Istne szaleństwo Listopada w COLWAY trwa!

 

Czy ktoś z Uczestników naszej Sieci, naszych Klientów czy Sympatyków jeszcze nie wie czym jest Listopad w COLWAY?
To coroczna jesienna Akcja zwiększania naszych szeregów.
Tylko w Listopadzie jednym susem inwestycyjnym każdy (kto ma oczywiście osobę Wprowadzającą) może wstąpić do elitarnego klubu Menedżerów COLWAY.

Co uzyska?
Z konsumenta naszych Produktów przeistoczy się w reprezentanta tej Marki w swoim środowisku.
Nabędzie nieutracalne prawo dostępu do całego naszego asortymentu – od zaraz i w niczym nie warunkowanej przyszłości – w znakomitych cenach hurtowych, również wtedy, gdy wróci po zakupy jedynie na własny użytek. Nawet jednego tylko kosmetyku!

Uzyska tak samo nieutracalne prawo do czerpania profitów z wszelkiej konsumpcji i zdarzeń handlowych, jakie kiedy bądź w przyszłości nastąpią na skutek TEJ, listopadowej decyzji!

Kiedy tylko zachce, będzie mógł nabyć słynny Krem Niebieski Diament z gwarantowanym brylantem lub z niebieskim moissanitem 0,5 ct w środku.

Na powitanie w gronie Menedżerów COLWAY otrzyma natychmiast całkowicie Gratis nasze Produkty o wartości 1800 złotych

Nikt nigdy nie przebił atrakcyjnością oferty Listopada w COLWAY! Niezmiennie od 15 lat ta Kampania cieszy się opinią najkorzystniejszej z możliwych inwestycji na rynku. Niemożliwą jest tutaj jakakolwiek strata.

COLWAY to produkty nie tylko skuteczne, lecz także kultowe – przynoszące dumę Polsce i rodzimym wynalazkom biotechnologicznym. To również Organizacja konsumencko-dystrybucyjna, słynąca z swobody współpracy, troski o przynależących do niej i … legendarnych możliwości zarobienia pieniędzy – przede wszystkim w Listopadzie. Co się dzieje w tym roku? To przeszło już wszelkie wyobrażenia! Kogo dobrze znasz w naszym środowisku? Zapytaj go…

 

123 

 

zrób to jak najszybciej, gdyż również od tego – ile zostanie Ci listopadowych dni , zależy to, jakie zdążysz wynieść z naszej dorocznej Kampanii profity!

 

 

inf

Pobierz Informator Listopad Colway 2019
>>TUTAJ<<

 

 

 

image006

TYLKO podczas Listopada w COLWAY możliwe jest tak wiele! 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem