Aneta Graf

Aneta Graf

w COLWAY od 2010 roku.

Po kilkunastu latach pracy zawodowej na etacie i skończeniu kilku kierunków studiów szukałam czegoś ciekawego dla siebie. Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i dodatkowo z zawodem Zarządcy Nieruchomości. Moim konikiem jednak zawsze była i jest psychologia. Wszystko zaczęło się banalnie od podpisania umowy w październiku 2010r na tak zwanej domówce u koleżanki i późniejszej promocji listopadowej, po której zostałam Złotym Menedżerem. W krótkim czasie weszłam do Top Liderów, gdzie jestem do dnia dzisiejszego.

Co mnie wtedy urzekło?

Produkt, jakość i jego skuteczność działania pod znakiem polskiej firmy MLM. Do dnia dzisiejszego zbudowałam zespół ponad 6000 osób, w tym ponad 2000 menedżerów i na tym jeszcze nie koniec. Od kilku lat nasza sieć konsumencka w strukturze, którą zapoczątkowałam, generuje obrót w miesiącu listopadzie ponad milionowy.

Co doprowadziło mnie do tego sukcesu?

Poważne podejście do tematu, wytrwałe dążenie do celu, pomoc każdemu, kto jej potrzebował, szczery entuzjazm oraz wspólna, systematyczna praca z partnerami biznesowymi. Przejechanie tysięcy kilometrów, przeprowadzenie nie mniejszej liczby spotkań biznesowych i produktowych, niekończące się rozmowy telefoniczne oraz masa szkoleń i warsztatów prowadzonych przeze mnie po drodze. Sama również ciągle podnoszę swoje kwalifikacje.

Ostatni rok to dynamiczny rozwój firmy, niesamowite nowości produktowe, świetny zespół naukowców i pasjonatów tematu.


Firma Colway wprowadziła również dużo nowych narzędzi do pracy w formie szkoleń, webinarów i konferencji. Niedawno dodała też innowacyjny program samochodowy - świetne narzędzie rekrutacyjne.


Polecam wszystkim marketing sieciowy, a w szczególności naszą firmę. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Możesz być klientem, dystrybutorem czy menedżerem, bo w tej branży nikt nic nie musi.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem