MAŁA PROMOCJA WE WRZEŚNIU

                                                        

MAŁA PROMOCJA WE WRZEŚNIU


We wrześniu w ramach „Małej promocji” konsekwentnie zachęcamy do handlowania Zestawem Napinającym
pod Oczy. 
Aby uczynić to dla Was ciągle atrakcyjnym -  prezentem marketingowym do każdego nabywanego Zestawu pozostaje jedno opakowanie Colvity. 

Uwaga! „Znalazł się” jeszcze jeden produkt, który okresowo dokładać będziemy do każdego nabytego Zestawu (oprócz Colvity).  Będzie to jedno opakowanie Szamponu Zagęszczającego Włosy dr Słonia (w poprzedniej formule).
Prezent atrakcyjny o tyle, że czekamy niecierpliwie na dostawę tego produktu w formule już nowej (obszernie omówiliśmy ten temat w Aktualnościach sierpniowych).

Skąd jednak wzięły się „stare” Szampony, skoro nie można ich było w sierpniu w Sklepie menedżerskim kupić?  Otóż nalane zostały w opakowania „eksportowe”, drukowane bez języka polskiego.  Wobec udoskonalenia przez dr Słonia formuły – nie mamy widoków na sprzedanie ich kontrahentom, dla jakich były przeznaczone. „Przelewania” w polskojęzyczne opakowania już się w takich wypadkach, w dzisiejszych normach produkcyjnych nie praktykuje. Wyrzucić je z kolei, było nam po prostu szkoda. Wyrażamy nadzieję, że Menedżerów nabywających Zestaw – TENSER + REVITALIZER, taki dodatkowy, „niehandlowy” prezent również ucieszy i przyjmą go (do wyczerpania zapasu) jako produkty na użytek własny.  


„Eksportowych” Szamponów gratis starczy nam na te prezenty przez ok. 3 miesiące.  Ich „zdobywcy” będą więc mieli unikalną szansę porównania obu formulacji tego kultowego produktu dr Słonia, który przysparza nam różne kłopoty, ale cieszy się niezmiennie popytem.


Atelokrem Multikorygujący
będzie dostępny dla Was do wyczerpania stanów magazynowych w ofercie 2 w cenie 1.  Wobec decyzji o wycofaniu tego asortymentu z oferty (patrz: Aktualności sierpniowe) – nie nazywamy już tego promocją, lecz uczciwie – wyprzedażą produktu, który po prostu się nie przyjął. 

 

 

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem