MAŁA PROMOCJA w marcu


„Mała Promocja” w marcu

… jest przedłużeniem „małej promocji” w lutym. Korzystamy w tym miesiącu nadal z hojnego daru firmy IOC, dzięki któremu:

Atelokrem Multikorygujacy –  aż do wyczerpania zapasu otrzymanych 2 x 2 tys. prezentów - w promocji „1+1”. Czyli: kto zamówi tylko jeden ten krem do cery jasnej, dostanie w gratisie taki sam. Podobnie do cery śniadej.  Nie ma ograniczeń. Można zamawiać każdą ilość. Nawet do 20 opakowań będzie 20 „gratisów”.

Konsekwentnie promujemy także Zestaw Napinający. A konkretnie nie tyle jego sprzedaż konsumencką, co zachęcanie Was do robienia prezentacji tego asortymentu.  Wymaga to wszak posiadania co najmniej dwóch Zestawów.  Dlatego również w marcu - każdy kupujący Zestaw Napinający otrzyma w gratisie  – 1 opakowanie Colvity 60.

Ten element „małej promocji” cieszy się Waszym uznaniem, gdyż trudno w COLWAY o atrakcyjniejszy prezent promocyjny niż Colvita

Wielu Menedżerów nadal nie może się przełamać do organizowania prezentacji Zestawu Napinającego. Nie zwlekajcie dłużej, gdyż tym, którzy je zaczęli robić, znakomicie marżujące sprzedaże sypią się jak z rogu obfitości!  Wykorzystujcie do zapraszania na nie ten FILMIK. 

zestaw

 

Za materiały edukacyjne, pomocne w tych prezentacjach posłużą Wam:

- Vademecum (książeczka znajdująca się wewnątrz Zestawu Napinającego)

- film: LINK

- materiał autorstwa dr Błażeja Dolniaka: LINK

Prezentacja Zestawu Napinającego nie wymaga przygotowania „kosmetologicznego”.  Wiedzę zawsze mieć warto, choćby po to, by potrafić odpowiadać na pytania, a w tym przypadku również umieć opowiedzieć o REVITALIZERZE. Jednakże – uwierzcie nam! – Zestaw „sprzedaje się” samym pokazaniem niesamowitego działania TENSERA. Otrzymaliście produkt unikalny o wyjątkowym działaniu. Budzący silne emocje i pożądanie posiadania go. Dopóki jednak nie zaczniecie robić jego prezentacji – nie skorzystacie z tych atutów dzieła doktora Dolniaka.  Jest to kosmetyk zbyt drogi, by sprzedawało go same o nim opowiedzenie.  Jednocześnie jest tak drogi po to, byście na nim relatywnie łatwo i sporo zarabiali!

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem