AKTUALNOŚCI MAJOWE

Informacja dla najambitniejszych i kreatywnych

(materiał opublikowany 24 maja 2019)

Od listopada ub. roku staram się pokazać Wam potencjał substancji, jaką mamy w COLWAY drudzy dopiero na świecie. Skupiałem się na jej atrybutach suplementacyjnych, czyli immunologicznych, profilaktycznych i epigenetycznych. Wskazywałem też na te stricte medyczne.

Rzecz oczywiście o lunazynie. Dziś chcę pokazać najambitniejszym, potrafiącym się poruszać w angielskojęzycznym internecie lub znającym takie osoby (mało spośród nas takich nie zna), jaki jest potencjał marketingowy tej niezwykłej substancji. I co można spróbować robić, by ustrzelić tzw. „deal życia”.

Jest sobie w Kalifornii taka firma: Micro Finance Reporter Inc. Czym się zajmuje? Wyszukiwaniem dla małych przedsiębiorców, którzy nie mają zbyt wielu możliwości dotarcia do okazji - złotodajnych interesów. Firma ta ma bardzo dobrą reputację za rzetelność swoich raportów i skuteczność udzielanych podpowiedzi.

Właśnie w tych dniach sporządzili raport o tym, jakie są perspektywy zarobienia pieniędzy na lunazynie. Skromny, bo pokazujący tylko wizję ekonomiczną na lata 2019-2025.

https://microfinancereporter.com/2019/05/22/explore-the-future-and-immense-growth-in-lunasin-market-2019-2025/?fbclid=IwAR2sJq0alkoqsGcY29CD45tkD5YNxZ2hNbeSynq1jcUu9aNhKfCfNgNEiSQ

Kto ma wielkie ambicje i wyobraźnię, zrobi tak: ściągnie ten raport dla siebie (bo tylko własnym można się posługiwać w sposób wiarygodny) i pomyśli gdzie mógłby zasiewać profesjonalnie zredagowaną ofertą-zajawką o lunazynie. Myślę, że powinna ona zawierać kwintesencję informacji o tym peptydzie terapeutycznym, dane z wspomnianego raportu oraz skróconą prezentację LunaColu, jako przykładu wykorzystania polskiej lunazyny, o której świat jeszcze nie ma praktycznie pojęcia.

Jesteśmy wszak sprzedawcami. Potrafimy zaprezentować produkty, a szczególnie tak niezwykłe i niedostępne gdzie indziej. Więc potrafimy także redagować budzące wyobraźnię oferty. Mamy w ręku coś, czego potencjał nie tylko medyczny, czy epigenetyczny, ale jak widać także marketingowy zatyka dech w piersiach. Raport Micro Finance Reporter Inc. może być idealnym dopełnieniem materiału, jaki stworzy i zacznie posyłać w świat każdy, kto potrafi to zrobić. Znakomicie też będzie taki materiał uwiarygadniać. Nie szkodzi, że jego autorzy zapewne nie mają nawet pojęcia o polskiej lunazynie. Być może to nawet lepiej.

Nie potrafisz tego zrobić? Nie szkodzi. Postrzeż w tym wówczas kapitalne narzędzie. Zacznij umawiać się odtąd na sensacyjną informację i sprzedawać również tę wizję, tę możliwość.
Ile organizacji w Polsce ma taki atrybut? Kto może pokazywać szansę równie unikalną? Ile domów ludzi zamożnych, ludzi interesu, może się przed Wami odtąd otworzyć, jeżeli odważycie się umawiać na wielką i prawdziwą okazję pokazania szansy na duży biznes? W najgorszym razie sprzedasz tam na pewno LunaCol.

Gwarantuję każdemu Uczestnikowi naszej Sieci, który podejmie zabiegi kreowania w świecie popytu na najlepszą prawdopodobnie rzecz, jaką kiedykolwiek mieliśmy w COLWAY – podpisanie klauzuli nieobejścia, a w przypadku zdobycia listu intencyjnego, udzielenie Pełnomocnictwa do prowadzenia inicjujących rozmów handlowych. Oczywiście gwarantuję mu także odpowiednią prowizję.

Działania promujące polską lunazynę nie muszą wcale pociągać za sobą kosztów. A mogą przynieść fortunę…

Huczy ostatnio od plotek – więc oplotkujmy je także

(materiał opublikowany 13 maja 2019)

Dawno nie było takiego natężenia plotek w naszym środowisku. Zebrała się już spora grupa osób, które oczekują bym się z nimi rozprawił.

CZYTAJ WIĘCEJ (tylko dla tych, których obchodzi mój pogląd na temat plotek w ogóle)

 

No to po kolei:

„Kolagen COLWAY to świństwo, z Chin go ściągają, bo Inventia ich dawno już wyrzuciła…” (autorstwa konkurencji – plotka programowana, a kolporterzy są w jej rozsiewaniu szkoleni).

Jest to brednia. Ale zgodzę się, że powtórzona 1000 razy może szkodzić. Z Chinami Kolagen Naturalny COLWAY ma wspólnego tyle, że tołpyga biała (Hypophthalmichthys molitrix), z której skór najefektywniej izoluje się aktywne biologicznie 3-helikalne molekuły, jako gatunek zaiste pochodzi z Chin. W Chinach (gdzie podobno podrobiono wszystko) hydratowanego żelu kolagenowego jeszcze jednak nie robią…

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Co zaś do tego, kto kogo i kiedy „wyrzucił” oraz kto, komu, kiedy i co podkradł… no, nie. Ja mam już na te bzdury obstrukcję. Ale jeśli kogoś one jeszcze nie mdlą, to ostatni materiał w formie „szczepionki” - z odniesieniami do dowodów z dokumentów jest tutaj: >>LINK<<

„COLWAY i Colway International kłócą się i rywalizują, co skończy się katastrofą dla obydwóch, już, już się zaczynającą”.

No cóż… Nie całkiem tak to być miało – jest to moje osobiste zdanie. Tym samym nie jestem ani dumny, ani szczęśliwy z tego, jak się realnie potoczyły losy i ułożyły relacje wzajemne tych obu organizacji. Głównie przez wzgląd na zamęt, jaki powstał w głowach uczestników i który nadal nie został jeszcze rozwiany.

Celem statutowym C.I. jest rozwój zagranicą, a nie rywalizowanie o aktywność partnerów nad Wisłą, co i owszem się zdarza. Wydaje mi się jednak, że prezes C.I. Bernard Jastrzębski wykazuje ostatnio zrozumienie tego i wyrażam nadzieję, iż powstaną niebawem regulacje skutecznie zakazujące działań o znamionach wewnątrzkonkurencyjnych.
Jeśli zaś chodzi o relacje na szczeblu „rządowym”, to też jest prawdą, że z ciepłych przez wiele lat – przeszły w kurtuazyjne, a w pewnej chwili były nawet nieco chłodne.
Plotki jednak nie nadążają za naszą rzeczywistością. Ostatnimi czasy wznowiliśmy spotkania „na szczycie” i bynajmniej nie sprzeczamy się na nich, a przeciwnie – porozumiewamy co do kolejnych kwestii, które mogłyby generować sytuacje sporne. Jestem więc pewny, że ich przyczyny zostaną usunięte.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Stara żydowska mądrość mówi, że spory w biznesie, które nie dotyczą pieniędzy, zawsze są tylko dyskusjami.
Katastrofy rozmaite zaś wróżono nam cyklicznie od 15 lat i jakoś do dziś żadna nie nadeszła. A już z pewnością nie doczekają niczego takiego "życzliwi”, którzy przypisują nam – akcjonariuszom po wielokroć rozdęte plotką konflikty wewnętrzne.

W pierwszym kwartale 2019 - tak COLWAY, jak C.I. odnotowały lepsze wyniki finansowe, niż w roku 2018. To ma być ta katastrofa?

„Menedżerowie COLWAY i partnerzy Colway International masowo przechodzą do wrogich konkurencji – i sukcesy tam święcą, czego przykładem panowie Roman i Sławomir i jeszcze dwie panie…”

Migracje uczestników pomiędzy firmami networkowymi odwiecznie były i będą. Bo jest to biznes przede wszystkim relacji, emocji i pomocy. Ich skala zależy zresztą zawsze bardziej od Menedżerów „na dole” niż od „góry” firmy.
COLWAY jest jednak organizacją o najmniejszej fluktuacji kadr - i jak długo mlm istnieje w naszym kraju - najstabilniejszą pod tym względem w jego historii. Decyduje o tym, tak samo silny rdzeń konsumencki jak i rozumienie przez Was, że po pierwsze żaden prócz COLWAY plan finansowy nie płaci nikomu prowizji np. za jedną nogę, a my i owszem.
Oznacza to, że „nałożenie” obrotów uzyskiwanych w COLWAY na mapę innych planów finansowych daje bardzo często wynik dochodowy bliski zeru.
Dlatego nie widać coś od wielu lat, by Menedżerowie prowizyjni COLWAY, kwapili się dokądś migrować… Nie dotyczy to decyzji osobistych, wynikających głównie z poziomu relacji. Ale tak jest wszędzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

„Słonie i inne konie Grze..bieniaste zdradziły, więc wytwarzanych przez doktora Krzysztofa produktów już nie będziemy mieli, zaś pojawią się one u konkurencji, podobnie jak najlepsze suplementy… To w ogóle jest ostatnia dostawa Szamponu i Eliksiru…”

Ubawił mnie ten wpis. Szczerze. Ale odpowiedź będzie tym razem, jak mniemam nokautująca. O moralnych woltach ludzi, którzy z COLWAY zbudowali całe niemal swoje dorosłe życie, nie chciałbym się wypowiadać. A słonie? Nie należy ich mieszać, czego nieprzyjaciele pewnie by sobie życzyli, gdyż są osobniki duże i małe, młode i stare.
Aczkolwiek okazuje się, że starą gwardię cechuje jednak nadal honor i lojalność, a nasz świat, podobnie jak świat słoni, nie jest bynajmniej tak zły, jak źli ludzie by chcieli…

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Zamiast się dalej rozpisywać, pokażę Wam po prostu, co warte są te wszystkie złe ploty wymyślane i rozpowszechniane przez konkurentów. Mam nadzieję, że wystarczy zawartość tego >>LINKU<<, pod którym kryje się część główna Umowy, jaka została zawarta raptem tydzień temu – właśnie w odpowiedzi na rozgłaszane brednie - przed dwóch mężczyzn, którzy sobie przed laty zwyczajnie zaufali i żaden z nich nie godzi się na to, by świństwa czynione przez innych mogły to zaufanie w najmniejszym nawet skrawku podważyć.

Jeśli ona + poniższe zdjęcie nie zaszczepi Was na to całe, defetystyczne plotkarstwo, to doprawdy nie wiem, co jeszcze może być taką szczepionką.CZYTAJ WIĘCEJ

 

„Colway International „łączy się” z Souvre Internationale…”

Proszę Państwa. Oczywiście, że jest to kolejna, tym razem już piramidalna bzdura. Wymyślają je ci sami ludzie - i niestety, niektórzy nawet programowo szkolą i odpytują całe swoje grupy z gotowych do powtarzania, jak dla papugi tekstów tego rodzaju.
Po czym wykorzystują pionowe, „mlm-owe” kanały przekazu informacji, by te konfabulacje rozpowszechniać i lansować. Cel jest oczywisty i zawsze ten sam: zasianie niepokoju, podważenie zaufania, wreszcie stworzenie na bazie tego płaszczyzny do rozmów o skaperowaniu. Złe plotki są bowiem powierzane do roznoszenia marketingowcom właśnie – po to także, by otwierały im drzwi do Waszych środowisk. Nie rozumiecie tego? Jeśli rozprzestrzenia się najbardziej nawet irracjonalna pogłoska, ale towarzyszy jej informacja, że „facet, który wie coś więcej na ten temat ma się tu jutro wieczorem pojawić”, to z samej ciekawości znajdą się tacy, którzy będą go chcieli posłuchać. Od czego już tylko krok do nawiązania relacji…

CZYTAJ WIĘCEJ

 

„Mają sprawę w sądzie o miliony, słyszałaś? Oskarżyła ich dawna przedstawicielka we Włoszech albo w Szwajcarii, twierdzi że tak ją okradli!”

Na temat tej plotki również nie ja powinienem się wypowiadać, gdyż (z powodów formalnych i decyzją powódki) nie jestem w tej sprawie stroną. Jako że jednak zajmuję w zaistniałym sporze prawnym stanowisko neutralne, to może zaiste lepiej, gdy właśnie ja go skomentuję. Zwłaszcza, że to jedyna z wyłuskanych przeze mnie ostatnio złych plotek, w której znalazły się jakiekolwiek elementy prawdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 


To się dzieje naprawdę!

Pod tym linkiem znajduje się materiał sensacyjny. >>LINK<<. Wielu z Was może się wydawać, że ich w żaden sposób nie dotyczący. Kto jednak wiąże swoje losy, a zwłaszcza interesy z COLWAY, niech uwierzy mojemu zapewnieniu, że powinien się zapoznać z tym obszernym materiałem do końca. To, bowiem, co dzieje się właśnie w dalekich Chinach – w sposób zasadniczy może odmienić także naszą Organizację w Polsce. Tym samym może mieć duży wpływ na nasze wybory i na nasze decyzje.Brakuje Wam materiałów?

Nie macie świeżych materiałów do pogłębienia wiedzy? A szczególnie do uzbrajania w nią osób, które zapraszacie do współpracy? Ściągnijcie sobie te linki. Ich treść może okazać się interesująca i/lub potrzebna:

1. COLWAY to Marka – folder przedstawiający w skrótowej formie atrybuty COLWAY w sposób taki, jak robimy to ostatnio >>LINK<<

2. Kolagen Naturalny COLWAY– folderowy skrót informacji, pomocny też jako materiał przy rekrutacji kosmetyczek >>LINK<<

3. O naszych kolagenach jeszcze inaczej – folder >>LINK<<

4. Dowody obiektywne na efekty suplementacji Colvitą – i nie tylko. Także rzeczy nam wcześniej nie znane >>LINK<<

Przyjemnej i owocnej lektury! Materiały obiecane w Campo Verde jeszcze ciągle w szlifowaniu. Ale oczekujemy ich już niebawemCzego spodziewać się na 15 -tej Rocznicy?

Zamęczycie mnie Państwo. A na pewno Emilię Bieszke byście zamęczyli, gdybym się teraz nie ugiął i choć lakonicznie nie odpowiedział na powtarzające się najczęściej pytania:

- jaka będzie wartość prezentów? (no, oczywiście…)
Spora jak na nasz budżet. To 15 Rocznica. Wielu spośród przybyłych wyda mniej na bilety… Wiem, że i tak jest już lekki przeciek… Wszystko się zgadza. Będą wartościowe i ta wartość jeszcze będzie z czasem rosła. Ale to nie wszystkie dary…

- czy te „hojne” prezenty będą tylko dla tych co na scenie?
Nie tylko. Dla tych co na scenę nie wyjdą, też mają być hojne. Chociaż inaczej. Pojawił się np. częściowy sponsor pewnego szlachetnego celu, który i my zamierzamy wesprzeć. A że jest tym sponsorem hurtownia jubilerska… myślę, że pożałują ci, co nie jadą tylko przez wzgląd na ceny biletów…

- czemu bilety są takie drogie?
Gdyż takie są szacunkowe koszty imprezy. Do której i tak sporo dołożymy.

- jak długo będziemy pod ziemią?
Kilka godzin. Nie będzie w tym jednak zwiedzania kopalni. Potem impreza „na górze”. Ma być dobra zabawa.

- dlaczego mieszkamy w różnych hotelach i tak daleko?
Ponieważ nie ma w Wieliczce jednego, tak pojemnego hotelu. Odległości są mniejsze, niż były na 10 Rocznicy w W-wie, gdzie w dodatku lało jak z cebra, ale nie pamiętam by tak ludzie marudzili, jak obecnie… Nadto będą busy rotacyjne.

- jacy wykładowcy są przewidziani?
Nie przewidujemy wykładów na Gali, ani w nocy… Spośród znanych wam postaci chciałbym gościć tam nasze największe autorytety naukowe, lecz różnie jak dotąd z ich potwierdzeniami. Termin okazał się konkurencyjny „konferencyjnie”. Chciałem np. zaprosić człowieka, o którym można poczytać poniżej. A także żywą legendę - ostatniego z żyjących wynalazców pierwszej metody pozyskiwania w Polsce rybiego kolagenu – Henryka Kujawę. On akurat już potwierdził przyjazd.

Pewniakiem na wykład, ale w niedzielę, był od lat Siergiej A. Batieczko. Jeżeli potwierdzi na 100% obecność, a ja dostanę dostateczną ilość sygnałów, że jest takie zapotrzebowanie, to wiem, że nasz profesor ma naprawdę dobre, nowe wystąpienie w odświeżonym repertuarze. Więc czemu nie? Ja zawsze na tak.

- jakie będą atrakcje?
Np. artystyczne. Zamówiliśmy też zachwycający podobno pokaz laserów. Potwierdziła się Kasia Figura. Czy mogę choć cokolwiek zostawić niezapowiedziane?

- jak się należy ubrać?
Myślę, że pod prognozę pogody. Na czas Gali w Kopalni już ją otrzymaliśmy: 15°C i na pewno nie pada.

Drodzy Państwo… Przepraszam za lekki sarkazm, lecz nie umiem inaczej. Dla mnie jest to istotny Jubileusz. Ktokolwiek był na dużej imprezie Colway, ten świetnie wie, iż pożałują gorzko ci, co nie przyjadą. Powiem tylko: została garść miejscówek, więc chwytajcie je w mig, ale bardzo proszę - tylko Wy, którzy nie będziecie narzekać! Marudy a kysz z Rocznicy! Zjeżdżamy się najpóźniej na 14:00 w sobotę. Rozjeżdżamy w niedzielę w południe. Kto chce zwiedzać Kopalnię – najlepiej chyba właśnie w niedzielę. Gdyby zebrała się grupa inicjatywno-organizacyjna, to podejmuję się wytargować dla niej rabat na cenie biletów, które (uwaga!) nabyć trzeba mocno wcześniej.


Kolejny, wybitny autorytet medyczny w gronie współpracujących z COLWAY

Z satysfakcją informuję, że do grona naszych konsultantów i współpracowników w badaniach naukowych, mających na celu tworzenie nowych, unikalnych produktów dołączył w tych dniach oficjalnie człowiek niezwykły i jednocześnie jeden z tych „asów w rękawie” COLWAY, jakie pora już zacząć ujawniać.

Przedstawienie go wreszcie daje mi wielką satysfakcję, gdyż po pierwsze dość długo czekałem na ten moment. A po drugie to moment niecodzienny. Niełatwo bowiem byłoby wskazać w całym świecie, na żyjącego współcześnie Polaka, który osiągnął większy od niego sukces osobisty jako lekarz, zdobywając sam wierzchołek kariery w gałęzi medycyny, jaką cechuje wyjątkowo trudna, bo znaczona szczególnie silną konkurencją droga na szczyty.

Profesor Marek Dobke

- jeden z najbardziej znanych na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych (co w praktyce oznacza najściślejszą czołówkę światową) chirurgów plastycznych. W ponad 40 -to letniej praktyce miewał pod swoim skalpelem gubernatorów, prezydentów, miliarderów i największe gwiazdy filmu i estrady.

Miarę ogromnego, dziś autorytetu tego absolwenta z rocznika 1974 – Akademii Medycznej w Gdańsku oraz University of Texas at Dallas - pokazuje choćby to, że jest on członkiem Zarządu American Board of Medical Specialties – instytucji nadającej najwyższe z możliwych certyfikaty wiedzy i umiejętności lekarzom praktykującym i operującym w USA.

Ten znakomity specjalista i wybitny naukowiec jest jednocześnie człowiekiem skromnym i dostępnym, a przy tym świetnym kompanem. Mam zaszczyt znać się z nim od wielu lat (w „pobieralni” Strefy Menedżera znajdziecie materiały o naszym kolagenie, jakie udostępnił mi już dawno temu…), ale czekałem cierpliwie na właściwy moment, by przybliżyć Sieci COLWAY jego postać. Marek Dobke pozwolił mi na to zresztą w sposób idealnie oddający jego naturę i dystans do siebie. Oto, proszę Państwa bezpośrednie namiary na jednego z najlepszych chirurgów plastyków i rekonstruktorów na świecie:

https://www.vitals.com/doctors/Dr_Marek_Dobke.html

wraz z numerami telefonów do trzech klinik, gdzie możecie sobie zamówić u niego wizytę. Kto powoła się na mnie – ma obiecany rabat i w miarę możliwości krótszą kolejkę. Serdecznie polecam. Traficie w najlepsze ręce. Tu jest ich reklamówka:

https://www.vitals.com/doctors/Dr_Marek_Dobke/video

 

Pomógł tysiącom ludzi

Dwie placówki Marka Dobke: Medical Center Thornton i Hillcrest Hospitals specjalizują się w chirurgii kosmetycznej osób po poważnych operacjach, które zmieniły ich ciała. Thornton jest pod tym względem miejscem unikalnym, gdyż pacjentom i postępom w przywracaniu im oczekiwanego wyglądu można się tam przyglądać! Adres: 4510 Executive Drive, Suite 103, San Diego, CA 92121-3022. Uzgadnianie odwiedzin – pod tel. 619 294 37 46.

Prof. MD & PhD Marek Dobke dla mnie jest jednak przede wszystkim wybitnym naukowcem, któremu międzynarodową sławę przyniosły kliniczne dokonania związane z praktycznym zastosowaniem komórek macierzystych tkanki tłuszczowej w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz w odmładzaniu skóry.

To pasjonat, jaki oddał tysiące godzin, w czasie których mógł zarobić setki tysięcy dolarów – pracy naukowej dla dobra Ludzi. Kierując zespołem badaczy Uniwersytetu Kalifornijskiego zajmującym się eksperymentami nad leczeniem ran, oparzeń i raka piersi, dokonał pionierskich wdrożeń wielu innowacyjnych technik, biomateriałów i urządzeń medycznych.


Nauczyciel

Marek Dobke jest też dydaktykiem. Współtworzył jeden z najlepszych na świecie programów szkoleniowych, który wykształcił setki zdolnych, młodych chirurgów plastycznych.

Wykładał również w Polsce, na Akademii Medycznej (obecnie: Uniwersytet Medyczny) w Gdańsku, patrz: https://otylosc.gumed.edu.pl/30841.html

To wizjoner. Oto Centrum Przyszłości Chirurgii…


… mieszczące się w budynku edukacji medycznej i telemedycyny w La Jolla metodami symulacji medycznej kształcące chirurgów i testujące nowe urządzenia, procedury oraz techniki w salach operacyjnych. Dąży się tam do ciągłego doskonalenia i rozszerzania opcji chirurgicznych przy użyciu nowych technologii, tak aby pacjenci odczuwali mniejszy ból i osiągali lepsze wyniki leczenia.

Znajduje nawet czas na poświęcanie się żmudnej pracy w wielospecjalistycznym zespole obejmującym długofalową opieką pacjentów Bariatric and Metabolic Institute w San Diego. Opieka ta, zarówno w aspekcie niechirurgicznym jak i chirurgicznym ma na celu poprawę ich zdrowia, jakości życia i poczucia własnej wartości. W sferze szczególnych zainteresowań klinicznych i naukowych profesora Dobke znajdują się operacje modelujące sylwetkę pacjentów po intensywnych kuracjach odchudzających, którym towarzyszyły bardzo utraty masy i wagi ciała. Zajmuje się także fizjologią oraz patologią tych i innych procesów leczniczych.

On sam, tak skromnie redaguje swoją wizytówkę uniwersytecką:
https://medschool.ucsd.edu/som/surgery/divisions/plastic-surgery/research/Pages/Dr.-Marek-Dobke.aspx


Kolagen Naturalny COLWAY w Hollywood

Bezpośredni powód, dla którego dopiero teraz poprosiłem prof. Marka Dobke o zgodę na oficjalne wprowadzenie go do pocztu naszych Autorytetów i Współpracowników oczywiście zostanie ujawniony. Ale jeszcze nie teraz. W czasach jakie przyszły, kiedy drapieżna konkurencja plagiatuje nasze produkty i kaperuje ludzi słabych – niestety nie można już zapowiadać tego, co zrobimy - zbyt wcześnie.

Profesor Marek Dobke zna polski rybi kolagen od dawna. Zlecałem wysyłanie go do niego całymi słojami laboratoryjnymi. Wymieniamy od lat doświadczenia, bo to właśnie dzięki wspólnocie Pasji z ludźmi takiego formatu, COLWAY od zawsze wyprzedza wszystko, co dzieje się w Polsce – światowym centrum (tak, tak!) eksperymentów z kolagenami aktywnymi biologicznie. Dzięki takim przyjaźniom jesteśmy i – zapewniam Was – będziemy zawsze w awangardzie. Sensacji biotechnologicznych made in COLWAY czeka Was jeszcze wiele.

Marek Dobke ma znakomite wyniki z Kolagenem Naturalnym. Informowałem już kiedyś Was w newsletterach, że to naszym, nie żadnyminnym żelem kolagenowym przyspiesza się niebywale procesy gojenia twarzy po zabiegach chirurgii plastycznej w kilku najlepszych na świecie klinikach. Tych w San Diego i w Los Angeles.

Podzielcie się więc ze swoją klientelą informacją, że Kolagen Naturalny COLWAY, to dokładnie ten produkt, który oprócz nich zna i stosuje całe Hollywood. Co jest bardziej opiniodawczym? Czarny pijar konkurentów w Polsce, czy afirmacja jednego z najlepszych chirurgów estetycznych świata?

A co byście powiedzieli na autentyczny testimonial podpisany przez Salmę Hayek? Niemożliwe? Zobaczymy. Jest to jedna z wielu pacjentek naszego Przyjaciela zza oceanu.
A wygląda dziś tak: (rocznik 1966…)

(źródło: https://sukcespisanyszminka.pl/aktorki-ktore-zostaly-kobietami-biznesu/, fot. Georges Biard)

 

Co mówią i piszą w internecie o profesorze, jako lekarzu i o personelu w jego placówkach ich pacjenci? Zobaczmy: https://providers.ucsd.edu/details/11603/marek-dobke-plastic_surgery-surgery-san_diego

W USA opinie takie są obecnie weryfikowane. Oznacza to, że możliwe jest sprawdzanie ich autentyczności i docieranie do ich autorów. W przypadku różniącej się dość znacznie od „średniej zarobkowej” klienteli tych akurat placówek – za ich zgodą.

Jarosław Zych

 


Funkcjonowanie biura Colway w czasie dni majowych:

Uwaga w czasie wolnych dni majowych biuro Colway będzie czynne tylko w dniu 2.05.2019 r.

Kolejny komunikat uzupełniający w/s 15 Rocznicy COLWAY

Pierwsza Tura redystrybucji miejscówek (poprzez Liderów COLWAY) zakończyła się szybciej, niż maksymalny, przewidziany dla niej termin, co nas nie dziwi, gdyż mamy do czynienia z popytem przekraczającym możliwości komory Warszawa, gdzie odbędzie się Uroczysta Gala połączona z atrakcyjnym programem rozrywkowym. Dziękujemy osobom zaangażowanym za stanięcie raz jeszcze na wysokości zadania!

Tym samym uruchamiamy turę drugą! Już od 6 maja. Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Obchodach naszego Jubileuszu, którzy nie mieli osobistego kontaktu z Rozprowadzającymi bilety w Pierwszej Turze lub nie starczyło ich dla nich – zabezpieczyliśmy około 50 miejscówek. Można je nabywać w kontakcie już bezpośrednio z Emilią Bieszke tel. 58 6762027 wew. 17 e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Rodzaje i ceny biletów:

 1. Udział w Gali Rocznicowej w Kopalni i w części rozrywkowej w sali i restauracji hotelu Lenart - z noclegiem w następujących hotelach w Wieliczce:

  - w pokoju dwuosobowym w Kompleksie hotelowym Clasic (uwaga! Jest to obiekt o niskim standardzie, ale „po sąsiedzku" hotelu Lenart) – 600 zł/os.
  - w pokoju 3 osobowym w hotelu Lenart - 650 zł/os. (ostatnie pokoje)
  - w pokoju 2 osobowym w hotelu Soray – 650 zł/os.
  - w pokoju 1 osobowym w hotelu Soray – 750 zł/os. (ostatnie pokoje)
  - w pokoju 2 osobowym w Hotel & SPA Turówka (jest to obiekt w odległości spaceru od Kopalni i Lenarta, o najwyższym standardzie pokoi) – 750 zł/os.

 2. Wszystkie atrakcje j.w. ale bez noclegu - 500 zł/os.

 3. Bez zjazdu do Kopalni na Galę - tylko udział w części rozrywkowej Obchodów w Lenarcie – (opcja bez Gali, jest dobra dla osób towarzyszących, dla których zabraknie miejsc w komorze Warszawa lub np. obawiających się zjazdu), z noclegiem:

  - w pokoju dwuosobowym w Kompleksie hotelowym Clasic (uwaga! Jest to obiekt o niskim standardzie, ale „po sąsiedzku" hotelu Lenart) – 200 zł/os.
  - w pokoju 2 osobowym w hotelu Soray - 220 zł/os.
  - w pokoju 2 osobowym w Hotel & SPA Turówka (jest to obiekt w odległości spaceru od Lenarta, o najwyższym standardzie pokoi) – 250 zł/os.

 4. Udział tylko w „party after party” w hotelu Lenart, bez noclegu – 100 zł/os.

Płatności przyjmujemy najchętniej z wskazanego konta prowizji lub przelewem na rachunek bankowy (info u Emilii).

Ceny miejscówek „z Galą” obejmują również zjazdy do komory Warszawa, a wszystkie z noclegami oczywiście także śniadania oraz transfery busami z Kopalni do hoteli i pomiędzy hotelami + wszystkie przewidziane atrakcje. Jakie będą prezenty Urodzinowe od COLWAY? – płyną liczne pytania… Cóż odpowiadać? Jest to 15 Rocznica. Deszcz brylantów z słynnej Gali 10 -lecia się nie powtórzy, ale nikt z naszych Gości nie przeżyje rozczarowania, a wszystkim, którzy zostaną wyczytani, jako zaistniali w Klubach Systematycznych, datując od poprzedniej rocznicy - do kwietnia 2019 włącznie, a nie pojawią się na Gali po odbiór swoich, zasłużonych nagród – może zrobić się żal ich tam nieobecności.

Zjazdy do Kopalni na Uroczystą Galę rozpoczną się najpewniej ok. godź 16:00. Wyjazdy na powierzchnię, na dalszą, nie mniej atrakcyjną, nocną część Obchodów - chcielibyśmy zakończyć najpóźniej o godz. 22:00.

Na informacje o Programie obchodów 15 -ej Rocznicy musicie jeszcze poczekać. Nie musimy reklamować specjalnie tych Obchodów, gdyż wiemy na pewno, że miejscówek na nie będzie i tak mniej finalnie, niż chętnych. Kto był kiedykolwiek na dużej imprezie COLWAY, ten nie musi pytać o jej program, by podjąć decyzję o przyjeździe. A tym razem świętujemy wszak 15-to lecie. To jak Kryształowe Gody. Powinno być więc mocno. I będzie!

c.d.n

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem