Michalina Romanowska

Michalina Romanowska

w COLWAY od 2006 roku.

Marketing wielopoziomowy jest to wyśmienity system, który posiada gotowe narzędzia do rozpoczęcia pracy natychmiast. Nie musisz się martwić o wielki wkład finansowy, ani też zawracać sobie głowy wieloma sprawami administracyjnymi. Zostaniesz wynagrodzony uczciwie za swoją pracę, a nie za znajomości i kombinatorstwo. System MLM daje ogromne możliwości ludziom przedsiębiorczym, nikt nie pyta się o twój wiek ani też o doświadczenie.

Obecnie na naszym rynku jest wiele dobrych firm MLM, które posiadają ponadstandardowe produkty i plany marketingowe. COLWAY® jest natomiast firmą polską, co oznacza, że jego całkowity kapitał pozostaje w naszym kraju, z tego powodu prowizje są bardzo wysokie i wypłacane niemalże z prędkością światła. Dodatkowym atrybutem firmy COLWAY® są wyśmienite produkty, które są wręcz bezkonkurencyjne. W wieku 62 lat mogę się cieszyć dobrym wyglądem, zdrowiem i świetnym samopoczuciem, jestem niepodważalnym dowodem na skuteczne działanie tych preparatów. Z czystym sumieniem polecam je każdemu.

Biznes z COLWAY® dał mi przede wszystkim szansę na nowe życie. Jako polska emerytka (z emeryturą w wysokości 960zł) nie muszę walczyć o przetrwanie, jestem w stanie zwiedzać świat, bawić się i spełniać swoje marzenia. Rozwijam się i doskonalę swoją wiedzy, a przy tym zawieram prawdziwe przyjaźni. Dziś planuję pomóc młodym ludziom w zrozumieniu biznesu MLM, przekazania wiedzy, że jest to wartościowy zawód na dzisiejszym trudnym rynku pracy. Organizuję dla nich szkolenia i wykłady, służę radą i doświadczeniem. Cieszę się z każdego ich sukcesu i motywuję ich do dalszej pracy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem