadałem też pytania w poprzednich Aktualnościach. Różne, poczynając od pytania, czy chcecie pudełeczek – rozdzielników na kapsułki suplementów, praktycznych, niedrogich i prowokujących do: „zapytaj mnie o COLWAY”. Także o to, czy chcecie ekspozytorów z podświetleniem produktu na nich stawianego. Zapytałem o to po dwakroć i co?

Chcecie nowoczesnych narzędzi dla marketingu sieciowego, których jak potem często się okazuje - nie kwapicie się nawet nauczyć stosować w ich najprostszych funkcjach. Więc dla kogo te narzędzia? Kto wykorzystuje w swojej codziennej pracy liczne materiały do pobrania tutaj: LINK? Kto potrafi opatrywać najlepsze filmiki reklamowe produktów COLWAY swoimi danymi teleadresowymi, aby posługiwać się nimi przy ilustrowaniu treści publikowanych w internecie? Czy uważam słusznie, że jeśli ktoś wysyła sygnał, że chce czegoś ode mnie, to niech najpierw się ze mną komunikuje,kiedy reaguję na jego postulat a nie udaje, że maila nie odebrał? A tak też bywa ostatnio. Pokazał to chociażby „eksperyment edukacyjny” na moim osobistym profilu na FB. Gdzie mnóstwo osób czegoś zachciało … dopóki nie okazało się, że aby to coś mieć muszą wykonać jakąkolwiek pracę…


Blistry naszych suplementów – w różnych kolorach


Suplementy z oferty COLWAY będą wreszcie w postulowanych przez Was od dawna, wyraźnie je rozróżniających kolorach folii na blistrze. Jeżeli ruszymy z tym trudnym tematem teraz, to jest szansa, że Listopad w COLWAY zastanie go rozwojowym, a najlepiej na ukończeniu. To inicjatywa i realizacja Nikity Zycha. Wcześniej wycofywaliśmy się z tej dużej i trudnej zmiany.

Co powiecie na takie kolory folii na blistrach suplementów COLWAY, by nikomu już one „nie myliły się”, gdy wydobywa ostatnie kapsułki?

Axanta                         czerwony

Colvita                         granat

Wit C-olway                żółty z granatową ramką

ColDeKa                      zielony

Colamina                    beżowy

OraCol                         lawendowy

GanoCord                   brązowy  


Jest też pomysł, by na blistrach jaśniejszych powtarzać dla kontrastu motyw ramki (jak w Witaminie C-olway).


Atelopłyn do Demakijażu - czasowo niedostępny

Informujemy, że z powodu czasowej niedostępności jednego ze składników - Atelopłyn do Demakijażu, aż do odwołania będzie dostępny w Sklepie Menedżerskim jedynie w Złotym Zestawie Atelo - COLWAY, w którego skład wchodzi.  W oczekiwaniu na komponent, który w czasie sierpniowej przerwy zakładu go wytwarzającego był niemożliwy do interwencyjnego nabycia – musimy zabezpieczyć zapas tego produktu przede wszystkim do Zestawów – w których nadto wszystkie produkty nabywacie taniej.
Program Motywacyjny

shutterstock 523257235


Klub Systematycznych 15tys.+
(tylko za obrót V, VI, VII) tworzyli:

Sylwia Aleksiejuk, Magdalena Bartosik-Bordulak, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Maria Czerska, Zofia Daniluk, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Barbara Draganow, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Mariusz Fortuna, Maria Gałecka, Renata Giętka, Anna Godusławska, Jarosław Hałas, Bogusław Januszewski, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Barbara Jastrzębska, Zofia Kaniewska, Izabella Karwowska-Oczepa, Joanna Kasprzyk, Mirosława Kowalska, Iwona Kozak, Sylwia Kurpisz-Hałas, Elzbieta Łoś, Grzegorz Łukaszewski, Hanna Łukomska, Janina Małecka-Ulińska, Bożena Marciniak, Beata Mazur, Angelika Mazurkiewicz, Anna Nowak, Marek Olszewski, Hanna Opiła, Irena Pieczulis, Halina Pieróg, Agnieszka Piekoszewska, Beata Pisarska, Andrzej Podlasin, Małgorzata Polak, Wiktorija Protasowa, Jakub Sapiński, Hamed El Sayed, Alina Selwat, Bożenna Stankiewicz, Beata Staszczuk, Elżbieta Stępień, Anna Śruborz, Zbigniew Tymieniecki, Małgorzata Wal, Maciej Zięba, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.


Klub Systematycznych 40tys.+
(tylko za obrót V, VI, VII) tworzyli:

Piotr Biały, Anna Bronowicz-Stańko, Wanda Buśko, Agnieszka Dobrzyńska, Anna Dratwińska, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Ewa Grabowska-Koziarz, Tomasz Graf, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Marek Grzelewski, Robert Hołod, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Irena Krusche, Ryszard Krusche, Magdalena Kuklińska, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Ewa Leończak, Waldemar Łaska, Joanna Marek, Marcin Maruszak, Małgorzata Mazurkiewicz, Aleksander Owsiak, Renata Panek, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Robert Sękowski, Renata Sikorska, Ewa Sobańska, Jadwiga Strzemżalska, Marek Strzemżalski, Piotr Szewczyk, Kamila Szłabowicz, Iwona Świerczyk, Małgorzata Weiss, Hanna Więckowska.


Klub Systematycznych 100tys.+
(tylko za obrót V, VI, VII) tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Joanna Sobańska, Irena Szurmiak, Marta Warzyńska.

Kluby Systematycznych po niższych w ostatnich miesiącach obrotach polskiej Organizacji COLWAY i po dyspozycjach złożonych przez kolejne osoby, by ich nazwisk tutaj nie publikować – nieco się nam „skurczyły”. Tym bardziej serdecznie witamy tych spośród Menedżerów, którzy imponująco się rozwijają i właśnie zasili to elitarne grono!

Gratulacje dla Renaty Giętka i Haliny Pieróg!

                                                                                                                                  
Jarosław Zych

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem