Listopad w Colway 2018

 

Na ten miesiąc czekamy w COLWAY cały rok. W końcu to czas obfitych plonów i zbierania owoców naszej ciężkiej pracy.
Na przestrzeni piętnastu lat funkcjonowania naszego Przedsięwzięcia ugruntowały się jego dwa najsilniejsze atrybuty – całkowita przewidywalność i pewność inwestycji! Dla ludzi, którzy od lat zajmują się zawodowo marketingiem sieciowym, są to wartości bezcenne, na których buduje się biznes z dużym poczuciem bezpieczeństwa, bez niepotrzebnego ryzyka. Najlepiej ilustruje to właśnie Listopad w COLWAY (dawniej określany mianem: Promocja Listopadowa), będący ofensywą sprzedażowo - rekrutacyjną, która przeprowadzana od lat według niezmiennych i wielokrotnie sprawdzonych reguł, przynosi jej uczestnikom co roku spektakularny sukces finansowy. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Jak to było z Listopadami w COLWAY

 

COLWAY od zawsze odróżniał się od większości zagranicznych marketingów sieciowych, w których presja i parcie na sukces to codzienność. Nasz COLWAY od początku był liberalny, swobodny i nikogo do niczego nie przymuszający - rosnący organicznie, bez sztucznego pompowania wyników.
Tylko jeden raz w roku – w listopadzie, następowała prawdziwa mobilizacja sił i zasobów, co wynikało z prostego faktu, że w tym właśnie okresie zaangażowanie i wzmożone wysiłki przynosiły wprost spektakularne efekty. Wszyscy zaangażowani nie tylko dobrze zarabiali, ale przede wszystkim, znacznie przyspieszali rozwój swoich struktur. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Spójrzmy na liczby.

 

W ostatnich latach średnio w Listopadzie składano nawet do 4000 zamówień na nasze artykuły handlowe, z których 75% opiewało na wartość katalogową równą 5200 „colway-pkt” lub większą.
Uczestnikom Sieci COLWAY naliczano w sumie, za ten jeden tylko miesiąc, do 5 mln złotych prowizji, czyli ekstra profity tylko za obrót i konsumpcję osób znajdujących się w Systemie pod nimi. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Główne korzyści z wzięcia udziału w akcji listopadowej

 

Wszyscy znający już Plan Finansowy COLWAY od razu dostrzegą dwie główne korzyści tegorocznej akcji: - natychmiastowy awans na rangę Menedżera – uprawniającą w COLWAY do prowizji, którą uzyskuje się już „za połowę” obrotu standardowo wymaganego przez System do takiego awansu. Oznacza to, że tylko w Listopadzie – za zakup pakietu produktów o wartości katalogowej 5200 pkt. od razu naliczany jest rabat w maksymalnej możliwej wysokości – 42% ! CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Mechanizm ekonomiczny fenomenu Listopadów w COLWAY

 

Jak genialnym marketingowo zjawiskiem jest Listopad w COLWAY, dowodzi już sam fakt, że od lat nie zmieniamy jego głównych zasad. Nie ma bowiem po co zmieniać dobrze funkcjonującej konwencji. Jedyne co ulepszamy, oprócz logistyki i komunikacji, to oferta produktowa, zabiegając o to, aby była ona jak najatrakcyjniejsza. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Setki spośród Was inwestuje co roku w tę kampanię wszystkie swoje dostępne zasoby!

 

Na szczęście są to inwestycje opłacalne. Każda złotówka włożona w zakup Pakietów 5200 „colway pkt +” procentuje stopą zysku, dla której nie ma dziś w Polsce żadnej uczciwej i tak wolnej od ryzyka konkurencji! Bywa, że procentuje aż czterokrotnie!
Nie ma tu więc żadnego cudu ekonomicznego. Przy tak obiektywnie atrakcyjnej ofercie produktowo-zarobkowej COLWAY, a także przy tak mocnych zasobach w postaci poświęconego czasu, pracy i zaangażowania wszystkich uczestniczących w tym łańcuchu wytwórczo-logistyczno-dystrybucyjnym – finalnie uzyskany efekt skali imponuje niezmiennie, co roku swoim rozmachem i rezultatami.

 

Realna, rynkowa (nie katalogowa) wartość produktów COLWAY jest bowiem tak solidna, że jeszcze się nie zdarzyło, by inwestujący w Pakiet, nawet jeśli nie naliczy się mu żadna prowizja systemowa, nie zbył go potem z zyskiem. W roku 2018 znowu musimy „zainwestować” wspólnie - cudzysłów jest tutaj całkowicie uzasadniony, bo oczywiście per saldo Listopad przyniesie niezmiennie każdemu z nas duże zyski. Pamiętajmy oczywiście, że ogłaszane co roku imponujące sumy obrotów osiąganych w tym okresie, nie są ostatecznym wynikiem finansowym, bo obliczyć go można dopiero po odjęciu kosztów poniesionych wcześniej inwestycji.

 

Jak będzie w roku 2018

W 2018 roku obroty COLWAY są nieco niższe, mierzymy się również z gorszymi warunkami handlowymi, jakie otrzymujemy od naszych dostawców w związku z rosnącymi kosztami surowców i opakowań. Zarówno my, jak i nasi dostawcy musimy elastycznie reagować i dostosowywać się do zmieniających się realiów rynkowych.

 

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, dostosowaliśmy obecne warunki pakietowe do aktualnej sytuacji, formułując z wielką rozwagą zarówno skład samego Pakietu, jak i Gratisy w nim zawarte. Ostatecznie, po tegorocznej indeksacji wartości „colwayowych punktów”, na Pakiet musi się złożyć nieco więcej Produktów, a Gratisy – największy magnes tej Akcji - będą nieco mniej hojne (uwaga! mniej hojne tylko w ich „puli podstawowej”!), niż to bywało w latach ubiegłych, co może niekorzystnie wpłynąć na wynik Listopada, ale… nie musi.

 

Na podstawie rocznej średniej obrotowej i obecnych warunków handlowych, zestawionych z latami minionymi, realnie szacuję, że w tym roku powinnyśmy osiągnąć „15 milionów na 15 – lecie COLWAY”, które byłoby dla nas kolejnym wspaniałym wynikiem, jakiego sobie i Wam życzę. Pamiętam oczywiście nasze rekordy, szczególnie ten z 2016 roku, ale w dzisiejszej rzeczywistości takie osiągnięcia z kategorii „sensacji sportowych” są mało prawdopodobne. Chyba, że mnie znowu pozytywnie zaskoczycie ! Są bowiem przesłanki i ku temu…

 

Jarosław Zych

 

 

Tak pisaliśmy w latach ubiegłych o Listopadzie w COLWAY:

„(…) Listopad to niebywała szansa na przyspieszenie kariery, zarówno osób wprowadzanych, jak i wprowadzających do naszego Przedsięwzięcia. To szansa na zarobienie znacznych pieniędzy. W Listopadach lat minionych prowizje angażujących się Menedżerów rosły o 100% – 350% w stosunku do średniej rocznej. Listopad to także Czas Sprzedawców! Nie jest to już tylko sprzedaż produktów. W tej kampanii trzeba potrafić również sprzedać nasze Przedsięwzięcie, czyli po prostu realne korzyści wynikające z tej jedynej okazji stania się Menedżerem szybciej, łatwiej i taniej. Korzyści z ogromnej wartości Prezentów dokładanych do Pakietów. To również dobry czas handlowy – przedsionek grudnia. Dobry na to, by po listopadowych zapasach produktowych nie został do Świąt nawet ślad… CZYTAJ WIĘCEJ

 

Zasady obowiązujące w przebiegu Listopada w COLWAY 2018

  1. Główną ideą tej akcji jest umożliwienie Dystrybutorom Sieci osiągnięcia statusu Menedżera jednym zakupem produktów o wartości nie mniejszej niż 5.200 pkt określanym również jako Pakiet.

  2. Osiągnięcie statusu Menedżera możliwe jest w takim, przyspieszonym trybie tylko raz w roku, od godz. 0:00 w dniu 1.11.2018 r. do godz. 23:59 w dniu 30.11.2018 r.

  3. Zakupu Pakietu może dokonać zarówno Dystrybutor COLWAY, jak i osoba dopiero przystępująca do Sieci, a także w jej imieniu Menedżer COLWAY. W każdym jednak przypadku na beneficjencie Listopada w COLWAY i/lub osobie go Wprowadzającej ciąży obowiązek zarejestrowania Umowy Dystrybucyjnej lub dokonania rejestracji za pomocą narzędzia w Strefie Menedżera - POD osobą wprowadzającą, w terminie nieprzekraczalnym: do 30.11.2018 r. - pod rygorem nie zakwalifikowania obrotu do prowizji i Nominacji Menedżerskiej.

  4. Obrót 5.200 pkt. nie może być składany z różnych, mniejszych zamówień, ani w żaden sposób łączony z innymi zamówieniami, obrotem innych osób itp. Może być natomiast „rozbijany”, lecz tylko na dwie części np. na dwie osobne kwalifikacje prowizyjne.

  5. „Rozbijanie” Pakietu na części o wartości mniejszej niż 2600 pkt. skutkuje tym, że jedyną korzyścią jaką uzyska jego nabywca będą Prezenty dokładane do Pakietu. Każde „rozbicie” Pakietu wyklucza też możliwość nominowania tym zakupem nowego Menedżera na szczególnych „listopadowych” warunkach.

  6. Pakiet 5.200 pkt składać można z wszystkich dostępnych produktów z oferty COLWAY z wyłączeniem asortymentu reklamowo-szkoleniowego.

  7. Zamówienie Pakietu 5.200 pkt. traktowane jest również w przypadku złożenia go przez Dystrybutora COLWAY, a nawet Klienta COLWAY już jako zakup Menedżerski, a zatem udzielony rabat wyniesie 42%.

  8. Do każdego wysyłanego Pakietu dołożony zostanie druk opatrzonej pieczęcią i faksymile podpisu - Umowy Menedżerskiej. Wypełnianie jej i nadsyłanie fizycznie nie jest wymagane. Jeżeli jednak przy zamówieniu nie podano ID nowego Menedżera i osoby go wprowadzającej, albo nr telefonu i adresu e-mail nowego Menedżera, to warunkiem zaliczenia zamówienia do tych zasad jest realne dostarczenie kopii wypełnionej Umowy Menedżerskiej, z wszystkimi wymaganymi danymi do COLWAY, do dnia 02.12. 2018 mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą na adres firmy.

  9. Do Pakietów 5.200 pkt. dodawane będą Prezenty, których lista, wartość i tryb dokładania ich do paczek zostaną opublikowane w sposób zwyczajowy w mediach COLWAY.

  10. Produkty w Prezentach nie podlegają reklamacji ani wymianie.

  11. 100% kosztów dostaw Pakietów do nabywców na terenie Unii Europejskiej oraz 50% kosztów ich dostaw poza U.E. ponosi COLWAY.

  12. Każda osoba, której przypisany zostanie w listopadzie 2018r, w Systemie COLWAY obrót 5.200 pkt – automatycznie uzyskuje status Menedżera, z wszystkimi z tego tytułu przywilejami natychmiast, a więc także z prawem już w listopadzie do otrzymania prowizji za obroty innych Menedżerów wprowadzonych przez nią, choćby nominacją incydentalną lub z analogicznym wykorzystaniem opisanych zasad.

 

Prezenty do Pakietów w LISTOPADZIE 2018

Największą atrakcją kampanii Listopad w COLWAY są zawsze Prezenty (GRATISY) wkładane do każdego Pakietu.
Ta „pula podstawowa” zostanie ujawniony na Konferencji w Ożarowie 20.10.2018.) Nadto: do pierwszych 1000 Pakietów dołożone zostaną dodatkowe produkty, o których powiemy również w Ożarowie.

 

Tym samym – przynajmniej dla Menedżerów czyniących zakupy pakietowe w pierwszej połowie Listopada – wartość GRATISÓW zbliży się do kwoty liczonej w cenach katalogowych, którą podamy na Konferencji Powyższe składy Gratisów, ich wartość i tryb dokładania do wysyłek zostaną uzupełnione w tym dokumencie tuż po Konferencji.

 

Zatem w jaki sposób Menedżerowie COLWAY, którzy pewnie wiele słyszeli o legendarnych zarobkach listopadowych, mogą po nie sięgnąć?

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Sposoby składania zamówień Pakietów

 

Dni październikowe, poprzedzające Listopad to ostatni dobry moment na wdrożenie się w zamawianie przez System dla tych, którzy ciągle uporczywie się przed tym bronią i załatwiają w COLWAY wszystko przez telefon. Pamiętajcie, że zamówienia przez Strefę Menedżera (Sklep Menedżerski - także pakietowe) może składać tylko Menedżer z wygenerowanym hasłem. Kto nie posiada jeszcze hasła z dostępem do Strefy Menedżera, sugerujemy ustawienie go samodzielne, gdyż w listopadzie zrobienie tego poprzez dodzwonienie się do COLWAY może być bardzo trudne. A więc tak: CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

Jarosław Zych

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem