13 Rocznica COLWAY - Z TRADYCJĄ W POKOLENIA

1 bg1

 


 

KUP BILET

Nie zwlekaj z zakupem.
Biletów na tę Rocznicę na pewno zabraknie dla wszystkich chętnych.

 


Zbliża się kolejny, piękny Jubileusz

To już 13-sta Rocznica COLWAY! Trzynastka z całą pewnością szczęśliwa, gdyż pokazująca, ile to już lat funkcjonuje rdzennie polski marketing sieciowy będący synonimem stabilności, życzliwości dla Uczestników, spolegliwości, hojnego Planu Finansowego i atrakcyjnej oferty produktowej.

Zapraszamy na obchody tego Jubileuszu wszystkich współtwórców Sukcesów naszej Organizacji, bo chcemy Was w ich trakcie uhonorować. Zapraszamy także wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją właściwą karierę w COLWAY, gdyż chcemy Wam pokazać jak się bawimy, jak dziękujemy i jak pewną stanowimy przystań. Chcemy Was utwierdzić w słuszności wyboru i zaproponować najlepszą majówkę jaką przeżyliście w ostatnich latach!

Będzie komfortowo, będzie wesoło, trochę wspomnieniowo, trochę futurystycznie, ale bardzo budująco. Spodziewamy się tych samych, niezwykłych klimatów, jakie towarzyszyły najważniejszym, przełomowym dla naszej historii "zjazdom plemiennym".

Po raz pierwszy zapraszamy Was razem z dziećmi, wnukami i wszelką latoroślą, która kiedyś, w przyszłości zacznie zastępować weteranów tego Przedsięwzięcia. Nic nie daje takiego przekonania o głębokim sensie naszych działań, jak mocna perspektywa ich wielopokoleniowej sukcesji. My ją Wam pokażemy, lecz i Was namawiamy, byście zasadzili jej drzewko w umysłach najmłodszych członków swoich rodzin. Zadbaliśmy o to, aby Wasza progenitura była tam bezpieczna i by doskonale się bawiła!

Niezwykły, niedawno dopiero oddany na użytek uroczystych imprez Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim z bogatą infrastrukturą, gwarantuje luksusy i dostojną swymi wnętrzami oprawę Rocznicy. Najlepsi ludzie tej firmy, którzy pracują dla Was z oddaniem i pasją, pokażą kolejny raz ze sceny, iż nie spoczywamy na laurach nawet w tymże roku, ogłoszonym wszak czasem spokojniejszym, mającym pozwolić na utrwalenie osiągniętych sukcesów.
W programie: wiele rozrywek, także takich, które czynnie zaangażują uczestników. Prezentacje nowości produktowych i innych ciekawych zmian, w tym Programu Samochodowego i oczywiście Gala Rocznicowa. Wspaniali artyści, najlepsi wodzireje, autorytety naukowe i fachowe. Jedzenie grillowe, wykwintne, ale także i jedzenie zdrowe, zgodne z trendami w naszej gromadzie. Tańce, happeningi i … prezenty. Mnóstwo okazji do zawarcia nowych znajomości, zrobienia wyjątkowych zdjęć i przeżycia silnych wzruszeń. Ogromna ilość dobrej energii. 


Podane ceny zawierają: kolację grillowo-plenerową w piątek, lunch w sobotę, uroczystą kolację w sobotę, wino i napoje go uroczystej kolacji, napoje zimne i gorące podczas przerw kawowych, przekąski, piwo i poncz, parking strzeżony przez cały okres, wstęp do basenu z kaskadami i przeciwfalą, strefy SPA czyli jacuzzi i saun. Także ubezpieczenie oraz udział we wszystkich widowiskach "światło-dźwięk" i innych elementach programu rozrywkowego również. Atrakcyjne prezenty dla wszystkich (dorosłych) i kolejne dla wywoływanych na scenę.

Ceny biletów dla dzieci zawierają elementy specjalnego menu, ubezpieczenie, całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry, zabawy, gadżety i prezenty.


 pokolenie 13 rocznica LQ

Wejdź na stronę

www.13rocznica.pl


Zakupy z płatnością prowizją (także częściowe) prosimy realizować w kontakcie z Emilią Bieszke w Dziale Księgowym - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. +48 58 676 20 27 wewn.17


www.13rocznica.pl

www.colway.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 58 676 20 27

Nowiny

Flaszowiec miękkociernisty

tajemniczy składnik ORAColu

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem