Krzysztof Karliński

Krzysztof Karliński

w COLWAY od 2006 roku.

Mój akces do COLWAY® to klasyka, czyli skuteczna rekrutacja mojego menedżera i zarazem partnerki życiowej Ani – mamy mojego synka Kevina. Jak większość kobiet doskonale rozegrała ten „mecz”, aby ze sceptycznego i zimno kalkulującego faceta zrobić rasowego sprzedawcę produktów Colway i równie skutecznego rekrutera.

Zanim trafiłem do COLWAY® pracowałem w różnych środowiskach ludzkich, w których filozofia życia nie zawsze była spójna z dogmatami, które przewodzą w network marketingach. Biznes z COLWAY® na samym początku również nie zmienił w znacznym stopniu mojej filozofii życia, gdyż metoda pracy i cel jaki sobie wyznaczyłem, czyli praca w Internecie ograniczały wyraźnie bezpośrednie kontakty z innymi dystrybutorami oraz z podległą strukturą. Trwało to do momentu, gdy moja organizacja w znacznym stopniu powiększyła się i wystąpiła potrzeba wzajemnych spotkań łącznie z udziałem w szkoleniach korporacyjnych.

Zawsze szukałem swojego sposobu na odniesienie sukcesu. Być może prawidłowo podjęta decyzja oparta o analizę rozwoju społeczeństw i nowoczesnych technologii przed wieloma laty, która skierowała moje siły i zaangażowanie w stronę Internetu sprawiła po wielu latach, że doczekałem się obecnie rozległej struktury pracującej w tym środowisku i wiele satysfakcji wynikającej z zaangażowania moich Dystrybutorów, których pracę doceniam.

COLWAY® dał mi natomiast możliwość spotkań i współpracy z ludźmi o niebywałym kapitale przywódczym oraz nieocenionej kreatywności na czele z ich założycielami Jarkiem Zychem i Maurycym Turkiem. Osobiście największą frajdę daje mi fakt, że firma dynamicznie rozwija się, a ja mam tę satysfakcję, że mogę czynnie brać udział w tym historycznym etapie zmian. Wartością dodaną w COLWAY® jest możliwość rozwoju kariery zawodowej, połączona z dbałością o własne zdrowie i wygląd, dochód zależny od osobistego zaangażowania oraz wspieranie kariery innych.

Miałem ogromny zaszczyt zostać częścią Klubu Liderów COLWAY®, szacownego grona ludzi sukcesu. Uważam jednak, że nie jest to zwieńczenie mojej dotychczasowej pracy, lecz spora odpowiedzialność, ale i początek pasma sukcesów życiowych w co z pasją wierzę.

Lata pracy i doświadczenie zdobyte w network marketingu ukształtowały we mnie przekonanie, że najważniejszymi składowymi, które wpływają na sukces w tym biznesie są takie cechy jak systematyczność, cierpliwość i konsekwentność. Myślę, że lider powinien być dla swojego dystrybutora kimś w rodzaju mentora, czasami twardym i surowo oceniającym, ale również i potrafiącym docenić zaangażowanie swojego dystrybutora, które przekłada się na jego małe i większe sukcesy.

Produkty COLWAY® to kolejny powód dla którego współpracuję z COLWAY®, gdyż stosując większość z nich dają mi one osobistą satysfakcję i dodatkowo pewność tego biznesu ze względu na ich naturalność i wysoką jakość. Moimi ulubionymi są Kolagen Platinum, który stosuję po goleniu, suplement diety Colvita i Witamina C, które połykam w sporych ilościach na co dzień oraz Kolagenowy Balsam do Ciała.

Do swoich mocnych stron zaliczyłbym umiejętność szybkiej analizy osobowości innych ludzi, umiejętności ich inspirowania i kierowania nimi. Filozofia moich działań opiera się na tym, aby najlepiej jak się tylko potrafi, starać się obudzić w nowych Dystrybutorach identyczną pasję, z jaką samemu jest się zaangażowanym w biznes.

Mój cel zapewne w znacznej mierze spójny jest z celami założycieli firmy, aby za kilka lat COLWAY® znalazł się wśród firm, które decydują o kształcie i trendach w branży wellness nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej, a ja będę dumny z tego, że energia i zaangażowanie jakie włożyłem przyczyniły się do sukcesu firmy. Osiągnięcie powyższego jest kluczem do celu nadrzędnego, jakim dla mnie jest dobrobyt, zadowolenie, zdrowie i szczęście mojej rodziny.

Moje motto dla wszystkich:
Gdy odkrywasz biznes oparty na zdrowych zasadach i wysokich wartościach, taki jak COLWAY®, wiesz, że znalazłeś skarb. Ludzie mogą uważać, że trudno go znaleźć. Jednak uwierzcie mi: to nie jest niemożliwe.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem