Krystyna Derbin

Krystyna Derbin

Firmę COLWAY poznałam w roku 2008 roku dzięki fantastycznym produktom kolagenowym. Produkty tej firmy okazały się bardzo skuteczne w walce ze skutkami ubytku kolagenu w organizmie, w tym również w procesie starzenia się skóry. Doznając zbawiennego działania produktów COLWAY postanowiłam zająć się promowaniem kosmetyków i suplementów, które firma miała w swojej ofercie. Po pewnym czasie współpraca z moją firmą stała się pasją i przeistoczyła w misję docierania do jak największej ilości ludzi, aby dać im szansę na zdrowe, młode i zasobne życie. Zdrowe i młode życie zawdzięczamy wyjątkowym i unikatowym produktom firmy COLWAY. Zasobne życie zawdzięczamy bardzo hojnemu planowi finansowemu COLWAY. Mój sukces w COLWAY? O sukcesie można mówić w różny sposób.

Zależy, co dla kogo jest ważne. Mój sukces w firmie to praca, która daje:

- niesamowite możliwości rozwoju

- swobodny sposób zarabiania pieniędzy

- wybór własnej ścieżki kariery

- poznawanie nietuzinkowych ludzi

- możliwość szkolenia się u najlepszych trenerów

- zaspokajanie potrzeby afiliacji i uznania

- poczucie niezależności

- poczucie bezpieczeństwa

- tworzenie swojej grupy współpracowników i pomoc w ich rozwoju i samorealizacji

- czerpanie radości i ogromnej satysfakcji z sukcesu grupy.

Natomiast moim osobistym sukcesem jest zaproszenie mnie przez „Alterbusiness.info” do współtworzenia czasopisma branżowego, w którym zamieszczam swoje autorskie felietony. Współpraca z COLWAY jest cudowną przygodą, która stała się stylem i sposobem na moje życie. Każdemu życzę tak cudownego czasu, jakiego ja doświadczam. Oczywiście, zachęcam do współpracy.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem