MAŁA PROMOCJA w maju

 

„Mała Promocja” w maju…

Ostatnia okazja nabycia dwóch Kremów BB-CC-DD za cenę jednego! Zestaw Napinający pod Oczy dla umiejących dobrze liczyć w cenie… 66 zł minus rabat menedżerski!


Okazało się możliwym przedłużenie o jeszcze jeden miesiąc - majowy tej samej okazji, jaką mieliśmy w „małej promocji” w lutym i w marcu. Być może ostatni już miesiąc korzystamy z hojnych darów firmy IOC, dzięki którym:                                           
Atelokrem Multikorygujacy –  pozostaje aż do ostatecznego wyczerpania zapasu otrzymanych prezentów - w promocji „1+1”. Czyli: kto zamówi tylko jeden ten krem do cery jasnej, dostanie w gratisie taki sam. Podobnie do cery śniadej.  Uwaga! Zaczyna się sezon na ten produkt! Wykorzystajcie to. Nie ma ograniczeń w ilości zamówień. 
Nie muszą też one opiewać na 2600 pkt+.

Uwaga!

W promowaniu Zestawu Napinającego pod Oczy, który sprzedaje się ciągle słabo – zwiększamy atrakcyjność jego zakupu poprzez dokładanie do każdego aż DWÓCH teraz opakowań Colvity 60 gratis. Uprzejmie zauważamy, że w tym momencie wartość prezentów, mających nadto postać kultowego preparatu i jednego z najbardziej chodliwych produktów COLWAY - zbliżyła się do wartości katalogowej samego Zestawu. Tej okazji już przepuścić nie powinni nawet ciągle nie przekonani do TENSERA. Przypomnijcie sobie, że Zestaw zawiera także REVITALIZER – znakomite serum, z pewnością nie ustępujące Eliksirowi pod Oczy!

Patrząc czysto ekonomicznie, dla tych którzy i tak zamówiliby w tym miesiącu dwa opakowania Colvity – cena katalogowa Zestawu Napinającego pod Oczy spada do… 66 złotych. Jest to mniej niż koszt jego wytworzenia. Nigdy w historii naszych „małych promocji” nie było większej okazji!

Także bez ograniczeń i dolnych limitów zamówienia.

                                                                                                                 

zestaw

 

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem