Sylwester Kalinowski

Sylwester Kalinowski

w COLWAY od 2006 roku.

Gdy w 2006 roku otwierałem własną firmę w planach miałem zajmowanie się zupełnie czymś innym. Przypadek sprawił, że mój wprowadzający przedstawił mi korzyści wynikające z polecania biznesu COLWAY® i pokazał, że dzięki temu mogę wypracować dochody pasywne. Zostałem w COLWAY®, bo ciężko znaleźć drugi taki marketing sieciowy na świecie. Taki, gdzie plan finansowy jest niezwykle korzystny, a wysokość prowizji przy dużych obrotach sięga nawet 70%.

Dzięki MLM z COLWAY® poznałem wyśmienity sposób na prosty biznes pozwalający mi zwielokrotnić zarobki. Marketing sieciowy polecam każdemu, kto marzy o wolności finansowej. Dzięki COLWAY® mam stabilny dochód na lata i pewność dnia jutrzejszego. Życzę wszystkim przedsiębiorcom by mogli tak powiedzieć o swojej przyszłości.

Gdybym miał coś doradzić osobom stawiającym pierwsze kroki z marketingu sieciowym to powiedziałbym: "Znajdź osobę, która już osiągnęła sukces i wprowadzaj w życie jej/jego rady". To moja jedyna i zarazem najprostsza rada. Jeżeli twojemu wprowadzającemu brakuje jeszcze sukcesów, to poznaj kogoś wyżej w strukturze. Być może pomoże Ci wprowadzający Twojego wprowadzającego, a może ktoś jeszcze wyżej. Pamiętaj, że to jest w ich interesie byś odniósł sukces. Potem wystarczy już wytrwałość, pewność siebie, systematyczna praca i zaangażowanie. Wkrótce praca stanie się Twoim hobby. Tak było ze mną. Praca jest moją pasją i w zasadzie cały czas czuję się jakbym był na wakacjach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem