Wanda Buśko

Wanda Buśko

w COLWAY od 2008 roku.

Każdy człowiek to inna historia. Do firmy trafiłam, można powiedzieć, przez dziwny zbieg okoliczności. Znajoma zapraszała mnie przez ok. trzy m-ce na zebranie informacyjne. W końcu dałam się zawieść tylko po to aby powiedzieć "NIE" ! Wówczas kosmetyka nie leżała w zakresie moich zainteresowań, jednak względy pro zdrowotne przeciwnie. Nie chciałam się zajmować MLM niemniej jednak skusił mnie rabat 30% i dlatego podpisałam umowę dystrybucyjną. Wróciłam do domu z " Niebieska Teczką". Po przeanalizowaniu doszłam do wniosku, że system finansowy jest rewelacyjny i postanowiłam sprawdzić go w praktyce.

Później przekonałam się również, że w COLWAY® Menedżerowie traktowani są po partnersku, w każdej chwili mogą skontaktować się z Właścicielami, a także nowicjusze w branży mogą liczyć na wyrozumiałość i pomoc firmy. Wszystkim, którzy startują w biznesie COLWAY® radzę dokładnie poznać produkty i ich zastosowanie, bo bez pełnej wiedzy nie będą wiarygodnymi dla klientów i dystrybutorów. Po kilku latach współpracy trudno mi wybrać ulubiony produkt, wszystkie są moim zdaniem doskonałe – co potwierdza, że trzeba zgłębić ich pełną paletę. Moje mocne strony, do których zaliczam pracowitość, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi oraz wytrwałość w dążeniu do celu ułatwiły mi osiągnięcie sukcesu w COLWAY®. Nauczyłam się też słuchać innych – to także pomaga.

Dziś nie mam wolnego czasu, realizuję moje cele konsekwentnie i uparcie. W przyszłości, licząc na dobre zdrowie i kondycję fizyczną, będę na czele tak grupy liderów, że będą oni kontynuowali moje dzieło. Będę zawsze dla nich wsparciem, starając się służyć im swoją wiedzą, doświadczeniem, pomocą. Czekam także na Ciebie!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem