Jesienna Konferencja COLWAY - START Sprzedaży biletów!

Doroczna Konferencja COLWAY 12.10.2019 - 13.10.2019 Jachranka

 

Drodzy Przyjaciele Marki COLWAY!

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na tegoroczną Konferencję, która – o czym już wiedzą wszyscy śledzący ostatnie wydarzenia w COLWAY – zapowiada się Sensacyjnie!

REWELACJE®      RELACJE®       ROZWÓJ®

Pod tymi hasłami spędzimy wspólnie dwa tym razem, pracowite dni w dostojnych wnętrzach:luksusowego obiektu konferencyjnego nad Jeziorem Zegrzyńskim, który prezentuje się tak:i zapewnia uczestnikom wszelkie wygody i warunki do tego, byśmy pokazali Wam tam:

REWELACJE® - (nie tylko) produktowe!

jak również to, co zrobiliśmy już i zrobimy jeszcze, by radykalnie poprawić

RELACJE® - wewnątrz naszej Organizacji,

jak i nowe atrybuty, instrumenty oraz kompetencje - do budowania relacji zewnętrznych, czyli renesansu Rekrutacji do COLWAY!

Lecz celem głównym Konferencji 2019 jest pokazanie tym, którzy CHCĄ, że COLWAY wchodzi w Nowy etap, któremu jest na imię: dalszy

ROZWÓJ® - organizacyjny, edukacyjny i technologiczny

…na co przedstawimy silne dowody!

Wiemy, że już oczekujecie więcej informacji o Programie, lecz ponieważ Konferencje COLWAY nigdy jeszcze nie rozczarowały, więc musicie nam i tym razem zaufać lub… uzbroić się w cierpliwość, która nie będzie wystawiona na zbyt długą próbę. O tym, co czeka uczestników zjazdu w Jachrance, będziemy Was doinformowywać etapowo już w najbliższych dniach. Tutaj, na Grupie „Oszlifowani” oraz w Aktualnościach.
Zapewniamy jednak, że nawet ci najlepiej odgadujący nasze niespodzianki - tego, co ujawnimy (coś też dopiero na Konferencji) raczej się nie spodziewają… Doradzamy więc stanowczo zadbać o bilety, nie czekając na publikację Programu.

Po trzech zaledwie dniach dystrybucji … skończyły się miejsca z noclegiem. Jest to także Wasza Odpowiedź dla tych wszystkich, którzy „martwią” się o kondycję COLWAY i o zainteresowanie naszym najważniejszym Biznesowym wydarzeniem roku. Jeszcze spokojnie… jeszcze uruchamiamy w porozumieniu z Windsor Hotel pulę rezerwową. Jednak prosimy też o rozważanie obu opcji „bez noclegu i bankietu” – szczególnie tej dwudniowej. Tych miejscówek, jak wskazuje dotychczasowy rozkład sprzedaży - zabraknąć nie powinno!  W razie jednak prawdziwej „klęski urodzaju” rozważymy jeszcze wprowadzenie opcji: „bez noclegu – z bankietem”.

Ceny biletów:

  • All inclusiv – zawiera nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, przerwy kawowe, lunch i uroczystą kolację z programem artystycznym, który zapewni znakomity, niezawodny w porywaniu do tańca:
    https://www.andreokarina.pl/
    a także pakiet konferencyjny i (uwaga! tym razem TYLKO dla tych biletów – będą prezenty produktowe od COLWAY!).
    440 zł/os
  • (jednoosobowo – tylko 6 pokoi ) – 540 zł

  • Bez noclegu i bankietu (jednodniowy) – 100 zł

  • Bez noclegu i bankietu (dwudniowy) - 150 zł

Uwaga! Bilety „bez noclegu” nie uprawniają do prezentów produktowych, ale…

Cena biletów dwudniowych wiąże się z kosztami programu niedzielnego, kiedy również będziemy na tej Konferencji pracować /wynajem sal, technika i przerwy kawowe/. Program 13.10.2019 nie jest już tajemnicą. Dla Was, warsztatowo:

Kamil Skicki i Ewa Daroszewska – którzy zdobyli fanów swoich szkoleń na Grupie „Oszlifowani”. Dla tych, którzy się na (siłą rzeczy ograniczonych ilością uczestniczących) zajęciach interaktywnych nie zmieszczą – specjalnie z nowym wykładem: prof. Siergiej Anatoliewicz Batieczko (tłumaczy Wiktoria Protasow).

Zakończenie przewidywane jest na godź 12:30-13:00


Sprzedaż prowadzi Emilia Bieszke tel. 58 676 20 27 wewn. 17
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Płatność możliwa prowizyjnie lub przelewem. Uwaga! TYLKO na rachunek:
Col -Way Sp.J. 21 1910 1048 2786 5992 5732 0002


Rezerwacje zbiorowe Liderów i Menedżerów inicjatywnych w organizacji grup przyjazdowych są możliwe TYLKO z podaniem Imion i Nazwisk uczestników z wskazaniem par zajmujących pokój!

Kolejne informacje już w najbliższych dniach. Także w Aktualnościach.

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem