MAŁA PROMOCJA W SIERPNIU
Mała promocja” w sierpniu, czy raczej wyprzedaż?


Do Zestawu Napinającego pod Oczy w sierpniu również w prezencie Colvita. Atelokrem Multikorygujący niezmiennie w ofercie „2 w cenie 1”, przy czym nie będziemy już nazywać tej oferty „promocją”.

 insta 1


Nieczęsto ale zdarza się i nam w COLWAY, że jakiś produkt „sprzedaje się” gorzej niż zakładaliśmy my lub jego wytwórca. Wtedy solidarnie z producentem najczęściej redukujemy marże – bywa, że niemal do zera – i produkt taki uatrakcyjnia np. „małe promocje” 2+1 , 2 w cenie 1 lub podobne.


Mamy obecnie taką sytuację z Atelokremami Multikorygującymi. Kosmetyki obiektywnie dobre, utrzymane w najnowszych trendach, a nawet wyprzedzające je formułą BB-CC-
DD (i całkiem nieźle sprzedające się w niemal identycznej formulacji w eksporcie) po prostu nie przyjmują się w rodzimym środowisku konsumenckim COLWAY. Popyt na nie maleje, zamiast rosnąć - nawet przy bardzo atrakcyjnej cenowo naszej ofercie 2 w cenie 1Nie będziemy już rozbierać szczegółowych tego 
przyczyn, lecz po prostu uszanujemy Wasze wybory i zaprzestajemy odtąd promowania Atelokremów Multikorygujących w celu dalszego przekonywania Sieci do tego produktu. Dotychczasową „małą promocję” nazywamy odtąd uczciwie, w przypadku tych kremów po prostu ich wyprzedażą i jednocześnie ogłaszamy decyzję o wycofaniu tego asortymentu z oferty – po wyzbyciu się jego zapasów na dotychczasowych warunkach (2 w cenie 1).


Dlaczego po prostu nie przecenimy tych Kremów np. o połowę? Dlatego, że uważnie wysłuchaliśmy Waszych komentarzy do tegorocznych ruchów cenowych w dół. Mają one także swoje złe strony, co również rozumiemy i uznajemy. Cena katalogowa tych Kremów (a tym samym wartość od jakiej naliczane są prowizje) pozostaje więc oficjalnie bez zmian. Prosimy o nie „psucie” tej ceny do końca dostępności tych kremów w sklepie menedżerskim.


Powtórzmy: Atelokrem Multikorygujący będzie dostępny dla Was konsekwentnie do wyczerpania stanów magazynowych w ofercie 2 w cenie 1, co w opcji „cera jasna” nastąpi już za chwilę, a w opcji „cera ciemna wtedy pewnie, gdy jak to często bywa w COLWAY - asortyment sprzedający się słabiej zyskuje natychmiast na popycie, gdy zapowiedziane zostaje jego wycofanie.


Zestaw Napinający pod Oczy
będzie w sierpniu nadal wspierany prezentem marketingowym w postaci jednego opakowania Colvity dokładanego natychmiast do zakupu każdego Zestawu. Wyrażamy nadzieję, że czyni to jego cenę, której nie możemy obniżyć – dostatecznie atrakcyjną. TENSER i REVITALIZER będziemy promować konsekwentnie.

 

zestaw napi


 

colvitens

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem