MAŁA PROMOCJA W CZERWCUmała promocja 3rdss


Tak atrakcyjne, ogłoszone w Aktualnościach czerwcowych sezonowe obniżki cen i ... jeszcze coś da się upuścić lub dołożyć gratis w comiesięcznej „małej promocji”? Da się. Postanowiliśmy, że w tym roku prezenty urodzinowe powinny rozkładać się bardziej sprawiedliwie, niż głównie na uczestników obchodów Rocznicy, którzy i tak na brak atrakcji narzekać w Rynie nie będą. Dwa
Atelokremy Multikorygujące za cenę jednego. Zestaw Napinający pod Oczy dla tych, którzy handlują Colvitą – praktycznie za darmo.

Tak. Dlatego, że jeszcze zostały jakieś Kremy BB-CC-DD, którymi hojnie obdarowała COLWAY firma IOC. To będzie już jednak naprawdę ostatnia okazja nabycia dwóch Atelokremów Multikorygujących za cenę jednego. Nie spodziewamy się, by produkty, na które popyt był ubiegłego roku właśnie latem (to najlepsza pora na krem, zastępujący wiele warstw codziennego makijażu) ostały się przy możliwości ich nabycia „1 + 1” jeszcze po czerwcu. Raczej skończą się wcześniej.

Zestaw Napinający pod Oczy - dla umiejących dobrze liczyć, w maju był w cenie… 66 zł minus rabat menedżerski. Powtórzymy tę niesamowitą Okazję również w czerwcu! Jest to miesiąc obchodów naszego Jubileuszu i chcąc rozłożyć szansę otrzymania urodzinowych prezentów na jak największą ilość Uczestników, największy pożytek z czerwcowego rozdawnictwa postrzegamy w upartym lansowaniu TENSERA i REVITALIZERA, które są wyśmienite, a jednak nie nabywane przez Was dotąd tak, jak być mogą - praktycznie głównie przez niechciejstwo naszego menegementu do uczenia się właściwej aplikacji błyskawicznego napinacza worków pod oczami i do uczenia tego samego osób, które mają zacząć wreszcie robić jego prezentacje! Może silne powody merkantylne teraz to radykalnie zmienią!

Tajemnicę tak hojnego wsparcia „małej promocji” na Zestaw Napinający aż dwoma Colvitami wyjaśniona jest w Aktualnościach. Nie. Nie dokładamy jednak do interesu. Colvity, które wspierają promowanie Zestawu Napinającego - pochodzą z ich partii o obniżonej już cenie, które już w styczniu br. zakontraktowaliśmy na lato.


W czerwcu
więc także jeszcze dodajemy gratis do zakupu każdego Zestawu Napinającego pod Oczy – 2 opakowania Colvity 60 kapsułek. Jest to największa z okazji w dotychczasowej historii naszych „małych promocji”!

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem