Joanna Marek

Joanna Marek

w COLWAY od 2013 roku.

 Być może znajdziesz siebie w mojej historii…. Moja współpraca z Colway zaczęła się w zimowe popołudnie 15 grudnia 2013 roku. Był to dla mnie rok wielu wrażeń, które nastąpiły w życiu prywatnym. Myślałam, że nic więcej spektakularnego się już nie wydarzy. Myliłam się…. Kiedy poszłam na spotkanie kolagenowe do mojej sąsiadki, która wiele razy wspominała mi o magicznym działaniu kolagenu, miałam sceptyczne nastawienie, gdyż nie wierzyłam w kolagenowe panaceum na wszystkie dolegliwości. Wręcz bałam się, że będę zmuszana do kupienia produktów. Było zupełnie inaczej. Bardzo miłe, sympatyczne spotkanie bez nacisku na sprzedaż. Po rozmowie z Panią, która opowiadała o produktach, wiedziałam, że Kolagen Naturalny Silver wkomponowuje się w moje potrzeby. Pół roku po urodzeniu dziecka borykałam się z rozstępami, dlatego nabyłam ten produkt a dla męża kupiłam Colvitę i Witaminę C-olway na jego problemy z kolanem po zabiegu operacyjnym. Produkty kolagenowe bardzo mi się spodobały. Jednak nie było mnie na nie wszystkie stać. Zainteresowałam się jak można je mieć taniej a może nawet za darmo. Co trzeba zrobić? Pani Zofia bo tak miała na imię, przedstawiła mi plan finansowy i powiedziała o swoich żniwach w promocji listopadowej. Nie mogłam pojąć jak w jednym miesiącu, takiej działalności, z takim produktem można zarobić takie kwoty… a były to sumy 5 cyfrowe.

Podpisałam umowę dystrybucyjną, wzięłam niebieską teczkę do domu i powiedziałam do mojego męża „Bartek jeśli ten produkt działa to będziemy z tego żyć”! Na co mój mąż popatrzył na mnie z lekką ironią w uśmiechu i powiedział, że jak chce to robić to ok, on nie będzie mi w tym ani przeszkadzał ani pomagał. „Biznes” zaczęłam robić z synkiem przy każdej okazji kiedy spotykałam ludzi. Była to nawet „piaskownica” :) Mówiłam o tym z takim zaangażowaniem i pasją, że w dwa miesiące zostałam menedżerem i od razu po pierwszych 3 miesiącach weszłam do klubu 15 tys+! W sierpniu 2014 dołączył do mnie mój mąż i założyliśmy działalność na kolagen. Nasz 3 letni syn jest już menedżerem i budujemy mu biznes.

Colway daje niesamowite korzyści, nie tylko finansowe. Odnaleźliśmy siebie, swoje pasje i radość niesienia pomocy ludziom. Grono fantastycznych ludzi, których poznajemy cały czas się poszerza. Nie wyobrażamy sobie z mężem powrotu na etat (wcześniej pracowałam dla międzynarodowej linii lotniczej) , taki sposób na życie bardzo nam odpowiada.Colway daje nam czas dla siebie dla rodziny i przyjaciół. W Colway nie ma sztywnych godzin pracy, każdy zarabia adekwatnie do czasu który angażuje w budowanie swojej struktury. W tym oto miejscu pragnę podziękować każdemu z mojej struktury, który włożył swoje serce w ten biznes i zapragnął zmiany w swoim życiu, dzięki czemu otworzył się na to co niesie za sobą współpraca z Colway.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem