Joanna Kwaśnińska

Joanna Kwaśnińska

w COLWAY od 2008 roku.

Do firmy COLWAY® trafiłam dzięki liderom - Irenie Szurmiak i Markowi Przeniosło. Zachęcali mnie do zorganizowania prezentacji, roztaczali przy tym płynące z tego korzyści, również te długofalowe, co przekonało mnie do przystąpienia do COLWAY® i podpisania umowy. Moja przygoda od samego początku owiana była fascynacją. Rozpoczęło się od uczestnictwa w konkursach i prezentacjach, dzięki którym jeszcze bardziej uwierzyłam w wiarygodność produktów, dokładnie je poznałam, jak i zasady funkcjonowania firmy. A przede wszystkim wydobyłam z własnego wnętrza skrywaną przez lata pasję. Byłam zdumiona, że nowo co poznawany las nie okazał się siedliskiem ciemności, strachu i ksenofobii. A im dalej w las, tym wydał się on coraz piękniejszy i ekscytujący.

Uważam, że w strukturze COLWAY® rozwinęłam się głównie na płaszczyźnie intelektualnej i duchowej. Zaobserwowałam, że z większą empatią potrafię spojrzeć na ułomności drugiego człowieka. Nie szukać w nim wyłącznie klienta, którego chce tylko wrzucić w tryby rynku i wyciągnąć z niego ostatni grosz, ale dostrzegać w nim przede wszystkim człowieka. Jestem niezwykle wdzięczna za zdobytą wiedzę w zakresie urody i zdrowia. Zaczęłam zmieniać swoje nawyki żywieniowe jak i stosunek do własnego ciała i urody. To sprawiło, że moje samopoczucie i nastrój uległo znaczącej poprawie. Dzięki temu emanuję entuzjazmem, moje działania również. Mam pozytywne spojrzenie na świat.

COLWAY® stał się moim głównym źródłem dochodów i jest nim do dziś. Zapewnił mi niezależność finansową, która jest dla mnie bezcenna. Mogę swobodnie decydować o własnej przyszłości, odważnie stawiać sobie cele. Mogę śmiało realizować marzenia, między innymi podróżować, o czym zawsze marzyłam. Na moją postawę wpłynęły również narzędzia usprawniające moją pracę , szkolenia i wymiana doświadczeń ze znajomymi ze struktury. Szczególnie doceniam bliskość uformowanej w COLWAY® grupy. Ułatwia to sprawne komunikowanie i jednoczenie się w drodze do wspólnych celów.

Każdy z nas ma własną receptę na sukces, moja być może brzmi jak oklepany slogan: „Po prostu bądź człowiekiem!” – ale jej pojemność i zakres jest dla mnie bardzo szeroki. Wyposaż się także w duże pokłady otwartości na drugiego człowieka, gdyż charakter naszego działania opiera się głównie na relacjach interpersonalnych.

Wolny czas staram się poświecać rodzinie, ale pozwalam sobie także na chwilowy oddech tylko dla mnie – odrobinę rozrywki np. wyjście do teatru. Staram się również dbać o relacje z przyjaciółmi, dlatego w razie możliwości organizujemy wspólne spotkania czyli czas na relaks i autorefleksję. Moim hobby jest jazda na nartach, pomimo strachu. Staram się go przełamywać, mimo iż nie jestem mistrzynią (jeszcze;), to czerpię mnóstwo radości z szusowania po stoku.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem