111111

 

Pierwszy komentarz do Listopada 2018 - od Jarosława Zycha

Szanowni Uczestnicy kampanii Listopad w COLWAY!

Stała się rzecz, której nawet najwięksi optymiści nie przewidywali. O północy 2/3.11 nasz obrót handlowy sięgnął kwoty 5 mln złotych, zupełnie jak słynnego Listopada 2016, kiedy to buńczucznie przymierzaliśmy się na Finale do wyniku nawet 20-sto milionowego.

Pakiety składane z produktów, które COLWAY lub producenci wsparli najhojniejszymi GRATISAMI w Waszych zamówieniach zdecydowanie przeważały, co poskutkowało tym, że np. Kremów Niebieski Diament (z gwarantowanym klejnotem w środku) wyekspediujemy trzykrotnie więcej, niż zakładał budżet kampanii … No cóż… Zlecę to z przyjemnością i wyciągnę wnioski marketingowe, które mówią jednoznacznie, iż wartość klejnotów w Blue Diamond rośnie w Waszych wycenach niewspółmiernie, kiedy to Wy, Menedżerowie macie władzę nad tym, w którym Kremie się one znajdą, nie zaś … losowania w Koleczkowie.

Gratyfikator 5 – Blue Diamond z kamieniem szlachetnym – jest od północy 2/3/11 zakończony.

Dla tych, którzy nie zdążyli, mam jednak dobrą wiadomość: kto zamówi 5 Kremów Niebieski Diament ten ma zawsze gwarantowany jeden z klejnotem. Ci zaś, którzy zamówią te 5 Blue Diamondów w Pakiecie Listopadowym otrzymają prawo – uwaga! – wnioskowania o zaznaczenie, który z trafiających do Waszej paczki zawiera ową szlachetną wkładkę!

Otwarcie Listopada 2018 mamy więc mocne. Hurra optymiści powiedzą, że idziemy na rekord, zaś odwieczni stękacze, że jak biegacz na dystans 30 km, który przebiegł pierwsze 2 km sprintem, pewnie w ogóle nawet do mety nie doczłapiemy. Nie będzie raczej ani tak, ani tak.

Proszę wszak mieć na uwadze, że zbliżamy się już też do końca pierwszego tysiąca Pakietów, które wzbogacane są ponad pulę podstawową Gratyfikatorem 1 – czyli DetoColem. Nie tak wcale wiele brakuje też do wyczerpania Gratyfikatora 3 – dwóch Atelokremów Multikorygujących, prezentu od firmy IOC do każdego nabytego Złotego Zestawu Atelo-. Dodam w tym miejscu, że wartość kemów BB,CC,DD będzie nie maleć, a rosnąć, gdyż aby ułatwić ich posiadaczom zbyt – pozostawimy je w naszej ofercie, ale z informacją w Sklepie, iż dostępne są tylko u Menedżerów COLWAY (np. na zamianę za inny asortyment).

Do wyczerpania więc Gratyfikatorów 1 i 3 kampania będzie się jeszcze toczyć wartko (bo wszyscy już wiedzą, że limitów nie ogłosiliśmy na żarty), a potem zapewne już wolniej. Jeżeli oczywiście założymy, że jej jedynym motorem są GRATISY. Wierzę jednak, iż tak nie jest i że beneficjenci najhojniej gratyfikowanych pierwszych Pakietów po prostu je sobie zabezpieczyli, a teraz wykorzystają „nadwyżki” do rekrutowania nowych Menedżerów Listopadowych, czyli cel główny tak bogatej oferty Listopada 2018 zostanie zrealizowany.

Aby uciszyć choć trochę chór Pretensjałów, odśpiewujący właśnie hymn pt. „dlaczego już dla mnie nie ma?”, który boleśnie rozdziera serca - wprowadziliśmy do Informatorów LINK – z wzmiankami teraz już czerwonym drukiem o tym, że wszystkie GRATISY są jednak w tym roku limitowane. Informacje te były tam od początku. Nie dość silnie jednak zaakcentowane, jak wnosić można z Waszych sygnałów obecnie.

Dziękuję Wam za wspaniałe Otwarcie. Wynik poszedł w świat. Nie ma dziś w Polsce marketingu sieciowego, który jest w stanie go powtórzyć w taki sposób (a szczególnie w takiej dacie).

Tak trzymajmy! Proszę, byście przeczytali Aktualności Listopadowe, z wszystkimi rozszerzeniami CZYTAJ WIĘCEJ i otwierając wszystkie LINKI. Proszę byście obejrzeli filmy. Macie w ręku niesamowite atrybuty rekrutacyjne. I macie … LunaCol, o którym już w Polsce niesie się szeroko fama. Pomagajmy jej się rozchodzić jeszcze szerzej. Wykorzystujmy ten właśnie, najlepszy nasz czas i wszystkie atuty Listopada w COLWAY - do pozyskiwania nowych partnerów!

Byliśmy naprawdę dobrze przygotowani… ale nie na 800, po większości bardzo dużych wysyłek (+ sto z ostatków października) na raz. Dlatego bardzo Was proszę o wyrozumiałość dla Magazynu wysyłkowego i pań wystawiających dokumenty fiskalne… Monitowanie o to, by Wasze Pakiety dotarły szybciej, naprawdę nic nie pomoże. One dotrą. Wszystkie w zaczynającym się tygodniu…

                                                                                                                                     Jarosław Zych

                                                                                                                      

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem