Maj

Jubileusz na Krecie był … niezwykły

1

 

Ładunek emocjonalny imprez Colway nauczyliśmy się rozpoznawać przez te 12 lat nieomylnie po … pożegnaniach. A te były 1 maja na Okęciu wzruszające, niczym w kilku tylko momentach naszej colwayowej historii. Czyli więzi plemienne zacieśniły się na ziemi greckiej z pewnością jeszcze bardziej. Ekipa niebieskich, choć mniej liczna tym razem, niż wyruszała na podobne wyprawy w przeszłości , bo wypełniająca „zaledwie” jeden samolot 190-miejscowy, była jednak reprezentatywna i – co podkreślali Liderzy - wreszcie zgodna, tworząca niemalże monolit. Jak jeden szczep, jak jedna, silna i tej siły świadoma Organizacja - teflonowa na kąsającą konkurencję i wreszcie też głucha (ileż to zajęło nam lat?!) na wszelkie plotki i defetyzmy. Drużyna rozumiejąca już spoiwo rdzennych wartości i ceniąca sobie dzieło dotąd społem wykonane.

Spokój wynikający z poczucia stabilności Biznesu, akceptacja, przyjaźń i optymistyczne patrzenie w przyszłość. Radość wspólnej zabawy i umiejętność uczenia się od innych. To emanowało z plemienia Colway na wyprawie Jubileuszu Dwunastolecia. Nikt z tych, z którymi rozmawialiśmy raczej nie ma wątpliwości, co do tego, czy my, obaj Prezesi, będziemy udzielali temu Przedsięwzięciu najsilniejszego wsparcia rozwojowego, na jakie nas stać. Przedstawiliśmy także część nowego Zespołu Colway i jego zaangażowanie, a nawet linię sukcesyjną, reprezentowaną przez Nikitę Zycha. Pokazaliśmy na Krecie coś więcej niż intencje. Pokazaliśmy ogień pasji, który płonie bez zmian. Nie tylko my jednak. Obecni Liderzy Colway też go pokazali. Ogień w oczach, których niejedna para, niejeden raz tam zapłonęła. Czekają nas więc razem z nimi i tymi, którzy dopiero do Colway dołączają - kolejne, cudowne lata!

2


Mieliśmy hotel z najpiękniejszym widokiem, jaki można było wymarzyć, z przyzwoitym standardem, takimż wyżywieniem i przyjazną obsługą. O rozrywkę i klimaty zadbaliśmy sami. Jak widać na setkach zdjęć krążących już w sieci – nader efektywnie. Popytajcie uczestników urodzin na Krecie, dlaczego są to ich zdaniem wyprawy śmiesznie tanie, w stosunku do zaznanych przeżyć, zanim kiedykolwiek w przyszłości zrezygnujecie z podobnych, kierując się kwotą pierwszej ceny do zapłacenia. Wpiszcie koniecznie w wyszukiwarkę Youtube frazę: „Colway widziany z Krety”. Obejrzycie ciekawe, króciutkie filmiki. Będzie ich niebawem kilkanaście. Pouczające.

3

Więcej zdjęć na Colway Official Fanpage.

Kreteńczyków prosimy raz jeszcze o dostarczenie Waszych zasobów foto i video. Firmie i idei posłużą godnie, a dla Was stworzymy zbiór , który będzie do wglądu zainteresowanych. Dziękujemy za te dni! Byliście również najlepszymi kompozytorami naszych nastrojów i najlepszym pokarmem dla naszych pasji. Akumulatory naładowane, wątpliwości najmniejszych, cele znane. Pozostał tylko marsz do potęgi, do niepoinformowanych jeszcze środowisk, do nie wiadomo właściwie dlaczego nie przekonanych jeszcze znajomych. Do szerokich kręgów nowych nabywców i partnerów. Marsz na szczyty.

Ofensywa Colway 2016 wchodzi w decydującą fazę

Kto postępuje wraz z nami, postrzega już działania nowego Zespołu, który wziął na siebie wdrażanie innowacji. Spotkania Otwarte za nami, Rocznica także – teraz pora na konkrety. Już w maju nastąpi odsłona nowej www.colway.pl a więc udostępnimy pilotażowe na razie, modernizowane narzędzia. Już w maju pierwsze Szkolenia w Programie kierowanym przez Karolinę Górską. Już w maju dostępne pierwsze z zapowiadanych nowych produktów, już rozpoczęło się także tournée prof. Siergieja A. Batieczki… Ale wydarzy się tego miesiąca lub przynajmniej rozpocznie się zdarzać, jeszcze znacznie więcej (o czym dalej). Czy padnie więc wreszcie krążący wokół klasycznego Colway, krążący – lecz ciągle nie pobity nowy rekord obrotów w miesiącu handlowym? W marcu i kwietniu był blisko, aliści jak nie tydzień świąteczny, to wyprawa kreteńska. Tak być nie może dłużej! Chcemy ogłosić wreszcie, że klasyczny Colway jest swojej najlepszej historycznej formie. Chcemy, by żal ścisnął pośladki tym, którzy odpadli przed szczytem, którzy wierzyli szkodnikom, a nie Organizacji, która daje takie możliwości. Chcemy najlepszego obrotowo maja z majów dotychczasowych! Otwierającego 13-ty, Szczęśliwy Rok naszej Organizacji! Pomożecie pobić wreszcie ten rekord? Oto narzędzia, jakie mają temu pomóc - dla Was, od nas:

Konkurs majowy z Sensacyjnymi Nagrodami!

Takiego konkursu jeszcze nie było w polskim marketingu sieciowym, a na pewno nikt, nigdy nie zafundował nagród takiej wartości, przede wszystkim emocjonalnej. Nagrodami są bowiem … podwójne bilety na mecze EURO 2016 we Francji. Wszystkie w najlepszych sektorach – czyli Kategorii Pierwszej! Nagrody te otrzymają:

- Menedżer startujący z pozycji w Klubie Systematycznych 100tys+ (wynik za luty, marzec i kwiecień), który w maju uzyska najwyższy procentowy przyrost obrotu w swojej strukturze w stosunku do średniej z II,III,IV – (pośród innymi stutysięcznikami oczywiście) - wygra podwójny bilet na mecz 1/4 Finału EURO rozgrywany 3 lipca 2016 na stadionie Saint Denis w Paryżu. Jeśliby polska reprezentacja awansowała tak wysoko, to będzie właśnie ten mecz ćwierćfinałowy!

- Menedżer startujący z pozycji w Klubie Systematycznych 40tys+ (wynik za luty, marzec i kwiecień), który w maju uzyska najwyższy procentowy przyrost obrotu w swojej strukturze w stosunku do średniej z II,III,IV – wygra podwójny bilet na mecz Polska-Ukraina w Marsylii 21 czerwca 2016. Będą to najprawdopodobniej zawody o niezwykłej dramaturgii, decydujące o awansie reprezentacji Polski do 1/8 Finału turnieju. Prezesi Colway i Colway International też się na ten mecz wybierają.

- Dwóch Menedżerów startujących z pozycji w Klubie Systematycznych 15tys+ (wynik za luty, marzec i kwiecień), którzy w maju uzyskają najwyższe procentowe przyrosty obrotu w swoich strukturach w stosunku do średniej z II,III,IV – wygra podwójne bilety na mecz 1/8 Finału turnieju 25 czerwca 2016 w Saint Etienne. Jeżeli reprezentacja Polski awansuje z drugiego miejsca w grupie – to będzie właśnie ten mecz! Bilety na niego staną się bezcenne.

Podobnie dwóch Menedżerów, którzy mieli w każdym z miesięcy: luty, marzec i kwiecień obroty w strukturze nie mniejsze, niż 10tys pkt (zł detal netto), a uzyskają w maju najwyższe spośród rywalizujących procentowe przyrosty w stosunku do swojej średniej z II,III,IV – wygra również podwójne bilety na mecz 1/8 Finału turnieju 25 czerwca 2016 w Saint Etienne. I będą to miejsca obok innych colwayowców.

Ostatnia kategoria jest ukłonem w kierunku Menedżerów szturmujących dopiero Klub Systematycznych i zwiastunem nowej polityki Colway w Programie Motywacyjnym.

4


Nagrodami w tym niezwykłym Konkursie jest więc aż 12 specjalnych biletów Category 1 – już praktycznie niemożliwych do nabycia. Jaka jest ich wartość na wolnym rynku w tej chwili, można sprawdzić np. na http://www.viagogo.pl/Sports-Tickets/Football/UEFA-Euro-2016/UEFA-European-Championship-2016-Tickets A będzie jeszcze 2-3 krotnie wyższa.

Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną niezwłocznie po zamknięciu księgowo miesiąca. Gwarantujemy, iż Zwycięzcy zdążą odebrać nagrody 1-3 tygodnie przed meczami. Menedżerki Colway… Pokażcie ten Konkurs Waszym mężczyznom.

Reguły Promocji w maju

1. Każdy Menedżer, który zamówi w maju, w jednym zamówieniu 5 (pięć) Kolagenów Naturalnych Platinum 50ml - ORAZ pozostawi na swojej (pierwszej, naturalnej w Systemie) pozycji nie mniej, niż 2850 pkt, czyli o co najmniej 250 pkt więcej, niż System wymaga dla niego do kwalifikacji prowizyjnej – otrzyma 1 (jeden) Kolagen Naturalny Platinum 50ml gratis wkładany do pierwszego jego zamówienia (obojętnej wielkości) w czerwcu. Można także dysponować włożenie prezentu do paczki zamawianej przez inną osobę.
2. Każdy Menedżer, który zamówi w maju, w jednym zamówieniu 5 (pięć) Żeli do Mycia ORAZ pozostawi na swojej (pierwszej, naturalnej w Systemie) pozycji nie mniej, niż 2750 pkt, czyli o 150 pkt więcej, niż System wymaga dla niego do kwalifikacji prowizyjnej – otrzyma 1 (jeden) Żel do Mycia gratis, wkładany do pierwszego jego zamówienia (obojętnej wielkości) w czerwcu. Można także dysponować włożenie prezentu do paczki zamawianej przez inną osobę.
3. Oczywiście można promocje te łączyć zamawiając PO pięć w/w produktów i pozostawiając na swojej pierwszej posiadanej
w Colway pozycji nie mniej, niż 3000pkt.

(płynące od Was postulaty, by rozszerzyć możliwości tych wrastających już w nasz biznesowy pejzaż Promocji na tzw. pozycje rodzinne, dalsze niż pierwsza, naturalna pozycja w Systemie – jeszcze podlegają analizom – J.Z.)

Obniżka ceny Scrubu do Ciała z Kolagenem

Koniec Promocji 5+1 na ten produkt. W zamian coś, co powinno spodobać Wam się jeszcze bardziej. Obniżamy cenę katalogową tego naprawdę unikalnego składem Scrubu – na 139 zł! Jest to ze strony producenta rezygnacja z lwiej części marży. Colway też się dokłada do tej promocji cenowej, gdyż mamy świadomość, iż dawno nie zdarzył się naszej sieci kosmetyk do ciała tak niedoceniony. Był dotąd drogi, to prawda, lecz nie bez powodu. Mamy nadzieję, iż teraz w znacznie atrakcyjniejszej cenie, u progu najlepszego na niego sezonu, wreszcie awansuje do roli hitu zamówieniowego, na co absolutnie zasługuje.

Właśnie weszła do naszej oferty AXANTA

5


Czyli nowy suplement diety Colway, który chcieliśmy mieć w naszym katalogu od zawsze, lecz kluczowy dla niego substrat w oczekiwanej ilości, jakości i cenie – astaksantynę, zakontraktowaliśmy dopiero w tym roku. AXANTA zawiera więc jedyną dopuszczaną w Unii Europejskiej, firmowaną przez producenta ze Szwecji – uznawaną przez osoby o najwyższym stopniu „świadomości suplementacyjnej” za najbardziej wszechstronną, jeśli chodzi o dobroczynny wpływ na ludzkie zdrowie – substancję odżywczą jaką dała nam Natura. Literatura na temat właściwości leczących astaksantyny jest niezwykle imponująca. Jej maleńką zajawkę tylko, odnajdziecie bez trudu w internecie (przykładowa strona: http://www.naturalna-medycyna.com.pl/astaksantyna-przeciwutleniacz-ochrona-organizmu-antioxidant-antyutleniacz-astaxanthin.html). Niestety jest to substancja całkowicie naturalna, ekstrahowana z alg morskich, a więc nie dająca się ani opatentować, ani w żaden inny sposób zaprzęgnąć w służbę karteli farmaceutycznych. Tym samym skazana została w obecnych realiach unijnych na niebyt informacyjny. Astaksantynie odebrano tegoż roku wszystkie już „oświadczenia zdrowotne”, których jeszcze kilka lat temu posiadała aż 19(!), co oznacza, że nie patrząc na to, iż każdego miesiąca pojawiają się kolejne doniesienia naukowe o jej niesamowitym wpływie na nasze zdrowie – to w Europie nie wolno obecnie pisać o tym NIC. W szczególności na etykietach, bądź w materiałach promujących ten szczególny karotenoid, który nadaje barwę (czy to przypadek) najzdrowszym pokarmom żyjącym w głębinach morskich.

Jeśli nie wolno, to nie będziemy pisać. Lub będziemy pisać tyle tylko, ile dziwne prawo pozwala napisać na opakowaniu naszej AXANTY. Produktu skomponowanego z astaksantyny, ekstraktu czarnego pieprzu (piperyny), która znakomicie zwiększa, wręcz zwielokrotnia biodostępność samej astaksantyny – oraz z idealnie dostosowanego proporcjami do zalecanych norm spożycia kompleksu witamin z grupy B. Sieć Colway potrzebowała w swojej ofercie B-complex, tak samo jak potrzebowaliśmy suplementu z witaminami D (o czym będzie przy omawianiu kolejnej nowości). Kompozycja AXANTY jest więc utrafiona w zapotrzebowanie naszego kręgu konsumencko- dystrybucyjnego. AXANTA ma wszelkie szanse stać się kolejnym hitem Colway. Twierdzimy buńczucznie, iż jest to najlepszy obecnie suplement diety w tej grupie na rynku europejskim. Zapewniający konsumentowi najwyższej jakości astaksantynę w formie wysokoprzyswajalnej (dzięki mariażowi z piperyną) i zestawioną z synergicznymi
dla astaksantyny witaminami z grupy B. Drugiego preparatu o takim składzie nie ma na świecie.

Cena katalogowa AXANTY - 127zł za 60 kapsułek - jest porównywalna z cenami innych, wcale nie najdroższych suplementów, zawierających dozwoloną w UE dawkę astaksantyny. Dla Uczestników naszej Sieci, którzy korzystają z rabatów cenowych w Colway – będzie to już cena bardzo atrakcyjna.

W drugiej dekadzie maja pojawi się ColDeKa

Czyli kolejny suplement idealnie utrafiający w trendy medycyny zdrowia, a nawet tym razem w raporty Światowej Organizacji Zdrowia i agend unijnych. Powszechnej awitaminozy D - nie kwestionują już nawet europejskie czynniki, tak niechętne temu, by obywatele zapobiegali chorobom poprzez suplementację i dowitaminizowanie swojej diety. ColDeKa to ekstrakt shiitake (patrz np: http://grzyby-witalne.pl/shiitake/ ), czyli grzybów ogniskujących w swoim działaniu 2000 lat wiedzy medycyny chińskiej i japońskiej. Shiitake to źródło najwyższej jakości polisacharydów, ale także witamin w tym witaminy D. ColDeKa to naturalne witaminy z grupy A i D czerpane z olei, to witaminy K1 i K2 w najlepszych formach menachinonu i filochinonu oczywiście. To również beta D glukan (poczytajcie: http://biotechnologia.pl/farmacja/artykuly/immunostymulujace-wlasciwosci-beta-glukanu,13477), czyli substancja o potwierdzonej bezspornie właściwości podnoszenia odporności naszego organizmu praktycznie natychmiast. Beta D glukan nie jest „uodporniaczem” tak silnym jak lizozym, czy laktoferyna (znane nam z Collaceiny), lecz działa niemal od razu, co szybko po wprowadzeniu go do suplementacji postrzegli zwolennicy naturalnych metod leczenia i profilaktyki. Zażywany systematycznie zapewnia 72 - godzinną ochronę przed bardzo dużym spektrum patogenów.

6


ColDeKa to kolejny suplement diety Colway – o świetnym, unikalnym w chwili jego promocji rynkowej składzie, trafiający idealnie w zapotrzebowanie użytkowników. Jego bardzo dobra w promocji cena katalogowa - 99zł – będzie trudna do utrzymania, więc korzystajmy z okresu promocyjnego. Już od połowy maja (lub nieco wcześniej) produkt ten spodziewany jest w magazynie wysyłkowym w Koleczkowie.

Colamina – nie wcześniej jak w czerwcu-lipcu

Na trzeci z zapowiedzianych suplementów Ofensywy Colway 2016 musimy jeszcze poczekać. Jako w całości importowany (z Ukrainy) napotkał wszelkie możliwe przeszkody. I jak to ostatnio u nas bywa – nie miało znaczenia, iż ta słynna, wyczekiwana w Colway (odkąd znamy Siergieja Batieczkę) glinka mineralna ma już dawno wszelkie błogosławieństwa i certyfikaty unijne, wyrabiane przy tym w Niemczech. Badania należy robić od nowa, wg norm jakie są zaostrzane na bieżąco.

Materiały informacyjne i reklamowe

Mamy świadomość, że brakuje Wam obecnie aktualnych informacji (głównie tych drukowanych), przede wszystkim informacji
o charakterze marketingowym o nowo wprowadzanych produktach-suplementach, ale i np. o „starych” kosmetykach, którym zmodyfikowano składy, którym „wyszły” nakłady ulotek reklamowych, Zeszytu nr 2 itp. Chcemy zrobić to „po nowemu” raz a dobrze, bez elementów przejściowych. Wszystko więc nadrobimy, gdy tylko uporamy się do końca z działaniami pilniejszymi, jakimi były np. Spotkania Otwarte, Mszczonów, Rocznica na Krecie – a obecnie będzie:

Uruchomienie odświeżonej radykalnie domeny colway.pl

… które nastąpi z całą pewnością w maju. Z tym nie będziemy zwlekać, nawet jeśli tekstowo i narzędziowo będzie to jeszcze na początku domena uboższa znacznie od tego, co nam się marzy po zakończeniu całego procesu. Uczestnikom wyprawy na Kretę zaprezentowaliśmy krótkie demo wyglądu nowej www.colway.pl Niebawem odsłona. Prosimy o wyrozumiałość dla jej zawartości i funkcjonalności w okresie rozbudowy. Wszelkie konstruktywne uwagi będą mile widziane.

Sergiej Batieczko tournée…

Ukraiński profesor – ulubieniec Sieci Colway - jest niezmiennym gwarantem dużych frekwencji na wszelkich Spotkaniach, gdzie go zapowiadamy. Nawet w niewielkich miastach, tylko dzięki informacji „z ust do ust” wypełniał bez trudu ponad stuosobowe sale. Otrzymujemy informacje, że po spotkaniu z charyzmatycznym promotorem samoleczenia prostymi metodami, do których należą też produkty Colway – rekrutacja nawet opornych dotąd kandydatów idzie jak z płatka. Dobrze więc – ponieważ widzieliśmy sami raz jeszcze na Krecie, co potrafi S.A. Batieczko, który uruchamiał dysfunkcyjne kończyny, reanimował holenderską turystkę i zmieniał ludzkie postawy, to bez szemrania opłacamy jego obecne tournée. Od Menedżerów-organizatorów oczekujemy tylko kontaktu z Marzanną Kamińską 600327328 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – uzgadniania terminów, zapewniania sal wykładowych i … wykorzystania niesłychanej popularności profesora do powiększania naszego Plemienia:

10 maja – Piła - hotel Forma ul. Żeromskiego 80 godz. 17.00
13 maja – Gostynin - na zamku ul. Zamkowa 32 godz. 17.00
17 maja – Lubin - hotel Europa - ul. Miroszowicka godz.17.00
19 maja – Jelenia Góra - hotel Cieplice ul. Cervi 11 godz. 17.00
6 czerwca - Grójec - Grójecki Ośrodek Kultury ul. Piłsudskiego 3 godz. 17.00
8 czerwca - Częstochowa - restauracja Astoria ul. Krakowska 45 godz. 18.00
10 czerwca – Kraków - hotel Europejski ul. Lubicz 5 godz. 18.00
14 czerwca - Lublin - Restauracja Fiesta ul. Prusa 8 godz. 18.00

To tylko Spotkania z S.A. Batieczką o już ustalonych na pewno terminach w maju i czerwcu.
Natomiast…

Odwołujemy Szkolenie w Ostrowie Wielkopolskim

…które zaplanowane było na 7/8 maja 2016. Powodem jest niedostateczna naszym zdaniem ilość sprzedanych dotąd biletów. Nawet dla setki osób frekwencji, jaka miała szansę tam się maksymalnie zbudować (patrząc na listę do 4.05) nie możemy wytaczać najcięższej artylerii… Batieczko, Słonie, Prezesi, Karolina Górska, Paulina Michalska, czyli byłoby niemal wszystko, co mamy obecnie najlepsze, by dać lokalnej inicjatywie, która jednak (rozumiemy to nawet wobec natłoku wielu sąsiadujących wydarzeń) nie rozwinęła się w Szkolenie Otwarte struktur wielkopolskich i dolnośląskich, na co liczyliśmy. W Colway nie mamy zwyczaju, jak to dzieje się w większości marketingów sieciowych „cisnąć” nikogo, by jechał na szkolenie. One są non profit, czyli za cenę spania i jedzenia, a więc oczekujemy uczestnictwa entuzjastycznego. Grupa inicjatywna z Ostrowa, która oczywiście nie zawiodła – otrzyma w niedalekim terminie rekompensujące, pełnodniowe warsztaty. Kilkadziesiąt osób, które nabyło bilety, prosimy o skontaktowanie się celem uzgodnienia formy zwrotu z Emilią Gaffke (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tel 586762027, 586762262 wewn 17).

Za to ruszają ostro warsztaty z Karoliną Górską

Nasza Dyrektor ds. Szkoleń i Innowacji , której wejście (a raczej powrót) do Colway miało wyjątkowo mocny akcent – nie ma już praktycznie wolnych terminów weekendowych do … jesieni. Takie Karolina Górska ma „branie” u Liderów po swoim pilotażowym, króciutkim szkoleniu (a raczej demo szkolenia) najpierw w Sopocie, a potem na Krecie. Jej (tylko potwierdzone) szkolenia warsztatowe:

14 maj – Rzeszów (M.Adamowska)
15 maj – Gliwice (J.Gacek)
20 maj - Ostrów Wielkopolski (I.Jagodzińska)
23 maj – Iława (Z.Liss)
27 maj – Sopot (J.Gacek)
28-29 maj – Trójmiasto
4-5 czerwca - Gliwice (J.Gacek)

Są to grupy zamknięte o ograniczonej ilości uczestników, co implikuje konwencja warsztatowa tych szkoleń (zazwyczaj jedna struktura liderska). Każdorazowo, kiedy chcecie dokoptować swoje osoby z innej struktury proszę uzgadniać to z Karoliną Górską.

Dokładny czas, lokalizacje oraz ilość (ograniczoną konwencją warsztatową) możliwych uczestników znają lokalni Liderzy, a Wy znacie tych Liderów, prawda? Kiedy następni?

Uwaga! W terminach 10.06 – 10.07 K. Górska nie umawia Szkoleń z uwagi na wyjazd urlopowy i czas potrzebny jej na przeprowadzkę do Trójmiasta. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 503714975

Liderzy i Menedżerowie prowadzący rozwojowe struktury! Jest pilna potrzeba ustalenia przede wszystkim terminów warsztatów 

z Karoliną dla Was. Nowy Program Szkoleniowy – Wszechnica Colway - w jej koncepcie zafunkcjonuje tylko wówczas, gdy to Wy zostaniecie przeszkoleni w prowadzeniu takich warsztatów oraz uczeniu ich duplikowania następnych!

Bartłomiej Ślazyk – czarodziej, czy człowiek, który jest po prostu potrzebny w strukturach Colway?

Na Spotkaniach Otwartych Ofensywy Colway 2016 pojawiał się wraz z nami przedstawiany jako trener skutecznego umawiania się na (szczególnie pierwsze) spotkania z klientami i upatrzonymi przez Was kandydatami na współpracowników Bartek Ślazyk. My sami mieliśmy co do jego misji niejakie wątpliwości. Ale postanowiliśmy zaryzykować promocję faceta, który zaimponował nam tym, że wyszukał sobie w naszej Organizacji niszę kompetencyjną instruktora rzeczy niby prostej, a jakże potrzebnej. I co się okazało? Na kilkunastu sesjach „przełamywania się z dzwonienia” – praktycznie wszędzie, obojętnie do której struktury nie zajechał – uczestnicy efektywnie umawiali się z jego pomocą na spotkania. Ci, którzy nie mogli dotąd ruszyć z miejsca, ruszyli. Owocami były pierwsze sprzedaże i rekrutacje. Do nas spłynęło mnóstwo pochwał jego pracy nawet nie warsztatowej, nie poligonowej, lecz realnej, zapoczątkowującej dla setki osób co najmniej kolagenową drogę. Col-way…

Promocja usług Bartłomieja się skończyła. My nie możemy opłacać każdorazowo stawką trenerską umówienia telefonicznego kilkunastu spotkań. Byłoby to ekonomicznie nawet nierealne. Tak więc od maja Bartek prowadził będzie praktyczne sesje „przełamywania się z dzwonienia” komercyjnie. Zasady są proste: Menedżer prowadzący grupę zbiera 10-15 osób na około 4 godzinne spotkanie. Umawia przyjazd Bartka (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 602-777-943) – i zapewnia grupie pomieszczenie, a instruktorowi gażę. Jak? W bardzo prosty sposób: albo wykorzystuje Fundusz Szkoleniowy, albo każdy uczestnik
tej sesji przynosi ze sobą banknot NBP z królem Władysławem Jagiełłą, czyli o nominale 100zł. Nie jest to wiele za to, co dostanie
w zamian. Nie tylko praktycznie na pewno umówi się z osobami jakie ma na swojej „liście”, a do których lękał się dotąd zadzwonić.
Nie tylko się tam „przełamie”, a więc może zacznie wreszcie(!) karierę w Colway. Bartłomiej nauczy go jak nie zepsuć swoich znajomych, jak ich nie spłoszyć, co zdarzyło się sto tysięcy razy tysiącom Dystrybutorów naszej Organizacji. Nauczy Was jeszcze więcej.

Zróbcie to. To jest część naszego nowego Programu – bardzo praktyczna nauka prostych, lecz kluczowych kompetencji. Jeżeli raz przeprowadzicie taką sesję komercyjnie (za darmo zawsze jest mniej efektywnie), to będziecie je powtarzać. Nie koniecznie już sami, ale z następnymi partnerami. Jeżeli naprawdę chcecie robić ten biznes, a nie tylko gadać, że chcecie – to zacznijcie umawiać się na 2-3 spotkania rekrutacyjne lub sprzedażowe każdego dnia. Nie możecie zacząć sami? „Coś” Was hamuje? To zaproście Bartka Ślazyka! On przyjedzie na profesjonalnie zorganizowaną sesje w każdy zakątek Polski. I Was odczaruje. Dowiódł tego w minionych tygodniach wielokrotnie. Jeżeli nie poskąpicie „stówki” od uczestnika na wynagrodzenie dla niego, to przekonacie się o tym bardzo rychło. Ma naszą silną rekomendację. Nie pożałujecie tej inwestycji i tej decyzji.

BizOn rozszerza ofertę pożyczkową

Już od trzeciej dekady kwietnia działa tzw. Pożyczka Elastyczna. Na razie testowana z Menedżerami będącymi w relacjach bezpośrednich z Michałem Zielke. Nawiązanie takich relacji serdecznie zalecamy. Nowy produkt BizOna zainteresować powinien przede wszystkim tych z Was, którzy powierzają produkty „w komis”, co zawsze w marketingu sieciowym odradzamy, ale skoro i tak kusi… Zaglądajcie na zakładkę BizOna. To są narzędzia wsparcia unikalne w naszej branży.

Program Motywacyjny

Zimą i wiosną 2016 (tylko za obrót I, II, III) Klub Systematycznych 15tys.+ tworzyli:

Łucja Bartosik, Monika Biały, Karolina Boborowska, Robert Bogdański, Ewa Całka, Alicja Celary, Ewa Ciesielska, Ewa Daroszewska, Krystyna Derbin, Krystyna Drab, Barbara Draganow, Małgorzata Dyko, Romuald Giera, Anna Godusławska, Anna Góźdź, Agnieszka Grabalska, Daria Grzechnik, Paweł Grzechnik, Stefania Gubalska, Izabella Hoffmann-Fortuna, Robert Hołod, Izabela Jagodzińska, Bogusław Januszewski, Mirosław Jarocki, Helena Jasińska-Przychodniak, Alina Jurczak, Jolanta Jurek, Mariola Kaczmarek, Zofia Kaniewska, Hanna Karalus, Joanna Kasprzyk, Karolina Kędziora, Wojciech Kintop, Michalina Kochaniewicz, Halina Kołaczyk, Katarzyna Korol-Tokarzewicz, Małgorzata Kosiak, Małgorzata Kosińska, Mirosława Kowalska, Mariusz Kroczyński, Karolina Krzyształowska, Sylwia Kurpisz-Hałas, Tomasz Lesiakowski, Elżbieta Łoś, Hanna Łukomska, Joanna Mamczarz, Piotr Marczak, Angelika Mazurkiewicz, Ewa Mikulska, Dorota Niezgoda, Anna Nowak, Dariusz Olszewski, Hanna Opiła, Iwona Ostrowska, Jolanta Panasiuk, Renata Panek, Agnieszka Piekoszewska, Andrzej Podlasin, Rafał Potkański, Sandra Przepióra, Ewa Przewrocka, Paweł Przychodniak, Alicja Rzymczyk, Jakub Sapiński, Alina Selwat, Anna Sewielska, Jacek Sikorski, Bożenna Stankiewicz, Elżbieta Stępień, Monika Suska-Łojek, Anna Szymyślik, Wojciech Szynkora, Małgorzata Wal, Małgorzata Wojciechowska, Zdzisława Zielińska, Maciej Zięba, Emilia Zych, Ewa Żekieć-Gitalewicz.

Zimą i wiosną 2016 (tylko za obrót I, II, III) Klub Systematycznych 40tys.+ tworzyli:

Małgorzata Adamowska-Kluziak, Sylwia Aleksiejuk, Raisa Antychowicz, Magdalena Bartosik-Bordulak, Agnieszka Biernacka-Leja, Anna Borkowska, Ewa Brynda, Agnieszka Dobrzyńska, Marzena Faltyńska-Ratajczak, Anna Godlewska, Bożenna Godusławska, Barbara Gorczyca-Nowaczek, Małgorzata Graboś, Tomasz Graf, Marek Grzelewski, Katarzyna Grześkowiak, Barbara Jastrzębska, Ryszard Jastrzębski, Tomasz Kabaciński, Helena Kapuścińska, Izabella Karwowska-Oczepa, Iwona Kozak, Swietłana Kozakova, Irena Krusche, Wiesław Kurzyna, Adam Kusiak, Waldemar Leja, Waldemar Łaska, Bożena Marciniak, Joanna Marek, Stanisław Marków, Marcin Maruszak, Beata Mazur, Małgorzata Mazurkiewicz, Ireneusz Nowaczek, Marek Olszewski, Urszula Owsiak, Emilia Pieńko, Grażyna Pilarska-Sorokin, Róża Rapacewicz, Katarzyna Romanowska, Bożena Sewielska, Renata Sikorska, Sławomir Smagacz, Ewa Sobańska, Mira Spa, Marek Strzemżalski, Kamila Szłabowicz, Jolanta Świżewska, Aneta Tokarska, Zbigniew Tymieniecki, Marta Warzyńska, Małgorzata Weiss, Urszula Zimoląg-Stankiewicz.

Zimą i wiosną 2016 (tylko za obrót I, II, III) Klub Systematycznych 100tys.+ tworzyli:

Stanisław Augustynowicz*, Beata Bębas, Barbara Buławska, Piotr Buławski, Wanda Buśko, Agnieszka Chyćko, Dorota Dąbrowska, Anna Dratwińska, Leszek Dratwiński*, Paweł Florek*, Jolanta Gacek, Hanna Gapińska, Aneta Graf, Sylwester Kalinowski, Krzysztof Karliński, Ryszard Krusche, Joanna Kwaśnińska, Ewa Leończak, Henryk Lipa, Izabela Oleksy, Grażyna Polańska, Marek Przeniosło, Michalina Romanowska, Monika Rynkowska, Rafał Rynkowski, Anna Sadurska, Jadwiga Strzemżalska, Irena Szurmiak, Iwona Świerczyk*, Hanna Więckowska, Sławomir Więckowski.

7


Czy nie mówiliśmy, iż już w podsumowaniu pierwszego kwartału nowego roku zaroi się na naszej liście od debiutujących w Klubach Systematycznych? Na razie w „piętnastkach”. Ale gdy ranking obejmie kwiecień, a szczególnie maj – przyjdą i wyższe awanse! Gratulacje dla tych co wstąpili do elitarnego Klubu i dla tych, co w nim zasiadają.

Na Krecie odbyła się narada z Liderami i z Systematycznymi w temacie – jak pozyskać środki na szybsze wzmocnienie funduszu Programu Motywacyjnego. Szybsze, czyli drogą inną, niż wzrost organiczny i promowanie produktów wyżej marżujących. Dyskutujący odrzucili pomysły majstrowania przy Umowie Dystrybucyjnej (możliwego – przypomnijmy - tylko na Walnym Zgromadzeniu Menedżerów), celem np. obniżenia rabatu zakupowego dla Menedżerów o 2% - co zbudowałoby w Colway silny Program Motywacyjny (z atrakcyjnym programem samochodowym włącznie) natychmiast, następnego miesiąca po takiej zmianie. Odrzucono także wariant istotnego podniesienia cen detalicznych – w tym samym szczytnym celu: zbudowania silnego Programu, który motywowałby także Menedżerów o niższych obrotach.

Oznacza to, że do zbudowania zasobu środków pozwalających wdrożyć mocny, efektywny Program Motywacyjny, czeka nas nieco dłuższy marsz. Jako że jednak my, Prezesi jesteśmy zdeterminowani to zrobić – co się odwlecze…

Ofensywa Colway 2016 dopiero nabiera rozpędu

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że klasyczne przedsięwzięcie Colway w jego Pierwszym Planie Finansowym – prawdopodobnie najhojniej w tej branży dzielącym tort wpływów, z ofensywą rekrutacyjną, szkoleniową i produktową –że Ofensywa Colway 2016 odniesie Sukces? Pamiętajcie, że my nie przegraliśmy od 2004 roku żadnej ważnej bitwy… że zrealizowaliśmy wszystkie absolutnie ważkie zapowiedzi. Powiedzcie to tym, którzy ciągle szukają swojego miejsca w dystrybucji wielopoziomowej. I tym, którzy zaczęli już współpracę z Wami, lecz szarpią ich za poły płaszcza rozmaite indywidua, jakie chciałyby nie orać, nie siać, lecz tylko podkradać owoce cudzej pracy rekrutacyjnej i edukacyjnej. Pokażcie swoim znajomym nie tylko zalety naszych Produktów, ale także siłę naszej Organizacji, która wchodzi właśnie w 13-ty rok swojej pięknej, polskiej historii – zwarta, jednolita, solidarna jak nigdy dotąd. Doświadczona i wyposażona już za chwilę jak nigdy dotąd. Powiedzcie im, by przystąpili do nas. Będzie im tu dobrze, niebiesko, bezpiecznie i wesoło! A za niedługo już dla tych, którzy zechcą – także imponująco nowocześnie!

Maurycy & Jarek
Założyciele Organizacji Colway
Właściciele Col-way Sp. J.

 

8

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem