LECIMY DO EMIRATÓW

 

Już w marcu będziemy mieli wyjątkową okazję do wspólnego uczczenia z Liderami COLWAY naszych wspaniałych, zeszłorocznych wyników. Tym razem zabieramy ich do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które zachwycają i szokują swoim rozmachem.
Szczególnie Dubaj to prawdziwa perła wśród miast Bliskiego Wschodu.  O tym mieście krążą już prawdziwe legendy dotyczące luksusu i przepychu, który można tam spotkać dosłownie na każdym kroku.

Właśnie tam, na piaskach pustyni, powstały zielone, egzotyczne ogrody i fantazyjna, nowoczesna architektura złożona ze wspaniałych budowli i meczetów. Bajeczne bogactwo i przepych miast Emiratów, zadrzewione bulwary, wspaniałe centra handlowe, parki rozrywki, sieci autostrad przecinające kraj, a to wszystko w sąsiedztwie złotych piasków i błękitu morza - to właśnie esencja tego wspaniałego miejsca, łącząca nowoczesność z bogatą kulturą tego regionu.

Przepiękne położenie naszego pięciogwiazdkowego hotelu, profesjonalna obsługa i najwyższa jakość świadczeń firmowana przez prestiżową sieć Rotana – zadowolą najwybredniejszych gości. Hotel leży między górami Hadżar, nad Oceanem Indyjskim, przy samej plaży, w zielonym, idealnie wypielęgnowanym ogrodzie z palmami. Cudowna, znakomicie utrzymana, długa piaszczysta plaża i basen z mostkami, to tylko wstęp do atrakcji hotelu, który można polecić zarówno rodzinom z dziećmi, jak i miłośnikom aktywnego wypoczynku. Gustowne wnętrza, komfortowe pokoje utrzymane w eleganckim kolonialnym stylu, smaczne i estetycznie prezentowane posiłki w ramach all inclusive, ekskluzywne Spa Zen, a także wiele możliwości aktywnego spędzenia wakacji, zagwarantują wszystkim uczestnikom pobytu pełen relaks i standard z „najwyższej półki”.

Cieszymy się, że właśnie w tak wspaniałym otoczeniu będziemy mogli nie tylko wspólnie wypocząć, ale również zintegrować się i podyskutować o perspektywach rozwoju naszego biznesu.

Do zobaczenia !

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem