17 Kwietnia uruchomiliśmy Pierwszą Turę sprzedaży biletów na to Wielkie Wydarzenie!

 

Komora „Warszawa” - cudowne połączenie natury i architektury w podziemiach kopalni soli w Wieliczce.

To tutaj 22 czerwca 2019 r odbędzie się Uroczysta Gala 15 – stej Rocznicy COLWAY


 

 

Zbliża się wielkimi krokami wydarzenie niezwykle ważne w historii COLWAY!
Obchody 15 – tej Rocznicy naszej Organizacji.
Uroczysta Gala odbędzie się 22 czerwca 2019 r w podziemiach kopalni soli w Wieliczce.

Od lat marzyliśmy o tym, aby to właśnie w tym miejscu, w słynnej komorze „Warszawa” odbyła się choć jedna nasza uroczystość. Dlaczego? Zrozumieją to z pewnością uczestnicy tego Wydarzenia. Jakkolwiek wybrano przed wiekami ponad 20 tysięcy ton soli spiżowej, by powstała ogromna, największa na tamte czasy na świecie taka podziemna sala (o dzisiejszej powierzchni użytkowej 680 m²), to nie może się w niej odbyć event dla więcej niż 310 uczestników. Tak więc również ilość biletów w wolnej sprzedaży będzie silnie ograniczona w stosunku do oczekiwanego zapotrzebowania.

Musimy zapewnić je w pierwszej kolejności dla chcących zaszczycić swoją obecnością obchody tak ważnego Jubileuszu: Liderów i kreujących Systematycznie niezmiennie imponujące, kilkumilionowe w skali miesiąca obroty handlowe Menedżerów naszej Organizacji. Także dla weteranów COLWAY, dla czołowych Przedstawicieli Zagranicznych, przynajmniej niektórych wspierających nas naukowców i innowatorów, producentów oraz ważnych dla nas przyjaciół biznesowych COLWAY.

Biletów na sprzedaż przewidujemy ok. 280. Ostateczne decyzje co do ich rozdziału najbardziej sprawiedliwego, czyli zapewniającego dostęp do nich tym, którzy zapracowali na wynik tych 15 lat, a przede wszystkim tych, którzy swoją pracą aktywnie kreują go również obecnie – zapadły na Spotkaniu w ośrodku Campo verde k/Łodzi 13.04.2019. Zadecydowaliśmy tam wspólnie z tymi spośród Liderów i czołowych Menedżerów Sieci, którzy przyjęciem zaproszenia pokazali chęć uczestniczenia w podejmowaniu ważnych dziś dla COLWAY decyzji – o tym kto z nich i jaką pulą biletów będzie dysponował w Pierwszej Turze sprzedaży, czyli od 17.04.2019 do 14.05.2019 lub do wyczerpania tej puli. 

Uwaga! Wszelkie rezerwacje jakie już czynicie u Emilli Bieszke Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mają tym razem charakter wyłącznie aplikacji, czyli zapisów, na skuteczność realizacji których - COLWAY nie może dać na ten moment gwarancji nikomu oprócz Członków Klubów Systematycznych.

Więcej - w Aktualnościach >>LINK<<

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem