Iwona Świerczyk

Iwona Świerczyk

w COLWAY od 2009 roku.

Gdy trafiłam do COLWAY, nie miałam jeszcze zawodu ani ukończonej szkoły średniej. Praca była mi potrzebna, aby móc samodzielnie utrzymać siebie i małego synka. Dzięki temu, że zaczęłam współpracować z COLWAY, nie tylko udało mi się uzyskać pewną niezależność finansową, ale także ukończyłam szkołę, zdobyłam zawód, a pózniej zakończyłam studia ekonomiczne licencjackie oraz magisterskie jednocześnie z podyplomowymi. Pracując na etacie, nie byłabym w stanie pogodzić pracy, nauki i opieki nad dzieckiem. Chciałabym także "obalić" mit mówiący, że jest to biznes dla osób z większym bagażem doświadczeń. Dzięki temu polskiemu MLM-owi, 20-latkowie także mogą odnieść sukces.

W COLWAY stałam się niezależną kobietą, bardziej zorganizowaną, otwartą na ludzi i upartą w dążeniu do celów. Zaczęłam inaczej patrzeć na świat, jakby w innych okularach. Wiele się zmieniło od tamtej pory również w moim życiu prywatnym. Założyłam rodzinę i zostałam ponownie mamą. Mój drugi syn zawsze będzie przypominać mi 10 rocznicę COLWAY na promie do Karlskrony. Piękne wspomnienia, a jej atmosferę czuję do dziś.

W COLWAY cenię sobie swobodę i dowolność działania oraz wsparcie zarówno od menedżerów z górnej linii, jak i od Zarządu. Podoba mi się to, w jaki sposób Zarząd COLWAY oraz osoby pracujące w biurze podchodzą do swoich współpracowników. Zawsze można liczyć na ich pomoc. Na pewno sporym ułatwieniem w pracy są także relacje ze strukturami bocznymi, nieprowadzenie rywalizacji, lecz wspieranie siebie nawzajem i wzajemna pomoc. Narzędziami, jakie pomagają mi osiągnąć sukces w COLWAY są przede wszystkim schematy. Uważam, że duplikacja następuje szybciej, jeśli jest jakiś gotowy i sprawdzony wzór, który można powielać i nie wymaga to wielkiej pracy - należy pracować lekko, ale efektywnie. Wszystkim osobom, które chcą odnieść sukces w COLWAY radzę, aby przyciągały ludzi, którzy chcą "mieć życie dla siebie". Sukces murowany. Chciałabym tutaj dodać motto, które kiedyś przeczytałam: "Jeśli masz dobry produkt i potrafisz wywołać na niego popyt, sukces masz w kieszeni". Produkt mamy niesamowity, więc teraz pora wywołać na niego popyt.

Kiedyś uważałam, że upartość i zawziętość to złe cechy. Przekonałam się, że to właśnie dzięki nim, dzisiaj jestem właśnie tutaj i osiągnęłam, to co dziś mam. Dzięki COLWAY pokochałam również ścieżkę rozwoju osobistego, teraz jest dla mnie codziennym rytuałem. Nauczyłam się prowadzić swoje życie, kierując się swoimi wartościami, co bardzo pomaga w codziennym życiu i poczuciu spełnienia. Za swoją zaletę uważam także to, że bez względu na opinię, potrafię każdego wysłuchać, nawet jeśli się z nim nie zgadzam. Moim marzeniem i celem jest "mieć życie dla siebie" i przeznaczać większość czasu na realizowanie swoich innych marzeń oraz wartości. Najważniejsza jest dla mnie rodzina, chciałabym móc spędzać z nią jak najwięcej czasu i mieć jak najwięcej miłych wspomnień, móc jak najwiecej w życiu doświadczyć. Pieniądze są w życiu ważne i są dobre, to środki przybliżające nas do realizacji naszego celu, czy marzenia a także zabezpieczenia naszych rodzin. Moją przyszłość widzę właśnie z COLWAY.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem