MAŁA PROMOCJA W LIPCUmała promocja 3rdss


Mała Promocja lipcowa nie będzie aż tak hojna (to było wyjątkowe - z okazji świętowania 14 Rocznicy), jak czerwcowa, ale przecież również atrakcyjna. Podtrzymujemy bowiem jeszcze w lipcu ofertę: Dwa Atelokremy Multikorygujące za cenę jednego. Przy czym jednak musicie się liczyć z tym, że (przynajmniej w wersji „jaśniejszej”) ów dar promocyjny od firmy IOC sp. z o.o. tym razem się już wreszcie naprawdę wyczerpie. Każdy worek z prezentami też ma bowiem swoje dno. „1 + 1” na Kremy BB-CC-DD zatem - do wyczerpania zapasu.

Zestaw Napinający pod Oczy dla tych, którzy handlują Colvitą – był w czerwcu praktycznie za darmo. W lipcu aż tak cudownie już nie będzie, jako że do Zestawu Napinającego dokładamy „tylko” jedno opakowanie Colvity 60 kaps.

TENSER + REVITALIZER (ze szczególnym uwzględnieniem nareszcie i tego drugiego!), zaczynają się przebijać w naszym środowisku dystrybucyjno-konsumenckim. Czy to za sprawą hojnego wspierania ich Colvitą, czy dlatego, że do Uczestników Sieci dotarła świadomość (!), jak znakomicie marżujący jest to asortyment? Czy może dlatego, że żmudnie i opornie, ale uczymy się prawidłowej aplikacji tego cudownego wręcz i szokującego uczestników dobrze aranżowanych prezentacji - korektora worków pod oczami? Czy wreszcie dlatego, że to właśnie Zestawowi Napinającemu pod Oczy zawdzięczamy pozyskanie fanki tego produktu: Katarzyny Figury – od pamiętnego pojawienia się w Rynie – Twarzy COLWAY?

W lipcu więc „tylko” jedna Colvita do każdego Zestawu również dlatego, że zaczynamy zapowiedziany, uważny monitoring obrotów handlowych właśnie Colvitą. Pamiętacie Menedżerowie, co ogłosiliśmy jako warunek utrzymania constans wakacyjnych cen na ten kultowy produkt COLWAY?

Przypominamy: Colvita to Marka. Tak, jak Marką jest COLWAY. Sprzedaż tego suplementu nie może się obniżyć, jeżeli jego nowe ceny mają takimi pozostać. Potraktujcie to bardzo poważnie, gdyż ewentualna podwyżka z kolei ceny Colvity na jesieni nie spotka się z pewnością z Waszym zadowoleniem… Współodpowiedzialność Przyjaciele… Mówiliśmy o tym w Campo Verde i w Rynie. Więc popracujmy nad wolumenem sprzedaży Colvity. Teraz! W wakacje 2018.

 

zestaw napi


 

colvitens

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem