19.000.000 MILIONOW wer.2
Tak, to prawda. Ten wynik poszedł już w świat!

 

Dodajmy do niego kilka liczb:


• Złożono ok. 4 tysiące zamówień na nasze artykuły handlowe, z których 3/4 opiewało na wartość katalogową produktów COLWAY - 6 tys. złotych lub więcej.

• Uczestnicy naszej Sieci otrzymają za ten jeden tylko miesiąc ponad 5 mln złotych tytułem samych prowizji, za obrót osób znajdujących się w Systemie pod nimi. 

• Marże handlowe, jakie mogą uzyskać nabywcy produktów w tej Promocji przy odsprzedaniu ich po cenach katalogowych – mogą sięgnąć 8 milionów złotych! 

• Wartość katalogowa produktów rozdanych w listopadzie 2016 w prezentach - to ok. 5 milionów złotych!


Te liczby pokazują, gdzie jest dzisiaj COLWAY i Czym jest dzisiaj COLWAY!


     Polskę zalewa w tych dniach prawdziwa rzeka, prawie stu dwudziestu tysięcy naszych produktów. Zważywszy, że są to towary z półki Premium, jest to liczba ogromna! Nie ma firmy, nawet wśród najpotężniejszych, która pogardziłaby takim wynikiem handlowym!

     Pokażcie te dane wszystkim, którzy kiedykolwiek wypowiadali się w Waszej obecności o COLWAY krytycznie lub sceptycznie. Pokażcie je tym, którzy nie chcieli się do Was przyłączyć, bo nie mieli wiary w to Przedsięwzięcie… a także tym, którzy zetknęli się z nami, lecz zanim rozwinęli skrzydła, ktoś namówił ich na poszukiwanie gdzie indziej „trawy bardziej zielonej”.


Pokażcie ludziom znającym się na ekonomii i na ergonomii kolejne liczby:


• Te wszystkie paczki wyekspediowało … sześciu ludzi.

• Całą obsługę „etatową” – organizacyjną, logistyczną i marketingową wspomnianego obrotu stanowiła raptem dwudziestoosobowa załoga…

• Blisko 20 - milionowy obrót kosmetykami i suplementami diety wykreowało nie więcej jak 2 tysiące Menedżerów COLWAY.

• Liczbę wszystkich osób w jakikolwiek sposób zaangażowanych w dystrybucję naszych produktów oceniamy na nie większą niż 10 tyś osób.

• Firma COLWAY nie wydała ani jednej złotówki na żadną reklamę naszych produktów, ani na promocję naszej marki.

• Ani jedna złotówka na to zdarzenie merkantylnie imponujące, nie była pożyczona.

• Nie posiadamy i nie dzierżawimy ani jednego metra powierzchni handlowej.

Jako Organizacja jesteśmy sami sobie: podażą i popytem, reklamą, edukacją, zaopatrzeniem, nawet finansowaniem.

To absolutny fenomen w dziedzinie działalności gospodarczej!


Dokładnie, by tego dokonać, wykorzystaliśmy trzy fenomeny:

• rodzimą myśl wynalazczą i innowacyjną w biotechnologiach
• siłę orędownictwa konsumenckiego rzeczy naprawdę dobrych
• słynną polską zaradność


    Powiedzcie ludziom odwróconym plecami do wielopoziomowego marketingu sieciowego, że COLWAY jest antytezą wszystkich stereotypów, jakie hodują. To nie żadna akwizycja, ani sekta ekonomiczna w modelu „Made in USA”, gdzie członkowie niektórych bywają tak nawiedzeni, że świecą w nocy. To normalna do bólu, polska firma handlowa, która po prostu swoją Organizację konsumencko-dystrybucyjną włożyła w schemat piekielnie (co widać po wynikach) skutecznej formacji ekonomicznej, jaką jest marketing sieciowy z ludzką twarzą, robiony po polsku, uczciwie i transparentnie! Niezwykle efektywny, z 13- letnią reputacją wzorowego i hojnego płatnika. Posiadający kultowe produkty i prawdziwe, rdzenne wartości!

W wielu „byznesach MLM”, kiedy się mówi o pieniądzach do zarobienia, to się … mówi. W rzeczywistości przeciętny tzw. przychód pasywny w nich wypłacany, to … kilkanaście złotych miesięcznie na głowę statystycznego uczestnika. W firmach MLM o najlepszej reputacji, jest to kilkadziesiąt złotych… W COLWAY przeciętna prowizja za miniony miesiąc przekroczy 1500 zł(!), ale będą też setki wypłat „pięciocyfrowych”! Ludzie z duszą Sprzedawcy sięgną dodatkowo po wysokie marże handlowe. Wszyscy Uczestnicy tej gry - po fantastyczne Prezenty Promocyjne.


Stworzyliśmy endemicznie polskie, niezwykle efektywne, wręcz soczyste i „gęste” Przedsięwzięcie, w którym jest miejsce dla każdego!
O którym jego uczestnicy sami mówią: 

„COLWAY to intensywne, dochodowe życie towarzyskie.
Im bardziej intensywne, tym bardziej dochodowe”!


Każda złotówka zainwestowana w Promocję listopadową 2016 w COLWAY – przyniesie jej Uczestnikom zwrot kapitału wysokości od 1,42 do nawet 4 złotych! Oraz niewymierne dziś jeszcze korzyści z powstania nowych struktur marketingowych i nowych środowisk użytkowników.


Jeśli jesteś beneficjentem tego Przedsięwzięcia, to skrzętnie zachowaj niniejszy materiał. Przyda Ci się on niejeden raz, ale już dzisiaj roześlij go wszystkim tym Twoim znajomym, którzy jeszcze nie przyłączyli się do Ciebie! Promocja COLWAY 2016 przyniesie Ci bowiem jeszcze takie korzyści, o jakich na razie nie masz pojęcia… Pod jednym warunkiem! Jeżeli opowiesz o niej wszystkim pozytywnym ludziom, jakich znasz, bądź dopiero poznasz. Nie umiesz ładnie opowiadać? To rozkolportuj ten komunikat!

Jarosław Zych

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem