MAŁA PROMOCJA W PAŹDZIERNIKU

 

Mała promocja w październiku
(do 31.10.2018)

 

 

W październiku, w ramach „Małej promocji” nadal wspieramy obrót Zestawem Napinającym pod Oczy. Aby uczynić handlowanie nim dla Was ciągle atrakcyjnym - prezentami marketingowym do każdej sztuki nabywanego Zestawu pozostają: jedno opakowanie Colvity oraz jedno opakowanie Szamponu Zagęszczającego Włosy (w poprzedniej formule). Jest to również okazja do porównania, na ile się zmienił Szampon dr Słonia. Dostępny jest on bowiem w regularnej sprzedaży w Nowej Formule, a dodajemy gratis do Zestawu Napinającego wycofane z exportu (uwaga – etykiety obcojęzyczne!) Szampony w formule poprzedniej.

Tych, którzy cenią sobie taką okazję: Zestaw + gratis Colvita i Szampon – namawiamy, by z niej skwapliwie korzystali teraz. Jak się bowiem domyślacie, skończy się ona wraz z rozpoczęciem Listopada z COLWAY.

Zakończyliśmy natomiast wyprzedaż Atelokremu Multikorygującego w ofercie „2 w cenie 1”. Produkt ten pozostanie przez kolejne, ostatnie już jego tygodnie - tylko w sprzedaży regularnej. Pozostałości magazynowe będą rozdane w listopadowych prezentach, po czym zostanie on wycofany z naszej oferty.

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem