Dorota Dąbrowska

Dorota Dąbrowska

w COLWAY od 2008 roku.

Od zawsze szukałam sposobu, żeby poprawić sytuację finansową. Bywałam na różnych prezentacjach produktów i marketingów sieciowych, nawet działaliśmy z mężem w tego typu sprzedaży - ale albo produkt był niezbyt dobry albo sam marketing i system rozliczenia miał sporo wad, a zarobione pieniądze nie dawały satysfakcji. Oczywiście trafiłam również na prezentację produktów kolagenowych i to było to, czego szukałam!

Zachwycona produktem czyli Kolagenem Naturalnym i planem finansowym od razu podjęłam współpracę. Obecnie mija 5 lat od jednej z najlepszych moich decyzji w życiu! Dzięki temu biznesowi spełniłam kilka swoich marzeń materialnych, pojeździłam po świecie i odzyskałam trochę wolnego czasu. Częściowo zrezygnowałam z pracy zawodowej, jestem bardziej pewna siebie i otwarta. Doświadczenia z biznesu nauczyły mnie lepiej rozumieć ludzkie charaktery i bardziej doceniać prawdziwą przyjaźń, a co za tym idzie lojalność i etykę w tym, co się w życiu robi. Dzisiaj mogę również pomagać mojej rodzinie, a jest to dla mnie niezmiernie ważne.

W Colway cenię znakomite produkty oraz atrakcyjny system rozliczeń i nagród. Prezesi firmy osobiście dbają by nie zmieniać zasad, co nagminnie zdarza się w innych network marketingach. Dzięki temu czuję się szanowana i doceniana, oraz dzięki narzędziom oferowanym przez Colway w każdej chwili mogę sprawdzić, jak wygląda moja struktura i biznes oraz jak rosną moje finanse.

W Colway znajdziesz wielu świetnych liderów, którzy dają świetny przykład jak osiągnąć obrany cel. Lider musi być odpowiedzialny za siebie i za ludzi, z którymi współpracuje. Pomagać im, wskazywać drogę, ale też słuchać. Jeśli startujesz dopiero w Colway radzę krótko: „ Bądź konsekwentny i zdeterminowany! I nie rezygnuj za wcześnie, na to zawsze masz czas.” Skorzystaj z systemu szkoleń promowanego przez Zarząd Colway – to najlepsze narzędzie jakie może Ci pomóc w rozwoju osobistym i biznesowym.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem